CentrumBrna.cz hledá posily! Jsi obchodník tělem i duší?

30.6.2016
Smart Network

Máte rádi tradiční kulturu nakupování a poskytování služeb, kamenné obchody a butiky, stylové brněnské restaurace, kavárny a jejich zahrádky?

Pak hledáme právě Vás.

Brno je pro nás srdcová záležitost. Proto jsme založili internetový časopis Centrumbrna.cz. Hledáme to nejlepší, co v Brně máme, a abychom mohli přinášet co nejvíce zajímavých informací, hledáme do našeho týmu posilu na pozici obchodní zástupce.

Hledáme člověka, který se chce podílet na projektu s ambicí prezentovat to nejlepší, co Brno může nabídnout. Člověka s obchodními dovednostmi. Člověka, který chce zúročit své kontakty, přivydělat si, nebo se do toho s námi pustit na plno.

Předchozí zkušenosti s prodejem reklamy, s marketingem, PR nebo copywritingem jsou výhodou.

Přidejte se k nám! Napište nám na svoboda@centrumbrna.cz, přiložte svůj životopis a v krátkém motivačním dopisu prodejte, proč bychom měli vybrat právě VÁS. 

Brzy se Vám ozveme, do 15. července výběr uzavřeme a v srpnu Vás postupně naučíme, co bude potřeba.

Autor článku: Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Členové Představení člena: Ing. Michal Kučera z MYJÓMI družstvo invalidů Dnes Vám rádi představíme našeho dlouholetého člena a posilu interního týmu našeho klubu. Se svým kolegou založili MYJÓMI družstvo invalidů. Jaké byly jeho profesní kroky a co nám na sebe Michal prozradil?
Detail článku
Smart Network
Členové Dárkový poukaz Jdi vlastní cestou Už nevíš co pro ty mladý furt vymýšlet k Vánocům? Kup jim vzdělávání!!! www.jdi-vlastni-cestou.cz
Detail článku
Smart Network
Smart Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Dr. Petr Pacher Jak může podnikat psycholog? O tom, že to nemusí být jen standardní psychologická praxe, Vás přesvědčí Dr. Petr Pacher z firmy Institut aplikované psychologie. Jak uplatnit podobné vzdělání?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb