REFERENCE

Počet referencí: 125

Jan Strnad

****HOTEL VICTORY BRNO

Akce podnikatelského klubu Smart Network vřele doporučuji, zejména pak ranní snídaně považuji za velmi efektivní formu a za skvělé příležitosti setkání se s velmi zajímavými lidmi různých profesí a nejrůznějších možných oborů. Díky skvělému moderování Gábinou Mrkvicovou je to vždy v přátelské a příjemné atmosféře přičemž ani velká dávka humoru dobré nálady v brzkých ranních hodinách nechybí !

Ing. Daniel Bumba


"Dobře zorganizovaná akce, příjemní lidé a sympatičtí moderátoři. Mohu doporučit."

Martin Dobrovolný


"Nejsem zrovna typ, který by nadšeně psal recenze na kde co, ale Smart Network si ji dle mého už rozhodně zasloužil. Jsem moc rád, že mohu být členem (a zároveň i fotografem) tohoto klubu a účastnit se jeho setkání. Jsou pro mě vždy velmi obohacující a inspirativní. Odehrávají se ve skvělé přátelské atmosféře a příjemném prostředí. Velký dík patří všem organizátorům za skvělou přípravu a také všem členům a hostům. Setkávání a spolupráce na této lidské a přátelské úrovni má podle mě ohromnou budoucnost a jsem rád, že se jí mohu účastnit. Děkuji."

Jaroslav Preclík

MobilMax.cz

"Do Smartu jsem přišel na podzim roku 2017. Jsem velmi rád, že mohu být členem této skupiny. Během několika absolvovaných snídaní a večeří jsem získal spoustu užitečných kontaktů a také poznal hodně podobně smýšlejících lidí. S některými jsem našel i podobné zájmy :-)."

Marek Dostál


"Stojím si za tím, že Smart mohu jen doporučit. Formou mnoha aktivit poznáte spoustu zajímavých lidí a věřte, že se u toho i pobavíte. Členové jsou naprosto super, přijmou vás ihned. Akce mají skvělou organizaci a perfektní moderování."

Mgr. Jiří Rohel

Za Louži - cestovní agentura

"Přes počátneční pochybnosti jsem velmi rád členem Smart Network. Nejen proto, že zde najdete i to, co jste původně ani nesháněli a potkáte ty, které jste nehledali. Naučí vás to také přesně a stručně formulovat co děláte, nabízíte a hledáte. Navíc v komunitě velmi milých lidí s upřímnou vůlí si nezištně pomáhat a vzájemně se propojovat. Na každé akci je pak cítit pozitivní energie a pracovní náboj. To vše především díky osobosti a temperamentu majitelky a šéfky Smart Network Gabriely Mrkvicové."

Mgr. Michaela Bočová

PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. - realitní konzultantka

"Smart môžem jedine odporúčať. Do života Vám prinesie ľudí, o ktorých ste pred tým vôbec nevedeli, že Vám tam chýbajú. A to teda chýbali.... Vysoká koncentrácia zaujímavých a milých ľudí na jednom mieste - to je proste Smart. Prepracovaný koncept, výborná organizácia, vždy zaujímavé a rôznorodé akcie, príležitosti, na ktoré by ste len tak na ulici nenatrafili - aj to je Smart. Čo dodať :-)"

Eva Honková

Modrá beruška - komunitní centrum rodičů a dětí s PAS

"Jsme opravdu šťastná, že v podnikatelském prostředí je stále místo pro nás neziskovky. Včerejší Smart večeře v restauraci Signature toho byla dalším důkazem. Tímto děkuji Lidušce, Michalovi a Zuzce za typy na prostory ohledně našeho osvětového projektu a Gabči za fantastický večer. Zase někdy velice ráda přilétnu jako Modrá beruška ;)"

Ing. Jakub Křehla

PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. - realitní konzultant

"Po třech akcích, kterých jsem se zúčastnil, mohu určitě doporučit všem, kteří mají zájem o seznámení se a poznání zajímavých nových lidí, akce jsou vždy v příjemných prostorech, dobře organizačně i časově nastavené, vedené zkušenými moderátory. Zkuste sami a uvidíte :-) "

Ing. Martin SVOBODA, €FA

RFP Plus

"Do Smartu jsem přišel proto, abych získal klienty na finanční poradenství. Díky neexkluzivitě jsem však potkal nové obchodní partnery a rozšířil si tak paletu zajímavých produktů, za které jsem dnes moc vděčný, mají obrovský přínos pro klienty a mně nesou slušný pasivní příjem. Získal jsem také spoustu kontaktů pro osobní život a také spoustu přátel. Všem doporučuji, vyzkoušejte a uvidíte."

Bc. Kristýna Stoklásková

Headhunterka a mentorka asistentek – Šéfův svět, Asistentka roku

"Rok 2017 pro mě byl rok zkoumání všech networkingových klubů a spolků. Proč jsem nakonec zakotvila ve Smartu? a) Gábi Mrkvicová (majitelka Smartu) je srdcař a je na ní vidět, jak jí na všech členech záleží; b) všem členům pomáhá Smart se zviditelnit formou PR článků, videí a prezentací v klubu – to jinde není, věřte mi; c) jde jim o propojování a když se potkají 2 lidé ze stejného oboru znamená to, že nenajdou společnou řeč a nemohou si být užiteční? Ne, a to je ve Smartu super; d) jsem pražská a pražský Smart vede nejúžasnější osoba, jakou znám a které si moc vážím – Lenka Černá; e) jako člen jednoho města můžete na Smarty i do města jiného; f) na každé setkání se těším, protože je na něm vždy skvělá atmosféra. Lidé jsou vstřícní a přišli propojovat, a to skutečně dělají. Setkání není o tom, jestli uzavřete business na snídani (obědu, večeři), ale o tom si vzájemně pomoct. Rok 2018 se Smartem pro mě bude výjimečný a já se moc těším spolupráci. Kristy"

Aneta Skopalová


"Naprosto profesionální jednání, výborná komunikace, Gabriela je profík ve svém oboru. Jen tak dál! :) Mluvím za stranu poskytovatele snídaní a prostor. Budu se těšit na příště."

Eva Štulová


"Úžasně vstřícná atmosféra nabitá pozitivní energií díky skvělé moderátorce Gabi Mrkvicové a díky všem účastníkům, spousta inspirativních rozhovorů a nových kontaktů - tak můžu popsat svoji první návštěvu na business snídani v jihlavském klubu Smart Network. Jediné negativum - nestihla jsem ochutnat všechny ty nachystané dobroty ... "

Riad Charawani

Silvertown productions s.r.o.

"Účastnil jsem se snídaně v Olomouci a musím říct, že atmosféra byla jednoduše úžasná. Můžu vřele doporučit všem, kteří se rádi seznamují se zajímavými lidmi."

Veronika Fantová

hostel Long Story Short

"Jedno obrovské díky. Úžasné ráno, milé nové tváře, absolutní profesionalita ze strany organizátorů a zároveň prostor pro zasmání se a vtipnou historku. Pro mě nová zkušenost a velké nadšení. Velmi inspirativní ráno s lidmi, kteří chtějí pomoct a jsou nadšeni pro věc. Tleskám."

Ing. Petr Mráz


"Nejlepší byznys klub a nejlepší Gábi!!

Barbara Golasowská

Engage Hill, s.r.o.

"Skvělá organizace akcí, stále inovují, člověk se může spolehnout, že jde o výbornou investici, protože tým Smartu v čele s Gabrielou Mrkvicovou teda rozhodně ví, co jejich členové potřebují a tvrdě na tom pracují, aby díky smart snídaním rostl business každému, kdo se chce smart angažovat ;-)"

Kateřina Jirešová


"Včerejší účast na obědě v Praze! Skvělé, průvodci dnem byli jedineční a zrovna tak všichni, s kterými jsem měla tu čest se setkat. Vůbec jsem netušila, že mohu něco požadovat, poptávat - tím jsem byla skoro zaskočena. Bezva profesionální zázemí s lidským přístupem. Moc se těším na osobní setkání, která z oběda vykrystalizovala. Přeji všem kouzelný advent s chutí vytvářet opravdové hodnoty a vazby mezi lidmi."

Lucie Kolářová


"Moc děkuji za možnost zúčastnit se Business obědu od Smart Network. Nikdy jsem na podobné akci nebyla a tolik nadšení, přátelství, vstřícného přístupu, snahy pomoci druhým a zájmu ode všech jsem opravdu nečekala! Už jen příchod každého člena byl až dojemný, měli v očích taková očekávání, koho dnes potkají, co zažijí, opravdu si to užívali, zdravili se, noví účastníci okamžitě zapadli, bylo to opravdu velmi milé. Na konci jsem asi hodinu odcházela, pořád bylo s kým a o čem mluvit. Dostala jsem cenné kontakty, nabídky na schůzky. Už vím, proč se sem klienti vrací a proč jich většina po první návštěvě uzavírá členství. Přeji ať se všem skvěle daří, i když o tom nepochybuji ;)"

Petr Jungmann


"SMART Network mohu určitě doporučit, na setkání v Praze, které jsem absolvoval bylo mnoho zajímavých lidí, kteří mají opravdu co nabídnout... Zázemí i zvolené místo (rest.Etnosvět) bylo super :-)"

Věra Schmid


"Smart Network vřele doporučuji. Nejen pro stávající, ale také pro začínající podnikatele. Vzájemné propojování a podpora, nové impulsy a profesionální přístup Gabriely Mrkvicové a jejího týmu."

Radka Čejková


"Bussiness snídaně je opravdu pro každého velmi příjemná forma jak navázat kontakty, představit svůj projekt nebo najít i to co jsme nehledali :-) Vše se nese v naprosto pohodové atmosféře. Gábi Mrkvicová se Žanetou Zieglerovou vnesly přátelskou a nenucenou atmosféru. Všem můžu doporučit. Běžte se podívat a uvidíte sami."

Sy Nam Nguyen


"Velmi příjemné moderátoři/rky, kteří vytvoří přátelskou a uvolněnou atmosféru. Výborná organizace a systém."

Ing. Žofia Nedopílková


"Mala som príležitosť zúčastniť sa business večere v Brne. Nie som žiadny rečník, čo je mojím najväčším kameňom úrazu, no v miestach, kde som sa zasekla, ma Gabriela pohotovo vykryla, za čo som jej nesmierne vďačná. Nakukla som sem najmä zo zvedavosti, ale odniesla si pár kontaktov, dohodla niekoľko schôdzok a spoznala zaujímavých ľudí. Určite doporučujem všetkým, ktorí si chcú rozšíriť obzory."

JUDr. Michaela Švecová


"Ve Smart Network jsem již od jeho zrodu a s Gábi se s znám tedy delší dobu. Myslím, že je to žena na svém místě a energie, kterou dává do své práce je neskutečná. Jsem ráda a vděčná, že mohu být součástí něčeho, co mě neustále posouvá dál, kde stále potkávám nové lidi a navazuji zajímavé spolupráce. Děkuji Gábi i celému Smart Network."

Kateřina Čípová


"Zúčastnila jsem se MasterMindingu, byla jsem jedním z oponentů pro projekt, který nám byl představen. Setkala jsem se ze zajímavými lidmi a velmi ráda jsem si vyslechla jejich názory, náměty, myšlenky. Pro mě přínosem jsou zajímavé kontakty, které si myslím, že do budoucna ráda využiju. Smart Network spojuje zajímavé lidi a přináší nový pohled zvenku, který nás může posunout ve svém osobním životě, kariéře, podnikání a nabít velmi pozitivní energií"

Ing. Tomáš Mácha

Reventon Business Consulting

"Perfektní služba , která dává smysl. Díky podnikatelskému klubu Smart-Network se mi podařilo získat nejen nové klienty, ale i nové přátele. Business akce od Smartu jsou vždy události, kam se těším právě pro tu přátelskou a příjemnou atmosféru a fajn lidi. DOPORUČUJI"

Kateřina Čípová


"Smart Network spojuje zajímavé lidi a přináší nový pohled zvenku, který nás může posunout ve svém osobním životě, kariéře, podnikání a nabít velmi pozitivní energií :-)"

Lukáš Nerud


"Perfektní akce skvělý lidí a perfektní organizace :D velice se mi líbí, že i ke mě jako k mladému studentovi byli všichni milí, a že se nám našemu projektu snaží pomoc :D takže moc děkujeme Smartu."

Marie Solařová


"Skvělé nápady a spousty inspirativních lidí."

Aleš Zeman


"Smart Network jsem potkal před třemi lety, díky Janě Krepindlové. Říkala, že objevila někoho kdo by mi mohl pomoci získat nové kontakty a posunout se ve všech oblastech mého života. Stalo se . Díky Smartu jsem poznal super lidi a moc se těším pokaždé jsem-li na nějaké akci pořádané Gabrielkou. Je to úžasná žena, která mě vždy pozvedne náladu a zahřeje u srdíčka. Díky Smarte, Gábinko a Kateřinko ! ! ! Mám Vás moc rád :)"

Nguyen Sy Nam


"Hledáte-li příjemné, přátelské místo plné zajimavých a otevřených lidí pro osobní a obchodní rozvoj, našli jste. Moderátoři vytvoří takovou atmosféru, že se budete cítit jako doma. Naprosto doporučuji."

Aleš Koníček


"Máte trochu obavy přijít mezi zkušené podnikatele? Říkáte si, co asi na ten můj bussiness řeknou? Budou se se mnou vůbec bavit? Tak to jste ještě nebyli na bussiness snídani ve Smart Network. I já měl tyto obavy. Ale to, co jsem zažil, se snad nedá ani napsat. Tolik vstřícnosti, přátelství a ochoty a navíc od lidí, kteří vás vidí poprvé, tomu říkám pecka. Vtipně moderující Gábinka Mrkvicová vše podtrhla a pokud chcete získat velmi příjemnou zkušenost, posunout se, získat nové kontakty a zkušenosti, prostě zvýšit si svoji "schopnost přežit", tak neváhejte. Mohu jen doporučit."

Petr Šafra


"Mnohokrát děkuji za profesionální přístup a hlavně za úžasnou atmosféru při setkáních.Velmi doporučuji :-)"

Petr Mikšovič

Bezones

"Velice oceňuji profesionalitu při pořádání podnikatelských setkání."

Ing. Tomáš Mácha

Reventon

"Snídaně se Smart networkingem jsou vždy malým kulinářským zážitkem, ale hlavně skvělým místem, kde se potkat a seznámit s novými lidmi. Má zkušenost je taková, že přes SMNTW nemusím hned udělat nový business, ale získávám nové business přátele, které doporučuji a oni mne. Doporučuji vyzkoušet nějakou z akcí. Gabriela Mrkvicová má nejen jiskru v oku, ale je zdrojem osobní inspirace... třeba jak dobře komunikovat."

Mgr. Martin Kolenička

HCA Czechia

"Skvele stretnutia... poznávanie ľudi nielen pre business."

Lukáš Blažej


"Excelentná cielená služba na prepojovanie, rozšírenie obzorov a kruhov príjemnou a zábavnou formou, pod záštitou fundovaných a láskavých profesionálov. Ďakujem konkrétne osobnej skúsenosti s Lenka Černá."

Jiří Verner


"Moc rád bych poděkoval za pozvání na pražské setkání. Seznámil jsem se s velmi zajímavými a milými lidmi, načerpal informace o budování kontaktů, rozšířil obzory o produktech, o kterých jsem neměl ani ponětí, domluvil schůzky a zároveň jsem zjistil, jak svět je malý."

Jana Sedlmajerová

Galerie, energetické obrazy

"Lidé jsou v tu v pohodě a baví mě s nimi být. Doporučuji zažít :)"

Jana Havlíková


"Po dlouhé době jsem se fantasticky pobavila. Moderátorky to nakoply, a skvěle rozjely velmi vtipnou vlnu. Byla jsem před pár lety u zrodu Smart Networku, a je to stále lepší. Kontakty k nezaplacení. Když víš co chceš, tady to určitě dostaneš! Doporučuji!"

Jiří Cimpel


"Byl jsem vůči networkingu skeptický a říkal jsem si co mi přinese akce na které všichni budou hledat nové klienty. Ale byl jsem velmi překvapený, když už po první večeři jsem získal nejen nové klienty, ale hlavně navázal nová přátelství s úžasnými lidmi. Všem moc doporučuji si zažít atmosféru tohoto setkání."

Hana Kotulánová


"Networkingová večeře plná zajímavých lidí a inspirace. Děkuji za milé uvítání a velmi příjemný večer."

Jiří Šedek

Multilevel-marketing.cz

"Smart Network je úžasný zážitek, doporučuji to nejen podnikatelům ale každému kdo chce být obklopen pozitivními lidmi. Komunita kolem nás je důvodem proč se nám buď daří nebo naopak stagnujeme. Takže pokud být součástí komunity, tak jedině smart :) Vřele doporučuji Smart a také paní Gabrielu jako moderátorku na akce."

Jaroslav Jurka


"Smart Network mě příjemně překvapil. Byl jsem na business snídani a ačkoliv jako většina lidí nejsem po ránu úplně velký řečník a trvá mi srovnat si myšlenky, tak energie a pozitivní přístup většiny lidí mě pomohl probrat se o něco dřív a vstřebat informace a možnosti, které jsou mi tady nabídnuty. Takže Vám všem chci touto cestou poděkovat za příjemnou šanci poznat nové lidi a možné nové obchodní partnery. Děkuji a přeji Vám všem jen to nejlepší."

Nikola Sedláčková

projekt "Touch of love"

"Smart Network je opravdu velmi inspirativní a vřelé prostředí plné podnikatelů, kteří aplikují podnikání setkáváním a propojují se právě tak, jak je dle jejich kvalit adekvátní. Z počátku mě mile překvapil okamžitý individuální a přátelský přístup, již při uvítání. Všichni byli usměvaví a přirození. Byla zde cítit opravdu podpora namísto odsuzování či hledání chyb, jak tomu je správně u lidí, kteří společně tvoří a někam míří. Prostě ideální prostor pro růst, obohacování se, sdílení kontaktů a mnoho dalšího. Forma pozitivních doporučení a recenzí na práci ostatních členů, byla také opravdu motivující a vypovídala o kvalitě jejich práce. :-) Je zde znát, že se tyto spolupráce staví na dlouhodobých kvalitách a hodnotách. V průběhu mě příběhy a aktivity zúčastněných inspirovaly natolik, že jsem si vypsala hned několik poznámek pro zlepšení mého projektu, nápadů jak a s kým navázat spolupráci i další činnosti, které mě nadále posunou v mém osobním růstu a pracovní oblasti. Nemohu jinak, než plně pozitivně ohodnotit tento Network a těšit se na další setkání! Vřele doporučuji ;-)"

Jana Sedlmajerová


"Příjemná a plodná setkání, velice mi pomohlo k navázání plodných kontaktů - doporučuji!" Reference z portálu Záruka kvalit

Martin Kopáček

Martin Kopáček - fotograf

"Smart Network je především o lidech a o inspiraci a přesto, že to zní jako fráze, tak tady to fráze není. Úžasná směs osobního a lidského přístupu s profesionalitou se vidí málo. Vše doplněno o živelnou energii zakladatelky klubu Gabriely Mrkvicové. Mě osobně posunul Smart hodně a proto ho mohu s klidným svědomím doporučit i vám."

Regina Vondrová


"Nejdynamičtější klub, co jsem kdy navštívila. Jednoznačně díky energii Gabky Mrkvicové. A to chcete! Protože, co může být lepšího než člověk vykřikující, kdo by se s kým mohl propojit a pro koho má jaký kontakt, když si přesně pro tohle jdete :) Zajít si na Smart Network moc doporučuji!"

Jitka Švaříčková

Diana Třebíč, o.p.s.

"Potkávat inspirativní lidi z businessu, služeb i na osobní úrovni, načerpat pozitivní energii, nabídnout vlastní služby, zkušenosti či kontakty, propojovat, pomáhat a růst...to je Smart Network, jsem ráda, že mohu být jeho součástí :-)"

Andrea Papadopulosová


"Měla jsem možnost zúčastnit se snídaně v Brně a osobně se seznámit s Gabrielou Mrkvicovou. Za mě naprostá pecka, skvělá atmosféra na vysoké úrovni a přitom uvolněná. Díky velmi pozitivní energii Gábiny celá snídaně probíhala pohodově a neustále s úsměvem. Seznámila jsem se s bezva lidmi a s některými jsem již v kontaktu. Vřele doporučuji navštívit snídani ve Smart Network s Gabrielou Mrkvicovou."

Ondřej Smejkal


"Se Smartem mám dlouhodobé zkušenosti, kdy jsem jako člen z networkingových akcí získával přesně to, proč se jich účastním. Potkal jsem zde spoustu zajímavých lidí, kdy s řadou z nich jsme navázali dlouhodobou spolupráci, která se vyvíjí a přináší všem zúčastněným výsledky.. Za sebe mohu Smart a Gabču Mrkvicovou maximálně doporučit. " Reference z FB stránky Smart Network

Amália Glížová


"Konečně profesionální společnost, která pomáhá spojovat ty správné lidi- podnikatele, začínající podnikatelé a OSVČ v jakékoliv oblasti. Všem, kteří si neví rady jak uspět či už v osobním nebo profesním životě je Smart Network tou správnou volbou účastnit se jednoho z mnoha termínu a potkat se s lidmi, kteří mají své Know How a jsou ochotni se o to podělit a hlavně poradit. Já jsem se účastnila snídani se Smartem jednou nikoliv naposled, protože už jsem i členkou. Děkuji moc Gábince za přijetí a těším se na další společné meetingy." Reference z oficiální stránky Smart Network na FB

Věra Schmid


"Vřele doporučuji všem lidičkám, jež podnikají či začínají podnikat. Velké díky Gabce Mrkvicové a jejímu týmu za tuto příležitost. Skutečně profesionální přístup ve všech směrech. Děkuji" Reference z https://goo.gl/q2EaVE

Kryštof Látal, DiS.


"Smart network je pro mě synonymem úspěšného podnikatelského networkingu. Na příjemné snídaně a přátelské večeře se těším jak dítě na vánoční stromeček. Podnikatelé ve Smartu jsou otevření obchodu a spolupráci. A to mi dává velký smysl. Podnikejme, obchodujme, pomáhejme! Smart Network je skvělé prostředí ve kterém můžeme společně růst. A pod to se podepíšu. Kryštof Látal" Reference z oficiální FB stránky Smart Network

Libor Zajíček

Ferromet a.s.

"Výborně organizované, příjemné a i vtipné ráno" Reference z https://goo.gl/q2EaVE

Ing. Ludmila Chramosilová


"Moderátorské schopnosti Gabriely Mrkvicové jsou živelné jako ona sama. Je to živel s velkým srdcem. Známe se 4 roky. Její profesní záběr je široký, rozmanitý a stále plný energie." Reference z FB stránek Smart Network

Ing. Jana Janeková


"Podnikatelský klub Smart Network a jeho business ráno je příjemné setkání kde panuje uvolněná atmosféra. Moderátoři akce jsou skvěle naladění a zlepší náladu i tomu kdo by nechtěl :) Bylo skvělé vidět jak networking funguje v praxi a když člověk hledá tak opravdu najde." Reference ze stránky Smart Network na FB

Honza Vavřín


"Doporučuji se zajít podívat na akce SMART NETWORK! Potkáte zde pozitivně naladěné lidi, dokážou vás zapálit. Na setkání 18. 4. 2017 v 18 h panovala dobrá atmosféra, odpustili mi i to, že jsem se pořádně nepředstavil. Minuta byla na poprvé dost :-) Chceš-li poznat lidi, co Ti možná dají příležitost, nech se taky pozvat!

Alena Drábková

University of Applied Management

"Smart Network je skvělý klub, který mi rozšířil obzory. Všechna setkání jsou příjemná, otevřená a velkým bonusem kromě navázání business vztahů je navázání i těch přátelských. Smart Network mi umožní pokaždé potkat nové tváře, získávat nové kontakty a přátele. Mohu potvrdit, že podnikatelský klub Smart Network funguje na principu velké rodiny, jejíž členové se vzájemně inspirují, podporují a pomáhají si jít za svým cílem." Reference z oficiální stránky Smart Network na FB

René Müller

HUMAN MEMORY s.r.o.

"Zúčastnil jsem nedávno workshopu "Řekni do minuty vše". Gabriela nejen naprosto přesně vystihla chyby mé prezentace, ale především navrhla efektivní a srozumitelnou strukturu, jak se mám prezentovat a vyhnout se zbytečného slovního balastu. Rozhodně tento workshop doporučuji, stojí to za to."

Ing. Petr Mikšovič

SOVA NET, s.r.o.

"Gábina je člověk na správném místě a tělem i duší pomáhá propojovat firmy. Vřele doporučuji! Velice oceňuji profesionalitu při pořádání podnikatelských setkání" Reference ze sociální sítě Bezones (oficiální profil Smart Network)

František David Šmarda

Kouč

Když jsem poprvé dostal pozvánku na Business ráno, říkal jsem si, toto prostředí asi pro mě nebude, co tam jako budu dělat a jak to tam asi může probíhat. Ale vše to byli jen předsudky, byl jsem tak moc překvapený, jak to dneska funguje, lidé jsou na sebe milí, přátelský, podporují se a doporučují se. Že jsem došel k uvědomění..... ano, to je přesně tak, jak by dnešní svět měl vypadat, toto mi dává obrovský smysl. A nyní jsem už i členem a přináší to ovoce nejen mě,ale i já mám co nabídnout ostatním :-) Díky Gabčo, že jsi mi vyšla vstříc Reference ze stránek Smart Network na FB

Ing. Lenka Černá

Já Někdo.CZ

"Pokud už nějakou dobu podnikáte nebo s ním teprve začínáte, víte, jak důležité je to dělat srdcem a vytvářet si dlouhodobé kontakty, na které se můžete spolehnout. Podnikatelský klub Smart Network je něco jako velká rodina, kde se její členi vzájemně inspirují a posouvají ke svým cílům. Kdo váhá, může přijít vyzkoušet a zažít to na vlastní kůži ;)" Reference z oficiální stránky Smart Network na FB

Vendula Šolcová


"Smart Network poskytuje prostor pro setkávání lidí a jejich vzájemné propojování, skrze které může vzniknout něco zcela nového. Navštívila jsem prozatím pouze jednu večeři, ale věřím, že pro úspěšné podnikání je právě Smart Network vhodnou platformou pro spolupráci lidí z různých oborů. Děkujeme za mediální podporu naší akce Festival osobnostního rozvoje!" Reference z oficiálních stránky Smart Network na FB

Viktor Mejzlík

VITOM Group, s. r. o.

"Co dodat, 3 roky a jsme stále členy. Pro mě funguje Smart velmi přirozeně. Osobně nejsem typ co vyhledává společnost nových lidí a víte jak to je nejčastěji, na to nejlepší narazíte, když nic nehledáte a tak to funguje i tady, stačí začít pravidelně chodit a naleznete i to, co by jste nehledali ... přátelé, peníze, zkušenosti, školení, zábavu ... No prostě čím déle vydržíte, tím více dostanete" Reference z oficiálních FB stránek firmy

Jiří Blabla


"Smart je něco skvělého. Je to klub, přátelé, kamarádi, obchodní partneři, pohoda i zábava a spoustu kontaktů.... Vše, ale není hned, chce to čas.... Jsem členem druhý rok, děkuji Gábi :)" Reference z oficiálních stránek firmy na FB

Tomáš Suchomel

VITOM Group, s. r. o.

"Smart je místo, kam chodí naše firma VITOM Group od samého začátku. Je to dlouhá doba. A pokračujeme, tedy to funguje a chodíme tam rádi. Už jen kvůli fajn lidem. PS: přijďte a potkáte mne tam." Reference z oficiálních stránek firmy na FB

Ing. Tomáš Mácha

Bezones, a.s.

"Teprve se SMART NETWORK BUSINESS CENTER jsem pochopil další rozměr podnikání. Lidem z businessu i když společně neuděláme žádný obchod, mohu být prospěšný a oni mě i jinak. Nejen lidským a profesním obohacením, ale i doporučováním. SMART je vlastně business komunita lidí s důvěrnými vztahy, blížící se rodině. Je zapotřebí to zažít." Reference z http://1url.cz/JcGi

Jan Moučka

EIM Elektro, s.r.o.

"Snídaně 22 .2. 2017 - opět příjemné setkání s příjemně a vstřícně naladěnými lidmi. Jako vždy - získání zajímavých kontaktů s výhledem na příjemná a i přínosná dvoustranná jednání v budoucnosti. Věřím v konečný efekt získání jak obchodů tak třeba i přátelství. Díky organizátorkám." Reference z http://1url.cz/JcGi

Tomáš Řezníček


"Musím se přiznat, že jsem byl nadmíru spokojen. Krásné prostory. Gábi je fakt živel a je ve své profesi jak Porsche mezi auty. Kvalitní propojování lidí. Zajímavé kontakty se kterými již mám domluvené schůzky. Výborná energie a super zážitek, dost psaní a běžte se přesvědčit sami." Reference z FB stránky Smart Network

Roman Polák


"Smart Network jsem navštívil poprvé, na pozvání. Musím říci, že umí mile překvapit. Úžasný zážitek, plno pozitivní a hřejivé energie, děkuji Vám přátelé." Reference z FB stránky Smart Network

Filip Holuša


"Skvělá příležitost pro začínající podnikatele, super kolektiv lidí, kteří Vám dokážou poradit a předat cenné informace." Reference z FB stránky Smart Network

Žaneta Zieglerová

Performia

Smart Network je klub, kde to žije - a to je to nejdůležitější jak pro Vás, tak i pro Vaše podnikání. Skvělá atmosféra, skvělí lidé a především NETWORKING, na který je Gábina Mrkvicová jedničkou v Brně ( v ČR? ) Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Dagmar Kožinová

SmartSelling, s. r. o.

"Děkuji Gábi za organizaci semináře Řekni do minuty vše. Neuvěřitelná energie a inspirace a mnoho podnětných nápadů k prezentaci. Doporučuji všem!"

Alena Cigánková

Fruity office, s. r. o.

Smart je skvělé prostředí pro nové kontakty a upevňování stávajících vztahů, které jste si v něm už vytvořily.Navíc přátelské a příjemné prostředí je super jak na start dne (na snídani), tak na jeho konec (večeři) či volný čas. Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Andrea Peloušková


Networkerka na svém místě, vždy zajistí správná propojení a dostatek inspirace a zábavy. Doporučuji obchodní snídaně všem. Andrea Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Barbora Klang


Předčilo to moje očekávání. Velmi dobře uspořádaný program. Různorodá skupina lidí. Tvůrčí atmosféra. Těším se příště :-) Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Barbora Skalníková

ADDURRE s.r.o.

Díky Smart Network pod vedením Gabriely Mrkvicové jsem získala desítky zajímavých kontaktů a poznala mnoho zajímavých lidí. Našla jsem zde i obchodní partnery pro budoucí spolupráci. Doporučuji ke spolupráci! Celá reference zde: https://goo.gl/q2EaVE

Bc. Lada Hajzlerová, MBA

Someone, s. r. o.

Jelikož se ve společnosti pohybuji od začátku, mohu vidět ty velké posuny, kterými prošla. Jsem ráda, že jsem tu potkala tolik zajímavých podnikatelů a mohla se díky nim rozvíjet jak po osobní stránce, tak hlavně po pracovní. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

David Mitáš


Příjemné prostředí, super lidi, hodně podnikatelů, zajímavé obory, dobré jídlo, hodně kontaktů, super vedení, přátelský kolektiv, dobrá cena Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Eva Vlachová


Jsem šťastná, že můžu být součástí tak skvělé věci, jako je Smart Network a jsem ráda, že majitelkou je právě tato žena, se kterou si tak rozumím. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

František Maďar


"To, co Gabriela Mrkvicová dělá, umí málo lidí, a ještě to dělá dokonale." Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Helena Macková

Koučink s Helenou

"Akce, kde se setkávají zajímaví lidi a bystří se osobní a podnikatelské záměry. Inspirace." Reference z FB stránky Smart Network

Ing. Ivana Tobiášová


Smart je přesně takový, jako jeho majitelka - vstřícný, otevřený, se srdcem na dlani. Je to prostě skvělá volba pro každého podnikatele, který se chce posunout o kousek dopředu. Vřele doporučuji. Převzato ze https://goo.gl/q2EaVE

Ing. Karel Kouřil Ph.D.

Technicko-ekonomické poradenství

"Dobrý den, poprvé jsem se účastnil business rána Smart Network. Setkání bylo velmi dobře zorganizované s příjemnou neformální atmosférou. Vzhledem k oboru svého podnikání jsem neočekával nějaké obchodní příležitosti. O to více mě překvapilo, jak SMART funguje. Nakonec jsem si přímo na setkání domluvil 10 následných schůzek s potenciální spoluprací v pracovním i soukromém životě. " Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Ing. Michaela Drábková Ph.D.


Velmi profesionální networkingový klub, příjemné prostředí nastavené k rozvoji podnikání a podnikatelských projektů, vzájemnému i novému setkávání, různé obory, kvalitní služby. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

Jan Procházka

Beacons.cz

Je osvěžující potkat lidi, kteří chtějí spolupracovat a vzájemně si pomáhat. Takže kdo chce v podnikání opravdu něco podnikat, najde zde spoustu možností a inspirace. Potenciál je tu obrovský. Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Jan Vencovský


Výborná akce. Oproti setkáním business rána se mě tato zdála otevřenější a tím pádem senzační a plodná. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Jaroslav Soukup


"Přátelé, osobně DOPORUČUJI nejen podnikatelům. Inspirativní a příjemné rozšíření ROZHLEDU pro KAŽDÉHO! Profi prezentace, fajn lidi, komunikace, zábavná forma, zájem o win-win. SUPER!!!" Reference z FB stránky Smart Network

Karolína Kudynová


"Příjemné přátelské setkání a možnost navázání nových kontaktů i příležitostí, šikovných zajímavých lidí z různých oblastí. Možnost prezentace své práce a využití dovedností ostatních. Doporučení na zajímavé lidi, radost z pomoci ostatním, kteří hledají.." Reference převzata z: http://1url.cz/9tl7Y

Kateřina Homolová

LR Health&Beauty

" Smart Network je skvělý klub, v krásném prostředí, s úžasnými moderátory, ve kterém se přátelsky navazují kontakty s lidmi z různých druhů podnikání. Tak je možné získat nové zkušenosti, rozšířit si obzory a získat nové přátele. Jsem velmi ráda, že jsem dostala příležitost patřit do tohoto klubu a dál se tak setkávat s novými lidmi. Vřele doporučuji!" Reference z FB stránky Smart Network

Kateřina Jančíková


"Smart Network je založen na myšlence osobních kontaktů a propojení různých podnikatelů. Aby tato myšlenka ale mohla být převedena do praxe je nutné, aby klub vedl někdo, kdo je zkušený, má spoustu nápadů a umí najít propojení i tam, kde ho ostatní nevidí. Ve Smart Networku je tou osobou jednatelka Ing. Gabriela Mrkvicová, od které jsem se mnohé naučila" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Martina Solarová

vizážistka

"Doporučuji Smart Network! Když se mě zeptáte co mi přineslo členství a čas strávený na business ránu. Přemýšlím čím začít. Nová přátelství, všeobecný rozhled v rozmanitých oblastech života profesního i osobního. Naučila jsem se hodně o charakterech lidí díky Socionice. Zlepšuji svoje konunikační i prodejní dovednosti díky workshopům které pořádá náš klub. At už to byl seminář pozitivního postoje, vzděláni v oblasti leadershipu. Ocenuji i řadu produktů a aktivit pro moje zdraví, které jsem poznala díky hostům na našich akcích. Taky hromadu zábavy na společenských akcích. Smart je pro mě přínos, obohacení, rozvoj, škola života, parta kamarádů, spolupráce, motor pořád se učit a posouvat dál. Prostě poznáte to co nehledáte, protože o tom nevíte a pak jste rádi že se jste na to přišli." Reference z FB stránky Smart Network

Žaneta Zieglerová

Performia

Smart Network ráno je profesionální, přátelské a především kvalitní ráno v příjemném prostředí. Paní Mrkvicová je prostě profík a umí to. Jen doporučuji a dávám palec nahoru. Převzato ze https://goo.gl/q2EaVE

Kryštof Látal

JáNěkdo CZ, s. r. o.

Smart Network je jeden z nejlepších podnikatelských klubů, které znám. Každý člen je pro tento klub individuální osobností, o kterou pečuje a dělá vše pro to aby rostla a získávala ty nejlepší kontakty které jí takový růst umožní. https://goo.gl/q2EaVE

Ladislav Pavlíček

rovAn promostudio

Skvělý a osobní přístup, který se zase tak často nevidí. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Lukáš Dadej

Marketing Heroes

Jsem k networkingu skeptický, ale hned na prvním Smart Network jsem potkal člověka, který mi díky svým kontaktům a ochotě umožnil školit i v nadnárodních společnostech! Někdy prostě stačí jeden dobrý kontakt, všem doporučuji. Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Marie Krchňavá


"Můžu vřele doporučit, díky Gabči a její smart network snídani jsem sehnala práci pro mou maminku, která má před 60tkou a sháněla práci opravdu dlouho. V mém projektu jsem se taky hnula o kousek vpřed. Super nápady, jen tak dále" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Lenka Šamanová

účetní kancelář

"Do Smart Networku mne doporučila kamarádka, ze začátku jsem si nebyla jistá zda je tento club pro mne. Jelikož mám k ní naprostou důvěru a ona mluvila o Smart Network v samých superlativech, rozhodla jsem se přijet podívat na business snídani. Musím uznat, že jsem byla velmi příjemně překvapená, super podnikatelský koncept, velmi přátelské prostředí, bezvadná kuchyně v restauraci La Oliva. Za nedlouho jsem se stala členem a nejen že jsem díky Smartu získala další klienty, ale i přátelé. Vřele doporučuji, kdo neuvidí, neuvěří." Reference z oficiálního profilu Smart Network na FB

Markéta Karasová


"Díky Smart Networku jsem získala nejen kvalitní kontakty k dalšímu propojení, ale také přímo klienta, se kterým již přes půl roku spolupracuji. Je to skvělé, když můžete na jednom místě prezentovat své služby a zároveň vědět, že je prezentujete před osvědčenými podnikateli. Smart Network je tím čím je díky v čele stojící jednatelce Ing. Gabriele Mrkvicové, která celou myšlenku dobře uchopila a ještě lépe ji vede. Kdo již na business ránu pod jejím vedením již byl, ví o čem mluví. Ten, kdo ještě ne, nechť zakusí. Takový vítr do plachet Vám jen tak někdo nedá" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Martin Luňák

JáNěkdo CZ, s. r. o.

Víte, jak poznat skvělý networkigový klub, a proč jsem jeho členem? - obrovská síť více přátel než kontaktů bez omezení - během půl roku členství se mi členství zaplatilo asi přibližně 7x Celá reference zde: https://goo.gl/q2EaVE

Martin Riesner

BodyTec Brno

Vždy příjemná atmosféra, dobré jídlo a spoustu kontaktů na různé odvětví. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

Martin Riesner

BodyTec Brno

Skvělá atmosféra, spoustu kontaktů a přátel. Doporučuji Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Michaela Strnadová

Chytré rande

"Doporučuji pro lidi, kteří chtějí v podnikání spolupracovat a rozvíjet sebe a svoji firmu. Žijeme prostě ve skvělé době, kde máme skvělé možnosti." Reference z FB stránky Smart Network

Monika Bubílková


Profesionalita klubu spojená s lidským a srdečným přístupem je základem pro moji důvěru a zájem. Všem vřele doporučuji. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Petr Cigánek

Staň se svým vlastním hrdinou

"Výborný podnikatelský klub. Našel jsem zde nové obchodní partnery i kamarády." Reference z FB stránky Smart Network

Petr Klescht


Gabriela je člověk na svém místě se spoustou elánu a zajímavých nápadů. Neuvěřitelné množství kontaktů ji předurčuje jako jednoho z nejlepších networkerů, které znám. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Petr Špetlík

Privátní konciéř

Našel jsem podnikatele, kteří spolupracují a navzájem si pomáhají. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Filip Šiška

Moneypoint

"Myšlenka podnikatelského klubu i hodnota kontaktů získaných v rámci členství v klubu Smart Network je obrovská a členství v klubu a účast na všech klubových akcích je zejména pro rozjezd jakéhokoli podnikání zcela klíčová. Příjemná a přátelská atmosféra na business snídaních i večeřích v prostorách Restaurantu Mitrovski, který vždy zajistí špičkový servis s výbornou kuchyní, je dalším důvodem, proč se na tyto akce vždy těším. Lituji, že jsem Smart Network nepoznal dřív a že jsem ztratil spoustu času i peněz tím, že jsem nevěděl, na koho se v počátcích mého projektu Moneypoint obrátit o pomoc. Ve Smart Network jsem našel mnoho inspirace i praktické pomoci a tímto děkuji zejména majitelce Gábi Mrkvicové!" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Petra Havlíková

1Wellness centrum

"Smart akce jsou velmi přátelským, lidským a zároveň profesionálním místem pro setkávání lidí s cílem se obohatit. Na předvánoční snídani jsem se cítila báječně ..." Reference z FB stránky Smart Network

Helena Pudilová

ženský magazín Gleid

"Neuvěřitelná dáma! Pravděpodobně by byla skvělá v jakékoli práci, ale tahle jí určitě sedí nejvíc. Spojovat lidi mezi sebou, ať už podnikatele nebo jak jsme zažili na naši otevíračce studia, zvládne klidně přes 100 lidí v roli moderátorky. Všichni se bavili, protože Gabriela byla vtipná, přirozená a vše klapalo podle dohody. Spolupráci s ní vřele doporučuji a jako členka Smartu doporučuji i členství v její společnosti. Má nám všem co nabídnout." Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Radek Fuxa


Super zorganizovaná inspirující byznys snídaně. S několika účastníky jsem si domluvil na místě schůzky s velkým potenciálem spolupráce. Kladně hodnotím velký počet členů. Převzato ze https://goo.gl/q2EaVE

Roman Vágner

rovAn promostudio

Podnikatelský klub, který zcela naplňuje své poslání - podporuje spolupráci, podporuje své členy, sdílí kontakty a zkušenosti. Smart Network svým posláním pomáhá zlepšovat české podnikatelské prostředí. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Štěpánka Mašková


Business snídaně mi usnadnily cestu k ověřeným kontaktům a otevřely mi cestu... Příjemná atmosféra a inspirace pro podnikání. Doporučuji. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Tomáš Mácha

Bezones.com

Snídaně jsou hlavně skvělým místem, kde se potkat a seznámit s novými lidmi. Přes Smart Network nemusím hned udělat nový business, ale získávám nové business přátele, které doporučuji a oni mne. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

Veronika Svatošová

Myjomi družstvo invalidů

"Smart Network nabízí široké možnosti v oblasti podnikání, získávání zajímavých a cenných kontaktů a rozšiřuje obzory ve sféře podnikatelské i osobní. Je to unikátní platforma, která umožní všem rozvinout svůj osobní a obchodní potenciál. Je to investice, která se Vám mnohonásobně navrátí. Jsem ráda, že mohu být jeho součástí." Reference z FB stránky Smart Network

Vítězslav Janík


"Naprosto skvělý zážitek. Na těchto akcích se scházejí skvělí, milí, a otevření lidé. Je tu prostor pro seznámení pracovního i přátelského rázu, společných nápadů a spousty možností. Bezvadně jsem se bavil a rozhodně přijdu znovu. DOPORUČUJI NA TUTO AKCI ZAJÍT KOMUKOLIV. Věřím, že si každý najde to, co hledá" Reference z FB stránky Smart Network

Vladislav Posekaný


Oceňuji profesionální vedení podvečerní networkingové akce v Brně. Přátelská atmosféra, zajímaví a otevření lidé podnikající v různých oborech - takto si představuji kvalitní networking. Převzato z : https://goo.gl/q2EaVE

Zdena Marková


"Slečnu Mrkvicou jsme oslovili aby nám moderovala vánoční večírek. Je to profesionálka každým coulem. Velice nám pomohla s organizací a samotné setkání rozproudila, tak jak je to pro ní typické. Je to živel. Většina odcházela s úsměvem na rtech a plní dojmů. Přesně tak to má být." Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Ing. Klára Ocelíková

Ženy s.r.o. Brno

"Smart Network je jako rodina, kde si lidé vzájemně pomáhají, nezištně doporučuji ty nejlepší kontakty a společně chodí na nejrůznější akce. Gabriela Mrkvicová je skvělá networkerka, první, kterou znám a neustále dodává do Smartu spoustu energie a pozitivního nadhledu na spolupráci, konkurenci a podnikání." Reference z FB stránky Smart Network

Jan Hobl

VITOM Group, s. r. o.

"Byl jsem na dvou Smart snídaních, než jsem tam šel, nevěděl jsem co mě překvapí. Dá se říct, že vše od A po Z. Gabča naprosto přirozeně po celou dobu provází všechny přítomné programem, má vtipné poznámky, ale hlavně, každý odsud odchází bohatší. Vůbec mě nenapadlo, že když na začátku vznesu prosbu na doporučení, tak na konci snídaně budu mít odezvu skoro od všech, kteří zrovna mají to, co potřebuji, a že naopak tolika lidem se hodí to, co zrovna umím zařídit já. Je to Pecka. A plusem je skvělé jídlo, kterého je vždy akorát pro všechny." Reference je z oficiální FB stránky Smart Network

Zdeněk Kurica

rovAn promostudio

Nejlepší podnikatelský klub, co znám... Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Zdeňka Málková


Díky Smart Network Business Center jsem poznala zajímavé obchodní kontakty ale i přátele. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Žaneta Zieglerová, DiS.

Performia

"Smart ráno je ráno plné energie, úžasných lidí a nových nápadů. Inspiruje, pomáhá, vzdělává. Najdete tam vždy dvacet "nových" tváří a skvělou náladu. Jakmile jednou ochutnáte, nebudete chtít jinam." Reference převzata z http://1url.cz/JcGi

Smart network
Smart network
Smart network
Smart network
Smart network
Smart network
Smart network
Smart network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)