Zdeněk Klusák představuje společnost Pevnina CZ

5.2.2018
Smart Network

Představte nám prosím firmu Pevnina CZ. Čím se zabýváte?  10663c979330.jpg

Pevnina CZ je marketingová agentura a vývojářské studio. Naší hlavní činností je marketingová analytika, což samozřejmě zní hrozně, ale z mého pohledu se tím řadíme přesně opačný konec, než „marketingoví mágové“. My nic neodhadujeme, nezkoušíme. To, co děláme, vychází z reálných dat. Pokud tedy klientovi dodáváme marketingovou analýzu podniku, může si být jist, že jsme mluvili s jeho klienty, zaměstnanci, dodavateli, konkurenty, účetní, manželkou, milenkou, psem… A výsledek, který dostane, je soubor rad a doporučení přesně reflektující zjištěný stav.     

V rámci vývojářského studia se zaměřujeme především na webové technologie, přesněji řečeno technologie klient - server. Vytváříme jak aplikace na míru, tak i ty univerzálně použitelná řešení.

(Foto: Zdeněk Klusák - jednatel firmy Pevnina CZ)

 

Kam až sahá historie firmy a kde jste vzali impuls pro založení?

První web, který nesl logo Pevnina, vznikl už koncem roku 1998. Tehdy to samozřejmě bylo o něčem jiném. Marketingové služby, které nabízíme dnes, se začaly profilovat zhruba od roku 2014.

 

S čím vším můžete pomoci svým klientům?

Dokážeme toho opravdu hodně, ale nejčastěji se na nás klienti obrací s nějakým konkrétním problémem, který má ale velmi nekonkrétní důvod. Například: nechodí mi lidé na web, nedaří se mi zvednout prodeje, mám velké množství reklamací, nedaří se mi udržet zákazníka atd. To vše jsou věci, které dokážeme zanalyzovat, najít důvod problému a navrhnout jeho řešení. Do této škatulky ještě spadá požadavek „potřebuji vytvořit marketingovou strategii“.

Druhým nejčastějším úkolem, který po nás klienti chtějí, je vytvoření nového webu. Máme vlastní unikátní redakční systém, umožňující využít libovolnou šablonu, kterou na internetu najdete a zpracovat ji tak, aby ji dokázal obsahem naplnit i úplný laik. Díky tomu odpadá nutnost web kódovat a my tak dokážeme tvořit weby velmi rychle a navíc i velmi levně. Ostatně náš redakční systém už využívají i konkurenční agentury.

Kromě toho dokážeme fungovat jako full-servisová reklamní agentura a zajistíme klientovi libovolnou prezentaci od vizitky přes veletržní stánek až po rozhlasový spot.

 7fbc40f7118b.png

Zaměřujete se na oblast klasického marketingu – tedy tvorba kampaní? Jaké další služby poskytujete?

Jak jsem již zmínil, tvorba kampaní není to hlavní, co děláme. Naší stěžejní prací je nastartování celého klientova marketingu a stanovení pevného směru, kudy by se měl dál ubírat.  A to už je potom o přípravě marketingové strategie, tvorbě kampaní, přípravě publikačních plánů, komunikačních skriptů atd.

Vždy se snažíme najít to řešení, které klientovi přinese nejlepší poměr cena / výkon.

 

V dnešní době je velice oblíbený i internetový marketing. Jaké jsou hlavní zásady pro jeho efektivitu?

Jít do detailu, znát co nejlépe problém svého zákazníka, který svou službou řeším. Čím přesněji budu znát toho, komu prodávám a čím lépe budu vědět proč si ode mě kupuje, tím efektivnější propagaci jsem schopen připravit.

 

Co byste doporučili podnikatelům v dnešní době?

Naprosto věřit vizi toho, co dělám.

 

Jak dlouho jste členem klubu Smart Network a co Vás do klubu přivedlo?

Tuším, že už to budou tři roky. Do klubu nás přivedla kolegyně, která měla na starost propagaci.

 

 

Autor článku: Zdeněk Klusák

Další články

Smart Network
Členové Řešení na poslední chvíli - Privátní konciéř si umí poradit Reference od pana Aleše Pekaře
Detail článku
Smart Network
Smart 8. díl "Podnikání pod pokličkou" - Jitka Eliášová Další díl našeho projektu Vám pomůže blíže poznat naši členku z Vysočiny, paní Jitku Eliášovou. Zabývá se reflexními masážemi a rodinnými konstelacemi. S čím může pomoci právě Vám? Čtěte více!
Detail článku
Smart Network
Členové PAVEL HELAN, patron MYJÓMI družstva invalidů Jak mohou znamí lidé pomoci družstvu invalidů, zeptejte se Pavla Helana, českého písničkáře.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 026 07 450, DIČ: CZ 026 07 450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)