17. díl "Podnikání pod pokličkou" - Jiří Gabrhelík - Kilion s. r. o.

13.5.2018
Smart Network

V 17. díle "Podnikání pod pokličkou" nám představil Jiří Gabrhelík, majitel marketingové a veletržní agentury, svoji firmu Killion s. r. o. a jeho kolega Stanislav Valehrach projekty Reklamninapoje.cz, 3Dlogodesign.cz a Printlife.cz. 

Proč a s čím se klienti obrací na Kilion s.r.o.?

Jednou z činností je vypracování ročního marketingového plánu, kde se Kilion s.r.o. dopodrobna obeznámí s klienty. To má za výsledek spolupráci na míru a dle reálných možností klienta.

Kilion s.r.o. Vám nabízí i krátkodobé využití služeb. Díky vlastním výrobním technologiím jsou klienty i osoby, které nepodnikají. V nabídce služeb naleznete reklamní předměty, katalogy, 3D logo i kompletní organizování veletrhů, jak vizuální návrh, tak i realizaci.

Firma vlastní i tiskárny a spolupracuje s tiskařskými firmami. 

Z jakého důvodu si vybrat právě tuto společnost? 

Kilion s.r.o. je velice upřímná a důvěryhodná společnost, která se snaží pro oboustraně výhodnou spolupráci, která je uskutečnitelná. Firma působí na trhu už 13 let. 

Zároveň je působení Kilion s.r.o. po celém světě a své zboží samozřejmě zasílá.

Jaké jsou plány do budoucna? 

Jedním z aktuálních cílů je spuštění služby PrintLife, což je možnost tištění předmětů, vizitek a letáků přes internet. Na základě Vašich materiálů nebo materiálů vytvořených právě Printlife.cz. Firma je schopna vytvořit předměty do 24 hodin, s tím že v Brně a okolí je možnost expresního dodání.

Druhým projektem je 3D logodesign. Ten Vám nabízí tištění Vašeho loga na různé druhy materiálů včetně dřeva, polystyrenu, nerezu i plastů. Zároveň 3D logo design zahrnuje i aplikaci již vytištěného loga, případně nápisu na místo Vámi zvolené.

Zaujalo Vás toto video? Pak jej sdílejte a komentujte na YouTube. Pomůžete nám tak s naším cílem - pomáhat si, sdílet poznatky, zkušenosti a především kontakty.

 

I vy můžete mít svoje propagační video...

Slova nedokážou správně zachytit celý rozhovor, atmosféru i tajemství, která nám byla odhalena v tomto videu.

Pokud i Vy máte zájem o video, kontaktujte asistentku Michaelu Dočekalovou na mailové adrese asistentka@smart-network.cz a v kopii zašlete poptávku také na info@smart-network.cz

Podrobné informace o tomto projektu, průběhu natáčení, informace o cenách i frekvenci natáčení naleznete v následujícím odkazu. 

 

 

 

Autor článku: Marek Dostál

Další články

Smart Network
Členové Vstupenky na Dvořákovu Prahu 2016 Využijte přednostní rezervace VIP vstupenek
Detail článku
Smart Network
Členové O tom, jak jsme hráli hru Finanční svobody Svoboda? Finanční nezávislost? Než se na tu cestu vydáme, co si to nejdřív vyzkoušet nanečisto?
Detail článku
Smart Network
Členové Jak bydlet ve vlastním a přitom zbytečně nepřeplácet na úvěru? Děsí Vás představa úvěru, který doplatíte až někdy před důchodem? Existuje řešení, díky kterému si můžete dobu splácení zkrátit až na polovinu, nebo reálně na úvěru nepřeplácet ani korunu!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb