Privátní konciéř: Rozsah mých služeb je nekonečný...

12.6.2017
Smart Network

 

 

Předpokládám, že z obchodních snídaní mě již znáte. Jako privátní konciéř Vám zajistím nemožné na počkání a zázraky do 3 dnů. Mezi to patří i setkání s mimořádnými osobnostmi. 


V tomto článku Vám chci představit významnou uměleckou osobnost z Brna, které se splnil sen většiny světových muzikantů - Vladislava Bláhu, jenž jako jediný český kytarista vystoupil se svým recitálem v nejslavnějším koncertním sále světa Carnegie Hall v New Yorku.

 

V Londýně byl zase po svém koncertě v Royal Festival Hall označen prestižním anglickým časopisem Music Opinion za jednoho z nejlepších českých kytaristů. Jen letos během 4 měsíců svým uměním ohromoval posluchače v Mexico City, Moskvě, Tokiu, stejně jako za pár dní již po šesté v New Yorku.

 

Je vítězem čtyř mezinárodních kytarových soutěží (Markneukirchen, Německo, Esztergom, Maďarsko, Volos, Řecko a Kutná Hora), obdržel bronzovou medaili v soutěži Radio France v Paříži.


Vedle koncertů patří docent Vladislav Bláha i k mezinárodně uznávaným pedagogům. Vyučuje na JAMU a na konzervatoři v Brně, i jako externí pedagog na Univerzitě Guanajuato v Mexik. Vyučuje také i v mistrovských kurzech po celém světě – například letos v červnu na New York Guitar Seminar.


Pro představu přikládám ukázku z jeho recitálu, kterou si můžete přehrát zde

 

 

Privátní konciéř pro Vás zajistí téměř nemožné


Pokud hledáte ojedinělý dárek pro významnou jubilejní firemní nebo narozeninovou oslavu s vybranou společností, je možnost pozvat tohoto významného umělce, aby potěšil tóny své kytary na vystoupení pro Vás a Vaše hosty (když zrovna nebude koncertovat někde na druhé straně zeměkoule).

 

V případě sladění termínů je možnost sólové vystoupení Vladislava Bláhy rozšířit i o duo s dalšími ojedinělými uměleckými osobnostmi, jako jsou zpěvačka Irena Budweisserová nebo naše nejlepší cimbalistka Zuzana Lapčíková.

 

Jsem schopen zajistit možnost osobní konzultace tohoto umělce pro Vašeho nadaného potomka, který má zájem o studium kytary na konzervatoři.


Můžete využít i další možnost k propojení - nenechte si ujít nadcházející XXVI. mezinárodní kytarový festival, který se bude konat v Brně  od 5. až do 11. srpna a tradičně předvede přední světové kytaristy na Špilberku, Nové radnici a v Besedním domě. Za konáním tohoto festivalu stojí od jeho počátku Vladislav Bláha, jako jeho prezident a předseda České kytarové společnosti. 

 

 

 

Privátní konciéř k Vaším službám

Autor článku: Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Členové Petr Bende zavzpomínal velkým koncertem v Újezdu u Rosic Petr Bende, známý zpěvák a hudebník, se rozhodl oslavit desetileté výročí začátku své profesionální muzikantské dráhy.
Detail článku
Smart Network
Členové Krátký tip č. 1 - Google Keep Rozjezd nové rubriky, krátkých tipů. Tentokrát na téma "úkolníček"
Detail článku
Smart Network
Členové Workshop "Efektivní personalista" Workshop na téma "efektivní personalista" 29. 10. 2015
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb