Za všechno může kadeřnice

22.3.2016
Smart Network

Kniha Za všechno může kadeřnice  vznikla z dokola probíraných témat, jak na kurzech projektu Život moderní ženy, tak na kreativních workshopech či osobních konzultacích. Uvědomila jsem si, že nejvíce táhnou osobní příběhy a zkušenosti a také true story.

Pak už jen stačila inspirace z dárečku pod mým vánočním stromečkem, aby vše zapadlo do harmonického celku. Za měsíc byla kniha příběhů na světě. Příběhy jsou krátké i delší, vtipné i smutné, ale také obyčejné i nevšední - prostě jako sám život. 

 

Povídky jsou isnpirovány skutečným životem...

Všechny povídky jsou z mého vlastního života přímo a nebo ze životů mých dcer, přátel a příbuzných. Já si je přivlastnila, trošku pro větší spád a vtip upravila a vygradovala, aby každý jeden nesl nějaké poselství a ponaučení, že je jen na nás, jak se ke všemu postavíme. 

Zároveň se učíme stále lépe komunikovat a více tolerovat svět kolem sebe se všemi jeho tvary, barvami, možnostmi. Svoboda každého z nás končí tam, kde začíná svoboda toho druhého, pokud nebudeme natolik schopní světy nás všech prolnou a vzájemně se respektovat. Uvědomění si, co vše nás ovlivňuje od prenatálního období přes ,,nevědomé,, dětství až k dospělosti, je dalším krokem k pohodovějšímu žití nás všech.

 Kniha má 36 kapitol a každá jedna spadá do určitého roku ženy do 36 let. Ne všude se věk dozvíte hned, ale všude jsou indicie, které vás k věku hrdinky dovedou. Každá povídka se odehrává v jiném měsíci, tak pozorný čtenář vysleduje tři listopady, tři květny a nebo tři ledny, i když nejsou přímo v povídce zmíněné. Každá povídka má hrdinku s křestním jménem a kde nezazní, tam můžete vypátrat alespoň první hlásku, kterou jméno začíná.

Prostě - může se to stát i vám. Nebo jste už něco podobného zažili?

A proč za všechno může kadeřnice? Protože právě kadeřnice (ale i všichni ostatní) nejsou zodpovědní za to, co se nám děje. Je na nás, aby jsme s tím něco udělali a řádně se ke všemu postavili čelem. A když už se staráme o účes své hlavy, je na čase si učesat vlastní myšlenky a tím i celý náš život.

 

 Srdečně všechny zvu na konferenci Cesta vzhůru s Životem moderní ženy 16.4. v sobotu od 14.hodin, kde právě tuto knihu pokřtíme. Čekají vás každého dárečky v hodnotě asi 2000,- Kč, bohatá tombola, mnoho zajímavých prezentacích a ochutnávka vín. Možná právě vy na dně sklenky budete mít pravý diamant.  Pro členy Smart Networku je připravené akční vstupné 490,-. Neváhejte. Těšíme se na vás.

 

Více informací na našem webu a fb Život moderní ženy.

Martina Šimáčková

Autor článku: Lada Hajzlerová

Další články

Smart Network
Členové InŽENYrky Života - nezapomenutelné setkání žen Sdružujeme a propojujeme ženy, vytváříme aktivní komunitu žen, které se chtějí rozvíjet a posouvat v životě neustále dál a výš. :)
Detail článku
Smart Network
Členové Motivujte svůj tým - 3.díl Pokračování seriálu, který vám přinese jednotlivá cvičení na motivaci vašeho týmu. Pojďme s chutí do toho!
Detail článku
Smart Network
Členové Ideální dovolená? Dovolená na druhou! Nebaví vás jen odpočívat u pláže a rádi byste se na dovolené dozvěděli i něco nového?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Gdpr
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupného na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb