Vzdělávání, seberozvoj –  TEVUA

21.3.2018
Smart Network

ZADARMO? To je podezřelé!

Nabízíme vzdělávací kurzy pro firmy a jejich zaměstnance bezplatně. Je to možné proto, že Projekt TEVUA byl spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je výrazně přispět k odbornosti a kompetentnosti zaměstnanců a tímto i zvýšení konkurenceschopnosti firmy.

Zapojením do Operačního programu Zaměstnanost má projekt TEVUA možnost bezplatně využívat a poskytovat vzdělávání v různých oblastech zaměstnancům firem, které se stanou členy Spolku TEVUA. Členství je formální, nevyžadujeme členské poplatky ani jiné členské aktivity. Smyslem je využít a naplnit cíle projektu – tedy vzdělávat své zaměstnance a tím zlepšovat své postavení na trhu. Účastník kurzu = člověk zaměstnaný na HPP nebo DPČ (Dohodu o pracovní činnosti).

 

Co je TEVUA?

TEVUA je vesnice na Šalamounových ostrovech. O tom však můj manžel neměl tušení, když mu tento název probleskl hlavou. Je to tedy náhoda, ze které jsme spolu s Gábi vymyslely lépe zapamatovatelná hesla:

T – Time management 92b3bef5dff4.jpg

E – Ekonomické minimum

V – Vyjednávání

U – Účetnictví

A – Angličtina

 

Jaké kurzy organizujeme?

Zaměřujeme se především na výuku soft skills. Nabízíme celkem 12 různých témat, která jsou zaměřena tak, aby se mohli vzdělávat vedoucí pracovníci/ce, jednatelé/ky firem, manažeři/ky, obchodníci/ce, asistenti/ky. Poskytujeme více možností IT aktivit, učíme angličtinu pro začátečníky a pokročilé, základy ekonomie, účetnictví a práva. Kurzy jsou koncipovány pro 12 člennou skupinu účastníků, většina trvá 16 hodin kromě výuky jazyka. Máme vlastní školící prostory v centru Brna. A více informací o kurzech a lektorech najdete na našem webu www.tevua.cz

 a302539bd13f.jpg

Přesah vzdělávání

Naše kurzy neslouží pouze k výuce a memorování nových informací. Je to zážitek – od slova zažít a prožít. Především soft skills témata jsou koncipována hravě. Tak, aby si lidé co nejvíce zkoušeli modelové situace, zažívali si vše opravdu, nejen na papíře.

Kromě toho jsou tyto zkušenosti a zážitky praktikovatelné nejen v práci, ale odráží se i v soukromém životě každého z nás. Na kurzech se potkávají nové lidé, vznikají nová přátelství, příležitosti pro nové obchodní vazby.. = networking. :-)

 

 

Autor článku: Jana Grossmanová

Další články

Smart Network
Členové Paintball - zastřel Konciéře 14. 4. Přijďte se pobavit a zapotit se mnou na paintball. Už 14. dubna!
Detail článku
Smart Network
Členové Inspirujte se módními trendy na Black & White Night 14.5.: Krásné modelky, inspirativní móda, nejnovější trendy, doplňky a šperky. To je neformální módní galavečer Black & White Night V, který si pro Vás připravila již popáté modelingová a produkční agentura FS Production s.r.o
Detail článku
Smart Network
Členové VITOM: Z nebytových prostor se stal manažerský byt Stali jste se vlastníkem nemovitosti a rádi byste naplno využili její možnosti? Představte si, že tyto prostory vydělávají pro vás a citelně zvýší vaše příjmy. Zaujalo Vás to? Pak čtěte dál!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb