Body Revolution představuje novinku - TRX YOGA

22.9.2017
Smart Network

Jako první v Brně jsme přinesli tuto žhavou novinku ze světa fitness. Stále více oblíbené cvičení na závěsném systému TRX spojené s klidnou a meditační jógou - to je TRX YOGA. Nový originální koncept, který zaujme!

Lekce TRX YOGY posune Vaše cvičení na jinou úroveň. Nadšence TRX obohatí nová lekce o další možnost využití této pomůcky. Na druhou stranu pro ty, kteří propadli józe, zase TRX YOGA pomůže dostat do obtížnějších poloh snadněji a tím i v ásaně déle vydržet a lépe ji prodýchat.

Doporučujeme mít s cvičením na TRX aspoň malou zkušenost, aby pro Vás byla lekce opravdovým zážitkem.

 

Jak lekce TRX YOGY probíhá?

Lekce je tvořena sestavou ásan, které probíhají v sále osvětleném svíčkami a klidnou relaxační hudbou. Začíná se jednoduššími pozicemi ve stoje, aby si cvičící zklidnil dech, prohřál a tím připravil svaly pro náročnější ásany.

Postupně se dostáváme k těžším polohám, které si v případě, že jsou pro nás moc obtížně, můžeme odcvičit i bez TRX. Výdrže v jednotlivých pozicích se liší - v lehčích držíme delší dobu, v těžší kratší. Postupně se čas strávený v ásaně prodlužuje. Na závěr je zařazena klidová pozice pro odpočinutí těla i mysli.

f44ea1c41c88.jpg

Posílené tělo, uklidněná mysl

První pocit po skončení lekce je uvolněné protažené celé tělo. Prováděné pozice nejen protahují, ale i posilují – střed těla, horní i dolní končetiny. Důležitým prvkem je odpočinutí mysli, naleznutí vnitřního klidu, který si sebou odnášíme domů, do života.

TRX YOGA je pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, obohatit své zkušenosti s TRX nebo pro ty, kterým už obyčejná jóga nestačí, popřípadě se chtějí dostat o úroveň výš.

 

Kde si TRX YOGU zacvičit?

V Brně máte pouze jedinou příležitost – ve fitness studiu Body Revolution na Skřivanově 12a. Fitness studio nabízí mimo TRX YOGY další sálové lekce – Fitbox, TRX, Kruhový trénink, BOSU, Total body training, Břicho a pozadí a lekci Cvičení maminek s dětmi.

Nabízíme studentské slevy, možnost platit poukázkami SODEXO či UNIŠEK nebo MULTISPORT kartou. Můžete využít jednorázových vstupů nebo levnějších permanentek.

Pro získání více informací se podívejte na naše webové stránky www.body-revolution.cz nebo na náš Facebook.

Adam Sedláček

Další články

Smart Network
Člen Motivujte svůj tým - 1.díl Nyní bych rád začal další seriál, který vám přinese jednotlivá cvičení na motivaci vašeho týmu. Pojďme s chutí do toho!
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členů: Viktor Mejzlík & Tomáš Suchomel - VITOM Group Představujeme Vám další naše členy, a to zakladatele a majitele firmy VITOM Group - realitní kancelář. A není to je "obyčejná" realitka. Nabízí i mnoho dalších služeb. Přečtěte si více.
Detail článku
Smart Network
Člen Krátký tip č. 1 - Google Keep Rozjezd nové rubriky, krátkých tipů. Tentokrát na téma "úkolníček"
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace