Privátní konciéř: Rozsah mých služeb je nekonečný...

12.6.2017
Smart Network

 

 

Předpokládám, že z obchodních snídaní mě již znáte. Jako privátní konciéř Vám zajistím nemožné na počkání a zázraky do 3 dnů. Mezi to patří i setkání s mimořádnými osobnostmi. 


V tomto článku Vám chci představit významnou uměleckou osobnost z Brna, které se splnil sen většiny světových muzikantů - Vladislava Bláhu, jenž jako jediný český kytarista vystoupil se svým recitálem v nejslavnějším koncertním sále světa Carnegie Hall v New Yorku.

 

V Londýně byl zase po svém koncertě v Royal Festival Hall označen prestižním anglickým časopisem Music Opinion za jednoho z nejlepších českých kytaristů. Jen letos během 4 měsíců svým uměním ohromoval posluchače v Mexico City, Moskvě, Tokiu, stejně jako za pár dní již po šesté v New Yorku.

 

Je vítězem čtyř mezinárodních kytarových soutěží (Markneukirchen, Německo, Esztergom, Maďarsko, Volos, Řecko a Kutná Hora), obdržel bronzovou medaili v soutěži Radio France v Paříži.


Vedle koncertů patří docent Vladislav Bláha i k mezinárodně uznávaným pedagogům. Vyučuje na JAMU a na konzervatoři v Brně, i jako externí pedagog na Univerzitě Guanajuato v Mexik. Vyučuje také i v mistrovských kurzech po celém světě – například letos v červnu na New York Guitar Seminar.


Pro představu přikládám ukázku z jeho recitálu, kterou si můžete přehrát zde

 

 

Privátní konciéř pro Vás zajistí téměř nemožné


Pokud hledáte ojedinělý dárek pro významnou jubilejní firemní nebo narozeninovou oslavu s vybranou společností, je možnost pozvat tohoto významného umělce, aby potěšil tóny své kytary na vystoupení pro Vás a Vaše hosty (když zrovna nebude koncertovat někde na druhé straně zeměkoule).

 

V případě sladění termínů je možnost sólové vystoupení Vladislava Bláhy rozšířit i o duo s dalšími ojedinělými uměleckými osobnostmi, jako jsou zpěvačka Irena Budweisserová nebo naše nejlepší cimbalistka Zuzana Lapčíková.

 

Jsem schopen zajistit možnost osobní konzultace tohoto umělce pro Vašeho nadaného potomka, který má zájem o studium kytary na konzervatoři.


Můžete využít i další možnost k propojení - nenechte si ujít nadcházející XXVI. mezinárodní kytarový festival, který se bude konat v Brně  od 5. až do 11. srpna a tradičně předvede přední světové kytaristy na Špilberku, Nové radnici a v Besedním domě. Za konáním tohoto festivalu stojí od jeho počátku Vladislav Bláha, jako jeho prezident a předseda České kytarové společnosti. 

 

 

 

Privátní konciéř k Vaším službám

Autor článku: Petr Špetlík

Další články

Členové Máj, čas láskyplné péče S čím se vám spojí slovo „máj“? Se srdcem? S láskou? S kvetoucí a milující se přírodou? Toto všechno a ještě mnohem víc můžete v květnu zažít s Vitalvibem – startujeme totiž srdíčkovou kampaň...
Detail článku
Členové NOVÁ VÍNA V NABÍDCE RESTAURANTU Kde není vína, není lásky, tvrdil už Řek Euripides. Mitrovski má teď lásky plnou vinotéku. Právě jsme pro Vás naskladnili 40 nových druhů vín. Vína suchá i sladká, mladá i krásně zakulacená věkem, ale hlavně vína poctivá.
Detail článku
Smart Nepostradatelná networkerka při otevírání studia Na konci srpna využila služeb networkerky i paní Helena Pudilová při otevírání svého nového STUDIA HELENA. Co všechno networkerka Gabriela zastala a byla paní Pudilová spokojená?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart network
+420 775 649 843Smart network
www.smart-network.czSmart network
Facebook
Smart network
Smart networkSmart Network Business Center s.r.o.
Smart networkIČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart networkLoosova 578/9, Brno, 638 00