Dress code pro akce klubu Smart Network

4.7.2017
Smart Network

Dres code. Dvě slova, která se objevují téměř na každé pozvánce a lámeme si nad nimi hlavu. Co je vhodné si obléci? Proč je tak důležité, jak vypadáme? A nebude mnou zvolené oblečení příliš vybočovat?

Zkrátka „šaty dělají člověka“ a tím je nutné se řídit. Samozřejmě šaty nezachrání to, že se nedokážeme přizpůsobit úrovni akce, svým chováním. To je kapitola zvlášť pro sebe. Každému by v naší přítomnosti mělo být jednoduše dobře.

 

Pojďme si tedy společně udělat přehled v tom, jaký dress code je vhodný zvolit pro podnikatelská setkání klubu Smart Network.

 

BUSINESS CASUAL 

= vhodný oděv pro akce v klubu Smart Network

Pro "kravaťáky" jde o denní chleba. Ostatní již tento styl vnímají jako formálnější a může na některé působit profesionálním dojmem. 

 

MUŽI

Asi nejnovější pojem ve všech dres kódech a poslední dobou nejvíce používaný a skloňovaný. Proč? Protože to hlavní je, že díky němu vyjadřujeme svůj vkus a styl. Klidně můžete být odvážnější, vzít si vzorovanou kravatu, kapesníček, dřevěné doplňky, brože, cokoli Vás napadne a přijde Vám, že Vás definuje a nějakým způsobem vyjadřuje Vaši osobnost.

Vhodným oblečením jsou košile, které můžou i být i barevné, a bavlněné či vlněné kalhoty, což mohou být i oblekové kalhoty. Zvolená barva by měla být decentnější. Dobrou volbou při tomto stylu jsou také svetry do véčka či saka. 

Sázkou na jistotu jsou pak klasické polobotky, a to nemusí být pouze černé. 

 

Neformální, ale pořád elegantní. O to jde!

Tady je prostor vyřádit se v trendech. Nakonec ani sako nemusí být stejné barvy jako kalhoty a bát se nemusíte svetříku, roláku, blejzru...

 c808a33eec86.pngf6eb78c771fa.pngfa624ec0bf04.png

ŽENY

Ženy mají o to pestřejší výběr. Košile, kalhoty, sukně, šaty, overaly, sáčka, svetříky a další. Podstatné je si zachovat elegantnost, ale i ženskost. Vedle nemůžete šlápnout s neutrálními barvami a barevnými doplňky. Obuv nemusí být na podpatku. Dámy si mohou vyhrát s detaily i šperky.

V žádném případě ovšem nevybírejte ze svého šatníku pro akce klubu Smart Network rifle. I když jsou v poslední době velmi módní a oblíbené, na akcích udržujeme standard i v dress codu.

 40aea71c9a8b.png8ab7e0981cd6.png638d01af831e.png041b5e9e42d2.png

CO JE NEVHODNÉ SI OBLÉCI?

Nepřijatelné u všech účastníků akcí jsou tenisky, sandály, žabky, mikiny, sportovní košile nebo trička a také džíny. Pamatovat byste měli, pánové, také na drobnosti - jako například ponožky. Měly by mít tmavou barvu a být dostatečně dlouhé. Tabu jsou pak ponožky sportovní či s obrázky.

 

Věříme, že Vám tento článek pomůže při rozhodování, co si obléci na podnikatelská setkání. Berte tyto akce jako možnost sebepropagace. Vnímejte celé setkání jako společenskou událost, na které chcete vypadat dobře a cítit se ještě lépe.

 

Těšíme se na Vás na dalších setkáních

 

Popis vhodného dress codu na akcích vznikl díky konzultaci s Alenou Cigánkovou a Petrem Cigánkem z projektu Staň se svým vlastním hrdinou.

 

Autor článku: Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Smart Nová éra projektu MORE SMART přichází... Cítíme, že je čas na změnu... Změnu, která posune celý Smart kupředu a díky níž vám budeme moci nabídnout další přidané hodnoty!
Detail článku
Smart Network
Členové Chcete, aby se o Vás vědělo? Pořádáte zajímavou akci a chcete, aby se o ní vědělo? Už zítra se může objevit na CentrumBrna.cz.
Detail článku
Smart Network
Členové Vzdělávací program Máši Vítkové - OBCHODNÍ DOVEDNOSTI "Úspěchu v obchodování nikdo nedosáhl honbou za penězi, ale pýchou na svoji práci a hrdostí, která dělá obchod uměním." Henry L Doherty
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb