Privátní konciéř: Rozsah mých služeb je nekonečný...

12.6.2017
Smart Network

 

 

Předpokládám, že z obchodních snídaní mě již znáte. Jako privátní konciéř Vám zajistím nemožné na počkání a zázraky do 3 dnů. Mezi to patří i setkání s mimořádnými osobnostmi. 


V tomto článku Vám chci představit významnou uměleckou osobnost z Brna, které se splnil sen většiny světových muzikantů - Vladislava Bláhu, jenž jako jediný český kytarista vystoupil se svým recitálem v nejslavnějším koncertním sále světa Carnegie Hall v New Yorku.

 

V Londýně byl zase po svém koncertě v Royal Festival Hall označen prestižním anglickým časopisem Music Opinion za jednoho z nejlepších českých kytaristů. Jen letos během 4 měsíců svým uměním ohromoval posluchače v Mexico City, Moskvě, Tokiu, stejně jako za pár dní již po šesté v New Yorku.

 

Je vítězem čtyř mezinárodních kytarových soutěží (Markneukirchen, Německo, Esztergom, Maďarsko, Volos, Řecko a Kutná Hora), obdržel bronzovou medaili v soutěži Radio France v Paříži.


Vedle koncertů patří docent Vladislav Bláha i k mezinárodně uznávaným pedagogům. Vyučuje na JAMU a na konzervatoři v Brně, i jako externí pedagog na Univerzitě Guanajuato v Mexik. Vyučuje také i v mistrovských kurzech po celém světě – například letos v červnu na New York Guitar Seminar.


Pro představu přikládám ukázku z jeho recitálu, kterou si můžete přehrát zde

 

 

Privátní konciéř pro Vás zajistí téměř nemožné


Pokud hledáte ojedinělý dárek pro významnou jubilejní firemní nebo narozeninovou oslavu s vybranou společností, je možnost pozvat tohoto významného umělce, aby potěšil tóny své kytary na vystoupení pro Vás a Vaše hosty (když zrovna nebude koncertovat někde na druhé straně zeměkoule).

 

V případě sladění termínů je možnost sólové vystoupení Vladislava Bláhy rozšířit i o duo s dalšími ojedinělými uměleckými osobnostmi, jako jsou zpěvačka Irena Budweisserová nebo naše nejlepší cimbalistka Zuzana Lapčíková.

 

Jsem schopen zajistit možnost osobní konzultace tohoto umělce pro Vašeho nadaného potomka, který má zájem o studium kytary na konzervatoři.


Můžete využít i další možnost k propojení - nenechte si ujít nadcházející XXVI. mezinárodní kytarový festival, který se bude konat v Brně  od 5. až do 11. srpna a tradičně předvede přední světové kytaristy na Špilberku, Nové radnici a v Besedním domě. Za konáním tohoto festivalu stojí od jeho počátku Vladislav Bláha, jako jeho prezident a předseda České kytarové společnosti. 

 

 

 

Privátní konciéř k Vaším službám

Autor článku: Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Smart Fotoreport ze křtu knihy Líheň podnikatelských nápadů Osm zajímavých hostů, osm příběhů o úspěšném podnikání a cestě k němu. Jedna akce Smart Networku a samozřejmě networking. Jak vypadal křest knihy Líheň podnikatelských nápadů? Přinášíme Vám fotoreport.
Detail článku
Smart Network
Členové VITOM Apartments aneb příběh o tom, jak jsme se pustili do hotelnictví Chcete se dozvědět více o tom, jak se realitní kancelář VITOM Group pustila do hotelnictví? Představujeme článek od managera apartmánového hotelu.
Detail článku
Smart Network
Smart Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Ing. Mgr. Andrea Ungerová Společnost Hošek Motor, kterou Ing. Mgr. Andrea Ungerová vede, je nejúspěšnější dealerství Mercedes-Benz v České a Slovenské republice.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)