REFERENCE

Počet referencí: 448

390 VIDEOREFERENCÍ NA YOUTUBE

Smart Network

Videoreference najdete na: https://1url.cz/Grmxz

Stanislav Tichý

Stanislav Tichý - realitní makléř a energetický konzultant

Skvěle vedená a dobře fungující networkingová komunita množství různorodých lidí z podnikatelského prostředí, kteří se navzájem přirozeně a nenuceně podporují nejen v pracovní, ale i v osobní sféře.

Denisa Chloupková

ATELIÉR Denise art - malířka

Rozhodně doporučuji! Velmi zajímavá akce, kde máte možnost propojit se se zajímavými podnikateli. Za každým jednotlivcem jsou stovky dalších kontaktů.. networkingovat má smysl. :-)

Mgr. Marcela Chochlíková

Work Ability CZ s.r.o. - jednatelka

Včerejší setkání s dvaceti podnikavými, příjemnými a pozitivními lidmi mi spravilo náladu. Několik hodin strávených profesionálně vedeným a strukturovaným programem jsem si užila do poslední chvíle. Odcházela jsem nejen s úsměvem na tváři, ale i s množstvím zajímavých kontaktů a dohodnutých schůzek.

Peter Lojka

ACCOUNTing Agency, s. r. o. - jednatel

Skvělá akce a úžasný lidé.

Lucie Pham

Culíkárna - majitelka

Účastnila jsem se B2B oběda organizovaného firmou Smart Network a musím říct, že jsem byla naprosto nadšená! Setkání proběhlo v přátelské a profesionální atmosféře, která byla ideální pro navazování nových obchodních kontaktů. Skvělé jídlo a organizace celého eventu přispěly k tomu, že jsem odcházela domů plná inspirace a s taškou plnou užitečných kontaktů, které mi jistě pomohou v mém podnikání. Toto setkání bylo pro mě velkým přínosem a doporučuji každému, kdo chce rozšířit své obchodní sítě a hledá nové příležitosti, aby se také zúčastnil. Networkování je nezbytnou součástí úspěšného podnikání a Smart Network to ví a umí to na jedničku! Určitě se budu účastnit i dalších akcí.

Jan Vašourek

DOUBLE ACADEMY - ředitel

Díky Smartu jsme získali plno hodnotných kontaktů do naší databáze, ze kterých se postupně stávají i klienti. Smarty jsou vedené velice profesionálně s tlakem na pomoc mezi businessy, nehledě na obor. Díky Smarťáci!

Ing. Martina Tomašovičová

MTO finance s.r.o. - jednatelka

Gabča kolem sebe šíří pozitivní energii a propojováním lidí žije. Večer ve Smartu jsme si užila a potkala tam skvělé lidi.

Jiří Čermák

IWC - Area Manager

Neměl jsem velká očekávání a akce mě naprosto uchvátila. Velmi doporučuji všem lidem, kteří chtějí poznat podobně smýšlející osoby, něco hledají nebo potřebují pomoct, chtějí být v inspirativním prostředí a dál růst.

Ing. Pavel Juráček MSc.

codebros.cz - vývoj webů, webových aplikací a software

Vyzkoušet si SMART NETWORK doporučuji každému podnikateli, který hledá kontakty a energii do čehokoliv...

Jan Hrstka

HM MODEL s.r.o. - vedoucí výroby

Skvělý koncept, příjemní lidé, zajímavé příležitosti, mužů jen doporučit ????????

Tomáš Křížek

Optimal Energy - energetický poradce

Tento podnikatelský klub je skvělý. Úžasní lidé, kteří to vedou a kteří na každém setkání zařizuji super atmosféru občerstvení a obzvlášť hlavní myšlenku tohoto klubu. Potkáte se zde s novými tvářemi a novými lidmi se kterými si můžete dát schůzku a vymyslet společně projekty a hlavně jak by jste si vzájemně mohli pomoct a pomocí svým klientů v rámci propojení svých portfolií. Je to skvělá příležitost na nový byznys a také přátelství. Velmi doporučuji se zúčastnit a zažít tu atmosféru na vlastní kůži. Za mě top ????????????

Tomáš Franta

Dark Side Movement - obchodní ředitel

Pokud hledáte kontakty a možnosti rozšířit svoje podnikání, jste na správném místě.

JUDr. Lenka Mičkalová

JUDr. Lenka Mičkalová - advokátka

Moje první akce se Smart Networkem proběhla v minulém týdnu a musím hodnotit, že akce proběhla hladce, organizátoři měli vše vymyšlené do poslední minuty, takže jednoznačně mohu pochválit celou organizaci. Na akci jsem se cítila báječně, byť jsem byla nováčkem, hned jsem byla kolektivem přijata a vše probíhalo v přátelském duchu :)

Štěpán Heinik

Elixeum s.r.o. - spolumajitel/jednatel/CEO

Naprosto běžně se mi stává, že zastavuji lidi kolem sebe a ptám se jich na názor, který pozorně poslouchám v příjemné atmosféře. Dotyčný je ochotný se podělit o široké spektrum informací, které bych se jinak nedozvěděl - povzbuzen tímto setkáním zastavuji hned dalšího kolemjdoucího a situace se opakuje - super, na světě je krásně. No a pokud se jako já z tohoto spíše probouzíte než aby to byla realita je tu Smart Network a Gábi - proč? Protože umí vytvořit přesně takové prostředí, ve kterém to funguje (a navíc ji to baví - očividně) - na oslavě 10. výročí tomu nebylo jinak - děkuji za tu příležitost!

Michal Karásek

4fin - finanční a majetkový poradce

Příjemné a skvěle organizované setkání podnikatelů z různých oborů. Díky Smartu se mi podařilo navázat několik zajímavých spoluprací. Mohu vřele doporučit :)

Mgr. Lucie Veselá

koučka, mentorka a lektorka

Když jsem přišla na setkání MIX klubu poprvé, byla jsem nadšená a nadšená jsem zůstala i dále. Je to velmi dobrý klub podnikatelů. Má to velký potenciál pro jakéhokoliv podnikatele.

Ing. Markéta Zachystalová

finance a energetika - senior exklusivní finanční poradkyně

Byla jsem tento týden na prvním setkání B2B. Za mě to bylo úplně skvělé. Oba dva moderátoři byli profesionální a úžasně reprezentovali značku SMART. Atmosféra byla velmi uvolněná. Odnesla jsem si nové poznatky a kontakty na nové, zajímavé lidi. Děkuji. :)

Nikola Nováková

ENVIDI - majitelka,konzultantka

Poprvé jsem se zúčastnila networkingu s Gábi v Brně. Na celé akci bych ráda vyzdvihla drive a přátelskou atmosféru. Nezáleží na tom, jestli máte firmu nebo teprve začínáte. Největším plusem ale bylo, že jsem se seznámila s lidmi, které jsem potřebovala, ale neměla čas je hledat. Organizovaný networking je za mě velkým ušetřením času a skvělým nástrojem pro rozvoj podnikání. Gábi je skvělá v propojování kontaktů a to nejdůležitější k podnikání jsou za mě určitě právě kontakty :)

Patrik Kostyo

Occollo s.r.o.- Business Development

Díky za pozvání na akci investiční FOCUS akce v Praze. Bylo to skvělé.

Lukáš Bryksa

IMP net s.r.o. - majitel

Děkuji Gábině za účast v CEO klubu, potkal jsem tam opravdu zajímavé lidi a to je vždy největší point takových setkání. To okolo už přijde samo. Dobrá práce.

Lukáš Maňák

indická restaurace Padagali - majitel

Moc děkuji za možnost se více jak rok účastnit CEO klubu, kde jsem poznal spoustu skvělých lidí se kterými mohu probrat věci ve firmě, sdílet zkušenosti nebo se zeptat na názor. Navíc po celou dobu je velmi cítit že Gábi Mrkvicová se o nás starala, záleželo jí na tom, abychom byli spokojeni a snažila se pro nás udělat první a poslední. Mnohdy to šlo i nad rámec toho, co bych já osobně očekával. Takže za to taky moc děkuji.

Bc. Adam Šeda

Taneční škola DYNAMIC - majitel

Byl jsem na setkání Smart Network po dlouhých 9 letech a bylo to skvělé. Velmi jsem si to užil, potkal jsem staré známé tváře, seznamil se s novymi sikovnými podnikateli a začali jsme hned rozvíjet všechny možné formy spolupráce. ????

Mgr. Kate Ziegler

Stylová poradna - osobní stylistka

Moje úplně první zkušenost se Smart Network je z večerní Ignis Brunensis akce na parníku Brněnské přehrady téměř před 10 lety, z roku 2014. Zde jsem poznala Gabi Mrkvicovou, která mě zaujala svým záměrem organizovat networking akce takovým způsobem, že se na nich propojí a pomohou si opravdu všichni a nikdo nezůstane "v koutě". Po pár dalších zkušenostech se Smart Network na organizovaném networkingu na konferencích jsem dostala letos příležitost přijít na Smart akci B2B oběd za svou značku Stylová poradna. Velké díky za pozvání a důvěru, Gabi! Bylo pro mě, jako hosta nováčka, velmi důležité, že jsem se hned po přátelském uvítání týmu cítila v uvolněné atmosféře. Velmi oceňuji, že se o nás po celou dobu Smart tým staral a dával nám jasné informace o tom, co se bude dál dít, na co se máme připravit a jak. Toto vedení je velmi důležité pro pocit bezpečí, když jste na akci poprvé. Nemusíte tak řešit obavy, co je v jakém okamžiku vhodné udělat. Celou dobu jsme se navíc skvěle bavili díky vtipné moderátorské dvojce. Stejně jako jsem díky Smart Network na konferencích získala kontakty a uzavřela dlouhodobé spolupráce, na B2B akci 27.6.2023 jsem se propojila se zajímavými firmami. Těším se na domluvené schůzky a nové spolupráce. A nově jako člen podnikatelského klubu Smart jsem zvědavá na další skvělé akce.

Bc. Roman Daněk

Truhlářství Atyp nábytek - obchodní manažer

Hned po první účasti jsem si zaplatil roční členství. Kladně hodnotím přátelskou atmosféru, spoustu zajímavých kontaktů a použitelných informací v businessu. Doporučuji vyzkoušet.

Bc. Šárka Politzerová

virtuální asistentka, project + event management

Smart Network mohu ze své osobní zkušenosti doporučit každému, kdo potřebuje získat kontakty či jakkoli vylepšit své podnikání. Vždy se na setkání setkám s někým velmi zajímavým a navzájem si oba pomůžeme. Win-win pro všechny :)

Michal Švec

Minalox s.r.o. - majitel

Příjemný večer a nové zkušenosti. Věřím, že to je začátek nových příležitostí.

Martina Zuskinová

Expats.cz - Senior Sales Manager

Příjemný večer ve společnosti různých lidí z různých odvětví. Kuba s Honzou vytvořili nenásilnou atmosféru, ale netoworking byl organizován a velmi dobře řízen, oceňuji koncept, takže děkuji a pravděpodobně opět do vidění.

Renata Botošová

Brand & firemní fotografka - majitelka

Účastnila jsem se networkingové ho večeru v čele s Gábinou a jejím týmem. Bylo to super, líbilo se mi, celý koncept Smart networkingu má skvěle vymyšlený. Gábina má neskutečnou energii a pozitivní náboj, který je nakažlivý ???? věřím tomu, že jsme se neviděli naposled a těším se na příště :))

Ing. Julie Kamanová

JK EDIT, s.r.o. - majitelka účetní kanceláře

Doporučuji Gábinku jako profesionála v oboru networkingu. Byla jsem členem Smart Network a doporučuji ho pro začínají i zkušené podnikatele i firmy. Získáte zde kontakty, naučíte se a máte možnost vystupovat a prezentovat svoji firmu. Získala jsem obchodní partnery pro rozjíždějící se podnikání. Za to jsem vděčná, z kontaktů čerpám doposud. Pokud potřebujete jakýkoliv kontakt nebo propojení s nějakou službou, obraťte se na Gábinku a budete spokojeni.

Mgr. Karla Zbořilová

PERFORMIA, spol. s r.o. - obchodník a konzultant

????????Měla jsem možnost účastnit se B2B obědu v Brně. Byla to má první zkušenost s networkingem a musím říct, že jsem NADŠENÁ. Ne jen, že akce byla profesionálně moderovaná, ale už mám zaplněný kalendář schůzkami. Je úžasné jak jsou všichni vstřícní a ochotní si vzájemně pomoci. Děkuji za úžasnou příležitost.????????

Pavel Klein

krizový manažer, lektor managementu, osobní kouč, autor projektu V křesle byznysu

Jako host jsem byl pozván na setkání CEO BRNO, které Gábina pravidelně organizuje. Bylo velmi zajímavé a přínosné vnímat názory účastníků z různých oborů. Multioborové zaměření jejího projektu rozšiřuje všeobecné povědomí o byznysovém světě. Podnikatel uzavřený jen ve svém byznysu nemusí vždy vnímat jakým směrem se vydává podnikatelský svět a jak se profilují jeho potenciální zákazníci. Velkým přínosem této akce je navazování nových kontaktů a byznysových příležitostí. Gábina je perfektní organizátor. Vše od výběru místa konání přes catering až po spravedlivé a striktní dodržování časového okna pro jednotlivé účastníky dávalo správný švih a vysokou úroveň. Gábininy akce ať už v CEO BRNO, CEO PRAHA nebo kdekoli jinde jedou jako dobře namazaný stroj s velkou účinností. Ověřeno na mně: byznysový duch na 1*. Gábi, děkuji za pozvání a bylo mi ctí se Tvé akce zúčastnit.

Mgr. Ondřej Myšák

FOTOMYŠÁK - redaktor, copywriter, fotograf

Díky tomu, že mě Gabča oslovila na Barcampu ve Zlíně, jsem se zúčastnil B2B oběda Smart Network a jsem za to opravdu rád. Nejenže to byla super zkušenost, ale hlavně jsem nasbíral spoustu zajímavých kontaktů. Takže určitě doporučuji a zúčastním se bezpochyby i některé z dalších akcí, které organizují.

Bc. Jiří Smažák

Partners - majitel poboček Hodonín, Olomouc

Byl jsem hostem na CEO klubu v Brně, setkání bylo precizně organizované s vynikajícím servisem a občerstvení na úrovni. Setkal jsem se tam s byznysově velmi rozdílnými a zajímavými lidmi. Nejzajímavější částí pro mě byl MasterMinding, kde se řízeně rozvedl konkrétní problém jedné firmy a následně se za pomoci zkušenosti všech zúčastněných hledalo řešení. Super bylo to, že členové jsou z různých oboru, různě velikých firem, a tak jejich názory a zkušenosti byly velmi zajímavé. Gábi to skvěle moderuje a řídí. Doporučuji.

Jan Štětka

Maturikon s.r.o. - zakladatel

Překvapila mě vyborná atmosféra, pěkné zázemí i bohatý raut. Byl jsem poprvé a určitě ne naposledy. Vděčný jsem jsem za setkání se s mnoha zajímavými a inspirativními lidmi z různých oborů. Nejcennější jsou pro mě kontakty a další možnosti v podnikání.

Mgr. Olga Červená

HILL International - senior consultant

Jsem členem 7 měsíců a každé setkání v B2B klubu je stále lepší a lepší. Těším se na známé tváře a i na ty nové a stále rozšiřuji svoji síť kontaktů. Organizace a systém networku zde opravdu funguje a synergie se již začíná objevovat a větvit. Je to prostě parta příjemných chytrých a otevřených lidí a setkání jsou moc a moc prima. Tak zase brzy na viděnou Smarťáci :)

Anastazia Ladan

100% přírodní kosmetika z Bali

Byla jsem na Smart Network několikrát a velice se mi líbil jejich přístup k organizaci těch setkání, myšlenka jak spojit podnikatele a aby všichni našli nové možnosti ke spolupráci a zvětšení svého byznysu. Jednoznačně doporučuji.

Adrián Martinec

PIXIU - account manager

Pixiu je súčasťou Smart Network už viac ako rok. Za ten čas som spoznal veľa zaujímavých ľudí, ktorí sú jeho členmi. Je skvelé, že členovia sú vyberaní tak, aby rozumneli myšlienke networkingu. Ide s nimi o zdieľanie kontaktov aj skúseností.

MgA. Tina Kristýna Drobná

Tina Kristýna Drobná - majitelka

Na akci #Smart network B2B jsem byla poprvé a naprosté nadšení!❣❤ Kromě skvělé organizace a velmi přátelské atmosféry se celý večer nesl v profesionálně formálně neformálně laděné atmosféře...Jedním slovem, ne jen vstřícnost,ale celkově, lidé na stejné vlně!A ja se těším na další akci.. Určitě doporučuji!

Ing. Zuzana Dvouletá

České překlady s.r.o. - Head of Sales

Byla jsem na B2B obědě v Brně. Poznala jsem Gábi osobně stejně jako dalších 20 inspirativních lidí z rozličných oborů a s jedinečnými dovednostmi. Akce byla zorganizovaná do posledního detailu a předčila mé očekávání. Ochota organizátorů a Gábi samotné je nanejvýš příjemná a přínosná. Děkuji. Přijdu zas.

Mgr. Olga Červená

HILL International - senior consultant

Dostalo se mi cti se moci zúčastnit jako host CEO klubu SmartNetwork Gabi Mrkvicové. Odnesla jsem si zážitek ze setkání s deseti úžasnými lidmi různých oborů, zaměření, zkušeností. Ale hlavně to nejdůležitější, což je snaha a ochota kooperaovat, hledat možnosti synergie a spolupráce, nabízet pomoc a doporučení a potkávat se individuálně již nad možnými projekty či spoluprací. Stala jsem se členkou B2B SmartNetwork klubu a po zkušenostech z jiných business setkání věřím, že jsem našla to, co jsem hledala. Díky za tu energii a plno legrace :)

Zdeněk Češka

...

Někdy máme v povědomí, že něco nějak funguje na základě domněnky nebo: “Jedna paní povídala.” I já jsem si myslel, že je jen určitý způsob fungování networkingových klubů. A to jen do té doby, než jsem slyšel a osobně poznal Gabču, majitelku klubu Smart Network. Určitě přijďte, zažijte a získejte mnohem víc než si umíte představit.

Ing. Denisa Melvaldová

fotografka, influencerka, social media manager

Smart network mohu ze srdce doporučit. Umožnuje jedinečná setkání mezi podnikateli, která jsou velmi přínosná pro všechny strany a díky skvělému vedení celé schůzky si každý najde to svoje a ze setkání odchází v dobré náladě a diářem plným schůzek. Pokud chcete navázat nová obchodní propojení, nebo zlepšit některou z částí vašeho podnikání, tak určitě doražte. :)

Ing. Veronika Horáková

Grow in Harmony - majtelka

Zúčastnila jsem se online networkingu a také off-line networkingové večeře v květnu v Praze. Za poslední 2 měsíce jsem navštívila různé networkingové kluby. V čem se mi ve Smart networku líbil? Čas na představení byl 2minuty někdy je jen 1minuta, ale hlavní rozdíl spatřuji v čase, který jsme společně strávili nad tím jak jeden druhému můžeme pomoci. Moc děkuji za úžasný večer, kdy sjem si skoro se všemi domluvila ještě osobní setkání která právě probíhají a na ty se těším. Gábi moc děkuji Veronika

Václav Kubíček

Nadační fond NA1LODI - ředitel

21.04.2022 jsem měl tu možnost zúčastnit se CEO klubu v Brně. Setkání s ostatními členy a hosty bylo pro mě velmi poučné a pomohlo mi rozšířit mé poznání nových trendů v obchodu, marketingu a řízení firem. MasterMinding Ing. Moniky Melicharové, MBA - mě obohatil o názory lidí, kteří sami velmi často podporují nadační fondy, případně jiné neziskové organizace. Z pohledu NF Na1lodi, jehož zakladatelka připravila pro všechny zúčastněné prezentaci a poté se zúčastnila MasterMindingu, to přineslo mnoho dalších inspirativních myšlenek, jak zlepšit činnosti v oblasti marketingu, komunikace a spolupráce s dětskými domovy a dětmi. Touto cestou mohu doporučit všem podnikatelům a managerům účast na akcích Smart Network.

Ing. Gabriela Vágásiová

Jeunesse

Je to super spôsob ako spoznať nových ľudí... Na odprezentovanie seba má každý 1 minútu a tak každý vie, o koho sa jedná, čo ponúka a koho hľadá. Vždy sa tí správni ľudia nájdu a vzájomne sa prepoja. Ďakujem Veronika Hronková za doporučenie Smart Networku a za pozvanie. Pre mňa to bol hodnotne a užitočne strávený večer. Určite odporúčam .⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mgr. Veronika Nešporová

Tancuj - lektorka párového tance

Smart Network je skutečně S.M.A.R.T.: S - spojuje lidi i v době koronaviru (online). M - mimořádně podporuje každého účastníka tak, aby byl slyšet i vidět. A - aktivně dělá vše pro maximální užitek všech stran. R - rozvíjí komunikační a prezentační dovednosti svých klientů a hostů. T - trvale o sobě dává vědět formou pozitivního marketingu. Ve výsledku zjistíte, že když chceme všichni to stejné, je nejjednodušší si prostě navzájem pomoct. Se Smart Networkem snadno, přímo a rychle ????

René Sion

Dallmayr Vending & Office, k.s. - generální ředitel

Setkání CEO KLUBU bylo inspirativní, živé, profesionálně ale zároveň lidsky příjemné. Součástí bylo vzájené tykání. Celková více než šestihodinová zkušenost se mi vepsala do podvědomí natolik, že od té doby už týden na jiných akcích a jednáních cizím lidem v řeči tu a tam potykávám a pak jen doufám, že si toho nevšimli a musím se pak hlídat. Díky za pozvání a zkušenost, kterou doporučuji.

Jan Šnajder

Allianz - pojišťovací agent

Velmi příjemné setkání zajímavých lidí, kteří obohatí Váš život i podnikání. Nečekaně přínosná akce, které se určitě rád zúčastním znovu.

Vít Pavliš

Global Payments s.r.o. - Regional Key Account Manager

Výborná organizace, úžasní moderátoři a pěkné místo. Velmi, velmi pozitivní atmosféra. Možnost se setkat s úspěšnými lidmi z různých oborů a činností. Jedinečná příležitost navázat obchodní vztahy a případně i propojit mé stávající obchodní partnery s účastníky setkání, ať už businessem nebo pomocí, doporučením. Děkuji a už se těším na další setkání.

Veronika Vičarová

Skotančení s Verčou - majitelka

Zúčastnila jsem se business večera 10.3.2022 v Olomouci v salonku bistra Helen. Vůbec jsem nevěděla, co od akce čekat. Nervozita ale rychle přešla. Vládla milá a otevřená atmosféra. K dobrému pocitu pomůže i tykání mezi všemi a dobrá nálada organizátorů. Právě organizace je úplně úžasná, celý večer je skvěle promyšlen a přesně víte co Vás kdy čeká. Tým Smartu obdivuji. Překvapil mě i počet nových kontaktů, inspirace a rozšíření obzorů. Velmi doporučuji.

Lukáš Kočajnar

DANLUX s.r.o. - spolumajitel

Byl jsem poprvé na společné večeři, kde jsem se vše hned zjistil. A mnoho kontaktů jsem si odnesl za které mockrát děkuji Smartu.

Michal Bělohlávek

ParaCENTRUM Fenix, z. s. - fundraiser

Nová zkušenost, profesionální přístup, spoustu inspirace a nových možností. Určitě doporučuji.

Marek Pšenica

Partner Bullstreet.cz pro B2B spolupráce

Perfecto.

Petr Boráň

Umyjto s.r.o.

Jako začínající podnikatel jsem se akce tohoto typu účastnil poprvé. Ale všichni účastníci včetně moderátorů byli velice příjemní, a tak nervozita brzy opadla. Nakonec to bylo velmi příjemné ranní setkaní.

Gabriela Hladůvková

Bidli - obchodní zástupce

Tento týden jsem se zúčastnila snídaně ve Zlíně. Účasti rozhodně nelituji. Bylo to velmi příjemné a přátelské setkání lidí z různých oborů, kteří mají zájem se vzájemně posouvat a obohacovat.

Michal Janatka

ApiTree s.r.o. - sales manager

B2B večer Smart Network v Praze v hotelu Vienna House Angel mohu vřele doporučit. Poznáte nové lidi, kontakty, které Vám přinesou nové kontakty a příležitosti na spolupráci. Akce je velmi dobře logisticky zvládnutá v pěkném hotelu s výborným cateringem. Je dobře dostupná, hotel je poblíž metra Anděl. Zaparkovat se dá v nákupním centru. Určitě doporučuji vyzkoušet. Následné schůzky s účastníky mě velmi příjemně překvapily. Lidé mají fakt chuť spolupracovat. A již se 2 firmami aktivně spolupracujeme. V networkingu je neuvěřitelný potenciál. Kdybych si to sám nevyzkoušel, tak bych tomu nevěřil.

Pavel Grochal

Inuits, s.r.o.

Bezvadně zvládnuté pořádání B2B - Smart Network akce. Byl jsem nadšen organizací akce, komunikací i pozitivním přístupem. Gabriela je vážně profesionál ve svém oboru.

Jaroslav Sochor MSc

MAPERO s.r.o. - jednatel

Z pohledu podnikatele jde o optimální, pracovní a zároveň volnočasové setkání. Za relativně krátkou dobu poznáte nové a inspirativní lidi, které byste komplikovaně hledali na mnohá doporučení. Zajímavou vložkou jsou také prezentace vybraných členů klubu, kdy si můžete vyslechnout jejich podnikatelské a životní příběhy. Velkou výhodou akcí je různorodost sešlých členů a hostů napříč různými obory. To vše se děje v příjemném prostředí a s kvalitním cateringem.

Petra Bradáčová

plenková poradkyně

Nedávno jsem se zúčastnila networkové akce ve Smartu na živo a bylo to naprosto výborné. Organizace i moderátoři na jedničku a lidé, kteří se tam ten večer sešli, byli skvělí. Získala jsem další hodnotné kontakty a věřím, že po osobních schůzkách s nimi mě to hodně posune v mém podnikání. Vřele doporučuji. Pokud se chcete dál rozvíjet ve své práci, tady nebudete litovat!

Ludmila Dufková

stylistka - poradkyně osobního a profesního vzhledu

Zůčastnila jsem se Smart Network večeře v restauraci Campea. Hezké prostředí, vynikající kuchyně. Akce proběhla na velmi profesionální úrovni, ale přitom v přátelské a otevřené atmosféře. Plno skvělých lidí, zajímavé informace a odnáším si cenné kontakty.

Monika Kadlecová

Tetičky s.r.o.

Předevčírem jsem měla možnost poprvé se osobně přijít podívat na akci podnikatelského klubu Smart Network v rámci akce business klubu a to jsem opravdu nečekala … ????příjemná atmosféra ????diář mám plný schůzek na celý měsíc ????pro mě neskutečné propojení s lidmi, které bych pohromadě nepotkala ????příjemné prostředí ????skvělé občerstvení ????moderátoři, kteří nám zpříjemnili celou akci. ❤️ Děkuji Gabriele Mrkvicové, za příležitost se této akce účastnit, protože tato investice se mi vrátila několikanásobně ????.

Bc. Šimon Kadula

Glowision - majitel

Naprosto perfektní network, poznal jsem mnoho zajímavých lidí se kterými spolupracuji a společně pracujeme na velice zajímavých projektech. Určitě doporučuji navštívit jednu z mnoho nabízených možnosti setkání a následně se stát členem - nelituji tohoto rozhodnutí a určitě nebudete litovat ani vy!

Lukáš Tyc

T-Renard, spol. s r.o.

B2B networkingová akce Smart Networku byla pro mě první zkušeností tohoto typu a byl jsem velmi spokojen. Velice příjemná atmosféra, líbila se mi struktura, která Vás provází celým networkingovým sezením a člověk opravdu odchází s mnoha schůzkami nebo dalšími potenciálními kontakty. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout opravdu přátelský přistup Gabči a Verči. Pomůžou, nasměrují, dají tipy, jak se dál posouvat v networkingu a na co si dát pozor, aby schůzky byly co nepřínosnější. Můžu jen doporučit.

Daniel Navrátil

DANLUX s.r.o. - spolumajitel

Stal jsem se členem Smartu a jsem moc spokojený :-) Doporučuji.

Pavol Hurta

motivaceprotebe.cz

Nedávno jsem se zúčastnil Smart Network akce jako host a výsledek? Velice příjemný a profesionální přístup od organizátorů, krásné místo akce, zařízené občerstvení, příjemní moderátoři a fotograf na place. Nejdříve jsem měl trochu obavy zda na akci potkám někoho kdo by byl kompetentní pro to co hledám. Ale průběh akce mě příjemně překvapil a každý jeden člen měl za sebou plno kontaktů, každý se snažil něco vymyslet a něčím přispět ať už myšlenkou nebo kontaktem na někoho. Takže mám příjemný pocit z této kvalitní akce.

Adéla Hanáková

Máma na víně - majitelka

Už chvíli jsem si pohrávala s myšlenkou nakouknout do nějaké podnikatelské skupiny, ikdyž jsem se ostýchala. Při nabídce účastnit se dopoledne se Smartem jsem proto neváhala, ačkoli u mě panovaly obavy, jestli mezi podnikatele “zapadnu”. Prostředí mile překvapilo, jak po lidské, tak profesionální úrovni. Velké plus vidím v okamžitém navázání kontaktů s novými lidmi. Účastnila jsem se akce v Helen Olomouc-krásné prostředí i catering.

Markéta Fraňková

Gretti s.r.o. - majitelka

Přidala jsem se do této skupiny v říjnu a od té doby absolvovala několik setkání Business klubu. Je to příjemně strávený čas s příjemnými lidmi, potkávám zde zajímavé kontakty pro svůj profesní i osobní rozvoj. Absolvovala jsem také workshop "Řekni do minuty vše". Ohromil mě přesah tohoto workshopu - nejen, že mě Gábina naučila zaujmout v minutě představení, ale sršela i konkrétními marketingovými nápady jak se lépe prezentovat a zviditelnit. Je vážně skvělá ve všem, co dělá!

Vanesa Illichmanová

...

Smart Network určitě doporučuji. Skvělé i pro nováčky, kteří nemají žádné zkušenosti s networkingovou akcí. Příjemná atmosféra a milí moderátoři vás zbaví hned jakékoliv trémy. Velká spokojenost!

Lukáš Studený

...

Podnikatelský klub Smart Network nemohu hodnotit jinak než 5-ti hvězdičkami. Přiznám se, že jsem chvíli váhal, zda se osobně zúčastnit akce "Business večer" 16.11., ale nakonec jsem dal na doporučení kamarádky a vyrazil vstříc této akci, byť moje očekávání bylo menší než malé... Skutečnost však naprosto předčila mé očekávání!!! Nakonec to byly skvělé strávené bezmála 4 hodiny času, ve společnosti další 15-ti úžasných a inspirativních lidiček... to vše navíc okořeněno výborným cateringem, kdy jídlo a pití bylo, slovy Zdeňka Pohlreicha, v kategorii 2* z pořadu "Ano, šéfe", takže výborné. Takovou večeři opravdu neprožijete každý den! Odcházel jsem plný dojmů, zážitků a také nových poznání... navíc bohatší o domluvené schůzky v mém diáři se zajímavými lidmi, kdy si můžeme navzájem pomoci v našich profesích. Neuběhly ještě ani 2 týdny od této akce a... z domluvených schůzek mám již 2 konkrétní výstupy rodící se obchodní spolupráce a co víc... můj 6.smysl mi napovídá, že jsem díky Business večeru Smart Networku získal také 2 nové přátele, protože při řešení našich "byznysů" jsme si sedli také lidsky. Na závěr mohu s čistým a klidným svědomím říci jediné... s tímto podnikatelským klubem nemůžete nic ztratit - můžete totiž jen a jen ZÍSKAT!

Ing. Veronika Sklenářová

JdetoX - provozní manažerka

Myslím, že Podnikatelský klub Smart Network to dělá skvěle. Na takové akci jsem byla poprvé a cítila jsem se velice komfortně, vše probíhalo v přátelské a uvolněné náladě. Pro začínající organizaci, jako jsme my (Jdetox) je to skvělá příležitost jak dát o sobě vědět a získat nové kontakty. Libí se mi jak si ve Smartu vzájemně pomáhají a jak skvěle to funguje. Na organizátorech je vidět, jak je to baví a pak to baví i tebe. A hlavně jedním večerem to nekončí, teď se setkávám na schůzkách se všemi co ten večer na Smartu byli a poznávám je mnohem víc. Má to přesah a to se mi líbí. Doporučuji!

Mgr. Miroslav Ševečka

MOJE NEHODA - zakladatel, advokát

Moje reference na Smart Network nemůže být jiná než pětihvězdičková. V networkingovém prostředí se pohybuji více jak 7 let a za tu dobu jsem poznal více networkingových konceptů, klubů a navštívil jsem spoustu akcí. Zpočátku jsem o Smart Network jen slyšel a přišlo mi zvláštní, že nemají nějakou "konkurenční" doložku a že se na společných akcích potkávají lidí ze stejných oborů. Z tohoto důvodu jsem se dlouhou dobu na Smart Network ani nešel podívat. Říkal jsem si, že k čemu mi bude, když tam potkám dalšího advokáta, který bude prezentovat to samé jako já? Je to přece moje konkurence. Ono tak ale vůbec není. Hned na prvním setkání jsme se potkali dva advokáti a zjistil jsem, že se spíše doplňujeme, než že bychom si konkurovali. Já se věnuji přednostně dopravním nehodám, kolegyně rodinnému právu. Vůbec jsem ji nebral jako konkurenci. Akce byla navíc skvěle zorganizovaná, vše fungovalo jako hodinky. Tak jsem se stal členem a po roce členství mohu Smart Network jen doporučit všem, kteří hledají nový způsob prezentace sebe sama nebo svého podnikání. Když přišel Covid a vše se víceméně přesunulo do online prostředí, ihned byly dostupné online setkání, která mi vyhovují, protože jsem schopen obsáhnout celou ČR a dokonce i zahraničí. Mám osobní zkušenost jak s Gábi Mrkvicovou, tak její pravou rukou Verčou Nešporovou a mohu jen potvrdit, že jsou to profesionálky na svém místě. Smart Network mi nejenže otevřel dveře k novým příležitostem a kontaktům, ale využití služeb jednotlivých členů (za příznivějších podmínek), mě posunula dopředu i osobnostně. Rozhodně hodnotím Smart Network v podání Gábi Mrkvicové jako jeden z nejlepších networkingových konceptů v ČR.

Ing. Tomáš Rybička

fm pro s.r.o. - majitel a jednatel

Včerejší B2B networkingová akce byla velmi užitečná a příjemná. Smart umí networking nejlépe, pomáhá mi to seznámit se s novými spolupracovníky, klíčovými dodavateli i generovat nové zajímavé zakázky. Gábi, Tome a Radko díky, dobrá práce.

Mgr. Václava Mášová

certifikovaná poradkyně The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Inspirativní prostředí plné zajímavých lidí. Profesionální a současně velmi přátelský přístup všech členů.

František Burda

BURDA.DESIGN - majitel - webdesign | grafika | POS & POP

Se Smartem mám super zkušenost. Garantovaný minimální počet účastníků akce + B2B platforma. To se mi fakt líbí. Příjemné je také větší střídání návštěvníků na akcích, takže potkávám stále nové tváře. Prostě to zkuste.

Simona Beránková

Partners - finanční poradkyně

Krásné a inspirativní prostředí. Ať už místo nebo lidé, se kterými jsem se setkala a seznámila.

Adam Čížek

Probinex

Zúčastnil jsem se již po druhé živě B2B Smart Networku a získal jsem spoustu zajímavých propojení, z nichž jsme některé přetavili ve vzájemnou spolupráci. Těším se na příště!

Ondřej Bok

Master Internet s.r.o. - obchodní zástupce

Můj první networking a hned výborná trefa. Příjemná atmosféra neformálně vedené akce, velice milí hosté a moderátorka, co vás nenechá odejít bez domluvení následujících schůzek. Určitě doporučuji!

Jakub Pacanda

WUWEJ COMMUNITY

Smart Network určitě doporučuji. Obzvášť nové B2B kluby.

Nela Horáčková

NuSkin - obchodní partner

Smart Network klub mě velmi mile překvapil. Business večeře byla skvělým zážitkem, dozvěděla jsem se množství nových informací a poznala skvělé lidi.

Jiří Šedek

Jiří Šedek - marketing a HR

Rád bych se podělil o své dojmy z akcí Podnikatelského klubu Smart Network i spolupráci s Gabrielou Mrkvicovou. Akce jsou vždy skvěle organizované a mám z nich vždy skvělý dojem i efekt z pohledu podnikání a kontaktů. Vřele doporučuji každému, kdo chce rozšiřovat své podnikání díky síti SN. Jiří Šedek

PhDr. Milan Tříska

INT, s.r.o. - majitel

Podnikatelské setkáni klubu Smart Network dne 12.1.02021 v Campei bylo výtečně zorganizovaná a proběhlo ve skvělé atmosféře. Samozřejmě mě mile potěšila reakce účastníků na moji rozšířenou prezentaci moderního online marketingu. Odnáším si mnoho kontaktů a výtečný pocit ze setkáni s pozitivními, energickými a kreativními lidmi, majiteli a jednateli firem.

Dana Kudová

Business Success, spol. s r.o. - manažerka regionu Morava

Skvělá akce, kde se o Vás skvěle postarají, vše vysvětlí a získáte potřebné kontakty. Gabča, jako moderátorka, je naprosto úžasná!

Ing. Martin Pavlík

QUITEC s.r.o. - CEO, majitel

Akce v Praze moc fajn. Skvělí lidé, hezké místo, dobré jídlo a spousta nových kontaktů.

Eliška Trejbalová

Golden Gate - oblastní vedoucí

Po dlouhé době jsem byla na setkání fyzicky, za mého členství ve Smartu, teprve podruhé. Zkrátka se nedalo. Bylo to moc příjemné setkání, na živo má zase jiné kouzlo, příjemná atmosféra milý, přátelští a usměvaví lidé. Získala jsem zajímavé inspirace.

Lukáš Kaňa

Dark design - majitel, interiérový designér

Pro mne to byla první akce a vše bylo úžasné. Lidé ze Smartu jsou velice usměvavý a nabití energií. Kolektiv lidí byl perfektní a je skvělé, že Smart dokáže propojit mnoho ambiciózních podnikatelů a lidí. Určitě jsem na této akci nebyl naposled a v budoucnu určitě plánuji jít znovu. Pokud hledáte nové přátele, klienty či zajímavé lidi kolem sebe, kteří se Vámi podělí o jejich kontakty, zkušenosti či rady, tak Smart Network je to pravé pro Vás.

Radka Machalová

EFDK s.r.o. - jednatelka daňové a účetní kanceláře

Akce ve Zlíně byla opět velmi vydařená. Přátelská atmosféra, milí lidé, spousta zajímavých kontaktů, inspirací a krásné prostředí. Moderátorky byly moc příjemné a usměvavé. Myšlenka propojit podnikatele nejen pracovně , ale i lidsky je velmi zajímavá. Celkový dojem z akce hodnotím velmi pozitivně a už se těším na další setkání, nové kontakty a zkušenosti.

Romana Šmerdová

-

Dnes jsem měla možnost se zúčastnit online Networkingu. Moje první zkušenost s takovou akcí. Jsem hodně moc nadšená. Velký obdiv za organizaci, příjemné prostředí. Netušila jsem jaké možnosti se mě touto cestou dokážou otevřít. Spousta nových přátel a věřím, že se mě podaří splnit i důvody proč jsem sem se této akce účastnila. Moc Vám děkuji

David Černý

wflow.com

Zúčastnil jsem se B2B networkingové akce v Praze a musím říci, že jsem byl mile překvapen na jak vysoké úrovni lze networking pořádat. Za mě Gábina a její Smart Network je skvělá volba pro všechny podnikatele, kteří chtějí seriózně rozvíjet dále svůj business a podnikatelské aktivity. Howgh !

Tomáš Chovanec

Kavárna Yummy Lamy

Jsem členem se svou ženou za podnik Yummy Lamy, kde síťování je klíčové pro rozvoj našeho obchodu. Daří se nám to skvěle. Na druhou stranu jsme i my třeba nápomocni ostatním svými zkušenostmi a kontakty pro ostatní.

Eliška Rasochová

fotografka

Byla jsem poprvé na takovéto akci a ač jsem byla prvně nervózní, tak strach po chvilce zmizel. Poznala jsem tu plno skvělých lidí. Tato událost na mě působila profesionálně a přesto přátelsky. Těším se na další setkání.

Michal Straka

ROWAN LEGAL - advokátní koncipient

Byl jsem asi po třech letech znovu na Smart Networkingu. Tehdy ve Zlíně, tentokrát v Praze a opět to bylo super, jsem rád, že pořád pokračují kupředu, chodí sem opravdu zajímaví ochotní lidi. Doporučuju alespoň zkusit, všichni se tam budou cítit dobře:)

Štefan Hanus

myGREENWAY - leader

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa online stretnutia Smart Network. Bolo to pre mňa veľmi inšpiratívne, spoznal som nových ľudí a možnosti prepojenia sa s jednotlivými účastníkmi stretnutia. Je skvelé spoznávať ľudí, ktorí sa zaoberajú tým, čo ja práve hľadám, alebo opačne, ja sa zaoberám tým, čo niekto práve teraz potrebuje a môže mu/jej to pomôct. Veľmi dobrá platforma.

Michaela Lusková

...

Smart Network je komunita příjemných, šikovných a podnikavých lidí, kteří jsou profíci ve svém oboru. Na sešlostech si každý najde kontakty, které jsou pro něj zajímavé a mohou mu něco přinést do podnikání. Každý má ale i plno kontaktů na někoho, kdo by pro vás mohl být přínosný a nemusí to tak být přímo ten člověk, co s vámi sedí na akci. Podnikatelé s radostí sdělují zkušenosti i poznatky ze své praxe. Z akce pak odejdete s plným diářem naplánovaných schůzek a ještě větším množství kontaktů. Určitě tak klub moc doporučuji. S příjemnou atmosférou, v krásných prostorách a s dobrým jídlem, je to vždy zážitek.

Veronika Radová

Advokátka pro malé a střední firmy

Kromě toho, že na business akci potkáte plno zajímavých lidí, určitě se i pobavíte, moderátorky totiž nejsou jen moderátorkami, ale skvělé performerky, co vás vtáhnou nejen do businessu. Akci doporučuji všem, co chtějí začít den úspěšně!

Petr Kurz

World of Online, s. r. o. - project director

Nemám srovnání s jiným networkingem, ale byl jsem opravdu mile překvapen a těším se na další setkání :)

Andrea Knopová

See You There

Paradni akce :) Byla jsem na online b2b setkani a organizace me nadchla. Akce jsou komornejsi, delsi nez jine speed-networkingove akce kterych se pravidelne ucastnim prevazne v zahranici, ale vysoce prinosne pro ucastniky - snad kazdy odchazel s tim, ze nasel MINIMALNE jednoho zajimaveho cloveka - zastupce dalsi firmy - pro dalsi obchodni spolupraci. Jen tak dal!

Klára Viková

BLUEMAX Trainings s.r.o. - koučka

Smart Network kloubí efektivitu, užitečnost, profesionalitu, ale i vlídnou a zábavnou atmosféru. Nezáleží, zda jste začínající podnikatel, či máte zavedenou firmu a chcete "pouze" rozhodit sítě o něco dál. Ve všech případech přijdete ke kontaktům, ke kterým byste se pravděpodobně jinak nedostali a v pár hodinách si můžete naplnit svůj harmonogram schůzkami se skutečně inspirujícími lidmi, kteří jsou ochotni mezi sebou sdílet své zkušenosti a navzájem si pomáhat. Za tuto zkušenost jsem velmi vděčná a vždy se těším na další akci.

Martin Kessner

Origins.Group a.s. - majitel

Profesionální přístup, skvělá energie.

Lukáš Pouznar

AllseT Solution - obchodník

Smart Network doporučuji všem, kteří hledají nové kontakty pro podnikání a chtějí na sobě pracovat. Výstup z komfortní zóny je ideálním způsobem, jak být silnější a otevřít se novým věcem. Ideální je se sejít s každým, protože je za ním X kontaktů, které vám mohou pomoci. Osobně jich mám už pár desítek. Miluju když si lidé vzájemně vypomůžou - win to win. Organizace a atmosféra na online akci byla skvělá. Těším se na offline akce!

Romana Fronková

konzultantka útulného domova

Ani nejde slovy vyjádřit pocity, které jsem díky Smart Networku zažila. Úžasný lidé, atmosféra a opravdu každý člověk mi může být přínosem i když se to na první pohled nezdá. Doporučila bych KAŽDÉMU ať to alespoň zkusí, věřím, že si z akce opravdu každý něco odnese.

Lukáš Suchý

WSU vzdělávání s.r.o.

Tolik energie na jednom místě nezažijete často. Je to nejen zajímavé podnikatelské, ale i firemní prostředí. Přiznávám, že sem se chci vrátit.

Josef Černoch

Support4Brokers s.r.o.

Byla to moje první zkušenost s networkingem a musím říct, že se mi moc líbilo v jakém duchu bylo setkání vedeno. Super myšlenka propojit podnikatele, jak po pracovní, tak po osobní stránce. :)

MAXMILLIAN Pension & Restaurant

...

V dnešní době koronavirové se jedná o jedinečnou a ve většině případech i jedinnou možnost, jak sdílet s ostatními lidmi to co potřebujeme ... svůj business, své názory, svůj pohled na svět ....a v neposlední řadě své potřeby či žádosti o pomoc. A v případě podnikatelského klubu SmartNetwork máte přitom jistotu, že se VŽDY sestkáte s lidmi, kteří pro Vás budou obohacením, budou Vás inspirovat a nabijí Vás pozitivní energií, které nikdy není dost ..... zvláště v dnešní době :-). Děkuji Gábi a Veroniko !!!

Vojtěch Forejtek

Story Matters - CSO - obchodní ředitel

Mohl jsme navštívit více podnikatelských klubů a Smart network je jeden z těch nejlepších. Akce disponují kvalitní organizací a řádem. Vše tak směřuje k úspěšnému předání důležitých informací o návštěvnících vedoucí k seznámení.

Renata Sedláčková Koutná

Oáza podpory - masérka, lektorka

Mám za sebou online networkingovou akci. A jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Gabča je úžasná, srší spoustou energie. Nejen v téhle době skvělá možnost jak získat kontakty, poznat super, originální lidi. Za mě vřele doporučuji!

Michal Štípl

PatentEnter - patent specialista

Skvělý způsob jak získat desítky, stovky nových a užitečných kontaktů.

Marek Berky

PSW, a.s. - předseda představenstva

Užitočne strávený čas pri networkingu.

Petra Bradáčová

látková poradkyně

Absolvovala jsem online akci a za sebe musím říct, že je to super. Propojení podnikavých lidí, kteří si pomáhají navzájem a podporují se je prostě skvělé. Dle mě je to přínosné pro každého a i bych to každému doporučila. Organizace a komunikace na jedničku, nemám co vytknout. Těším se, až budu moci přijít osobně.

Veronika Petrová

životní a duchovní koučka, lektorka

Děkuji za krásné a inspirující dopoledne v Brně v krásném prostředí bistra Slatina. Networking i účastníci naprosto super, sranda a věřím, že to nebylo naposledy. Zároveň přednáška, kterou jsem absolvovala v PR klubu byla moc přínosná.

Stanislav Kulich

Golden Gate CZ a.s. - obchodní zástupce

Rád bych skrz tuto platformu doporučil jak podnikatelský klub Smart Network, tak i Gabču jako moderátorku. Gábi je energický člověk, s dlouhými roky praxe v podnikání, řízení lidí a jejich seznamování. Tyhle zkušenosti uplatňuje i v klubu Smart Network, kde panuje uvolněná a přátelská atmosféra. Jedná se o možnost jak si rozšířit povědomí o živnostnících, podnikatelích i majitelů velkých firem z vašeho okolí. V době Covidu navíc klub elegantně přešel do onlinu a zajistili tak možnost setkávání i v této nelehké době. Vřele a rád doporučím Smart i Gabrielu.

Štěpán Budil

Imper CZ s.r.o. - obchodník

Gabriela dokázala vytvořit networkingový klub, kde se lidé nejen rádi potkávají a inspirují, ale kde opravdu probíhá obchod a předávají se doporučení, což je sice smyslem networkingu, ale ne všude to tak probíhá. Smart Network je klub, kde se vždy potkáváme s podobně naladěnými lidmi, kteří jsou v obchodě a podnikání aktivní a tak si vždy sedneme nejen profesionálně, ale i lidsky. Gabriela je kromě toho, že je profík, také úžasná a láskyplná lidská bytost a jsem moc rád, že jsme se tehdy před lety poznali. Děkuju Gábi

Lukáš Lata

MYJÓMI družstvo invalidů - obchodní zástupce

Ahoj, měl jsem tu čest být poprvé na Smart Network, upřímně první zkušenost byla neskutečná!!! Tolik lidí pohromadě s takovou energií jsem dlouho neviděl. Hromada zkušeností, nové lidi a hlavně kontakty. Děkuji moc.

Veronika Hronková

Facebook jako celek, budování komunity bez reklamy; jak dělat MLM online bez telefonování a spamu - spolumajitelka

Networkingy mám ráda a u Smart Network jsem ocenila organizovanost a řád. Skvělé bylo, že každý má na představení určitý čas, a tak se nestane, že někdo mluví půl hodiny. Díky podrobnější prezentaci 1 člena na každém setkání mám možnost poznat jejich obor hlouběji a dnes jdu objednávat ovoce z Virunga.cz Na networkingu jsem si našla asistentku a i účetní a mám mnoho kontaktů, takže když potřebuji poradit s nějakou oblastí, v které se ne zcela orientuji, vím, na koho se obrátit. Díky moc Gábi. Smart Networt vřele doporučuji. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Michal Kuzněcov

Kuzněcov & Partners Invest s.r.o. - CEO, privátní finanční konzultant

Smart Network je podnikatelský klub plný pozitivních lidí, inspirací a nápadů. Už jej navštěvuji třetím rokem a poznal jsem spoustu zajímavých lidí, využil mnoha služeb a získal několik skvělých klientů.

Jaroslav Pavlíček

INITED Solutions s.r.o. - jednatel

Rozhodně doporučuji. Vhodné i pro introverty. Akce jsou hezky moderované a vedené. Díky za skvělou akci.

Michaela Vejrová

ParaCENTRUM Fenix - fundraiser

Akce jsou profesionální a skvěle zvládnuté. Přátelská atmosféra, která na nich panuje je také velké plus. Smart vytváří příjemné networkingové prostředí. Doporučuji!

Václav Matoušek

CF Plus Chemicals s.r.o. - odpovědný vedoucí firmy

Oceňuji možnost na jednom místě potkat zajímavé a inspirativní lidi. To je zdaleka největší deviza Smart Networku!

Vít Hruška

ATREUM advokátní kancelář, s.r.o.

Zkušenost se SmartNetworkem mám zatím jedinou, ale zato velice pozitivní! Oceňuji zejména velmi precizně, ale zároveň přátelsky vedené setkání, které umožnilo vytěžit z akce maximum. Rozhodně doporučuji a budu s platit členství. Těším se na další setkávání!

Štěpán Budil

Imper CZ s.r.o. - obchodník

Nejlepší networkingový klub na který jsem narazil. Zejména B2B setkání.

Veronika Boráková

Atelier Perspektiva - majitelka

Hned na první schůzce jsem získala klienta. Za mě funguje 100%.

Jana Šmídová

Frischmann Vyškov, spol. s r. o. - jednatelka a majitelka

Pokud máte firmu a přemýšlíte, kde poznat nové lidi, kteří by vám pomohli s podnikáním, jsou otevření pro komunikaci s vámi a mohou ze své zkušenosti doporučit nové kontakty, obraťte se na Gabriela Mrkvicovou. Její networkingové zkušenosti jsou k nezaplacení. Doporučuji Smart Network vyzkoušet. Sama jsem členem. Byla jsem i hostem CEO klubu.

Martin Filo

Axe capital

Doporučujem vyskúšat. Príjemná atmosféra a zaujimaví ľudia.

Romana Nejtková

MySenses - neurovizuální trenér

Na Smartu máte možnost potkat podnikatele, kteří řeší stejné problémy a dokážou vám tedy poradit s tím, co trápí právě třeba vás. Je to komunita, tedy nezřídka zde navážete i přátelství.

Radovan Vaculík

TAROC Consulting s.r.o.

Smart Network je skvělá příležitost propojování podnikatelů různého zaměření, což v dnešní době je perfektním nástrojem rozšiřování kontaktů pro podnikání každého z nás. Naposledy jsem se zúčastnil před 5 lety a musím konstatovat, že Gábi a její tým se posunul o několik úrovní nahoru. Mám rád pozitivní náboj, pozitivní lidi a v Olomouci se tentokrát sešla skvělá skladba lidí, která nejenom nabízí své služby , ale také hledají pro své podnikání další rozvoj. Například jsem dostal kontakt na firmu (Smarteon), které se zabývá s inovací chytré domácnosti, nebo kontakt na člověka, který se zabývá online marketingem , určitě využiji jejich služby - díky za to! Určitě budou následovat osobní schůzky, kde očekávám další propojování kontaktů.Díky za to, co děláte. Radovan Vaculík TAROC Consulting s.r.o. Olomouc

Martin Hrušovský

Translata - obchodní ředitel

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa stretnutia. Cítil som sa na ňom veľmi príjemne a som rád, že som mohol stretnúť toľko zanietených ľudí pre networking. Ak niekto pochybuje o tom, či networking funguje, odporúčam sa zúčastniť. V neposlednom rade patrí moje poďakovanie organizátorkám a moderátorkám podujatia, Veronike a Gabike za výborne odvedenú prácu.

Petra Pachlová

Dnes pomáhám, z.s. - zakladatel, projektový manažer

Výborný networking a získání skvělých kontaktů. Skvělý přístup holek- realizátorek :-) Děkuji za sebe i za celý tým Dnes pomáhám!

Jozef Kmeť

Lana VR

Veľmi príjemne prostredie a ľudia. Prvý krát sme sa stretli na online networkingu a mal som z celého eventu veľmi dobrý pocit. Určite odporúčam každému kto sa chce posúvať ďalej či už v osobnej sfére alebo svoj biznis.

Lucie Jakubčíková

Format 1 spol. s.r.o. - majitelka

S klubem spolupracují vice jak 3 roky, je to úžasné seskupení lidi a firem z různých oborů. Hlavně jsem získala ověřené kontakty na CRM, právníky, reality, motivační a komunikační tréninky aj. A také mi umožnil, že mohu nabídnout výrobky naší firmy potřebné všem.

Rastislav Medveď

DYNASTIC s.r.o. - spolumajitel

Veľmi oceňujem všetky aktivity Smart Network klubu, ktorý spája podnikateľov nielen z Česka a Slovenska, ale celého sveta. Ďakujem, že som sa mohol zúčastniť online stretnutia, teším sa aj na tie osobné a na členstvo za našu spoločnosť DYNASTIC.

Tomáš Vacek

Contexto Consulting s.r.o. - CEO

CEO klub Smart Business Network mohu vřele na základě osobní zkušenosti doporučit! Byl jsem hostem na 2 klubech a musím říci, že klub je velmi profesionálně veden ve skvělé pracovní atmosféře. Toto mi při rozhovoru potvrdili i jednotliví účastníci s tím, že řada z nich prohlásila, že účast v klubu byly jejich nejlépe v životě investované peníze. A to díky tomu, že v průběhu získali řadu rad a nových pohledů, které jejich podnikání posunuly výrazně vpřed. Pokud jste v roli majitele či CEO společnosti, jednoznačně vám doporučuji zvážit svoji účast v CEO klubu Smart Business Network

Pavel Ondra

Masáže Pavel Ondra - masér

Po dlouhé podzimní uzávěře jsem vyrazil na mou první událost coby novopečený člen Smart Network, včerejší business večer v Campea restaurant. Atmosféra na mě působila velice mile, akce byla hezky řízená a strukturovaná a já si odnesl pocit, že jsem poznal mnoho nových, zajímavých lidí a užil si tak letošní zřejmě poslední aktivitu před svátky. Děkuji za možnost zúčastnit se a děkuji za nové kontakty.

Petra Pachlová

Dnes pomáhám, z.s. - zakladatel, projektový manažer

Děkuji za skvělý network, kontakty, úžasný přístup a všechny rady a doporučení jak od Gabi, tak od Verunky.

Lucia Solomon

SuperDRIVE - obchodný manažér

Musim povedat, ze ucast na medzinarodnom online networkingu BEEP a SMART NETWORK bola velmi zaujimava skusenost. Krasny priklad toho, ze sa da fungovat a nadvazovat zaujimave kontakty aj pocas korona obmedzeni. Ja sa uz tesim na dalsie stretnutia a nove prepojenia.

Miroslav Padalík

Smarteon Systems s.r.o. - majitel

Smart Network mi byl od začátku sympatický už jenom názvem, mám rád vše smart a navíc zastupuji firmu Smarteon s podobným jménem. Zůčastnil jsem se už dříve několika jiných networkingů mj. v Dubaji a musím přiznat, že Smart Network mě oslovil nejvíce. Vše mají perfektně zorganizované, majitelka Gábina Mrkvocová i moderátorka Veronika Dobiášová jsou velmi příjemné osoby a dělají svou práci na profi úrovni. Hned na prvním online setkání jsem získal řadu velmi zajímavých kontaktů a nabídek na spolupráci a navíc má naše firma jako nový člen další skvělou propagaci v online médiích. Doporučuji navštívit a vyzkoušet.

Martin Šlachta

Konference 360

Smart Network znám delší čas, bylo hodně situací, kdy jsem se chtěl setkání zúčastnit. Jak se říká vše má svůj čas a děj. Před nedávnem jsem se přihlásil na online setkání. Bylo fajn být přihlášen o chvilku dřív, kdy tam ještě bylo relativně málo účastníků. Čekací čas se využil příjemným povídáním a Gábi Mrkvicová toto povídání přirozeně moderovala. Samotný mítink byl moc příjemný, otevřenost členů vůči hostům, dostatečný prostor na prezentaci v rámci představení v 60vteřinách. Manažerka Verča celé setkání moderovala velmi příjemně a i následná péče z její strany byla příjemná.

Marcela Jahodová

Golden Gate CZ a.s. - konzultant v oblasti drahých kovů

V networkingu jsem nováček, proto jsem moc ráda, že jsem se první akce účastnila právě se Smart Network. Skvělá organizace, moderátorka i atmosféra. Velmi jsem ocenila otevřenost a sdílení všech účastníků. Děkuju.

Radek Šír

BK Žabiny Brno - generální manažer

Smart Network je skvělá platforma, kde potkávám lidi z různých oborů. Velice rád chodím na online meetingy, jelikož můžu potkat celý svět. Díky Smartu se okruh kontaktů velice rychle a účinně rozšiřuje. Kdykoliv něco potřebuji, tak jsou všichni moc vstřícní a ochotní.

Juraj Vig

Otvorená Hra o. z.

Veľmi príjemný večer v online priestore s inšpiratívnymi ľuďmi.

Ing. Zuzzi Husarová

Mind Academy - business mentor

Networkingová akce online byla skvělá. Setkali jsme se tam společně s dalšími odborníky z celého světa. Udělalo mi radost, jak byli ostatní podnikatelé ochotni pomáhat a podporovat v příjemné atmosféře. Cítím, že když v podnikání někoho hledáme, ať už je to asistentka, nebo grafička, často můžeme hledat velice dlouho nebo mít špatnou zkušenost, protože na toho člověka nemáme dostatečné reference. V Podnikatelském klubu Smart Network se tohle stát nemůže. Doporučené kontakty na odborníky jsou ověřené a tudíž víme, že získáme kvalitní službu, což znamená že nám to ušetří čas a peníze. Rozhodně doporučuju všem, kteří hledají nové kontakty na spolupráci, podporu při podnikání z domova a nové klienty.

Martin Zoder

komoditni specialista

Po velmi dlouhé době jsem se zúčastnil akce tohoto typu a byl jsem velmi překvapen. Výborná organizace, dobré pracovní prostředí a příjemní účastníci ( možná jsem měl na ně štěstí ale ryba smrdí od hlavy tak to náhoda nebude) a také přirozené a nenásilné moderování akce. Určitě budu opakovat. Pro zkušené networkery i začátečníky doporučuji!

Holeball Right

Holeball Right

Pro mě to byla první účast na podobné akci. Potěšilo mě, že nebyl žádný problém s přihlášením, což u online akce, kde se potkalo 18 lidí ze 14 měst, není zas tak obvyklé. Po celou dobu nás provázela sympatická moderátorka Veronika D., která hlídala čas, a tak to jelo jako po kolejích. Po akci jsem se potkal přes video s několika účastníky. Všichni byli pro mě něčím zajímaví. Nejvíce asi přímo majitelka Smartu Gábina, která mi pomohla s představením firmy do 1 minuty (stručně, výstižně), a to zadarmo. To je až zvláštní a nečekané pro tuto dobu. Děkuji David

Ing. Monika Melicharová

Čistě.cz - jednatelka

Bylo mi potěšením strávit příjemný čas jako host ve společnosti CEO klubu pořádané Smart Networkem. Velmi inspirativní přednášky, zajímavé informace a příjemná společnost. Děkuji

Vladi Vavroušková

spisovatelka pohádek

Na dnešní akci Smart Network, jsem se zúčastnila jako nováček. Byla jsem velmi příjemně překvapena, co a kdo se dá spojit. Setkání předčilo mé očekávání. Ing. Gabriele Mrkvicové a Mgr. Veronice Dobiášové, děkuji za možnost být mezi podnikateli, kteří si navzájem pomáhají. Tolikrát zaznělo mé jméno a nabídli mi pomoc. Je to úžasné a já za to moc děkuji. Nyní již vím, že se mi podaří vydat na jaře knihu pohádek Je čas na pohádky tak, jak si představuji. Pokud hledáte propojení těch správných lidí a pomoc k tomu, jako bonus, doporučuji se takové skvělé akce zúčastnit.

Robert Stejkora

Experti na finance - spoluzakladatel, spolumajitel

S networkingovou akcí jsem měl už několik zkušeností z minula, takže to pro mě nebylo úplně nové a zároveň jsem měl možnost srovnávat. Předně, já osobně nejsem člověk, který by takovýto typ akcí vyhledával (obecně) a tedy nebudu to hodnotit z pohledu přínosu pro mě (byl jsem jako "záskok" za kolegu), ale budu hodnotit obecně jako networkingovou akci od Smart Networku. Organizace byla super, lidé příjemní (ale ne přehnaně a strojeně, takže paráda), průběh bezproblémový (jídlo dobré :-)), takže pro někoho, kdo tento typ akcí vyhledává, mohu osobně doporučit, jako dobrou volbu.

Amir Omerovič

investiční poradce

Bol som prvykrát na akcii Smart Network ako zastúpenie za môjho Obchodného partnera. Veľmi zaujímavá a prínosná akcia s podnikateľmi z rôznych miest a oborov a prepojení kontaktov medzi sebou. Bohatý program a obsah, kvalitný moderátori, kvalitný raut a hlavne dobrá nálada :) Teším sa na členstvo, ďalšie kurzy a akcie klubu Gabiky Mrkvicovej :)

Michal Richter

Merino.live - spolumajitel

Skvělá akce, moc příjemní a otevření účastníci. Doporučuji.

Markéta Englová

Vienna House Czech Republic & Slovakia - Regional PR & Marketing Manager

Skvělá networkingová akce s velmi příjemnými lidmi, kteří si vzájemně mohou velmi pomoci!

Vlastimil Machů

AKONTA Zlín - prokurista

Byl jsem poprvé na akci Smart Network. Velmi mi k prožitku akce pomohly i videa paní Mrkvicové, které jsem ve volné chvilce shlédl před akcí. Akce byla skvělá a velmi přínosná - všem můžu jen doporučit. Děkuju!

Andrea Bedrnová

Onlinesales.cz - obchodník

Smart mi přinesl mnoho zajímavých propojení a velké zkušenosti. Cítím se vždy skvěle když na Smartu jsem. I když jsem například byla po 1. byla jsem nervózní ale Gabča je neskutečná v tom, že tuhle nervozitu dokáže z vás skoro setřást, že se cítíte jako mezi svými ????

Jaroslav Bellada

SMARTKO - jednatel

Zúčastnil jsem se Smart networkingu organizovaného a moderovaného Gabrielou a mohu to všem jen doporučit. Kromě toho, že jsem se na místě seznámil a spojil se spoustou zajímavých lidí, Gabriela se velmi aktivně snaží poznat mě a mé podnikání a napojovat mě na další obchodní partnery či zákazníky. Určitě se v nejbližší době rád zúčastním další akce.

Michal Fiala

Jednatel a vedoucí linuxového týmu ve společnosti EPOFIS IT s.r.o.

Gábi je přímá, rychlá, energická. Velmi rychle Vám dá zpětnou vazbu a ráda Vás propojí s někým, kdo Vám může pomoci. Jsem členem brněnského CEO klubu, kde se Gábi podařilo najít podnikatele z různých oborů a s různými zkušenostmi, kteří mezi sebou otevřeně sdílí svoje úspěchy i neúspěchy. CEO klub vnímám jako přátelské setkání podnikatelů, kteří se navzájem inspirují, předávají si praxí ověřené informace, nové techniky a dávají si zpětnou vazbu. Názory ostatních Vám navíc umožní podívat se na sebe, své podnikání z jiného úhlu a to vnímám jako velmi přínosné.

Jan Zigáček

occollo, s.r.o. - manažer pro komunikaci s investory a distribučními sítěmi

Dnes jsem byl na prvním networkingu v životě, dnešní seznamování probíhalo online a jsem strašně rád za tuhle pozitivní zkušenost a se společností Smart Network budu spolupracovat i nadále. Těším se na zajímavé lidi, kontakty a zážitky které budu moct díky této službě zažít!

Jana Šmídová

Frischmann Vyškov, spol. s r. o. - jednatelka a majitelka

Profesionální přístup k networkingu. Doporučuji vyzkoušet.

Andrea Bedrnová

Onlinesales.cz - obchodník

Mužů určitě doporučit. Vždy bylo přínosem. Děkuji ze mužů byt členkou.

Boby Stoykov

...

Skvělý postup. Tento podnikatelský klub nabízí OnLine setkani. Což je velká výhoda. Doporučím.

Dalibor Petrů

Specialista na finanční řízení firem

Zúčastnil jsem se zatím jen online setkání, dobrá moderátorka, nebyly problémy ani technického rázu. Zajímaví účastníci z různých oblastí. Krátce - doporučuji.

Daniel Talafant

POHODA Media

Byl jsem poprvé na setkání Smart networku a musím říct, že to rozhodně nejsou vyhozené peníze! Budu se opakovat od mnohých v recenzích, ale dostal jsem nový pohled na networking. Dát peníze do Smart Networku se vyplatí ze dvou důvodů: 1. Osobní život - člověk si zde může domluvit hodinovou osobní schůzku prakticky s kýmkoliv a jeden vedle druhého byli na networkingu zajímaví lidi, kteří člověka dokáží inspirovat. 2. Pracovní život - Mám domluvené min. 3 další schůzky s lidmi, kteří mi řekli, že by je zajímalo, co dělám, i jako potencionálního klienta - představte si, že za 1.500,- získáte 1-3 nové zakázky... Nicméně člověk musí jít s nastavením v hlavě, že jde získávat kontakty a známé, nikoliv klienty a prodávat, teprve pak to může fungovat.

Dominika Sedláčková

...

Skvělá "grupa" pro inspiraci, pomoc i získání zajímavých kontaktů. Opravdu skvělá zkušenost a mohu vřele doporučit všem!!! :)

Vladimír Jalč

fotograf a lektor focení

Navštívil jsem Business oběd jako host. Byl jsem příjemně překvapen. Vše bylo vedeno zcela profesionálně. Atmosféra setkání byla příjemná. Nemám žádnou výhradu. Rád se zúčastním dalších akcí v budoucnosti. Celkově vnímám klub jako velmi přínosný pro moje podnikání.

Julie Kamanová

JK EDIT, s.r.o. - majitelka účetní kanceláře

Gábi je jedna z inspirativních a energických žen, která je sebevědomá a cílevědomá. Umí propojit v rámci všech svých aktivit podnikatele a umí odhadnout lidi, kteří si mohou být navzájem přínosní. Toto je jí podařilo v podnikatelském klubu CEO Brno, kterého jsem již 10 měsíců členem. Cit na lidi i podnikatele, kteří jsou si vzájemně prospěšní a sednou si, je její největší devizou. Propojuje lidi a firmy v rámci celé ČR. CEO klub je pro mě velkým přínosem, který velmi oceňuji a docením i mnohem později. Setkání majitelů firem v přátelské atmosféře je nenahraditelné. Doporučuji CEO kluby a Smart Network!

Kamil Gric

CEO - Narrative Media s.r.o.

Gabča je energická a komunikativní žena, která ostatním vytváří skvělé prostředí k navazování kontaktů i sdílení zkušeností. Jsem členem jejího brněnského CEO klubu, kde klade důraz nejen na to, aby každé setkání bylo inspirativní, ale také aby pomáhalo účastníkům řešit jejich výzvy či problémy. Navíc sestavila okruh velmi přátelských a otevřených lidí, které je radost každý měsíc znovu potkat.

Dalibor Petrů

interim manažer ve finančním sektoru

Zúčastnil jsem se zatím jen online setkání a měl jsem pozitivní dojmy. Zúčastnili se lidé z různých oblastí podnikání. Následný kontakt přímo s majitelkou Smart network paní Gabrielou Mrkvicovou mi hodně pomohl, upozornila mě na věci, kterých jsem si nebyl vědom a / nebo nevěděl a předala mi i kontakty na lidi, kteří by mohli pomoci s řešením.

Daniel Talafant

POHODA media - obchodní zástupce

Byl jsem poprvé na setkání Smart networku a musím říct, že to rozhodně nejsou vyhozené peníze! Budu se opakovat od mnohých v recenzích, ale dostal jsem nový pohled na networking. Dát peníze do Smart Networku se vyplatí ze dvou důvodů: 1. Osobní život - člověk si zde může domluvit hodinovou osobní schůzku prakticky s kýmkoliv a jeden vedle druhého byli na networkingu zajímaví lidi, kteří člověka dokáží inspirovat. 2. Pracovní život - Mám domluvené min. 3 další schůzky s lidmi, kteří mi řekli, že by je zajímalo, co dělám, i jako potencionálního klienta - představte si, že za 1.500,- získáte 1-3 nové zakázky... Nicméně člověk musí jít s nastavením v hlavě, že jde získávat kontakty a známé, nikoliv klienty a prodávat, teprve pak to může fungovat.

Dominika Sedláčková

...

Skvělá "grupa" pro inspiraci, pomoc i získání zajímavých kontaktů. Opravdu skvělá zkušenost a mohu vřele doporučit všem!!! :)

Radka Šillerová

Radka Fashion

Ja jsem zažila online i offline Smart Network setkání a jelikož jsem celoročně hodně na cestách a časově dost vytížená, tak mi tato možnost kombinace těchto dvou cest krásně vyhovuje. Atmosféra, kontakty, informace a podnikatelé jsou tu super, takže můžu jen doporučit! A jsem také moc ráda, že se Gabriela rozhodla nechat si u mě ušít vlastní "Smart Network" notebookovou tašku. Gábina má super krasné optimistické barvy v jejím logu, stejně tak jako jsou optimistické a příjemné všechny jeji akce!!! :)

Zbyněk Smrž, DiS.

Prezentuj 3D - tvůrce prezentací

SmartNetwork je za mě nejlepší formou navázání podnikatelských vztahů. Klub vytváří vstřícné přátele a nevídané možnosti inspirace a podnikatelských kontaktů. Jsem rád, že jsem členem klubu a hodlám jim být i nadále. Děkuji Smartu za všechna propojení a za možnost být součástí tohodle úžasného klubu. Za mě nejvyšší hodnocení - 5 hvězd.

Jiří Smyčka

Finanční skupina AXA - finanční poradce

První zkušenost s tímto klubem byla v rámci online networkingu. Setkal jsem se zde se spoustou zajímavých lidí a vidím zde velký potencionál co se týče v navazování obchodních spoluprácí či přátelství. Pokud zvažujete začít s networkingem, jste zde na správném místě.

Veronica Dinner

...

Smart Network ve formě online? Skvělá volba. Překvapila mě příjemná a odlehčená atmosféra. Průběh hladký, vše precizně zorganizováno. Budování vztahů je základem. Na tom lze stavět a tvořit kvalitní podnikání a tohle je cesta :)

Ing. Marián Vycudilík

Firma na důvěru, s.r.o. - obchodní manažer

Super místo na získání kontaktů a rozšíření si obzoru. Možnost osobního rozvoje přes spolupráci s lidmi, kteří mají na svět podobný náhled. Doporučuji, 5 hvězd. Děkuji, že můžu být členem tohoto klubu.

Ondřej Minář

...

Vyzkoušel jsem online formu networkingu, teď když je venku korona a nelze se potkávat v reálu. Příjemně mě překvapilo, že akce byla pro mě přínosnější, než jsem očekával a že jsem se propojil s několika lidmi, kteří by mohli najít využití pro mé podnikatelské aktivity.

Ing. Petr Růčka

Růčkovi s.r.o.

Na Network snídani jsem byl v září 2019,šel jsem na doporučení a také ze zvědavosti jakou skupinu podnikatelů na této akci potkám.Řekl jsem si že je dobré poznat lidi kteří hýbou byznysem v našem kraji.Po představení všech přítomných jsem zjistil že některé obory podnikání o kterých se mluvilo mi vůbec nejsou blízké a když nám bylo řečeno že bychom si všichni navzájem měli vzájemně sjednat schůzky byl jsem trošku skeptický.Napadaly mne myšlenky jako ztráta času,co mi to přinese,vždyť ti lide jsou pro mne úplně cizí.Ale šel jsem do toho. Jakmile jsme si navzájem předávali kontakty a domlouvali termíny schůzek tak jsem konečně pochopil o co tady vlastně jde.Nejde jen o byznys, ale o člověka o to poznat lidi které bychom jinak možná vůbec nepotkali.Když jsem odcházel tak jsem měl fakt skvělý pocit.Už jsme si nebyli cizí.Následné schůzky mi sice zabraly hodně času ale nelituji toho. Většina lidí mě hodně inspirovala,s některými jsem pořád v kontaktu a přátelíme se.Další setkání na večeři jsem si skvěle užíval. Ještě jednou děkuji Gabrielo Mrkvicová. Tvůj klub obohatil můj život.

Bc. Michal Zmrzlý

Bespoken.cz

Smart Network mě překvapil opravdu přátelskou a otevřenou atmosférou. Moderátorka Gabriela je skvělá a akční osobnost, která vážně vidí spojení tam, kde ostatní ne. Doporučuji alespoň jednou zažít!

Ing. Zuzana Růžičková

...

Mala som možnosť zúčastniť sa business obeda Smart networkingu v Brne. Prekonalo to moje očakávania, jednak v príjemnej a priateľskej atmosfére, ktorá tam panovala, profesionalite moderátoriek a taktiež možnosti naviazať a získať nové kontakty na spoluprácu a nových klientov.

Jiří Bréda

Mise HERo s.r.o

Networkingový klub s přidanou hodnotou původnosti a opravdové chuti se někam posouvat. Jediná svízel je v tom, že vám to všechno moc rychle uběhne a vy budete chtít víc ;o)

Martina Kolářová

...

Na Smart networking jsem šla na pozvání jednoho z členů. Mile mě překvapila příjemná atmosféra, důraz na budování vztahů nejen mezi členy, ale i na zapojení nováčků do již vybudované struktury. Hlavní myšlenkou je skutečně propojování se, i člověk od "konkurence" vám tady může být přínosem. Je to jeden z kvalitních networkingů, díky myšlence a lidem, kteří za ním stojí. Doporučuji dobře promyslet, co hledáte, a vyrazit networkovat.

Daniel Gavalec

...

Perfektní networkingový klub, doporučuji každému ať už jste na jakékoliv úrovni podnikání. Člověk zde pozná spoustu zajimavých lidi, projektů a odnese si přínosné schůzky.

Pavel Hrdina

...

Podnikatelský klub Smart Network můžu vřele doporučit. Organizačně je vše perfektně zvládnuté, místa setkání jsou vždy na příjemných místech a občerstvení je na vysoké úrovni. Co se mě osobně líbí nejvíce je, že atmosféra je přátelská, uvolněná a případná nervozita z Vás rychle opadne.

Iva Kadlčková

...

I přes prvotní pochybnosti přišlo nadšení. Všem vřele doporučuji. Kromě Brna určitě navštívím i akce v jiných městech a poznám další inspirativní podnikatele a podnikatelky.

Ing. Karel Sasín

Pays cz

Kluby Smart Network hodnotím velmi pozitivně. Mají skutečný přínos zejména proto, že zde potkáte pracovité, pozitivní a aktivní lidi, se kterými je radost spolupracovat. Výše popsaný důvod byl i tím hlavním faktorem, proč jsme se s Pays stali partnerem Smart Networku.

Jiří Souček

...

Pěkně zvládnutý koncept. Funkční, dynamické, efektivní. Jeden z TOP networkingových konceptů v ČR. Doporučuji.

Mgr. Tomáš Mikulica

KAPSI s.r.o.

Členem jsem několik měsíců a musím říct, že propojování ve Smart Networku je velká zábava. :) Akce jsou jasně strukturované a organizačně skvěle zvládnuté a vždycky tam potkám někoho nového a zajímavého. Za mě velký dík všem, kteří se podílí na organizaci.

Kryštof Müller

...

Na networkingovou večeři jsem zašel do Českých Budějovic, kde mě překvapila pestrost účastníků a podařilo se mi navázat několik obchodních kontaktů. Doporučuji

Ing. Lucie Tomčíková

Fractal People s.r.o.

Zúčastnila jsem se akce Business oběd a byla jsem opravdu mile překvapená, atmosféra byla příjemná a přátelská, poznala jsem spoustu nových lidí a nových kontaktů. Každé setkání mi přineslo něco nového a obohatilo mě. Určitě se budu účastnit jejich dalších akcí. Kdo váháte, jestli se zúčastnit, tak neváhejte a běžte, budete litovat akorát toho, že jste tam nešli už dřív.

Michaela Dočekalová

LazyFriday s.r.o.

Po dlouhé době jsem byla na Business akci v Brně a musím vypíchnout pozitiva klubu!! Nejen že představíte sebe, firmu, projekty a své produkty... Tyto produkty můžete na akci také vzít a ukázat, což beru jako obrovské plus! Můžete nabídnout službu, poptat zaměstnance, nebo třeba i získat nové pracovní možnosti a to je velká paráda. Mimo jiné jste v komunitě úžasných lidí a ještě se skvěle najíte :) #winwin

Nikola Pilařová

...

Mé první setkání SMARTU bylo pro mě vykročením z komfortní zóny, které ale rozhodně stálo za to! Podporující přátelská atmosféra, zajímaví lidé z různých oborů. Nikdy nevíte, co se může z jedné schůzky vyklubat! Vše není na první pohled zřejmé, jsem ráda, že jsem si zachovala otevřenou mysl, což mi přineslo spoustu krásných kontaktů s inspirativními lidmi, a dokonce už také i spolupráci. Po dvou setkáních jsem nadšená! Děkuji za všechny příležitosti!

Mgr. Jiří Němec

KAPSI s.r.o.

Jakožto Brňák, vymetajíc kde jaké zajímavé akce, jsem o Smart Networku věděl z jejich letáčků. Ale nějak ne a ne se rozhoupat, abych se nějaké akce zúčastnil. Jednoho dne jsem dostal doporučení, a to dokonce až ze Slovenska: "Jirko, tam v Brně máte Smart Network, měl bys to zkusit". A tak jsem využil onoho pošťouchnutí a nelitoval jsem. Hned po první akci jsem věděl, že musím toho všeho být součástí! Na každé akci potkám několik zajímavých lidí a z našich setkání se rodí velmi zajímavé a perspektivní spolupráce. Takže spojit příjemné s užitečným si užívám já a dokonce i můj pejsek Majka, která na akce Smartu chodí vyjednávat nové kontakty se mnou :) Díky SMARTE, že jsi jaký jsi a hlavně že jsi!

Ing. Marta Uhlířová

Správným kurzem, Hlasová koučka

O Smart Networku a Gábině vím již delší dobu. A každý, kdo mi o tom povídá mluví stejné; příjemná atmosféra, lidští lidé s chutí se potkávat a propojovat. Ideální půda pro byznys a navázání nových i přátelských vztahů. Zní to ideálně a tak jsem se rozhodla zjistit, jak to tedy je. A ANO, dávám za pravdu. Atmosféra velice přátelská a kontaktní i přesto, že setkání proběhlo přes video call. Lidé jsou naladěni na to, poslouchat, propojovat, potkat se. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila a těším se, co všechno z toho jednoho setkání vznikne. Vřele doporučuji, určitě si rezervujte místo hned teď! :-)

Alena Staňková

ESSENS leader

Poprvé mě na Smart večeři pozvala kamarádka. Šla jsem jen tak ze zvědavosti a byla jsem příjemně překvapena. Skvělí lidé, skvělá atmosféra i výborná organizace majitelky klubu Gabriely Mrkvicové. Členem klubu jsem už více než rok. Výhodou je, že se potkáte s podnikateli z různých oborů, kteří jsou ochotni vám poradit, získáte spoustu inspirace a spolupráce.

Lucie Slouková

VALENTUS

Smart Network mě překvapil hlavně tím, jaké netušené možnosti dokáže člověku nabídnout. Kontakty, ke kterým by se člověk jen těžko dostával :) někdy by mě ani nenapadlo možné propojení s určitými lidmi. No, člověk se stále učí a to je super. Díky za zkušenost!!!

Ondřej Lidmila

THE MEDIA crew s.r.o.

Po letech, kdy jsem se networkingových akcí Smart Networku účastnil nárazově jako host, jsem se konečně rozhoupal a stal se členem ???? Networking mi v businessu funguje skvěle. Baví mě poznávat nové lidi, propojovat, vytvářet synergii. Těším se, že členství ve Smartu mi to všechno ještě více akceleruje.

Pavlína Kořínková

Revenium z.s.

Smart network znám již řadu let a vždy se ráda vracím, abych získala nové kontakty a inspiraci na jednotlivých akcích. Je skvělé vidět, jak se celá myšlenka setkávání podnikatelů neustále posouvá dopředu, jak se reaguje na potřeby členů a aktuální situaci. Před pár měsíci jsem viděla skvělou myšlenku vidět se na osobní schůzce. Díky Smart network se mi otevřela i úžasná možnost v on-line setkávání. Perfektní progres a jen tak dál.

Mgr. Ing. Libor Procházka MBA

poradce ve světě marketingu

Smart Network je unikátní projekt, který spojuje aktivní podnikatele, aby si pomáhali a vzájemně inspirovali. Panuje zde velmi přátelská atmosféra. Majitelka klubu Gábi Mrkvicová je neúnavnou manažerkou a schopnou organizátorkou, která se stará až s mateřskou láskou o všechny své členy. Za to, jak kultivuje české podnikatelské prostředí, si zaslouží velký obdiv a dík.

Jan Vrbka

Doma realitní makléři

Setkávání se s lidmi je opravdu úžasný nástroj na pomoc při podnikání. Z mého pohledu je podnikání vždy o lidech a důvěře. Na Smart Networku se mi líbí, že se zde opravdu poznávám a vytvářím nové vztahy s velkou spoustou nových lidí. Každý může pomoci nejen mě, ale i já mohu pomoci ostatním. Díky SMARTE :-)

Mirek Černý

Insightee s.r.o.

Efektivní a kvalitní networking s širokým okruhem lidí z byznysu. Doporučuji.

Hana Kauerová

Thajsko levně

Skvělý podnikatelský klub, který Vám pomůže najít užitečné kontakty, obchodní partnery a inspiraci ve Vašem celkovém rozvoji.

Berenika Alexandre

...

Skvělá zkušenost vzhledem k celosvětové situaci je v tuto chvíli velmi potřebná. Děkujeme za organizaci!

Ing. Radek Šimčík

Meditace Radek Šimčík

Určitě znáte networkovací akce. Byli jste na nějaké. Já také. Ale Smart Network mě "dostal", že jsem se zaregistroval. Proč? Kvůli lidem obecně, ale hlavně kvůli Gábi. Způsob, jakým SN vede je prostě jiný, hodně osobitý a najednou zjístíte, že to funguje. Doporučuji.

Beata Neuschwendtnerová

Benekon s.r.o.

Skvelí ľudia, po prvé sa síce s nikým nepoznáte a predsa sa cítite ako medzi kamarátmi, super atmosféra a hneď po (v mojom prípade)online networkingu sa ozývate jeden druhému a nadvezujete nové kontakty.

Mgr. Martin Drahos

beep world s.r.o.

Zúčastnil som sa stretnutia online. Bola to naozaj sýta večera. Nasýtili ma nábojom, atmosférou, vynikajúcou organizáciou, famóznym moderovaním a dalo by sa predostrieť ešte zopár chuťoviek. Vrelo a srdečne odporúčam.

Bohumila Severýnová

Saturia Consulting s.r.o.

Slečnu Mrkvicovou jsem poznala na Smart Networku v roli moderátorky. Byla naprosto profesionální a přitom velice přívětivá. Setkání, kde bylo přes 20 lidí, mělo drive i šmrnc, vše co efektivní networking má mít. Následné setkání mi potvrdilo, že má tato energická osoba networking v krvi. Vyslechne, navrhne aktivně funkční propojení s dalšími odborníky, sama přitom efektivně a stručně sdělí své myšlenky. Vřele doporučuji Gabrielu poznat na některém z jejich setkání po republice.

Ing. Veronika Štefková

Duhové cestování

Gabča dokáže spojit snad i nemožné. Je neustále v pohybu a je neuvěřitelně energická. V rámci podnikatelského klubu Smart-Network odvádí skvělou práci a spojuje lidi a na podnikatelských setkání předává maximum. Díky tomu, co dělá Vám dokáže pomoci najít přesně kontakt, který hledáte. Je také skvělý řečník. Přijďte na Smart poznat lidi, najít rady i cestu a setkat se osobně s Gábi.

Ing. Radka Lusková

Linka pro klienty

Účastnila jsem se se kurzu Řekni do minuty vše. Trochu jsem věděla do čeho jdu. Gabrielu znám z moderování setkání podnikatelů v Praze. Účast na kurzu předčila mé očekávání. Nejen, že nás tam byla malá hrstka a to doslova pět a půl, takže individuální výuka byla zaručena. Ale hlavně jsme dostali doslova brain wash, jak má taková elevator speech vypadat, aby byla pro posluchače záživná, zajímavá a úderná. Dozvěděla jsem se mnoho nového a moc mi bylo líto, že kurz již končí a trval "jen" čtyři hodiny. Hned od začátku nás Gabriela brala jako sobě rovné. Nedovolila, aby vznikl vztah, já jsem tady ta chytřejší a vy jenom mlčte a poslouchejte jak se to dělá. (Jak se mi někdy na jiných kurzech stávalo.) Vzájemně jsme si dávali zpětnou vazbu a velmi živě komunikovali všechny návrhy. Kurz se vinul v příjemné, domácí atmosféře. Nestihli jsme prezentování naší vypilované elevator speech. Nicméně Gabriela hned našla řešení: "Všichni mi pošlete nahranou vaši řeč a já vám zavolám a poskytnu zpětnou vazbu." A tak se taky stalo. Poslala jsem Gabriele svou řeč hned druhý den a prakticky okamžitě jsem dostala zpětnou vazbu. Jestli se chcete naučit, jak úderně, věcně a hlavně zajímavě říkat o sobě to nejdůležitější v jedné minutě, doporučuji kurz Řekni do minuty vše

Matěj Staněk

MSU HOLDING a.s.

Gábi je energická networkerka a moderátorka, se kterou je radost spolupracovat. V současnosti jsem členem brněnského CEO KLUBU, který splňuje veškeré mé očekávání z networkingu na úrovni majitelů společností. Nikdy jsem nezažil či neslyšel o podobném konceptu, který by byl na takovéto úrovni.

Tina Svobodová

Premcore s.r.o

Gabču jsem poprvé poznala na živé akci v Praze na SMART Business večeru. Akci moderovala a postarala se o profesionální průběh podnikatelského setkání. Působila na mě velmi energicky a přátelsky. V září jsem se také zúčastnila jejího kurzu Řekni do minuty vše. Rozhodně ho doporučuji všem. Pomohl mi to velmi jak v profesním, tak i v osobním životě. Je pro mě velmi důležité dobře zaujmout, představit se a zanechat stopu, tam kde je potřeba a s tím Vám Gabča rozhodně pomůže a dá vám KNOW - HOW jak na to. Od září 2019 jsem spokojeným členem, který si váží přínosu a možností, který Smart Network přináší. Všechny Smart akce které jsem si zažila jako host, či moderátorka mě bavili a baví nadále. Mají smysl a jsem ráda, že Smart Network je a může být příležitostí pro nás všechny, co chceme najít propojení, poznání a motivaci. :-)

Ing. Radek Šimčík

Meditace Radek Šimčík

Sem tam navštívím různé networkovací akce. živelnost Gabi :-) mě tak vtáhla, že jsem se stal členem Smart Network. A hned se zúčastnil workshopu, co Gábi pořádala. A to jak se představit do jedné minuty. Velmi praktický a velmi hodnotný workshop s osobním přístupem, který mi hodně dal. Rozhodně všem doporučuji.

Petr Horký

MYJÓMI družstvo invalidů

Díky Gabi a jejímu klubu Smart Network jsem se potkal se spoustou zajímavých lidí a díky tomu jsme získali pár zakázek nebo inspiraci do firmy. Nyní jsem v CEO klubu Smart Network a díky tomu jsem potkal zajímavé lidičky a na každé setkání se těším, protože tam naberu spoustu inspirace a energie mmo jiné i díky zajímavým hostům a MasterMindingu.

Tomáš Klouček

PEKLO účetnictví - daně - poradenství

Měl jsem dlouholetý závazek, že se nebudu uvazovat do členství v žádném dalším networkingovém klubu. Znáte to, vstávání na snídaně, mnoho povinností a tak. Pak jsem se náhodou seznámil se Smartem a uviděl jejich různorodou nabídku akcí ranních, odpoledních, večerních a pak i on line bez povinnosti navštívit nějaký počet akcí s minimální vstupní platbou a poznal jsem: "To je ono!".-)

Jan Trávníček

TPT SERVIS s.r.o.

Vyzkoušel jsem online i offline verzi a určitě mohu doporučit. Pokaždé energický moderátor, takže akce má perfektní spád. Zajímavý hosté napříč obory.

Pavlína Ondráčková

Lifestyle Movement

Příjemný přístup holek, jasné instrukce a efektivní komunikace. Takhle mám ráda, když schůzky probíhají.

Radka Šillerová

Radka Fashion

Ja jsem zazila online i offline Smart Network setkani a jelikoz jsem celorocne hodne na cestach a casove dost vytizena, tak mi tato moznost kombinace techto dvou cest krasne vyhovuje. Atmosfera, kontakty, informace a podnikatele jsou tu super, takze muzu jen doporucit! A jsem take moc rada, ze se Gabriela rozhodla nechat si u me usit vlastni "Smart Network" notebookovou tasku. Gabina ma super krasne optimisticke barvy v jejim logu, stejne tak jako jsou optimisticke a prijemne vsechny jeji akce!!! :)

Mgr. Jan Malčánek

Complex Energy Optimization

Na akci Smartu jsem byl poprvé v říjnu 2019 v Brně jako záskok na poslední chvíli za kamaráda. Z prvního mítinku jsem měl rozpačité pocity, chyběly mi zkušenosti s podobnými akcemi. Silnou stránkou Smart-Networku však je, že vás v tom nenechá, věnuje se vám a díky mnohaletým zkušenostem vám ukáže prošlapané cestičky, jak komunikovat, vytvářet spojení mezi lidmi i budovat hodnoty. Setkání jsou plné inspirace, pozitivní energie a přímo cítíte snahu členů si navzájem pomoci. Potkat zde můžete spousty zajímavých lidí, kteří rádi pomohou s tím, co právě potřebujete, jen je potřeba si říct.

Mgr. Petra Vaňková

Profesia CZ

Smart je neuvěřitelný online i offline prostor pro získání nových kontaktů, poznání nových lidí ze všech koutů ČR ale i ze zahraničí. Jsem ráda, že jsem se mohla účastnit networkingu a všem, co něco řeší jen doporučuji. Narazíte zde na spousty sdílných osob, které rády předají své kontakty, doporučení, tipy a triky na vše. Nevíte na koho se obrátit, tak ve SMARTu Vám určitě pomohou a možná i vy pomůžete dalším lidem.

Denisa Mrňová

Kavárna na pěší zoně

Skvěle zorganizované business akce, příjemní průvodci, příjemní hosté a zajímavé nové kontakty.

Petr Mika

Petr Mika foto

Funkční koncept, který inspiruje, motivuje, vzdělává a především pomáhá propojovat a navazovat smysluplné spolupráce v rámci svého podnikání. Rozhodně doporučuji minimálně vyzkoušet.

Beáta Nevědělová

Kovo-Roalbeta s.r.o. - výkonná ředitelka

Členem Smartu jsem už rok a měla jsem tu čest, jako jedna z prvních navštěvovat CEO klub, což je nový produkt Smartu od ledna 2019. V klubu se mi velmi líbilo a potkala jsem spoustu zkušených podnikatelů, díky kterým se rozšířily moje obzory. Program je tu bohatý a je to profesionálně organizované. V klasickém Smartu (networking) jsem vždy strávila příjemný čas s milými, inspirativními lidmi, kteří Vám ochotně pomůžou s tím, v čem oni ve svém oboru podnikání vynikají. Kovo-Roalbeta s.r.o. - výkonná ředitelka.

Mgr. Veronika Dobiášová

...

Smart Network je skutečně S.M.A.R.T.: S - spojuje lidi i v době koronaviru (online). M - mimořádně podporuje každého účastníka tak, aby byl slyšet i vidět. A - aktivně dělá vše pro maximální užitek všech stran. R - rozvíjí komunikační a prezentační dovednosti svých klientů a hostů. T - trvale o sobě dává vědět formou pozitivního marketingu. Ve výsledku zjistíte, že když chceme všichni to stejné, je nejjednodušší si prostě navzájem pomoct. Se Smart Networkem snadno, přímo a rychle :)

Lucie Nováková

Bodytec Zlín

Smart networking je skvělá cesta, jak poznat skvělé lidi a navzájem si pomoct ve svých byznysech. Zúčastnila jsem se 2 osobních setkání a 1 online networkingu, který proběhl v době epidemie koronaviru. Mám super pocit z toho, že si v této nelehké době chtějí lidé pomáhat a podporovat se navzájem a díky smartu je to reálné. Majitelka Gabriela Mrkvicová je skvělá v tom, jak je pružná, dokáže rychle reagovat na nastalou situaci a lidi navzájem propojovat a tím jim pomoct v rozvoji jejich firem. Smart můžu jedině doporučit, pokud chcete svoje podnikání posunout na další úroveň a poznat se zajímavými lidmi z různých oborů , se kterými byste se normálně nepotkali. Děkuju.

Beáta Nevědělová

Kovo - Roalbeta s.r.o.

Ve Smartu jsem rok a je to super klub. Potkala jsem tam spoustu zajímavých lidí a rozšířila si obzor. Potkáte tam dobře naladěné lidi, kteří Vám rádi se vším pomůžou. Majitelka Gabča to má skvěle zorganizované. Beáta

Gabriela Podobová

...

Skvělá možnost potkat se s nejrůznějšími lidmi, které by člověk jinak nepotkal, nepoznal. Možnost rozšířit si své obzory, nechat se inspirovat, ale i najít nové zákazníky a dodavatele pro svůj byznys. Doporučuji!

Dominik Švagera

Doma realitní makléři

O Smart Network jsem se dozvěděl již při studiu na Mendelově univerzitě, kde jsme měli možnost navštívit přednášku Gabriely. Už tehda jsem si říkal, že bych tuto akci někdy rád zažil. A to se mi také splnilo. Navštívil jsem akci už 2x. Pokaždé oběd v Signature restaurant, a musím říci, že ze začátku jsem byl dost nervózní. Nervozita ovšem záhy opadla a já si akci nesmírně užil. Organizace, prostředí, společnost, atmosféra a taky přísun nových přátel, obchodních partnerů a obecně kontaktů... to vše bylo na jedničku! Doporučuji zažít na vlastí kůži.

Jakub Pacanda

WUWEJ COMMUNITY

Musím uznat, že Smart Network je skutečně zmáknutý, co se týká organizací akcí. Nejvíc se mi líbí, že je platforma do velké části zdigitalizovaná, v čemz vidím jejich obrovskou konkurenční výhodu. Jakub Pacanda www.jakubpacanda.cz

Tereza Dostálová

BÁSNĚ POD ČEPICÍ

Smart Network je super místo, kde poznáte nové lidi a pracovní možnosti a uvedete ve známost jak vás samotné tak vás business ☺️.

Radek Fuxa

...

Super zorganizovaná inspirující byznys snídaně. S několika účastníky jsem si domluvil na místě schůzky s velkým potenciálem spolupráce. Kladně hodnotím velký počet členů. Převzato ze https://goo.gl/q2EaVE

Michal Kuzněcov

privátní finanční konzultant

Smart si mě postupně úplně získal. Plný sál pozitivních lidí s chutí opravdu pomoci druhým propojit je navzájem v rámci businessu. Navíc profesionalita moderátorky, výběr prostorů s kombinací výborného jídla v Signature je akce, kam se rád vracím a těším.

Žaneta Zieglerová

Performia

Smart Network ráno je profesionální, přátelské a především kvalitní ráno v příjemném prostředí. Paní Mrkvicová je prostě profík a umí to. Jen doporučuji a dávám palec nahoru. Převzato ze https://goo.gl/q2EaVE

Marek Pavelka

INTERIER GROUP s.r.o. - spolumajitel

Před časem jsem navštívil podnikatelský klub Smart Network. Prakticky hned jsem pocítil pozitivní přispění informací získaných na tomto setkání v mém podnikání. Nad pozvánkou na další setkání jsem byl skeptický, něboť jsem myslel, že potkám stejné osoby s nimiž jsem již měl i osobní setkání. Byl jsem překvapen z mnoha nových tváří. Pravidelné navštěvy tohoto klubu mohu jen doporučit z vlastních pozitivních zkušeností. Co se týče doporučení na samotnou majitelku Gabrielu Mrkvicovou: její schopnosti, jsem měl možnost osobně vyzkoušet v rámci vernisáže v Galerii s Andělem již provozuji v Uherském Hradišti. Její schopnosti networkingu a uvolněné komunikace byly od začátku až do konce celé akce velice cítit. Ohlasy účastníků byly velice pozitivní a přítomnost Gabriely Mrkvicové na tom měla lví podíl. Celkový pocit? Setkání ve Smart Network klubu mohu doporučit ne jen začínajícím podnikatelům, ale i komukoli kdo chce své podnikání posunovat vpřed. Díky! Gábrielo Mrkvicová Marek Pavelka

Lenka Valentová

TianDe

Měla jsem už dvakrát možnost zúčastnit se setkání jako host. Byl to pro mě úžasný zážitek. Potkala jsem zajímavé lidi, vstřícné a ochotné pomoci. Rozhodně velice inspirativní.

Mgr. Pavla Davidová DiS.

...

Smart Network setkání pro mě bylo minulý týden premiérou a stále z něj čerpám energii, nápady, inspiraci....Je to jako když zažijete super koncert nebo shlédnete krásný film, zkrátka to ve Vás ještě chvíli je.... Kdo z Vás váhá, neváhejte, i kdyby jste si na to měli vzít dovolenou, stojí to za to :o)

Lukáš Zavřel

...

První snídaně pod vedením energické Gabi, velice příjemný zážitek s prima lidmi, kteří mají stejný zájem. Rozhodně budu opakovat a za mě palec nahoru.

Zdeněk Kašpárek

Big flow marketing - obchodní zástupce

Krásný den, mám za sebou již druhou návštěvu SMARTU a mohu vřele doporučit. Velmi profesionální a příjemný přístup. Rychlá odezva a jednoduchost rezervace na jejich akce. Hodnotná možnost získání nových vztahů do oblasti byznysu, ale i mimo něj. Velmi rád investuji do členství, protože věřím ve vysokou návratnost v podobě nových kontaktů a zkušeností.

Jan Čížek

...

Vřele doporučuji, byl jsem poprvé a určitě se ještě zúčastním.

Ing. Martina Pupcsiková

...

Smart network lidé a kontakty mi pomáhají se sháněním podpory pro vydáni knihy Pohádky k dočmárání. Nikdy jsem s tím neměla zkušenost, ale první dojmy jsou fajn: propojování lidí s dalšími lidmi a přemýšlení v duchu jak kdo komu může pomoct. Mám ráda, když se hledají řešení na problémy, ne problémy k řešení. Děkuji za doporučení network večere zkusit právě při shánění mecenášů a sponzorů pro vydání knihy.

Bc. Kateřina Sedláčková

...

Dnes jsem byla poprvé na Smart akci a jsem z ní nadšená. Tím, že jsem byla poprvé, tak jsem byla maličko nervózní, ale i tak jsem si ji užila a věřím, že příště už to bude lepší. Sešli jsme se skvělá parta lidí, kde každý měl co nabídnout nebo byl ochoten pomoct. Vřele doporučuji.

Ing. Julie Kamanová

JK EDIT s.r.o.

Na Smartu jsem podruhé, jsem nová členka a líbí se mi perfektní organizace, moderátoři, připravená prezentace, a samí příjemní lidé, kteří chtějí sdílet svoje podnikání. Je pro mě přínosem, našla jsem zde již spolupracující kolegy i klienty. Vše v duchu velmi přátelské atmosféry. Děkuji Gábince i celému týmu.

Jindřich Hrdý

...

Je fajn se občas vydat mimo své běžné prostředí a poznat lidi, se kterými bych se za jiných okolností zřejmě nikdy neseznámil.

Irena Garanová

PS ULTRASOUND S.R.O

Perfektní servis, profesionální přístup, dokonalá organizace. Už po dvou akcích, kterých jsem se měla možnost zúčastnit jako host, mi do diáře přibyla spousta schůzek s kladným výsledkem. Doporučuji jak účast na akcích, tak členství.

Petr Svoboda

Sanocentrum

Ve Smart Networku potkávám úžasné lidi, kteří mě inspirují a posunují dále a to jak v osobní, tak pracovní rovině. Atmosféra na akcích je vždy přátelská a zároveň profesionální. Byl jsem nadmíru spokojen, proto jsem se také stal členem.

Bc. Jakub Hodina

Cattlefly s.r.o.

Skvělý přístup, přínosná setkání s velkým potenciálem. Rozhodně doporučuji přijít na networking, který se koná pravidelně v různých městech po celé ČR.

Tina Svobodová

MSU PREMIUM s.r.o.

Na svém prvním podnikatelském večeru jsem byla v červnu v Praze. Smart Network je profesionální podnikatelský klub a nesmírně si vážím toho, že jsem součástí týmu pobočky v Českých Budějovicích.

Michal Dušek

FLASHradio.online

Výborná akce pro nové příležitosti a obchod, který evidentně může přerůst v trvalá a hodnotná přátelství. Skvěle připravená pohodová akce se zajímavými lidmi a projekty ❤️ Díky všem se mnou spolu-zúčastněným a především Gabriela Mrkvicová i Michaela Drabek, ženským věčně nabitých pozitivní energií.

Ing. arch. Klára Mašková

Klára Mašková architekt

Byla jsem na akci business oběd. Před samotným setkáním jsem se trochu bála, ale při návštěvě jsem zjistila, že mé obavy byly zbytečné. Celou akci provázela výborná organizace, nejen během samotného setkání, ale i před ním a po něm. Atmosféra byla příjemná a přátelská, ale přitom profesionální

Ing. Ondřej Viktorin

Narrative Media s.r.o.

Nejpříjemnější Network klub minimálně v Brně.

Božena Sofie Bröcklová

...

Vřele všem doporučuji, úžasná inspirace, otevření nových obzorů.

Ing. Ivana Tobiášová

...

Smart je přesně takový, jako jeho majitelka - vstřícný, otevřený, se srdcem na dlani. Je to prostě skvělá volba pro každého podnikatele, který se chce posunout o kousek dopředu. Vřele doporučuji. Převzato ze https://goo.gl/q2EaVE

Boris Karavasilev

Guidex, Breakfast Toastmasters

Zúčastnil jsem se business rána a musím říct, že to byl skvělý start mého dne! Celé setkání mělo profesionální úroveň a bylo dobře zorganizované a skvěle moderované. Ale to nejcennější co Smart network nabízí, jsou kontakty! Díky těm správným kontaktům dokážete vyřešit snad jakoukoliv situaci!

Tomáš Ježíšek

...

Úžasná akce, milá moderátorka, skvělý pokec s hosty, mohu jen doporučit, celkově je prostředí velmi příjemné.

Iveta Damborská

...

Výborný a rychlý způsob, jak najít budoucí zákazníky, navíc v příjemném prostředí a s perfektním vedením Gabriely Mrkvicové, která dokáže efektivně a navíc zábavně zajistit průběh celé akce.

Hudák Fero

...

Profesionálně organizované, zajímavé kontakty, přátelská atmosféra. Velmi doporučuji účast všem, co podnikají.

Bc. Soňa Lhotáková

...

Otevřená atmosféra, kontakty, osobnosti z různých oborů, zajímavé příběhy. To vše s humorem, dynamikou a naprosto profesionálně. Děkuji..

Jaroslav Kokoruďa

TOP Clerks s.r.o.

Nejvíc se mi na SMARTu líbí, že neomezují konkurenci na akcích ani v členství a můžu navštěvovat víc klubů bez omezení. Potkal jsem na akcích skvělé lidi. Největším přínosem pro mě byly kontakty, které mi účastníci zprostředkovali. Již od první návštěvy doporučuji SMART svým známým.

Tereza Štolba

Tera100

Přínosem je setkání lidí, kteří mají v hlavě myšlenku, že se jdou seznámit, dozvědět se zajímavé informace a hlavně získat nové kontakty dobré pro obchod. Za mě mi pomohl nastartovat můj projekt týkající se šití oděvů, potkala jsem spoustu zajímavých tváří z různých oborů a upravila si pohled na podnikání.

Miroslav Kopunec

Centrum zdraví Blansko s.r.o.

Dynamické, živé, zajímavé pro získání aktivních kontaktů. Doporučím známým. Děkuji

Pavel Florek

MSU HOLDING a.s. - ředitel obchodní divize

Skvělý podnikatelský klub, ve kterém probíhá OPRAVDOVÝ networking. Mnoho kontaktů a doporučení je na každé akci samozřejmostí.

Žaneta Zieglerová, DiS.

...

Podnikatelský klub s upřímným zájmem o členy a hosty na každém setkání, na kterém získáte obchodní kontakty a inspiraci pro vaše podnikání. Doporučuji zažít energetický drink pro váš business.

Radim Šebesta

ERGO Pro, spol. s r. o.

Již delší dobu jsem zvažoval návštěvu nějakého setkání Business snídaně a chtěl jsem si vyzkoušet pocity a nasát atmosféru. Úplnou náhodou jsem přes doporučení dostal příležitost se zúčastnit akce v Olomouci a byl jsem mile překvapen. Bylo to milé, inspirativní a příjemné. S několika lidmi jsem si domluvil schůzky a jsme v kontaktu. Pro navázání nových kontaktů , rozšíření obzorů a využití synergie doporučuji.

Štěpán Budil

Onlinesales.cz - obchodní zástupce

Smart Network Gabriely Mrkvicové je společenství lidí, kde prostě chcete být. Přineslo nám to mnoho na osobní i profesní úrovni, a to mluvím o celém našem týmu v OnlineSales.cz. Díky networkingu jsme se dostali k mnoho skvělým klientů, kteří přišli na setkání jako členové klubů nebo jejich hosté. A Gabriela je prostě skvělá. V propojování lidí, organizaci akcí, kde je vždy mnoho zajímavých lidí k propojení a budování businessových i osobních vztahů. Doporučuji všema deseti. Protože jich více nemám :-)

Kryštof Látal

JáNěkdo CZ, s. r. o.

Smart Network je jeden z nejlepších podnikatelských klubů, které znám. Každý člen je pro tento klub individuální osobností, o kterou pečuje a dělá vše pro to aby rostla a získávala ty nejlepší kontakty které jí takový růst umožní. https://goo.gl/q2EaVE

Jiří Gotthard

...

Příjemně plynoucí setkání, mile řízené, v rámci organizace spousta času na vzájemnou komunikaci zúčastněných i chutné občerstvení.

Veronika Hrubá

Big Flow marketing

Super místo na seznámeni s novými lidmi a získání inspirace.

Mgr. Tomáš Mejzlík

Golden Gate CZ a.s.

Ve Smartu jsem více než půl roku a za tu dobu jsem potkal velké množství velmi zajímavých lidí. I přesto, že oborů, zaměření a specializací je zde nespočetně, tak hlavní předností všech je chuť se potkávat, chuť sdělovat informace a taktéž se o ně podělit. Umožnil mi setkat se s lidmi, o kterých jsem předtím neměl ani potuchy. A v setkávání budu pokračovat nadále. Rozhodně to není ztráta času.

Zuzana Řezáčová Lukášková

...

Výborná příležitost seznámit se se zajímavými lidmi, posbírat inspiraci, kontakty i klienty. Oproti jiným klubům má Smart Network výbornou organizaci a péči o své členy. Rozhodně doporučuji.

Markéta Skřivánková

...

Výborný koncept, za kterým stojí skvělí lidé se úžasnou myšlenkou propojovat lidi různých oborů a zkušeností. To Vám vždy zajistí spoustu nových kontaktů a propojení, které se mohou hodit, i když to třeba ani nečekáte.

Tomáš Liszka

...

Výborné místo pro seznámení se s podnikateli z různých oborů. Cením si zejména skvělé organizace, která je na úrovni, se kterou jsem v ostatních klubech doposud nesetkal. Doporučuji.

Ing. Michaela Drábková Ph.D.

...

Velmi profesionální networkingový klub, příjemné prostředí nastavené k rozvoji podnikání a podnikatelských projektů, vzájemnému i novému setkávání, různé obory, kvalitní služby. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

Olik Jonash

Magnolia Centrum

Smart Network mi dal příležitost poznat něco nového ve mně, nové lidi, kontakty, příležitosti jiných sfér a hlavně prorazit komfortní zónu a jít s kůži na trh. Doporučuji každému, kdo hledá dveře do jiné dimenze jiné reality poznání. Líbí se mi dynamika ve Smartu, jak vše v rychlosti se zařídí, najde, dopomůže jeden druhému, líbí se mi to vzájemné propojení, i když se ti lidi navzájem neznají. Doporučuji a Děkuji.

Petr Janda

daňový poradce, obchodník

Velmi inspirativní a pozitivní setkávání podnikatelů vřele doporučuji každému kdo podniká.

Zdeněk Vondráček

...

Klub je skvělým místem k potkání se s novými a zajímavými lidmi z různých oborů. Doporučuji zvednout se a na vlastní kůži vyzkoušet - lepší než 1000 slov. Uvidíte sami, že budete maximálně spokojení.

Tomáš Rychetský

...

Podnikatelský klub jsem navštívil asi po 3 letech ve Zlíně. Sedla mi otevřená atmosféra a celkově hodnotím pozitivně :)

Martin Luňák

JáNěkdo CZ, s. r. o.

Víte, jak poznat skvělý networkigový klub, a proč jsem jeho členem? - obrovská síť více přátel než kontaktů bez omezení - během půl roku členství se mi členství zaplatilo asi přibližně 7x Celá reference zde: https://goo.gl/q2EaVE

Michaela Lánová

Green Ways - obchodní zástupce

Doporučuji Smart Network, kde je příjemná atmosféra a otevřené srdce Gábiny Mrkvicové, která mi pomohla bleskově vyřešit nedodržení dohody. Jsem ráda, že se zde mohu potkávat se zajímavými lidmi, kteří mě obohacují.

Vendula Marková

terapeutka s pristrojem Bemer

Smart Network je skvěle fungující koncept, který je propracovaný do posledního detailu. Na těchto setkáních je mi sympatické i to, že se odehrávají v přátelském duchu :-). Moc Vám fandím, protože pomáte propojovat lidi a tím pomáháte každému z nás, uskutečňovat své životní sny a cíle.

Václav Šíma

...

Vždy jsem měl na podobné akce trochu negativní názor, říkal jsem si, že svůj čas mohu věnovat lépe a efektivněji. Smart Network mě přesvědčil o opaku nejen zajímavými kontakty, ale i příjemnou a uvolněnou atmosférou. Neztratíte čas povídáním si bez výsledku, ani nerozdáváte vizitky komukoliv jako stroj, akce je perfektně vyvážená. Za mě jednoznačně doporučuji.

Tomáš Mácha

Bezones.com

Snídaně jsou hlavně skvělým místem, kde se potkat a seznámit s novými lidmi. Přes Smart Network nemusím hned udělat nový business, ale získávám nové business přátele, které doporučuji a oni mne. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

Zbyněk Nejezchleba

Coneo, Firma na důvěru

Nečekejte zázraky, ale skoro vše ostatní tady najdete. Ochotu vám naslouchat, ochotu se s vámi potkat a následně ochotu hledat společně, jak si být navzájem užiteční. To vše zabaleno v režii profesionálních moderátorů a příjemného prostředí s chutnou kuchyní. Nepotkal jsem na akci nespokojeného člověka. Dobrá myšlenka, která nese své ovoce.

Pavel Tůma

...

Skvělý nápad, který dává možnosti začínajícím živnostníkům/podnikatelům najít kontakty a poznat lidi i z jiných profesí a navázat s nimi profesní i osobní spojení. Doporučuji každému, kdo podniká.

Martin Riesner

BodyTec Brno

Vždy příjemná atmosféra, dobré jídlo a spoustu kontaktů na různé odvětví. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

Lucie Fürstová

Mary Kay, Adventure Golf Jihlava

Mého prvního Business rána jsem se zúčastnila 20.9.. Představu "o čem to bude" jsem zhruba měla. Hrozně se mi líbila věta moderátorů "najdete zde i to co nehledáte". Skvěla atmosféra. Rozhodně doporučuji všem, kteří hledají nové možnosti, kontakty, obchodní partnery. Líbí se mi systém pomoci a podpory členů nejen mezi sebou. Vážně uvažujeme o tom, že se mezi členy zařadíme také.

Petra Havlíková

wellness poradce

Skvělá přátelská a zároveň profesionální úroveň.

Eliška Vítková

WINHEAD s.r.o. - konzultantka

Zakončit den business večeří v klubu "Smarťáků" bylo včera to nejlepší co jsem mohla udělat. Příjemné přivítání, přátelská atmosféra a otevřenost mě přivedla na novou vlnu plnou výzev. Možnost se seznámit s podnikatelským prostředím a vůbec poznávat, co vše můžeme společně vytvořit, v čem se dá vzdělávat, co je v podnikání stěžejní a zažít propojení tam, kde jsme jej neočekávali. Je to výzva, zážitek nejen v klubu Vám řekne víc.

Nika Lárová

dětská animátorka, moderátorka

Maximální přínos :) opravdu doporučuji, přátelská atmosféra a přitom profesionálně vedeno! Čím konkrétnější budete, tím dřív dostanete co potřebujete...

Bc. Marcel Janák

...

Spolupráci určitě vřele doporučuji. Klub Smart Network je SUPER! Majitelka je top profesionálka, člověk s neskutečnou energií a s kontakty napříč celým spektrem oborů. Určitě doporučuji navštívit akce jejího networkingového klubu Smart Network, kde zažijete super atmosféru, ale hlavně získáte kopec nových kontaktů na zajímavé lidi.

Hana Machalová

HARERA Life, s.r.o.

Opět jsem po dvou letech zavítala do Smartu a musím říct, že se neustále posouvá dopředu, rozvíjí se a má opravdu co nabídnout. Za mě rozhodně příležitost, která se neodmítá :)

Bohumila Severýnová

Saturia.cz

Účast na Smart Networku můžete někomu darovat. Je to skvělé! I já jsem se touto cestou o setkání poprvé dozvěděla:) Okouzlila mne profesionalita v kombinaci s přátelskou atmosférou. Již z prvního setkání jsem si odnesla přes dvacet inspirativních kontaktů. Těším se na další setkání. Vřele doporučuji!

Zdeněk Čížek

Modrá pyramida - rodinný bankéř senior

Smart Network je nejen skvělý podnikatelský klub, ale i místo, kde vždy najdete motivaci, podporu a objevíte nové myšlenky. Smart Network je místo, které mění Vaše podnikání ve skvělý business.

Filip Řezníček

grafik, kameraman

Rozhodně nejpříjemnější a nejvlídnější atmosféra ze všech networkingů, kterých jsem se účastní. Kdo hledá - právě našel!

Lukáš Kubík

...

Naprosto skvělá atmosféra nejen díky profesionální moderátorce Gabči Mrkvicové. Vřele doporučuji, celý koncept stojí za to!

Michaela Drabek

Cloudless life coach

Smart Network je skvělé místo ke sdílení podnikání, nalézání nových příležitostí, setkávání se s jedinečnými lidmi a skvělými možnostmi pro spolupráce a nové projekty. Smart akce mě vždy dobíjí pozitivní energií. Členové jsou velmi nápomocní, takže se mi ještě nestalo, že bych nenašla co hledám.

Jiří Kotlář

E&V Holding a.s.

Absolvoval jsem spoustu jiných setkání, či seminářů, které hraničil z vyhozeným časem či penězi. Ale o tomto klubu se to rozhodně říci nedá. Vedoucí setkání dělají maximum pro to aby Vás seznámili s lidmi jež potřebujete nebo hledáte. Rozhodně na mě kvalita tohoto klubu udělala veliký dojem.

Petr Špetlík

King Energy s.r.o. - vedoucí technik

Krásný den, všem, tímto bych chtěl dát referenci na Smart Network, kde jsem již 4 rokem členem. Chodím sem navazovat obchodní vztahy a přátelství. Je zde velmi příjemná atmosféra a organizovanost. Díky Petr Špetlík

Jana Jordánová

ParaCENTRUM Fenix - fundraiser

SmartNetwork je skvělé místo, kde potkáte spoustu nových lidí, spoustu nové inspirace a zároveň zapracujete sami na sobě a své prezentaci. Gábi Mrkvicová je navíc skvělá networkerka i žena. Při setkávání panuje vždy skvělá a přátelská atmosféra, kde se snažíme si pomáhat navzájem! :-)

Ing. Libor Kronek

...

Příjemná akce, spousta nových lidí se stejným zájmem.

Ondřej Školník

OnlineSales.cz

Naše agentura OnlineSales.cz má za sebou první rok členství. Smart nám přinesl mnoho zajímavých propojení, nových přátelství a zakázky převyšující 250 000,-Kč. Těšíme se na další spolupráci.

Kateřina Steinmetzová

Nezávislé poradenství pro správu vašich financí

Jsem ráda a velice vděčná za příležitost zúčastnit se akce Smart Network - skvělá organizace, inspirace, upřímný zájem členů o vaše potřeby a business, zajímavé kontakty, milí moderátoři, profesionální přístup paní majitelky a networkerky Gabriely Mrkvicové a v neposlední řadě vynikající jídlo i obsluha v prostorách SIGNATURE RESTAURANT - doporučuji a ráda se znovu zúčastním!

Lucie Nejezchlebová

Cavalier - módní konzultantka

Potkala jsem zde spoustu inspirativních lidí. Jsem si jistá, že mě klub posune dál na mé cestě k vysněnému cíli.

Josef Blahůšek

Cat CUT

Velmi inspirativní setkání podnikatelů, spousta kontaktů na dobré lidi.

Romana Rosa

Majitelka

Atmosféra na setkání je skvělá, odcházím skoro poslední, našla jsem tady skvělé přátele, spolupráci, inspiraci. Díky a každý, kdo se mnou přišel, jde znovu a rád. Doporučuji ráda.

Michal Gottvald

...

Skvělá komunita úžasných lidí. Perfektní atmosféra. Je to moje první zkušenost tohoto směru a jsem maximálně spokojen. Doporučuji všem, kteří hledají nové kontakty, nové přátele či obchodní partnery.

Martin Dobřichovský

Pleta DESIGN s.r.o.

Každé setkání s lidmi ze Smartu je pro mě přínosem a inspiraci. děkuji za pozváni.

Natálie Hynková

...

Byla jsem poprvé na Smart Network a seznámila jsem se s podnikatelskými zkušenostmi a dovednostmi, které mne odrazí v dalších krocích v mém podnikání. Určitě tuto společnost milých lidi ráda zase navštívím a budu součástí úspěšné propagace. Doporučuji všem v podnikatelském světě vyzkoušet business akci.

Lukáš Müller

...

Velice příjemné místo, kde můžete potkat spoustu zajímavých lidí. Určitě stojí za návštěvu.

Tomáš Nutil

...

Pokud hledáte inspiraci, budujete klientelu nebo chcete vytvořit obchodní partnerství, určitě vyzkoušejte Smart Network. Potkáte tam spoustu inspirativních lidí na podobné vlně jako jste vy.

Pavel Smrž

reporting a zpravovani dat

Příjemná atmosféra, zajímaví a vstřícní lidé, skvělý průběh akcí, úctyhodná práce organizátorů a moderátorů, otevření nových možností a získání cenných kontaktů. Vřele doporučuji.

Andrea Tkačuková

Foreigners.cz,s.r.o.

Na setkání Smart Networku se mi hodně líbila přátelská a uvolněná atmosféra a vysvětlení networkingu v mnohem širších souvislostech, než jsem si dokázala uvědomit. Potkala jsem zde zajímavé lidi a s některými jsem velice rychle navazala spolupráci. Našla jsem zde inspiraci pro svůj osobní i podnikatelský život.

Hana Horáková

...

Na setkání Smart Networku se mi hodně líbila přátelská a uvolněná atmosféra a vysvětlení networkingu v mnohem širších souvislostech, než jsem si dokázala uvědomit. Potkala jsem zde zajímavé lidi a s některými jsem velice rychle navazala spolupráci. Našla jsem zde inspiraci pro svůj osobní i podnikatelský život.

Ing. Zbyněk Šagát

Nadační fond Saghatea

Neskutečné, neuvěřitelné, nepopsatelné! Prostě kdo nevyzkoušel, nemůže pochopit ! Mockrát děkuji za tu možnost být tu s Vámi. Neuvěřitelný náboj, který má každé setkání, vždy úžasní lidé, které nikde jinde nepotkáte, nové vztahy a vazby na úrovni pracovní i osobní ........... Ještě jednou děkuji Gabče a všem ostatním, kteří se na tomto zázraku podílí, stal jsem se pyšným členem Smart Networku a velmi rád bych všechny, kdo ještě podobné setkání nezažili, pozval mezi nás! :-)

Lucie Willaschková

...

Smart networking v Praze byl super, byla tam uvolněná atmosféra a příjemné prostory. Získala jsem nové inspirativní kontakty, tipy na různé novinky a dostala jsem od účastníků nápady, které bych sama nevymyslela. Doporučuji všem.

Ing. Veronika Štefková

realizace cestování, koučka

Smart Network dokáže propojit i zdánlivě nemožné...Jsou zde lidé,kteří sdílí své životní i profesní zkušenosti,dokáží si být nápomocní v mnoha směrech. Každé setkání je jedinečné, obohacující a inspirativní. Dochází k propojení mnoha oborů. Je dynamický a přináší velké množství příležitostí...

Nikola Vlčková

...

Přesně tak... "Kdo nezažije, nepochopí!" Měla jsem tu čest zúčastnit se Business večeře v Ostravě dne 20.6.2018 (tímto velice děkuji Andrejce za pozvání) a přes veškerou nervozitu... Jak to bude probíhat?... Co mám říct?... Jak to říct?... Co mě vlastně čeká?... jsem se díky skvělé organizaci a uvolněné atmosféře velice hravě přenesla a odcházela s obrovskou dávkou energie, velikou zkušeností, zážitkem, inspirací a také novými kontakty. Tuto akci doporučuji všem, kteří něco hledají, i těm, kteří neví, co hledají. Nikdy nevíte, koho, popř. jakou příležitost můžete potkat. Za mě určitě na jedničku s hvězdičkou řešení, jak zviditelnit to, co děláte, jak žijete a kam se ubíráte! Příležitostí není nikdy dost ;-)

Gabriela Maršálková

...

Perfektní organizace a příjemní lidé :-)

Sylvie Koplíková

...

Fajn kontakty pro všechny,kdo chtějí spolupracovat s novými lidmi a spojit nápady a podnikání...

David Šťastný

...

Včera jsem poprvé navštívil Smart Network akci v Jihlavě. Počáteční nervozitu vystřídalo uvolnění a nadšení z přátelské atmosféry. Děkuji za skvělé moderování a zorganizování. Poznal jsem spoustu nových lidí a domluvil si schůzky. Všem mohu jen a jen doporučit určitě to posune dopředu Vaše podnikání.

Michal Janáček, DiS.

Podnikání4U

Super atmosféra, spousty zajímavých lidí a množství nových kontaktů a informací.

Vladimír Valenta

...

Inspirující. A je to pro lidí, kteří jsou akční, rychlí a vědí, co chtějí!!! :-)

Ing. Ondřej Durkáč

...

Upřímně jsem jako pán z videa, které můžete vidět na Smart Network akci i na Youtube, byl jsem značně skeptický jaký dosah tento klub má a jací tam chodí lidé. Problém byl v tom, že jsem neprožil koncept, že jsem necítil atmosféru a nesešel se s nikým kdo tam byl. Mám za sebou dvě sezení jeden oběd a jednu snídani a upřímně fakt to funguje. Fakt se tam udávají věci, projekty se dávají do pohybu nebo vznikají, spolupráce funguje, příběhy se sdílejí. Během takové chvilky jsem dokázal získat pomoc a naplnit své potřeby takovým způsobem, že tomu až nemůžu uvěřit. Moc děkuji, že Gábi vytrvala a "uháněla" mě, abych přišel, ví co prodává a jak to má prodat. A děkuju moc také všem účastníkům, je skvělé poznávat lidi z různých oborů, kteří své práci rozumí a navíc je poznávat i z jejich osobní stránky. Ještě jednou velké díky a určitě si to přijďte aspoň vyzkoušet, protože sami poznáte, že je to funkční model.

Markéta Bušinová

...

Moc ráda bych poděkovala úžasné ženě, Gábi Mrkvicové za skvělý nápad vytvořit Smart Network. Děkuji za možnost zúčastnit se Business večeře v Olomouci. Byla jsem na podobné akci jen 2 krát, ale tolik nadšení, přátelství, vstřícného přístupu, snahy pomoci druhým a zájmu ode všech jsem opravdu nečekala! Už jen příchod každého člena byl až dojemný, měli v očích očekávání, koho dnes potkají, co úžasného opět zažijí, opravdu si to užívali, zdravili se, noví účastníci okamžitě zapadli, a já také, bylo to opravdu velmi opravdové. Na konci jsem asi hodinu odcházela, pořád bylo s kým a o čem mluvit. Dostala jsem cenné kontakty, nabídky na schůzky, které již uskutečnily. Už vím, proč se sem klienti vrací a proč jich většina po první návštěvě uzavírá členství. Networking je úžasný právě proto, že vám šetří čas a peníze, protože každý něco nebo někoho zná a můžeme si pomáhat vzájemně. ,,dělat business společně".

Kamila Sedláčková

make-up artist

Skvělá atmosféra a profesionalita paní Gábiny je opravdu velmi nevídaná.

Vít Vondál

Future Mining s.r.o.

Doporučuji akce Smart Network, ať už jsou to snídaně, na kterých skvěle nastartujete úspěšný den, tak i večeře, kde tento skvělý den zase zakončíte. Kdo nevyzkoušel, nepochopí. Přijďte a vyzkoušejte.

Ing. Marie Majorová

Meointerest, s.r.o.

Na Smart jsem jela jen abych se setkala se svou bývalou úžasnou šéfovou Vandou Pálkovou. Ovšem to ráno mne velmi překvapilo - paní Gabriela Mrkvicová s Vandou vytvořily upřímnou a krásnou atmosféru, která se nesla po celou dobu setkání. Všem doporučuji, aby neváhali a zúčastnili se. Potkáte tam spoustu zajímavých lidí.

David Cekota

David Cekota-Photography

Neskutecna energie. Ti lide, pote, co se osmeli, ty moznosti, jez si uvedomite. To vse. Vic. A mnohem vic! Zde se oteviraji brany do podnikani. Otevrete ty sve... No tak!

Helena Daníčková

...

Na akci jsem byla 2x v Brně a byla jsem tak nadšená, že jsem se stala manažerkou pro Zlín. Zvu Vás srdečně do Zlína a všem doporučuji.

Jana Grossmanova


Díky ránům - snídaním ve Smartu je den dvojnásob dlouhý! Fakt, a kdo nevěří, ať tam běží! Alespoň mě, ten ranní nášup usměvavých tváří vždy spolehlivě nastartuje, rozproudí energii a dodá tomu pracovnímu dni lepší náboj. Člověk nemusí dělat moc, představí to, čím žije, co dělá, co ho baví a sdílí to samé s ostatními a dále to pak funguje nějak celé samo. Přicházím se zájmem o poznání nových lidí, projektů a zároveň sama poptávám, co nebo kdo by mi mohl pomoci s mým byznysem. Označuji toto prostředí jako inspirativní a přátelské, protože to tak opravdu je. Lidé díky moderátorům přesně ví, co je čeká, jaký je program a jak postupovat v konkrétních situacích. Jako členka mohu říci, že jsem za půl roku ve Smartu našla mnoho lidí, se kterými nyní spolupracuji, přátelím se, vyzkoušela jsem workshopy, které klub nabízí a tím se posunula o velký krok vpřed. DĚKUJI!Díky ránům - snídaním ve Smartu je den dvojnásob dlouhý! Fakt, a kdo nevěří, ať tam běží! Alespoň mě, ten ranní nášup usměvavých tváří vždy spolehlivě nastartuje, rozproudí energii a dodá tomu pracovnímu dni lepší náboj. Člověk nemusí dělat moc, představí to, čím žije, co dělá, co ho baví a sdílí to samé s ostatními a dále to pak funguje nějak celé samo. Přicházím se zájmem o poznání nových lidí, projektů a zároveň sama poptávám, co nebo kdo by mi mohl pomoci s mým byznysem. Označuji toto prostředí jako inspirativní a přátelské, protože to tak opravdu je. Lidé díky moderátorům přesně ví, co je čeká, jaký je program a jak postupovat v konkrétních situacích. Jako členka mohu říci, že jsem za půl roku ve Smartu našla mnoho lidí, se kterými nyní spolupracuji, přátelím se, vyzkoušela jsem workshopy, které klub nabízí a tím se posunula o velký krok vpřed. DĚKUJI!"

Lenka Žilová Mazalová


"Zúčastnila jsem se tento měsíc poprvé networkingové snídaně a byla jsem příjemně překvapená. Profesionální organizace a atmosféra, která umí prolomit ledy a navázat kontakt. Z akce jsem odcházela nabitá energií i kontakty. Určitě zopakuji."

Mgr. Lenka Rykrová


"Zdravím Smart Network, měla jsem tu čest zúčastnit se 27.2.2018 večeře v Praze. Byl to pro mě krásný zážitek a velmi příjemné strávení večera. Potkala jsem velké množství inspirativních podnikatelů a měla jsem možnost nasát pozitivní energii lidí, kteří jsou nastaveni na úspěch. Na Smart Networku velmi oceňuji, že se mohu na jednom místě setkat s kolegy ze stejného oboru, můžeme si vyměnit zkušenosti, být vzájemnou inspirací. Samozřejmě tímto večerem vše začíná a můj kalendář se plní schůzkami s báječnými lidmi. Ještě jednou děkuji a těším se na další akce..."

Bc. Petr Heřmánek


"Dobrý den, mám za sebou teprve dvě akce, ale večere na Hotelu Victory mě přesvědčila, že členství ve Smart Network se postupem času rozhodně vyplatí. S Gábi je o zábavu vždy postaráno a je to člověk na svém místě. Dokáže upřímně poradit a ušetřit spoustu času. Určitě umí správně motivovat. Přikláním se k názoru, že je to jedna z nejefektivnějších forem marketingu a poznávání nových, důležitých kontaktů. Již nyní mohu říci, že díky členství k nám do ThaiStar Brno zavítalo několik členů Smart Network. Tímto děkuji za celý tým a věřím, že v budoucnu Vás poznám mnohem více. Přeji mnoho úspěchů v podnikání i osobním životě."Reference z FB od uživatele Rudock Halabala

Ondřej Trčka


"Podnikatelský klub Smart Network je přínosný nejen pro obchodníky, ale pro lidi obecně. Po návštěvy jednoho z meetingu, jsem v okamziku věděl, ze tohle není jenom další seslost lidi, kteří dychti primárně po realizaci obchodu, ale je to komunita výjimečných jedinců, jež jsou přátelští a atmosféra, je zde k nezaplacení. Za mě obrovské plus, doporučuji všem ať už podnikatelům nebo lidem, co vnímají svět trochu jinak. Určitě to je přidána hodnota a efektivně využity čas."

Lukáš Macálka


Skvělý a zábavný způsob jak poznat nové zajímavé lidi a jak dostat svůj bussiness do většího podvědomí.

Michal Ustohal


"Se Smartem mám mnohaleté zkušenosti a musím uznat, že se mi líbí ta důvěra mezi lidmi. Je to dáno opakovaným kontaktem a sdílením zkušeností mezi členy klubu. Vnímám, že se pak nikdo nezdráhá využít služby “ověřeného” člena a tak v případě potřeby vždy raději sáhne do členské základny než brouzdá po internetu. Benefit členů je také příjemným zpestřením. Majitelka Smart Network pani Mrkvicová je neskutečně nadšená a toto přenáší i na další pořádající “Smart akcí” na různých místech po ČR a fascinuje mne, jak díky této atmosféře se snadno vždy propojí každý s každým… Rád budu navštěvovat ty to snídaně, večeře a různé večírky, člověk potřebuje pro svůj úspěch “zapadnout” do party stejně naladěných podnikatelů. Členství v tomto klubu je pro mne přínosem."

Kateřina Puczoková


"Pro Smart Network jsme vystupovali s Acrojogou na Novoročním večírku. Atmosféra na akci byla velice přátelská a stejně tak domluva s Nikčou, která byla skvělým prostředníkem. Musím pochválit výborně zorganizovaný večírek i profesionální komunikaci. Bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat, díky za obrovskou zkušenost!"

Jan Strnad

****HOTEL VICTORY BRNO

"Akce podnikatelského klubu Smart Network vřele doporučuji, zejména pak ranní snídaně považuji za velmi efektivní formu a za skvělé příležitosti setkání se s velmi zajímavými lidmi různých profesí a nejrůznějších možných oborů. Díky skvělému moderování Gábinou Mrkvicovou je to vždy v přátelské a příjemné atmosféře přičemž ani velká dávka humoru dobré nálady v brzkých ranních hodinách nechybí !"

Martin Chocholoušek


"Skvělá atmosféra a profesionálně vedený networking."

Ing. Daniel Bumba


"Dobře zorganizovaná akce, příjemní lidé a sympatičtí moderátoři. Mohu doporučit."

Martin Dobrovolný


"Nejsem zrovna typ, který by nadšeně psal recenze na kde co, ale Smart Network si ji dle mého už rozhodně zasloužil. Jsem moc rád, že mohu být členem (a zároveň i fotografem) tohoto klubu a účastnit se jeho setkání. Jsou pro mě vždy velmi obohacující a inspirativní. Odehrávají se ve skvělé přátelské atmosféře a příjemném prostředí. Velký dík patří všem organizátorům za skvělou přípravu a také všem členům a hostům. Setkávání a spolupráce na této lidské a přátelské úrovni má podle mě ohromnou budoucnost a jsem rád, že se jí mohu účastnit. Děkuji."

Jaroslav Preclík

MobilMax.cz

"Do Smartu jsem přišel na podzim roku 2017. Jsem velmi rád, že mohu být členem této skupiny. Během několika absolvovaných snídaní a večeří jsem získal spoustu užitečných kontaktů a také poznal hodně podobně smýšlejících lidí. S některými jsem našel i podobné zájmy :-)."

Marek Dostál


"Stojím si za tím, že Smart mohu jen doporučit. Formou mnoha aktivit poznáte spoustu zajímavých lidí a věřte, že se u toho i pobavíte. Členové jsou naprosto super, přijmou vás ihned. Akce mají skvělou organizaci a perfektní moderování."

Mgr. Jiří Rohel

Za Louži - cestovní agentura

"Přes počátneční pochybnosti jsem velmi rád členem Smart Network. Nejen proto, že zde najdete i to, co jste původně ani nesháněli a potkáte ty, které jste nehledali. Naučí vás to také přesně a stručně formulovat co děláte, nabízíte a hledáte. Navíc v komunitě velmi milých lidí s upřímnou vůlí si nezištně pomáhat a vzájemně se propojovat. Na každé akci je pak cítit pozitivní energie a pracovní náboj. To vše především díky osobosti a temperamentu majitelky a šéfky Smart Network Gabriely Mrkvicové."

Mgr. Michaela Bočová

PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. - realitní konzultantka

"Smart môžem jedine odporúčať. Do života Vám prinesie ľudí, o ktorých ste pred tým vôbec nevedeli, že Vám tam chýbajú. A to teda chýbali.... Vysoká koncentrácia zaujímavých a milých ľudí na jednom mieste - to je proste Smart. Prepracovaný koncept, výborná organizácia, vždy zaujímavé a rôznorodé akcie, príležitosti, na ktoré by ste len tak na ulici nenatrafili - aj to je Smart. Čo dodať :-)"

Eva Honková

Modrá beruška - komunitní centrum rodičů a dětí s PAS

"Jsme opravdu šťastná, že v podnikatelském prostředí je stále místo pro nás neziskovky. Včerejší Smart večeře v restauraci Signature toho byla dalším důkazem. Tímto děkuji Lidušce, Michalovi a Zuzce za typy na prostory ohledně našeho osvětového projektu a Gabči za fantastický večer. Zase někdy velice ráda přilétnu jako Modrá beruška ;)"

Ing. Jakub Křehla

PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o. - realitní konzultant

"Po třech akcích, kterých jsem se zúčastnil, mohu určitě doporučit všem, kteří mají zájem o seznámení se a poznání zajímavých nových lidí, akce jsou vždy v příjemných prostorech, dobře organizačně i časově nastavené, vedené zkušenými moderátory. Zkuste sami a uvidíte :-) "

Ing. Martin SVOBODA, €FA

RFP Plus

"Do Smartu jsem přišel proto, abych získal klienty na finanční poradenství. Díky neexkluzivitě jsem však potkal nové obchodní partnery a rozšířil si tak paletu zajímavých produktů, za které jsem dnes moc vděčný, mají obrovský přínos pro klienty a mně nesou slušný pasivní příjem. Získal jsem také spoustu kontaktů pro osobní život a také spoustu přátel. Všem doporučuji, vyzkoušejte a uvidíte."

Bc. Kristýna Stoklásková

Headhunterka a mentorka asistentek – Šéfův svět, Asistentka roku

"Rok 2017 pro mě byl rok zkoumání všech networkingových klubů a spolků. Proč jsem nakonec zakotvila ve Smartu? a) Gábi Mrkvicová (majitelka Smartu) je srdcař a je na ní vidět, jak jí na všech členech záleží; b) všem členům pomáhá Smart se zviditelnit formou PR článků, videí a prezentací v klubu – to jinde není, věřte mi; c) jde jim o propojování a když se potkají 2 lidé ze stejného oboru znamená to, že nenajdou společnou řeč a nemohou si být užiteční? Ne, a to je ve Smartu super; d) jsem pražská a pražský Smart vede nejúžasnější osoba, jakou znám a které si moc vážím – Lenka Černá; e) jako člen jednoho města můžete na Smarty i do města jiného; f) na každé setkání se těším, protože je na něm vždy skvělá atmosféra. Lidé jsou vstřícní a přišli propojovat, a to skutečně dělají. Setkání není o tom, jestli uzavřete business na snídani (obědu, večeři), ale o tom si vzájemně pomoct. Rok 2018 se Smartem pro mě bude výjimečný a já se moc těším spolupráci. Kristy"

Aneta Skopalová


"Naprosto profesionální jednání, výborná komunikace, Gabriela je profík ve svém oboru. Jen tak dál! :) Mluvím za stranu poskytovatele snídaní a prostor. Budu se těšit na příště."

Eva Štulová


"Úžasně vstřícná atmosféra nabitá pozitivní energií díky skvělé moderátorce Gabi Mrkvicové a díky všem účastníkům, spousta inspirativních rozhovorů a nových kontaktů - tak můžu popsat svoji první návštěvu na business snídani v jihlavském klubu Smart Network. Jediné negativum - nestihla jsem ochutnat všechny ty nachystané dobroty ... "

Riad Charawani

Silvertown productions s.r.o.

"Účastnil jsem se snídaně v Olomouci a musím říct, že atmosféra byla jednoduše úžasná. Můžu vřele doporučit všem, kteří se rádi seznamují se zajímavými lidmi."

Veronika Fantová

hostel Long Story Short

"Jedno obrovské díky. Úžasné ráno, milé nové tváře, absolutní profesionalita ze strany organizátorů a zároveň prostor pro zasmání se a vtipnou historku. Pro mě nová zkušenost a velké nadšení. Velmi inspirativní ráno s lidmi, kteří chtějí pomoct a jsou nadšeni pro věc. Tleskám."

Ing. Petr Mráz


"Nejlepší byznys klub a nejlepší Gábi!!

Barbara Golasowská

Engage Hill, s.r.o.

"Skvělá organizace akcí, stále inovují, člověk se může spolehnout, že jde o výbornou investici, protože tým Smartu v čele s Gabrielou Mrkvicovou teda rozhodně ví, co jejich členové potřebují a tvrdě na tom pracují, aby díky smart snídaním rostl business každému, kdo se chce smart angažovat ;-)"

Kateřina Jirešová


"Včerejší účast na obědě v Praze! Skvělé, průvodci dnem byli jedineční a zrovna tak všichni, s kterými jsem měla tu čest se setkat. Vůbec jsem netušila, že mohu něco požadovat, poptávat - tím jsem byla skoro zaskočena. Bezva profesionální zázemí s lidským přístupem. Moc se těším na osobní setkání, která z oběda vykrystalizovala. Přeji všem kouzelný advent s chutí vytvářet opravdové hodnoty a vazby mezi lidmi."

Lucie Kolářová


"Moc děkuji za možnost zúčastnit se Business obědu od Smart Network. Nikdy jsem na podobné akci nebyla a tolik nadšení, přátelství, vstřícného přístupu, snahy pomoci druhým a zájmu ode všech jsem opravdu nečekala! Už jen příchod každého člena byl až dojemný, měli v očích taková očekávání, koho dnes potkají, co zažijí, opravdu si to užívali, zdravili se, noví účastníci okamžitě zapadli, bylo to opravdu velmi milé. Na konci jsem asi hodinu odcházela, pořád bylo s kým a o čem mluvit. Dostala jsem cenné kontakty, nabídky na schůzky. Už vím, proč se sem klienti vrací a proč jich většina po první návštěvě uzavírá členství. Přeji ať se všem skvěle daří, i když o tom nepochybuji ;)"

Petr Jungmann


"SMART Network mohu určitě doporučit, na setkání v Praze, které jsem absolvoval bylo mnoho zajímavých lidí, kteří mají opravdu co nabídnout... Zázemí i zvolené místo (rest.Etnosvět) bylo super :-)"

Věra Schmid


"Smart Network vřele doporučuji. Nejen pro stávající, ale také pro začínající podnikatele. Vzájemné propojování a podpora, nové impulsy a profesionální přístup Gabriely Mrkvicové a jejího týmu."

Radka Čejková


"Bussiness snídaně je opravdu pro každého velmi příjemná forma jak navázat kontakty, představit svůj projekt nebo najít i to co jsme nehledali :-) Vše se nese v naprosto pohodové atmosféře. Gábi Mrkvicová se Žanetou Zieglerovou vnesly přátelskou a nenucenou atmosféru. Všem můžu doporučit. Běžte se podívat a uvidíte sami."

Sy Nam Nguyen


"Velmi příjemné moderátoři/rky, kteří vytvoří přátelskou a uvolněnou atmosféru. Výborná organizace a systém."

JUDr. Michaela Švecová


"Ve Smart Network jsem již od jeho zrodu a s Gábi se s znám tedy delší dobu. Myslím, že je to žena na svém místě a energie, kterou dává do své práce je neskutečná. Jsem ráda a vděčná, že mohu být součástí něčeho, co mě neustále posouvá dál, kde stále potkávám nové lidi a navazuji zajímavé spolupráce. Děkuji Gábi i celému Smart Network."

Ing. Žofia Nedopílková


"Mala som príležitosť zúčastniť sa business večere v Brne. Nie som žiadny rečník, čo je mojím najväčším kameňom úrazu, no v miestach, kde som sa zasekla, ma Gabriela pohotovo vykryla, za čo som jej nesmierne vďačná. Nakukla som sem najmä zo zvedavosti, ale odniesla si pár kontaktov, dohodla niekoľko schôdzok a spoznala zaujímavých ľudí. Určite doporučujem všetkým, ktorí si chcú rozšíriť obzory."

Kateřina Čípová


"Zúčastnila jsem se MasterMindingu, byla jsem jedním z oponentů pro projekt, který nám byl představen. Setkala jsem se ze zajímavými lidmi a velmi ráda jsem si vyslechla jejich názory, náměty, myšlenky. Pro mě přínosem jsou zajímavé kontakty, které si myslím, že do budoucna ráda využiju. Smart Network spojuje zajímavé lidi a přináší nový pohled zvenku, který nás může posunout ve svém osobním životě, kariéře, podnikání a nabít velmi pozitivní energií"

Ing. Tomáš Mácha

Reventon Business Consulting

"Perfektní služba , která dává smysl. Díky podnikatelskému klubu Smart-Network se mi podařilo získat nejen nové klienty, ale i nové přátele. Business akce od Smartu jsou vždy události, kam se těším právě pro tu přátelskou a příjemnou atmosféru a fajn lidi. DOPORUČUJI"

Kateřina Čípová


"Smart Network spojuje zajímavé lidi a přináší nový pohled zvenku, který nás může posunout ve svém osobním životě, kariéře, podnikání a nabít velmi pozitivní energií :-)"

Lukáš Nerud


"Perfektní akce skvělý lidí a perfektní organizace :D velice se mi líbí, že i ke mě jako k mladému studentovi byli všichni milí, a že se nám našemu projektu snaží pomoc :D takže moc děkujeme Smartu."

Marie Solařová


"Skvělé nápady a spousty inspirativních lidí."

Aleš Zeman


"Smart Network jsem potkal před třemi lety, díky Janě Krepindlové. Říkala, že objevila někoho kdo by mi mohl pomoci získat nové kontakty a posunout se ve všech oblastech mého života. Stalo se . Díky Smartu jsem poznal super lidi a moc se těším pokaždé jsem-li na nějaké akci pořádané Gabrielkou. Je to úžasná žena, která mě vždy pozvedne náladu a zahřeje u srdíčka. Díky Smarte, Gábinko a Kateřinko ! ! ! Mám Vás moc rád :)"

Nguyen Sy Nam


"Hledáte-li příjemné, přátelské místo plné zajimavých a otevřených lidí pro osobní a obchodní rozvoj, našli jste. Moderátoři vytvoří takovou atmosféru, že se budete cítit jako doma. Naprosto doporučuji."

Aleš Koníček


"Máte trochu obavy přijít mezi zkušené podnikatele? Říkáte si, co asi na ten můj bussiness řeknou? Budou se se mnou vůbec bavit? Tak to jste ještě nebyli na bussiness snídani ve Smart Network. I já měl tyto obavy. Ale to, co jsem zažil, se snad nedá ani napsat. Tolik vstřícnosti, přátelství a ochoty a navíc od lidí, kteří vás vidí poprvé, tomu říkám pecka. Vtipně moderující Gábinka Mrkvicová vše podtrhla a pokud chcete získat velmi příjemnou zkušenost, posunout se, získat nové kontakty a zkušenosti, prostě zvýšit si svoji "schopnost přežit", tak neváhejte. Mohu jen doporučit."

Petr Šafra


"Mnohokrát děkuji za profesionální přístup a hlavně za úžasnou atmosféru při setkáních.Velmi doporučuji :-)"

Petr Mikšovič

Bezones

"Velice oceňuji profesionalitu při pořádání podnikatelských setkání."

Ing. Tomáš Mácha

Reventon

"Snídaně se Smart networkingem jsou vždy malým kulinářským zážitkem, ale hlavně skvělým místem, kde se potkat a seznámit s novými lidmi. Má zkušenost je taková, že přes SMNTW nemusím hned udělat nový business, ale získávám nové business přátele, které doporučuji a oni mne. Doporučuji vyzkoušet nějakou z akcí. Gabriela Mrkvicová má nejen jiskru v oku, ale je zdrojem osobní inspirace... třeba jak dobře komunikovat."

Mgr. Martin Kolenička

HCA Czechia

"Skvele stretnutia... poznávanie ľudi nielen pre business."

Lukáš Blažej


"Excelentná cielená služba na prepojovanie, rozšírenie obzorov a kruhov príjemnou a zábavnou formou, pod záštitou fundovaných a láskavých profesionálov. Ďakujem konkrétne osobnej skúsenosti s Lenka Černá."

Jiří Verner


"Moc rád bych poděkoval za pozvání na pražské setkání. Seznámil jsem se s velmi zajímavými a milými lidmi, načerpal informace o budování kontaktů, rozšířil obzory o produktech, o kterých jsem neměl ani ponětí, domluvil schůzky a zároveň jsem zjistil, jak svět je malý."

Jana Sedlmajerová

Galerie, energetické obrazy

"Lidé jsou v tu v pohodě a baví mě s nimi být. Doporučuji zažít :)"

Jana Havlíková


"Po dlouhé době jsem se fantasticky pobavila. Moderátorky to nakoply, a skvěle rozjely velmi vtipnou vlnu. Byla jsem před pár lety u zrodu Smart Networku, a je to stále lepší. Kontakty k nezaplacení. Když víš co chceš, tady to určitě dostaneš! Doporučuji!"

Jiří Cimpel


"Byl jsem vůči networkingu skeptický a říkal jsem si co mi přinese akce na které všichni budou hledat nové klienty. Ale byl jsem velmi překvapený, když už po první večeři jsem získal nejen nové klienty, ale hlavně navázal nová přátelství s úžasnými lidmi. Všem moc doporučuji si zažít atmosféru tohoto setkání."

Hana Kotulánová


"Networkingová večeře plná zajímavých lidí a inspirace. Děkuji za milé uvítání a velmi příjemný večer."

Jiří Šedek

Multilevel-marketing.cz

"Smart Network je úžasný zážitek, doporučuji to nejen podnikatelům ale každému kdo chce být obklopen pozitivními lidmi. Komunita kolem nás je důvodem proč se nám buď daří nebo naopak stagnujeme. Takže pokud být součástí komunity, tak jedině smart :) Vřele doporučuji Smart a také paní Gabrielu jako moderátorku na akce."

Jaroslav Jurka


"Smart Network mě příjemně překvapil. Byl jsem na business snídani a ačkoliv jako většina lidí nejsem po ránu úplně velký řečník a trvá mi srovnat si myšlenky, tak energie a pozitivní přístup většiny lidí mě pomohl probrat se o něco dřív a vstřebat informace a možnosti, které jsou mi tady nabídnuty. Takže Vám všem chci touto cestou poděkovat za příjemnou šanci poznat nové lidi a možné nové obchodní partnery. Děkuji a přeji Vám všem jen to nejlepší."

Žaneta Zieglerová, DiS.

Performia

"Smart ráno je ráno plné energie, úžasných lidí a nových nápadů. Inspiruje, pomáhá, vzdělává. Najdete tam vždy dvacet "nových" tváří a skvělou náladu. Jakmile jednou ochutnáte, nebudete chtít jinam." Reference převzata z http://1url.cz/JcGi

Nikola Sedláčková

projekt "Touch of love"

"Smart Network je opravdu velmi inspirativní a vřelé prostředí plné podnikatelů, kteří aplikují podnikání setkáváním a propojují se právě tak, jak je dle jejich kvalit adekvátní. Z počátku mě mile překvapil okamžitý individuální a přátelský přístup, již při uvítání. Všichni byli usměvaví a přirození. Byla zde cítit opravdu podpora namísto odsuzování či hledání chyb, jak tomu je správně u lidí, kteří společně tvoří a někam míří. Prostě ideální prostor pro růst, obohacování se, sdílení kontaktů a mnoho dalšího. Forma pozitivních doporučení a recenzí na práci ostatních členů, byla také opravdu motivující a vypovídala o kvalitě jejich práce. :-) Je zde znát, že se tyto spolupráce staví na dlouhodobých kvalitách a hodnotách. V průběhu mě příběhy a aktivity zúčastněných inspirovaly natolik, že jsem si vypsala hned několik poznámek pro zlepšení mého projektu, nápadů jak a s kým navázat spolupráci i další činnosti, které mě nadále posunou v mém osobním růstu a pracovní oblasti. Nemohu jinak, než plně pozitivně ohodnotit tento Network a těšit se na další setkání! Vřele doporučuji ;-)"

Jana Sedlmajerová


"Příjemná a plodná setkání, velice mi pomohlo k navázání plodných kontaktů - doporučuji!" Reference z portálu Záruka kvalit

Martin Kopáček

Martin Kopáček - fotograf

"Smart Network je především o lidech a o inspiraci a přesto, že to zní jako fráze, tak tady to fráze není. Úžasná směs osobního a lidského přístupu s profesionalitou se vidí málo. Vše doplněno o živelnou energii zakladatelky klubu Gabriely Mrkvicové. Mě osobně posunul Smart hodně a proto ho mohu s klidným svědomím doporučit i vám."

Regina Vondrová


"Nejdynamičtější klub, co jsem kdy navštívila. Jednoznačně díky energii Gabky Mrkvicové. A to chcete! Protože, co může být lepšího než člověk vykřikující, kdo by se s kým mohl propojit a pro koho má jaký kontakt, když si přesně pro tohle jdete :) Zajít si na Smart Network moc doporučuji!"

Jitka Švaříčková

Diana Třebíč, o.p.s.

"Potkávat inspirativní lidi z businessu, služeb i na osobní úrovni, načerpat pozitivní energii, nabídnout vlastní služby, zkušenosti či kontakty, propojovat, pomáhat a růst...to je Smart Network, jsem ráda, že mohu být jeho součástí :-)"

Andrea Papadopulosová


"Měla jsem možnost zúčastnit se snídaně v Brně a osobně se seznámit s Gabrielou Mrkvicovou. Za mě naprostá pecka, skvělá atmosféra na vysoké úrovni a přitom uvolněná. Díky velmi pozitivní energii Gábiny celá snídaně probíhala pohodově a neustále s úsměvem. Seznámila jsem se s bezva lidmi a s některými jsem již v kontaktu. Vřele doporučuji navštívit snídani ve Smart Network s Gabrielou Mrkvicovou."

Ondřej Smejkal


"Se Smartem mám dlouhodobé zkušenosti, kdy jsem jako člen z networkingových akcí získával přesně to, proč se jich účastním. Potkal jsem zde spoustu zajímavých lidí, kdy s řadou z nich jsme navázali dlouhodobou spolupráci, která se vyvíjí a přináší všem zúčastněným výsledky.. Za sebe mohu Smart a Gabču Mrkvicovou maximálně doporučit. " Reference z FB stránky Smart Network

Amália Glížová


"Konečně profesionální společnost, která pomáhá spojovat ty správné lidi- podnikatele, začínající podnikatelé a OSVČ v jakékoliv oblasti. Všem, kteří si neví rady jak uspět či už v osobním nebo profesním životě je Smart Network tou správnou volbou účastnit se jednoho z mnoha termínu a potkat se s lidmi, kteří mají své Know How a jsou ochotni se o to podělit a hlavně poradit. Já jsem se účastnila snídani se Smartem jednou nikoliv naposled, protože už jsem i členkou. Děkuji moc Gábince za přijetí a těším se na další společné meetingy." Reference z oficiální stránky Smart Network na FB

Věra Schmid


"Vřele doporučuji všem lidičkám, jež podnikají či začínají podnikat. Velké díky Gabce Mrkvicové a jejímu týmu za tuto příležitost. Skutečně profesionální přístup ve všech směrech. Děkuji" Reference z https://goo.gl/q2EaVE

Kryštof Látal, DiS.


"Smart network je pro mě synonymem úspěšného podnikatelského networkingu. Na příjemné snídaně a přátelské večeře se těším jak dítě na vánoční stromeček. Podnikatelé ve Smartu jsou otevření obchodu a spolupráci. A to mi dává velký smysl. Podnikejme, obchodujme, pomáhejme! Smart Network je skvělé prostředí ve kterém můžeme společně růst. A pod to se podepíšu. Kryštof Látal" Reference z oficiální FB stránky Smart Network

Libor Zajíček

Ferromet a.s.

"Výborně organizované, příjemné a i vtipné ráno" Reference z https://goo.gl/q2EaVE

Ing. Ludmila Chramosilová


"Moderátorské schopnosti Gabriely Mrkvicové jsou živelné jako ona sama. Je to živel s velkým srdcem. Známe se 4 roky. Její profesní záběr je široký, rozmanitý a stále plný energie." Reference z FB stránek Smart Network

Ing. Jana Janeková


"Podnikatelský klub Smart Network a jeho business ráno je příjemné setkání kde panuje uvolněná atmosféra. Moderátoři akce jsou skvěle naladění a zlepší náladu i tomu kdo by nechtěl :) Bylo skvělé vidět jak networking funguje v praxi a když člověk hledá tak opravdu najde." Reference ze stránky Smart Network na FB

Honza Vavřín


"Doporučuji se zajít podívat na akce SMART NETWORK! Potkáte zde pozitivně naladěné lidi, dokážou vás zapálit. Na setkání 18. 4. 2017 v 18 h panovala dobrá atmosféra, odpustili mi i to, že jsem se pořádně nepředstavil. Minuta byla na poprvé dost :-) Chceš-li poznat lidi, co Ti možná dají příležitost, nech se taky pozvat!

Alena Drábková

University of Applied Management

"Smart Network je skvělý klub, který mi rozšířil obzory. Všechna setkání jsou příjemná, otevřená a velkým bonusem kromě navázání business vztahů je navázání i těch přátelských. Smart Network mi umožní pokaždé potkat nové tváře, získávat nové kontakty a přátele. Mohu potvrdit, že podnikatelský klub Smart Network funguje na principu velké rodiny, jejíž členové se vzájemně inspirují, podporují a pomáhají si jít za svým cílem." Reference z oficiální stránky Smart Network na FB

René Müller

HUMAN MEMORY s.r.o.

"Zúčastnil jsem nedávno workshopu "Řekni do minuty vše". Gabriela nejen naprosto přesně vystihla chyby mé prezentace, ale především navrhla efektivní a srozumitelnou strukturu, jak se mám prezentovat a vyhnout se zbytečného slovního balastu. Rozhodně tento workshop doporučuji, stojí to za to."

Ing. Petr Mikšovič

SOVA NET, s.r.o.

"Gábina je člověk na správném místě a tělem i duší pomáhá propojovat firmy. Vřele doporučuji! Velice oceňuji profesionalitu při pořádání podnikatelských setkání" Reference ze sociální sítě Bezones (oficiální profil Smart Network)

František David Šmarda

Kouč

Když jsem poprvé dostal pozvánku na Business ráno, říkal jsem si, toto prostředí asi pro mě nebude, co tam jako budu dělat a jak to tam asi může probíhat. Ale vše to byli jen předsudky, byl jsem tak moc překvapený, jak to dneska funguje, lidé jsou na sebe milí, přátelský, podporují se a doporučují se. Že jsem došel k uvědomění..... ano, to je přesně tak, jak by dnešní svět měl vypadat, toto mi dává obrovský smysl. A nyní jsem už i členem a přináší to ovoce nejen mě,ale i já mám co nabídnout ostatním :-) Díky Gabčo, že jsi mi vyšla vstříc Reference ze stránek Smart Network na FB

Ing. Lenka Černá

Já Někdo.CZ

"Pokud už nějakou dobu podnikáte nebo s ním teprve začínáte, víte, jak důležité je to dělat srdcem a vytvářet si dlouhodobé kontakty, na které se můžete spolehnout. Podnikatelský klub Smart Network je něco jako velká rodina, kde se její členi vzájemně inspirují a posouvají ke svým cílům. Kdo váhá, může přijít vyzkoušet a zažít to na vlastní kůži ;)" Reference z oficiální stránky Smart Network na FB

Vendula Šolcová


"Smart Network poskytuje prostor pro setkávání lidí a jejich vzájemné propojování, skrze které může vzniknout něco zcela nového. Navštívila jsem prozatím pouze jednu večeři, ale věřím, že pro úspěšné podnikání je právě Smart Network vhodnou platformou pro spolupráci lidí z různých oborů. Děkujeme za mediální podporu naší akce Festival osobnostního rozvoje!" Reference z oficiálních stránky Smart Network na FB

Viktor Mejzlík

VITOM Group, s. r. o.

"Co dodat, 3 roky a jsme stále členy. Pro mě funguje Smart velmi přirozeně. Osobně nejsem typ co vyhledává společnost nových lidí a víte jak to je nejčastěji, na to nejlepší narazíte, když nic nehledáte a tak to funguje i tady, stačí začít pravidelně chodit a naleznete i to, co by jste nehledali ... přátelé, peníze, zkušenosti, školení, zábavu ... No prostě čím déle vydržíte, tím více dostanete" Reference z oficiálních FB stránek firmy

Jiří Blabla


"Smart je něco skvělého. Je to klub, přátelé, kamarádi, obchodní partneři, pohoda i zábava a spoustu kontaktů.... Vše, ale není hned, chce to čas.... Jsem členem druhý rok, děkuji Gábi :)" Reference z oficiálních stránek firmy na FB

Tomáš Suchomel

VITOM Group, s. r. o.

"Smart je místo, kam chodí naše firma VITOM Group od samého začátku. Je to dlouhá doba. A pokračujeme, tedy to funguje a chodíme tam rádi. Už jen kvůli fajn lidem. PS: přijďte a potkáte mne tam." Reference z oficiálních stránek firmy na FB

Ing. Tomáš Mácha

Bezones, a.s.

"Teprve se SMART NETWORK BUSINESS CENTER jsem pochopil další rozměr podnikání. Lidem z businessu i když společně neuděláme žádný obchod, mohu být prospěšný a oni mě i jinak. Nejen lidským a profesním obohacením, ale i doporučováním. SMART je vlastně business komunita lidí s důvěrnými vztahy, blížící se rodině. Je zapotřebí to zažít." Reference z http://1url.cz/JcGi

Jan Moučka

EIM Elektro, s.r.o.

"Snídaně 22 .2. 2017 - opět příjemné setkání s příjemně a vstřícně naladěnými lidmi. Jako vždy - získání zajímavých kontaktů s výhledem na příjemná a i přínosná dvoustranná jednání v budoucnosti. Věřím v konečný efekt získání jak obchodů tak třeba i přátelství. Díky organizátorkám." Reference z http://1url.cz/JcGi

Tomáš Řezníček


"Musím se přiznat, že jsem byl nadmíru spokojen. Krásné prostory. Gábi je fakt živel a je ve své profesi jak Porsche mezi auty. Kvalitní propojování lidí. Zajímavé kontakty se kterými již mám domluvené schůzky. Výborná energie a super zážitek, dost psaní a běžte se přesvědčit sami." Reference z FB stránky Smart Network

Roman Polák


"Smart Network jsem navštívil poprvé, na pozvání. Musím říci, že umí mile překvapit. Úžasný zážitek, plno pozitivní a hřejivé energie, děkuji Vám přátelé." Reference z FB stránky Smart Network

Filip Holuša


"Skvělá příležitost pro začínající podnikatele, super kolektiv lidí, kteří Vám dokážou poradit a předat cenné informace." Reference z FB stránky Smart Network

Žaneta Zieglerová

Performia

Smart Network je klub, kde to žije - a to je to nejdůležitější jak pro Vás, tak i pro Vaše podnikání. Skvělá atmosféra, skvělí lidé a především NETWORKING, na který je Gábina Mrkvicová jedničkou v Brně ( v ČR? ) Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Dagmar Kožinová

SmartSelling, s. r. o.

"Děkuji Gábi za organizaci semináře Řekni do minuty vše. Neuvěřitelná energie a inspirace a mnoho podnětných nápadů k prezentaci. Doporučuji všem!"

Alena Cigánková

Fruity office, s. r. o.

Smart je skvělé prostředí pro nové kontakty a upevňování stávajících vztahů, které jste si v něm už vytvořily.Navíc přátelské a příjemné prostředí je super jak na start dne (na snídani), tak na jeho konec (večeři) či volný čas. Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Andrea Peloušková


Networkerka na svém místě, vždy zajistí správná propojení a dostatek inspirace a zábavy. Doporučuji obchodní snídaně všem. Andrea Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Barbora Klang


Předčilo to moje očekávání. Velmi dobře uspořádaný program. Různorodá skupina lidí. Tvůrčí atmosféra. Těším se příště :-) Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Barbora Skalníková

ADDURRE s.r.o.

Díky Smart Network pod vedením Gabriely Mrkvicové jsem získala desítky zajímavých kontaktů a poznala mnoho zajímavých lidí. Našla jsem zde i obchodní partnery pro budoucí spolupráci. Doporučuji ke spolupráci! Celá reference zde: https://goo.gl/q2EaVE

Bc. Lada Hajzlerová, MBA

Someone, s. r. o.

Jelikož se ve společnosti pohybuji od začátku, mohu vidět ty velké posuny, kterými prošla. Jsem ráda, že jsem tu potkala tolik zajímavých podnikatelů a mohla se díky nim rozvíjet jak po osobní stránce, tak hlavně po pracovní. Zdroj: https://goo.gl/q2EaVE

David Mitáš


Příjemné prostředí, super lidi, hodně podnikatelů, zajímavé obory, dobré jídlo, hodně kontaktů, super vedení, přátelský kolektiv, dobrá cena Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Eva Vlachová


Jsem šťastná, že můžu být součástí tak skvělé věci, jako je Smart Network a jsem ráda, že majitelkou je právě tato žena, se kterou si tak rozumím. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

František Maďar


"To, co Gabriela Mrkvicová dělá, umí málo lidí, a ještě to dělá dokonale." Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Helena Macková

Koučink s Helenou

"Akce, kde se setkávají zajímaví lidi a bystří se osobní a podnikatelské záměry. Inspirace." Reference z FB stránky Smart Network

Ing. Karel Kouřil Ph.D.

Technicko-ekonomické poradenství

"Dobrý den, poprvé jsem se účastnil business rána Smart Network. Setkání bylo velmi dobře zorganizované s příjemnou neformální atmosférou. Vzhledem k oboru svého podnikání jsem neočekával nějaké obchodní příležitosti. O to více mě překvapilo, jak SMART funguje. Nakonec jsem si přímo na setkání domluvil 10 následných schůzek s potenciální spoluprací v pracovním i soukromém životě. " Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Jan Procházka

Beacons.cz

Je osvěžující potkat lidi, kteří chtějí spolupracovat a vzájemně si pomáhat. Takže kdo chce v podnikání opravdu něco podnikat, najde zde spoustu možností a inspirace. Potenciál je tu obrovský. Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Jan Vencovský


Výborná akce. Oproti setkáním business rána se mě tato zdála otevřenější a tím pádem senzační a plodná. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Jaroslav Soukup


"Přátelé, osobně DOPORUČUJI nejen podnikatelům. Inspirativní a příjemné rozšíření ROZHLEDU pro KAŽDÉHO! Profi prezentace, fajn lidi, komunikace, zábavná forma, zájem o win-win. SUPER!!!" Reference z FB stránky Smart Network

Karolína Kudynová


"Příjemné přátelské setkání a možnost navázání nových kontaktů i příležitostí, šikovných zajímavých lidí z různých oblastí. Možnost prezentace své práce a využití dovedností ostatních. Doporučení na zajímavé lidi, radost z pomoci ostatním, kteří hledají.." Reference převzata z: http://1url.cz/9tl7Y

Kateřina Homolová

LR Health&Beauty

" Smart Network je skvělý klub, v krásném prostředí, s úžasnými moderátory, ve kterém se přátelsky navazují kontakty s lidmi z různých druhů podnikání. Tak je možné získat nové zkušenosti, rozšířit si obzory a získat nové přátele. Jsem velmi ráda, že jsem dostala příležitost patřit do tohoto klubu a dál se tak setkávat s novými lidmi. Vřele doporučuji!" Reference z FB stránky Smart Network

Kateřina Jančíková


"Smart Network je založen na myšlence osobních kontaktů a propojení různých podnikatelů. Aby tato myšlenka ale mohla být převedena do praxe je nutné, aby klub vedl někdo, kdo je zkušený, má spoustu nápadů a umí najít propojení i tam, kde ho ostatní nevidí. Ve Smart Networku je tou osobou jednatelka Ing. Gabriela Mrkvicová, od které jsem se mnohé naučila" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Martina Solarová

vizážistka

"Doporučuji Smart Network! Když se mě zeptáte co mi přineslo členství a čas strávený na business ránu. Přemýšlím čím začít. Nová přátelství, všeobecný rozhled v rozmanitých oblastech života profesního i osobního. Naučila jsem se hodně o charakterech lidí díky Socionice. Zlepšuji svoje konunikační i prodejní dovednosti díky workshopům které pořádá náš klub. At už to byl seminář pozitivního postoje, vzděláni v oblasti leadershipu. Ocenuji i řadu produktů a aktivit pro moje zdraví, které jsem poznala díky hostům na našich akcích. Taky hromadu zábavy na společenských akcích. Smart je pro mě přínos, obohacení, rozvoj, škola života, parta kamarádů, spolupráce, motor pořád se učit a posouvat dál. Prostě poznáte to co nehledáte, protože o tom nevíte a pak jste rádi že se jste na to přišli." Reference z FB stránky Smart Network

Ladislav Pavlíček

rovAn promostudio

Skvělý a osobní přístup, který se zase tak často nevidí. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Lukáš Dadej

Marketing Heroes

Jsem k networkingu skeptický, ale hned na prvním Smart Network jsem potkal člověka, který mi díky svým kontaktům a ochotě umožnil školit i v nadnárodních společnostech! Někdy prostě stačí jeden dobrý kontakt, všem doporučuji. Zdroj: http://1url.cz/DtEqj

Marie Krchňavá


"Můžu vřele doporučit, díky Gabči a její smart network snídani jsem sehnala práci pro mou maminku, která má před 60tkou a sháněla práci opravdu dlouho. V mém projektu jsem se taky hnula o kousek vpřed. Super nápady, jen tak dále" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Markéta Karasová


"Díky Smart Networku jsem získala nejen kvalitní kontakty k dalšímu propojení, ale také přímo klienta, se kterým již přes půl roku spolupracuji. Je to skvělé, když můžete na jednom místě prezentovat své služby a zároveň vědět, že je prezentujete před osvědčenými podnikateli. Smart Network je tím čím je díky v čele stojící jednatelce Ing. Gabriele Mrkvicové, která celou myšlenku dobře uchopila a ještě lépe ji vede. Kdo již na business ránu pod jejím vedením již byl, ví o čem mluví. Ten, kdo ještě ne, nechť zakusí. Takový vítr do plachet Vám jen tak někdo nedá" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Lenka Šamanová

účetní kancelář

"Do Smart Networku mne doporučila kamarádka, ze začátku jsem si nebyla jistá zda je tento club pro mne. Jelikož mám k ní naprostou důvěru a ona mluvila o Smart Network v samých superlativech, rozhodla jsem se přijet podívat na business snídani. Musím uznat, že jsem byla velmi příjemně překvapená, super podnikatelský koncept, velmi přátelské prostředí, bezvadná kuchyně v restauraci La Oliva. Za nedlouho jsem se stala členem a nejen že jsem díky Smartu získala další klienty, ale i přátelé. Vřele doporučuji, kdo neuvidí, neuvěří." Reference z oficiálního profilu Smart Network na FB

Martin Riesner

BodyTec Brno

Skvělá atmosféra, spoustu kontaktů a přátel. Doporučuji Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Michaela Strnadová

Chytré rande

"Doporučuji pro lidi, kteří chtějí v podnikání spolupracovat a rozvíjet sebe a svoji firmu. Žijeme prostě ve skvělé době, kde máme skvělé možnosti." Reference z FB stránky Smart Network

Monika Bubílková


Profesionalita klubu spojená s lidským a srdečným přístupem je základem pro moji důvěru a zájem. Všem vřele doporučuji. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Petr Cigánek

Staň se svým vlastním hrdinou

"Výborný podnikatelský klub. Našel jsem zde nové obchodní partnery i kamarády." Reference z FB stránky Smart Network

Petr Klescht


Gabriela je člověk na svém místě se spoustou elánu a zajímavých nápadů. Neuvěřitelné množství kontaktů ji předurčuje jako jednoho z nejlepších networkerů, které znám. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Petr Špetlík

Privátní konciéř

Našel jsem podnikatele, kteří spolupracují a navzájem si pomáhají. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Filip Šiška

Moneypoint

"Myšlenka podnikatelského klubu i hodnota kontaktů získaných v rámci členství v klubu Smart Network je obrovská a členství v klubu a účast na všech klubových akcích je zejména pro rozjezd jakéhokoli podnikání zcela klíčová. Příjemná a přátelská atmosféra na business snídaních i večeřích v prostorách Restaurantu Mitrovski, který vždy zajistí špičkový servis s výbornou kuchyní, je dalším důvodem, proč se na tyto akce vždy těším. Lituji, že jsem Smart Network nepoznal dřív a že jsem ztratil spoustu času i peněz tím, že jsem nevěděl, na koho se v počátcích mého projektu Moneypoint obrátit o pomoc. Ve Smart Network jsem našel mnoho inspirace i praktické pomoci a tímto děkuji zejména majitelce Gábi Mrkvicové!" Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Petra Havlíková

1Wellness centrum

"Smart akce jsou velmi přátelským, lidským a zároveň profesionálním místem pro setkávání lidí s cílem se obohatit. Na předvánoční snídani jsem se cítila báječně ..." Reference z FB stránky Smart Network

Helena Pudilová

ženský magazín Gleid

"Neuvěřitelná dáma! Pravděpodobně by byla skvělá v jakékoli práci, ale tahle jí určitě sedí nejvíc. Spojovat lidi mezi sebou, ať už podnikatele nebo jak jsme zažili na naši otevíračce studia, zvládne klidně přes 100 lidí v roli moderátorky. Všichni se bavili, protože Gabriela byla vtipná, přirozená a vše klapalo podle dohody. Spolupráci s ní vřele doporučuji a jako členka Smartu doporučuji i členství v její společnosti. Má nám všem co nabídnout." Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Roman Vágner

rovAn promostudio

Podnikatelský klub, který zcela naplňuje své poslání - podporuje spolupráci, podporuje své členy, sdílí kontakty a zkušenosti. Smart Network svým posláním pomáhá zlepšovat české podnikatelské prostředí. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Štěpánka Mašková


Business snídaně mi usnadnily cestu k ověřeným kontaktům a otevřely mi cestu... Příjemná atmosféra a inspirace pro podnikání. Doporučuji. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Veronika Svatošová

Myjomi družstvo invalidů

"Smart Network nabízí široké možnosti v oblasti podnikání, získávání zajímavých a cenných kontaktů a rozšiřuje obzory ve sféře podnikatelské i osobní. Je to unikátní platforma, která umožní všem rozvinout svůj osobní a obchodní potenciál. Je to investice, která se Vám mnohonásobně navrátí. Jsem ráda, že mohu být jeho součástí." Reference z FB stránky Smart Network

Vítězslav Janík


"Naprosto skvělý zážitek. Na těchto akcích se scházejí skvělí, milí, a otevření lidé. Je tu prostor pro seznámení pracovního i přátelského rázu, společných nápadů a spousty možností. Bezvadně jsem se bavil a rozhodně přijdu znovu. DOPORUČUJI NA TUTO AKCI ZAJÍT KOMUKOLIV. Věřím, že si každý najde to, co hledá" Reference z FB stránky Smart Network

Vladislav Posekaný


Oceňuji profesionální vedení podvečerní networkingové akce v Brně. Přátelská atmosféra, zajímaví a otevření lidé podnikající v různých oborech - takto si představuji kvalitní networking. Převzato z : https://goo.gl/q2EaVE

Zdena Marková


"Slečnu Mrkvicou jsme oslovili aby nám moderovala vánoční večírek. Je to profesionálka každým coulem. Velice nám pomohla s organizací a samotné setkání rozproudila, tak jak je to pro ní typické. Je to živel. Většina odcházela s úsměvem na rtech a plní dojmů. Přesně tak to má být." Reference převzata z: http://1url.cz/atBWB

Zdeněk Kurica

rovAn promostudio

Nejlepší podnikatelský klub, co znám... Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Ing. Klára Ocelíková

Ženy s.r.o. Brno

"Smart Network je jako rodina, kde si lidé vzájemně pomáhají, nezištně doporučuji ty nejlepší kontakty a společně chodí na nejrůznější akce. Gabriela Mrkvicová je skvělá networkerka, první, kterou znám a neustále dodává do Smartu spoustu energie a pozitivního nadhledu na spolupráci, konkurenci a podnikání." Reference z FB stránky Smart Network

Jan Hobl

VITOM Group, s. r. o.

"Byl jsem na dvou Smart snídaních, než jsem tam šel, nevěděl jsem co mě překvapí. Dá se říct, že vše od A po Z. Gabča naprosto přirozeně po celou dobu provází všechny přítomné programem, má vtipné poznámky, ale hlavně, každý odsud odchází bohatší. Vůbec mě nenapadlo, že když na začátku vznesu prosbu na doporučení, tak na konci snídaně budu mít odezvu skoro od všech, kteří zrovna mají to, co potřebuji, a že naopak tolika lidem se hodí to, co zrovna umím zařídit já. Je to Pecka. A plusem je skvělé jídlo, kterého je vždy akorát pro všechny." Reference je z oficiální FB stránky Smart Network

Zdeňka Málková

...

Díky Smart Network Business Center jsem poznala zajímavé obchodní kontakty ale i přátele. Převzato z: https://goo.gl/q2EaVE

Petr Eber

Ebereta

Příjemné posezení se zajímavými lidmi, kde nechybělo ani dobré občerstvení. Vše dobře zorganizováno.

Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace