Představení členky: Eva Kavková - Food of Love Club Restaurant

9.6.2017
Smart Network

Představte se nám, prosím, kdo je Eva Kavková a Food of Love?

Food of Love je celistvý koncept, který se na první pohled jeví jako restaurace s raw a veganskou stravou. Svou jedinečnost vyjadřujeme v každém detailu. Strava je u nás raw z kuchyně průkopnice raw stravy v Čechách a veganskou vařenou kuchyni máme požehnanou od ajurvédského kuchaře ze Srí Lanky.

Nadstavbu, kterou přinášíme, je právě v propojení všech aspektů, které dnešní moderní člověk hledá. Kdo se chce o sebe starat, rozumí tomu, že vše je propojené se vším a to zde najde.

Máme zde program pro podnikatele, kteří se chtějí scházet a tvořit v etice. Podnikáme zde zajímavé večery na různá témata, povídání se známými osobnostmi, či jen čistě inspirativním hostem. Propojujeme zde i nové směry vědomé práce a spolupráce, nazýváme tento program spiritualitou v podnikání.

 

Je to program pro ty, jež pochopili, že lze sjednotit práci a hobby v jedno. Vizionářkou a zakladatelkou podniku je Eva Kavková. Eva je podnikatelka a průkopnice živé stravy z pohledu, který by jste v kuchyni nehledali.

Jako žena moderní doby promlouvá právě tímto ženským způsobem - přes gastronomii k ostatním lidem, jež řeší své pravé poslání a jeho využití ve společnosti. Sama založila spoustu úspěšných firem a dala zrod první raw restauraci v Čechách.

Napsala knihu, kterou promlouvá o své filosofii a je spoluautorkou raw kuchařky. Dělá pravidelné semináře na téma naší celistvosti a v rámci osvěty v této oblasti dělá spoustu PR a aktivit. V neposlední řade stojí za konceptem ozdravné vesnice Jabloneček, která se v blízké době bude realizovat poblíž Mnichova Hradiště.

 

Proč jste si zvolila otevřít právě raw restauraci?

Potřebovala jsem prostor pro svou činnost a neměla to být kancelář. Restaurace v mém případě ukazuje vše, co přináším. Přes jídlo předávám ženským způsobem princip ženství, který je z velké části mou hlavní tématikou nejen v kurzech.

Přes restauraci také přichází možnost zjemnit dnešní uspěchanou dobu a pomoci podnikatelům najít klid v duši. Jsme v době, kdy lidé vyměňují peníze za smysl života, a já toto projevuji úplně ve všem, co dělám. Inspirovat můžeme jen příkladem. Toto je forma, kterou jsem uchopila své dary já, a věřím, že přes něco hmatatelné jako Nerudovka, se to podaří šířit dál.

 

Na co se tam můžeme těšit? V čem jste jiní, jedineční?

Máme jedinečný koncept, jsme JÍDLO LÁSKY. Žijeme to, co pravíme. Nabízíme přes jídlo uspokojení ducha. Ve zdravém sebe*vědomí předáváme ze sebe to nejlepší, co umíme. Dokonce tým je sestaven z průkopníků doby. Zavedla jsem formu velmi vědomého vedení firmy a každého zde vedu k vůdcovství. Toto od nás můžete očekávat, i když jsme také jen studenti života.

Připravujeme bio bedýnky, nové menu na léto, povídání s Jarou Duškem, atd.

 

Jsou v dohledné době nějaké akce, na které chcete zákazníky pozvat?

Máme jich každý týden několik. Asi nejlepší je stáhnout si naši mobilní aplikaci a sledovat, co každý týden chystáme, stejně tak jako naše menu.

 

Co ráda děláte ve volném čase?

Miluji přírodu, sport a cestování.

 

Jak dlouho jste členem klubu Smart Network a co vás do tohoto klubu přivedlo?

Jsem členem pár měsíců a přivedl mě do klubu kamarád. Děkuji mu.

Autor článku: Eva Kavková

Další články

Smart Network
Členové Mikrovláknové utěrky: vedlejší a přesto hlavní produkt?! Na první pohled se věnujeme čištění aut, a mikrovláknové utěrky tedy nejsou naším hlavním produktem. Následujícím článkem Vám ukážeme, že v každém podnikaní existují Vaše hlavní produkty a mno dalších vedlejších.
Detail článku
Smart Network
Členové Marketingové strategie a audity - na co jsou dobré? Chtěli byste více zákazníků? Úspěšně bojovat se stále levnější konkurencí? Založit si novou firmu? Otevřít si nový obchod? Přijít na trh s novou službou? Pokud ano, tak jste na tom stejně, jako většina firem.
Detail článku
Smart Network
Členové Představení člena: Ivo Buchtela - Záruka kvalit Členství v našem klubu obnovil Ivo Buchtela ze Záruky kvalit. Co se skrývá pod Zárukou kvalit? Přečtěte si více!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb