Představení členky: Zuzana Syslová

8.6.2017
Smart Network

Představte se nám, prosím, a popište, čemu se pracovně věnujete

Jmenuji se Zuzana Syslová a jsem obchodním partnerem společnosti Nuskin. Ráda pomáhám ostatním, snažím se žit zdravým životním stylem a učit to i lidi kolem mě.

 aaaf792da94b.jpg

Jak dlouho se věnujete této činnosti a kde jste čerpala zkušenosti? Co tomu předcházelo případně proč jste se do toho pustila?

Na jaře roku 2015 mi byla představena obchodní příležitost se společností Nuskin a já neváhala ani minutu. Toto podnikání je o neustálém vzdělávání, a tak jsem zkušenosti získávala na trénincích, workshopech i na mezinárodních konferencích, které společnost pořádá.

Víte, když je člověk zaměstnaný u velké korporátní společnosti 27 let, tak Vám občas naskočí myšlenka na změnu. Sama sebe jsem se často ptala, proč jsem ještě nezačala podnikat? A jaký obor by to měl být, aby byl (jak já říkám) v trendu. Zdravý životní styl, wellnes, antiaging - to slyšíme ze všech stran, tak proč v tom nepodnikat...

 

Proč jste zvolila spolupráci zrovna se společností Nuskin? V čem jsou jiní?

Na světě je asi 5 000 společností, které vyrábí vyživové doplňky stravy, ale jen jediná má technologii, která umí změřit účinnost těchto doplňků. A to je Nuskin.

Má 75 vědců na plný úvazek, vyvíjí produkty na základě výzkumu genů. Lidé, kteří užívají produkty s patentem ageloc – zámek věku, vypadají a cítí se velice dobře. Je to velmi silná společnost a svým obchodním partnerům vytváří skvělé obchodní prostředí.

 

Proč si mají klienti vybrat právě Vás? Co pro klienty všechno děláte/můžete udělat?  3c8e67dc2710.jpg

Naslouchám a zjišťuji potřeby klienta a navrhuji řešení. Mám k dispozici biofotonický scanner, který umí změřit stupeň ochrany  zdraví a snažím se navrhnout řešení prevence. Mnozí lidé v dnešní uspěchané době začnou své zdraví řešit ve chvíli, když onemocní, a to je pozdě. Představuji monopolní technologie galvanic spa a body trio na zpomalení stárnutí pleti. Mí klienti jsou lidé, kterým záleží na svém zdraví.

 

Co ráda děláte ve volném čase?

Ráda cestuji, cvičím jogu, a ve volném čase se starám o okrasnou zahradu, kterou máme na venkově. Je to má terapie, krásně si u toho vyčistím hlavu.

 

Jak dlouho jste členem klubu Smart Network a co vás do tohoto klubu přivedlo? 

Členem klubu jsem od dubna 2017. Do klubu mě přivedl Tomáš Řezníček, a protože jsem člověk, který dá hodně na intuici, do týdne jsem se stala členem. V klubu se cítím příjemně, protože jsou zde pozitivní lidé. Dnešní obchod je založen na budování vztahů a doporučení a já chci jít touto cestou.

 

Reference na Vaši osobu

"Zuzana je vynikající člověk, spolehlivá, pracovitá, komunikativní a nadšená pro svou činnost, kterou vykonává. Pokud máte zájem s ní pracovat v oblasti zdraví a péče o pleť s přípravky NUSKIN vřele ji doporučuji."                                               

Martina Vilímovská - životní kouč, lektorka ve společnosti Lektor společnosti VM Marketing (Reference LinkedIn)

Autor článku: Zuzana Syslová

Další články

Smart Network
Smart Nepostradatelná networkerka při otevírání studia Na konci srpna využila služeb networkerky i paní Helena Pudilová při otevírání svého nového STUDIA HELENA. Co všechno networkerka Gabriela zastala a byla paní Pudilová spokojená?
Detail článku
Smart Network
Členové Marketing a reklama ruku v ruce? U nás ano! Nechcete už zbytečně utrácet za jednotlivé služby u různých firem? Už nemusíte! Firma Killion, s. r. o. má dlouholeté zkušenosti s veletržním servisem a pořádáním event marketingových akcí pro významné klienty.
Detail článku
Smart Network
Členové Ing. Michaela Drábková, Ph.D. představuje koučink psů Neposlouchá Váš pejsek tak, jak byste si přáli? Máte mezi sebou nějaká nedorozumění? Vše můžete zlepšit díky koučinku psů. Čtěte více v článku!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb