Představení Zdeňka Klusáka - jednatele z firmy Pevnina CZ

10.2.2018
Smart Network

V prvním dílu seriálu článků jsme představili společnost Pevnina CZ. Nyní představíme jednatele společnosti Zdeňka Klusáka.

 

Čemu se ve firmě Pevnina CZ věnujete?

Já jsem tak nějak holka pro všechno. Dělám, co je zrovna potřeba. Nicméně původem jsem programátor, přecvičený na markeťáka.

 

Po dobu svých studií jste se věnoval marketingu či tato oblast přišla až s podnikáním?

Měl jsem to naopak, nejprve podnikání a pak jsem zjistil, že bych se měl nějaké věci doučit a vyrazil jsem studovat.

 

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Asi lidi. A to jak kolegové, tak i klienti. Baví mě ten rozvoj projektů a vztahů.

 

Kdy jste založil společnost Pevnina CZ a co Vás k tomu vedlo?

Byl to takový samospád. Udělal jsem kdysi web pro pár kamarádů, ale najednou mi tam začali lézt cizí lidé, kteří měli také zájem o vytvoření webu. Tak jsem zjistil, že nemám talent na grafiku a sehnal si grafika. Následně jsem objevil, že neumím psát a sehnal si copywritera. Pak jsem už nestíhal vše programovat sám a najal programátora… a najednou koukám, že podnikám.

 e2d3b5430a8c.png

Kde jste sbíral zkušenosti?

Především na konkrétních projektech. Mám za sebou např. vytvoření jedné z největších internetových kuchařek s návštěvností kolem 20 tisíc lidí denně. Ta spolupráce mě naučila správný přístup ke klientům, protože tak náročného klienta jsem doposud nepotkal.

Také jsem vytvořil laboratorní informační systém obsahující statisíce vyšetření, který dnes využívají stovky lékařů. Ta spolupráce mě naučila nejen pořádně programovat a důkladně analyzovat požadavky, ale především i ukočírovat opravdu velké a náročné projekty. On člověk nemá moc projektů, které trvale rozvíjí víc než deset let, a musí se potýkat s prací svého mladšího já.

 

Jaké jsou Vaše koníčky?

Koníčky mám dva. Jedním z nich je dvouletý boxer Max, interně jej nazývám „mým pruhovaným štěstíčkem“ a rozhodně je to nejlepší psycholog široko daleko. Druhým koníčkem je futsal, tam jsem to v brance dotáhl do třetí nejvyšší soutěže a zjistil, že reflexy mám vážně dobré.

 

Autor článku: Zdeněk Klusák

Další články

Smart Network
Členové Chcete nám pomoci zkvalitnit úroveň služeb na trhu? Náš internetový portál dává možnost zákazníkům ohodnotit služby, se kterými byli nebo nebyli spokojeni, a pomoci tak dalším lidem ve výběru kvalitních podniků.
Detail článku
Smart Network
Členové Autenticita v obchodě a v komunikaci Aby vztahy dobře fungovaly, co musí být jejich základem? Proč používáme sociální masky a schováváme se za ně? Jaké projevy masky mají, a můžeme se jich vůbec zbavit?
Detail článku
Smart Network
Smart Stručný návod na networking Jste nováčkem ve světě podnikání či byste chtěli získat nové kontakty? Nejefektivnější formou je právě NETWORKING! Přinášíme Vám několik rad a triků, jak z networkingu vytěžit maximum.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)