Dress code pro akce klubu Smart Network

4.7.2017
Smart Network

Dres code. Dvě slova, která se objevují téměř na každé pozvánce a lámeme si nad nimi hlavu. Co je vhodné si obléci? Proč je tak důležité, jak vypadáme? A nebude mnou zvolené oblečení příliš vybočovat?

Zkrátka „šaty dělají člověka“ a tím je nutné se řídit. Samozřejmě šaty nezachrání to, že se nedokážeme přizpůsobit úrovni akce, svým chováním. To je kapitola zvlášť pro sebe. Každému by v naší přítomnosti mělo být jednoduše dobře.

 

Pojďme si tedy společně udělat přehled v tom, jaký dress code je vhodný zvolit pro podnikatelská setkání klubu Smart Network.

 

BUSINESS CASUAL 

= vhodný oděv pro akce v klubu Smart Network

Pro "kravaťáky" jde o denní chleba. Ostatní již tento styl vnímají jako formálnější a může na některé působit profesionálním dojmem. 

 

MUŽI

Asi nejnovější pojem ve všech dres kódech a poslední dobou nejvíce používaný a skloňovaný. Proč? Protože to hlavní je, že díky němu vyjadřujeme svůj vkus a styl. Klidně můžete být odvážnější, vzít si vzorovanou kravatu, kapesníček, dřevěné doplňky, brože, cokoli Vás napadne a přijde Vám, že Vás definuje a nějakým způsobem vyjadřuje Vaši osobnost.

Vhodným oblečením jsou košile, které můžou i být i barevné, a bavlněné či vlněné kalhoty, což mohou být i oblekové kalhoty. Zvolená barva by měla být decentnější. Dobrou volbou při tomto stylu jsou také svetry do véčka či saka. 

Sázkou na jistotu jsou pak klasické polobotky, a to nemusí být pouze černé. 

 

Neformální, ale pořád elegantní. O to jde!

Tady je prostor vyřádit se v trendech. Nakonec ani sako nemusí být stejné barvy jako kalhoty a bát se nemusíte svetříku, roláku, blejzru...

 c808a33eec86.pngf6eb78c771fa.pngfa624ec0bf04.png

ŽENY

Ženy mají o to pestřejší výběr. Košile, kalhoty, sukně, šaty, overaly, sáčka, svetříky a další. Podstatné je si zachovat elegantnost, ale i ženskost. Vedle nemůžete šlápnout s neutrálními barvami a barevnými doplňky. Obuv nemusí být na podpatku. Dámy si mohou vyhrát s detaily i šperky.

V žádném případě ovšem nevybírejte ze svého šatníku pro akce klubu Smart Network rifle. I když jsou v poslední době velmi módní a oblíbené, na akcích udržujeme standard i v dress codu.

 40aea71c9a8b.png8ab7e0981cd6.png638d01af831e.png041b5e9e42d2.png

CO JE NEVHODNÉ SI OBLÉCI?

Nepřijatelné u všech účastníků akcí jsou tenisky, sandály, žabky, mikiny, sportovní košile nebo trička a také džíny. Pamatovat byste měli, pánové, také na drobnosti - jako například ponožky. Měly by mít tmavou barvu a být dostatečně dlouhé. Tabu jsou pak ponožky sportovní či s obrázky.

 

Věříme, že Vám tento článek pomůže při rozhodování, co si obléci na podnikatelská setkání. Berte tyto akce jako možnost sebepropagace. Vnímejte celé setkání jako společenskou událost, na které chcete vypadat dobře a cítit se ještě lépe.

 

Těšíme se na Vás na dalších setkáních

 

Popis vhodného dress codu na akcích vznikl díky konzultaci s Alenou Cigánkovou a Petrem Cigánkem z projektu Staň se svým vlastním hrdinou.

 

Autor článku: Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Členové Uchovejte vaše peníze v bezpečí Ing. Jiří Kačmař, úspěšný investiční poradce, který se zaměřuje na zhodnocování peněz majitelů firem a obcí, poukáže na vychytávky při dnešním investování
Detail článku
Smart Network
Smart Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Ing. Vladimír Klescht Chcete vybudovat úspěšnou poradenskou firmu s mezinárodním přesahem? I přesto, že je Vladimír již "důchodcem na plný úvazek", jeho firma Welko Team, s.r.o. školí výživové poradce od Čech až po Košice.
Detail článku
Smart Network
Smart 13. díl "Podnikání pod pokličkou" - MUDr. Renata Filipová - AtlasPROfilax® Trpíte migrénou, bolestmi zad či kloubů? A slyšeli jste již někdy o metodě narovnání prvního krčního obratle? Jde o novou metodu, která Vám může pomoci od Vašich problémů. Čtěte více!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb