Aneta Kuklínková ve svůj svatební den

26.1.2016
Smart Network

Nezapomenutelný zážitek

Bylo nás opravdu hodně. Těch, kteří se rozhodli na celém projektu spolupracovat. Myšlenka vznikla jednoho dne u šálku dobré kávy, kdy napadlo několik lidí vytvořit svatbu z živých květin a ty zakomponovat do nevěsty i ženicha. Oběma to nesmírně slušelo a všichni společně jsme si to užili. Nakonec jsme využili dvou míst, kde se fotilo. Tyto fotografie pochází ze zámku Světlá nad Sázavou a za fotoaparátem stál Lukáš Mrklas. 

Pokud se na chvíli zastavíme u lidí, kteří se podíleli na všech dnech, budou to jmenovitě tito: Lukáš Mrklas, David Podrabský, Martin Máca, Luďka Obršlíková, Petra Pěnčíková, Doubravka Marcinková, Aneta Kuklínková,Tomáš Malušek a Eva Vlachová.

Každý měl svoji roli v tomto svatebním příběhu

Luďka Obršlíková zajišťovala veškerou květinovou výzdobu na nevěstě a ženichovi a říká o sobě: "Jsem člověk, který svou práci miluje. S láskou se probírám květinami a v mých rukou vznikají podle vašich snů a přání něžné, ale někdy i divoké barevné fantasie. Mám za sebou plno ohodnocení a věrné a spokojené zákazníky. Floristkou jsem již mnoho let a neustále se zdokonaluji a to proto, abych  Vám svojí poctivou prací mohla vyjít vstříc."

Najdete ji na facebookových stránkách a má i kamenný obchůdek kousek za Brnem. www.svatebni-kvetiny.eu

Petra Pěnčíková převzala roli vizážistky. Pochází ze Slavkova u Brna a líčí již několik let. V roce 2015 se podílela jako vizážistka i na finále Dívky ČR. Mezi její kosmetickou oblíbenou značku patří Mary Kay a také ji najdete na facebooku. 

Doubravka Marcinková zajistila, aby byla Anetka krásně učesaná. Vlasy byly tedy plně v její režii.

Pověděla nám o sobě: "S hair stylingem jsem začala už v Londýně, kde jsem měla příležitost spolupracovat na různých editorials, music videos, cat walks, look books... Záleží mi na tom, aby každá moje zákaznice odcházela s pocitem, že je krásnější a připravená se jít bavit. Moji práci můžete zhlédnout také na webových stránkách doubravka-fashion.com nebo Facebookovém profilu Doubravka - hair stylist & make up artist."

Martin Máca, Lukáš Mrklas a David Podrabský věnovali mnoho času tomu, aby vytvořili tyto krásné fotografie. Mnoho dalších jich není uveřejněno, jelikož by zaplnili celé album. I jim však děkuji za skvěle odvedenou práci, obětavost a vše co do těchto dnů vložili. 

Posuďte sami, jestli by se vám nelíbilo zkusit něco nového  a netradičního. Jestli toto není právě ono co jste hledali a jak by mohl vypadat váš svatební den. I když se vdávala ředitelka soutěže Aneta Kuklínková jen na oko a měla u sebe svého skutečného přítele Tomáše, tak si to oba nesmírně užili. Děkuji vám oběma. 

V letošním roce se navíc přesouvá Dívka ČR - hledáme sympatickou sportující dívku do Brna do Boby centra, takže se máme na co těšit a všechny krásné, sportující a mladé slečny i princezny se mohou začít hlásit již velmi brzy.

A co že to měla na sobě nevěsta za krásné šaty? Pochází z dílny slavné české návrhářky Dany Dobřichovské, která se rozhodla pomoci dobré věci. 

Model: Aneta Kuklínková, Tomáš Malušek

Květinová výzdoba a dekorace: Floristka: Luďka Obršlíková 

Make-up: Petra Pěnčíková

Vlasový styling: Doubravka Marcinková

Fotografové: David Podrabský, Martin Máca, Lukáš Mrklas

Organizace, koordinace a módní styling: Eva Vlachová

Zajištění prostor: Lukáš Mrklas za společnost OAKTREE

Svatební šaty zajistila: Dana Dobřichovská

Děkujeme zámku Světlá nad Sázavou za možnost strávit zde krásný den.

Vaše Eva

Eva Vlachová, studio Eva Vlachová, Veletržní 13, Brno

733 195 222 | E-mail | Facebook 

 

Eva Vlachová

Další články

Smart Network
Člen Privátní konciéř: Vaše starost je moje radost! Vaše starost je moje radost!
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Michal Janáček, DiS. V naší sérii článků Vám představujeme našeho dalšího člena, tentokrát z Vysočiny. Může Vám pomoci s Vaším podnikáním. A jak? To už se dočtete v článku!
Detail článku
Smart Network
Smart 1. díl "Podnikání pod pokličkou"-MYJÓMI družstvo invalidů První video ze série podnikání pod pokličkou je zde! Nahlédněte pod pokličku podnikání MYJÓMI družstva invalidů....
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace