Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Ing. Mgr. Andrea Ungerová

26.5.2015
Smart Network

Kdo je Andrea Ungerová?

Ing. Mgr.Andrea Ungerová vede dnes nejuspěšnější dealerství Mercedes-Benz v České a Slovenské republice. Jako ředitelka společnosti a předsedkyně představenstva řeší strategii a management prodejních a poprodejních služeb dvou provozoven v Brně a dceřiné společnosti v Břeclavi. Za svůj největší hmatatelný úspěch v poslední době považuje stavbu a otevření nového moderního autosalonu v Brně na Vídeňské ulici a dosažení tisíce prodaných vozů v loňském roce, čímž společnost navýšila meziroční obrat z 1 mld. na 1,7 mld.

O společnosti Hošek Motor a.s.

Společnost Hošek Motor a.s. byla založena v roce 1995 jako zastoupení Stuttgartské automobilky Mercedes-Benz. V roce 1996 byl slavnostně otevřen prodejně-servisní areál v Brně-Vinohradech, svého času největší soukromá domácí investice v prodejní síti Mercedes-Benz ve střední Evropě.

Hošek Motor a.s., nabízí kompletní sortiment vozů Mercedes-Benz od osobních vozů přes dodávkové vozy až po těžkou techniku. Mezi ostatními dealery vyniká svými tuningovými aktivitami. Nad rámec koncernového AMG zastupuje pro Českou a Slovenskou republiku světové úpravce vozů Mercedes-Benz Brabus a Carlsson. Své výjimečné postavení společnost potvrdila získáním ocenění nejlepší importér značky Brabus čtyři roky po sobě.

Společnost Hošek Motor a.s. má 120 zaměstnanců,

Křest knihy: Kdy, kam a proč přijít?

Andrea Ungerová se o svůj příběh podělí v rámci křtu knihy "Líheň podnikatelských nápadů". Vy jste knihu ještě nečetli? Přijďte na křest a jeden výtisk si ZDARMA odnesete jako dárek od podnikatelského klubu Smart Network, který se stal partnerem knihy a který je zároveň i pořadatelem křtu knihy.

KDY: 28. 5. 2015 | 18:00
KDE: Centrum Mitrovski | Veletržní 13, Brno

CENA: 350 Kč včetně DPH

REZERVUJTE SE KLIKNUTÍM ZDE.

Křest, autogramiáda, autorské čtení a 8 příběhů

Krom příběhu Andrey Ungerové a Martiny Václavíkové (autorky knihy) se můžete těšit na další osobnosti, které se s Vámi podělí o svůj podnikatelský příběh. Těšit se můžete například na příběh o rodinné cukrárně, jak se dá v podnikání využít inženýrský titul, jak vybudovat úspěšnou restauraci a další. 

Autor článku: Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Členové Mitrovski: Proč nepoužíváme slovo "domácí"? Protože u nás by muselo být u každé položky jídelního lístku. A to by, uznejte sami, vypadalo divně.
Detail článku
Smart Network
Členové Chromebook - levná a rychlá alternativa část 1. Už vás štve Microsoft i Apple? Google nabízí alternativu.
Detail článku
Smart Network
Členové Kulatý stůl - “Začleňování osob se zdravotním postižením" Pokračováním aktivit projektu "Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí", byl kulatý stůl na téma "Začleňování osob se zdravotním postižením do společnosti a zlepšení komunikace veřejnosti s lidmi s hendikepem".
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb