Jarní čtvrtletník roku 2016

18.4.2016
Smart Network

Milí příznivci Smart Networku,

poslední závěrečný čtvrtletník roku 2015 vyšel v prosinci, a my jsme v něm představili naše nové členy i všechny novinky, které jsem připravili pro rok 2016. Chcete - li si oživit, kdo rozšířil naše řady členů či jaký byl Vánoční NETWORKINGOVÝ večírek, přečtěte si čtvrtletník ZDE!

 

Vítáme nové členy

Naše řady se rozšíli v Brně, Praze i Jihlavě. Mezi novými členy vítáme paní Moniku Bajnokovou a Kateřinu Podveskou ze SUNRISE evrposký nadační fond, Martina Luňáka a Kryštofa Látala z firmy JáNěkdo.cz, s. r. o., Michaelu Strnadovou za Chytré rande, Ing. Ivetu Čajkovou zastupující firmu CET 21, s. r. o., Jiřího Gabrhelíka z firmy Kilion, s. r. o. a pana Mgr. Jiřího Helána z advokátní kanceláře KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s. r. o. a pana Ing. Václava Svobodu za FINELITY, s. r. o.

Jsem velice ráda, že řady našich členů se rozrůstají o nováčky, stejně jako si vážím všech členů, kteří s námi sdílí naše hodnoty a rozhodli se své členství prodloužit. Mezi ně patří Pevnina CZart21, s. r. o., pan Martin Svoboda, pan Michal Ustohal a vedoucí jihlavských business rán Martina Solarová a Jana Krepindlová

Věřím, že ve Smartu najdete přesně to, co hledáte! Nedivila bych se, kdybyste kontaktů a inspirace nakonec objevili více, než jste sami čekali. Přijďte si přátelskou atmosféru Smart Networku vyzkoušet na vlastní kůži a přihlaste se na některé z business akcí v Brně, Praze či Jihlavě. Členové všechny naše akce vidí v dostatečném předstihu v rezervačním systému.

Abyste vždy věděli, na koho se můžete obrátit a kdo je vedoucím určité business akce, podívejte se na seznam organizátorů business akcí.

 

Novinky ve Smart Networku

Na začátku roku 2016 jsme spustili nové funkce webu, které může využívat každý člen vlastnící elektronickou vizitku. Jedná se o možnost širšího výběru sociálních sítí (tedy těch, kde chcete, aby vás vaši fanoušci, klienti či obchodní partneři našli a mohli vás poznat lépe).

Druhou velkou novinkou bylo zprovoznění MEDIA boxu, který je opět viditelný ve všech našich vizitkách na webu. Náplní tohoto boxu může být video, které krátce představuje vaše podnikání (tzv. videovizitky) či videa delší týkající se vašeho businessu. Fantazii se meze nekladou. Nutné je však dodržet pravidlo legálnosti a morálnosti :-)

Pro ty z vás, kteří nemají zpracované své osobní video, jsme připravili projekt PODNIKÁNÍ POD POKLIČKOU

 

Cíle našeho projektu "Podnikání pod pokličkou"?

Smart Network ve spolupráci s Martinem Kopáčkem pro vás připravil projekt, do kterého se může zapojit každý člen našeho klubu! 

Chceme pomoci především všem našim členům, a to s propagací jejich podnikání a pomoci jim v jejich rozvoji

"Podnikání pod pokličkou" je série videí, která mají prezentovat vždy konkrétního podnikatele a jeho firmu. Jsou to krátká, 10 až 15 minutová videa, ve kterých můžete představit velice stručně vaše podnikání. Naší myšlenkou je ale tyto videa něčím odlišit, a proto se ptáme hlavně na otázky atypické vašemu podnikání.

Více informací o tomto projektu i shlédnout úvodní video můžete na tomto ODKAZU!

Prvními, kdo se osmělili a natočil toto video, byli představitelé MYJÓMI družstvo invalidů - Petr Horký (předseda) a Michal Kučera (mistopředseda). Video můžete shlédnout ZDE!

Další videa se již zpracovávají a budeme je postupně uveřejňovat na našem webu www.smart-network.cz. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se dozví o dalším novém videu, staňte se "odběrateli" našeho youtube kanálu. Tam jsou videa zveřejňována jako první :-) Náš kanál naleznete zde!

Na našem youtube kanálu najdete i mnoho referenci jak od členů klubu, tak i od hostů. Jak oni sami vnímají klub Smart Network, co jim členství přineslo a čím jim klub obohatil pracovní i soukromý život? Reference nalzenete zde!

 

Slovo závěrem

Klub je takový, jaký si ho uděláme. A já si moc přeji, aby jste získavali stále nové kontakty a inspirovali se, pomáhali si a posouvali se dál. Proto budeme rádi, když vy pozvete zajímavé lidi ze svého okolí. Není akce, kde by nebyl někdo nový. Na poslední dubnové večeři dokonce 7 lidí najednou. Proto vás vyzívám členové i hosté, hlaste se včas a dejte šanci i lidem ve vašem okolí zažít skvělé ráno či večer a poznat nové tváře.

Jak říkám: "Není člověk, kterého by nebylo zajímavé poznat." "Nikdy nevíte, koho zná ten, kdo sedí vedle Vás."

 

Přeji úspěšné jaro a těším se s celým týmem Smart Network s vámi na viděnou.

Gabriela Mrkvicová

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart ROZHOVOR s Janou Sedlmajerovou - herečkou, výtvarnicí a autorkou knihy "Detektivka mého života" Přečtěte si rozhovor s herečkou, výtvarnicí a spisovatelkou Janou Sedlmajerovou.
Detail článku
Smart Network
členové Exkluzivní benefit pro klíčové zaměstnance Chcete mít pro své klíčové spolupracovníky něco výjimečného?
Detail článku
Smart Network
Smart Nepostradatelná networkerka při otevírání studia Na konci srpna využila služeb networkerky i paní Helena Pudilová při otevírání svého nového STUDIA HELENA. Co všechno networkerka Gabriela zastala a byla paní Pudilová spokojená?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 63800
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb