III. BUSINESS KONFERENCE HCA

MEDIÁLNÍ PARTNER | BRNO

Zveme vás na třetí ročník úspěšné BUSINESS KONFERENCE, opět pod vedením HCA Czechia.

OREA Congress Hotel BRNO Křížkovského 458/47, 603 73 Brno
29.9.2023

Konference proběhne v pátek 29.9. a zaměřená bude na téma: “Využití správných schopností v těžkých časech”. 

Na konferenci získáte nejen praktické know-how pro úspěšnou budoucnost vašeho podnikání, ale uslyšíte i 6 úspěšných podnikatelů a manažerů, kteří se speciálně na této akci podělí o své úspěšné akce a konkrétní postupy, které jim zafungovaly a pomohly k úspěchu. 

 

HCA_logo_CZ-redo.png

 

Program je sestavený tak, aby byl tento den pro vás skutečnou inspirací a zároveň i odpočinkem od každodenního stresu, takže se budete moci plně soustředit na studium, plánování rozvoje a zlepšování Vašeho businessu.

Zúčastněte se  i vy a načerpejte know-how, energii a inspiraci pro vaši úspěšnou budoucnost.


Kdy: pátek 29. 9. 2023, začátek konference 9:00 h (od 8:00 h registrace), konec 18:00 h

 

Kde: OREA Congress Hotel Brno, Křížkovského 458/47, 603 73 Brno

 

Cena: 9.970,- bez DPH

 

Jak probíhala Konference 2022 a co na ni říkali sami klienti?

 

Pro koho je konference určená

Konference je určená pro majitele, manažery a vedoucí pracovníky, kterým záleží na jejich podnikání a chtějí zajistit pozitivní směřování a rozkvět své firmy nejen dnes, ale i v následujících letech. A také pro všechny, kdo se rádi inspirují zkušenostmi a životními příběhy úspěšných podnikatelů.

Jedná se o jedinečnou příležitost, kdy dostáváte možnost potkat se s úspěšnými lidmi z různých firem a oborů, se kterými se můžete osobně pobavit a odnést si tak z celé akce co nejvíce pro vás a vaši firmu.

 

Mezi řečníky budou:

  • Martin Kolenička 

Majitel HCA Czechia, lektor a poradce, který pomáhá firmám s jejich efektivitou v oblasti obchodu, řízení a marketingu. Proškolil více než 4 500 firem a 45 000 lidí a jen za posledních 5 let realizoval přes 40 vzdělávacích projektů pro významné české firmy.

 

  • Robert Faltus

Ing. Robert Faltus je výkonným ředitelem v Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., jednatel společnosti LaDentika s.r.o., mentor, kouč, manžel, táta dvou dětí a hobík běžec. Jak s oblibou říká – v současnosti je schopen zvládat více, než kdy dříve… jen s tím rozdílem, že je více v klidu, dokáže zvládnout stres, ale hlavně se může naplno věnovat rodině i svým koníčků. Obrat firmy je téměř 600 mil Kč ročně.

 

  • Anna Brandejs

V roce 2002 založila v ČR vlastní firmu Medaprex na import zdravotnických prostředků pro ortopedy. Po pár letech se portfolio produktů změnilo na kosmetiku, doplňky stravy, a přístroje pro kliniky estetické mediciny. V roce 2007 založila firmu Medaprex na Slovensku. V roce 2013 otevřela luxusní kliniku Brandeis Clinic v Praze. Rok 2020 vyvinula vlastní značku doplňků stravy ANNA BRANDEJS a o 2 roky později založila vlastní značku kosmetiky s probiotiky ANNA BRANDEJS. Obrat české a slovenské firmy Medaprex 200 milionů CZK ročně.

 

  • Marc J. De Turck

Za svou kariéru vyškolil více než 80 000 obchodních a vládních úředníků ve 40 zemích. A pomáhal i jako koordinátor/školitel/manažer v mezinárodních projektech v bulharské vládě, surinamské vládě a Evropské komisi. Je zakladatelem IDEAS FreeBoss Intl, New Generation Family Foundation a Hubbard College Press Center Balkan.

 

  • Marián Kapusta

Marián Kapusta, vybudoval z nuly nadnárodní společnost ROVA, která vyráběla lehké střešní krytiny s miliardovými obraty. V roce 2008 ji úspěšně prodal. Dnes žije s rodinou na Floridě v USA. Vlastní 3 společnosti v USA (výroba vitamínů, Lodě servis a přístav a pronájem komerčních nemovitostí). Vlastní 4 společnosti na SK (Výroba vitamínů, výroby vysokotlakých čističů, Práškovna lakovna, Pronájem nemovitostí). Vlastní 1 společnost v Rumunsku (Solární elektrárna s výkonem 3 MGW)Má bohaté guinessové zkušenosti z obou kontinentů a bude mluvit o rozdílech mezi nimi a o výhodách Česka a Slovenska. O řízení firem na dálku, stavění budovat na dálku a o tom jak se to dá. Objasní, co je v dnešním světě stabilní a bezpečné  a co přináší jistotu. S čím nejvíc souvisí úspěch a neúspěch v podnikání i v životě. Co nás čeká ve finančním světě v nejbližší budoucnosti a jak to souvisí s mou budoucností, našimi cíli a ambicemi.

 

  • Ladislav Pavlík

Prezident HCA Slovakia, s.r.o., který působí na Slovensku od roku 2001.Proškolil tisíce slovenských podnikatelů a manažerů a pomohl jim zlepšit jejich osobní i pracovní život a vnést více úspěchu a etiky do podnikání.

  

Pokud máte zájem se příště zúčastnit, ozvěte se nám na marketing@hcaczechia.cz.

Více informací na: www.hcabrno.cz

 

sn_logo_export_Subtitle - White BG.jpg

 

Naše nejbližší akce

Všechny akce