Představení členky Dagmar Jelínkové a společnosti ECONOMY RATING a.s.

10.2.2018
Smart Network

 

Čemu se věnuje společnost ECONOMY RATING  a.s.?

Společnost ECONOMY RATING a.s., kterou jsem spoluzaložila před 13 lety, poskytuje komplexní poradenství pro zajištění finančního zdraví, ekonomické stability a úspěšného rozvoje podnikání. Podnikatelská strategie ECONOMY RATING stojí na třech pilířích poradenských služeb - evropské dotace, řízení výkonnosti podniku a řízení lidských zdrojů. V současné době se nejvíce věnujeme evropským dotacím, tj. přípravě a správě dotačních projektů financovaných z evropských strukturálních a investičních fondů.

 

Co Vás k založení vlastní firmy motivovalo?

Do roku 2001 jsem získávala zkušenosti v bankovním sektoru a poté na několika manažerských pozicích ve velkých korporacích. Stále víc jsem si ale chtěla dělat věci po svém – jinak, pružněji a efektivněji. ECONOMY RATING a.s. v roce 2005 vznikla s cílem pomáhat podnikatelům s řízením výkonnosti jejich firem.

 

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví? 3140f8f80607.jpg

Jsem pyšná na to, že v ECONOMY RATING a.s. jsme schopni poradit velkým podnikům s projekty za desítky milionů korun, a umožnit výstavbu např. nové výrobní haly; menším společnostem zajistit peníze třeba na odborné vzdělávání zaměstnanců, obcím na kompostéry a pro OSVČ zprostředkovat pomocnou ruku ve formě stážisty. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně se zájmem konečného řešení. 

 

Kde jste získávala zkušenosti?

Zkušenosti jsem si přinesla ze svých předcházejících zaměstnání a další mi dával sám život. Jinak se snažím stále si rozšiřovat obzory a vzdělání, např. v roce 2015 jsem dokončila dvouleté studium oceňování majetku obchodního závodu na Mendelově univerzitě. Byla jsem externím hodnotitelem v Operačním programu Podnikání a inovace (Rozvoj) nebo poradcem v národním registru CzechInvestu.

 

Co je nyní aktuální v oblasti dotací?

Rok 2018 je nabitý možnostmi získání dotací pro nejrůznější nápady. Netvrdím, že je to úplně jednoduchý proces s lehkou administrativou a že všichni bez problémů zvládnou plnit spousty předepsaných podmínek. Proto je dobré spolupracovat s poradenskou firmou, mít oporu v zádech.  

 

Proč jste se stala členkou klubu Smart Network a co Vás do klubu přivedlo?

Ráda se seznamuji s novými lidmi. Nikdy nevíte, kam Vás nová setkání, jiné názory a zkušenosti, další kontakty a doporučení posunou – profesně i osobně.

To mě baví, a proto jsem se stala členkou Smart Networku :)

 

Co byste doporučila podnikatelům a podnikatelkám v dnešní uspěchané době?

Žít život!

 

 

Autor článku: Ing. Dagmar Jelínková

Další články

Smart Network
Členové Představení členky: Mgr. Jaroslava Fraňková Představujeme Vám další naši členku paní Jaroslavu Fraňkovou. Zabývá se fyzioterapií a na svých terapiích spojuje danou oblast s cvičením yogy. Zajímá Vás více? Pak si přečtěte celý článek!
Detail článku
Smart Network
Členové Zdeněk Klusák z Pevnina.CZ pomáhá s tvorbou webových prezentací či analýzou konkurence Potřebujete upravit či vytvořit nový web? Chcete vědět, v čem jste lepší než konkurence? Zajímají Vás PPC reklamy? Pak si přečtěte náš článek!
Detail článku
Smart Network
Členové I v sobotu se můžete vzdělávat na úvodním semináři socioniky! Socionika je nauka zabývající se rozdílnostmi ve vnímání světa lidmi. Pochopení reakcí a vzájemné interakce mezi lidmi Vám pomůže se lépe orientovat sám v sobě a najít si své místo ve společnosti.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)