CEO klub se osvědčil a zájem dál roste

11.6.2019
Smart Network

Na začátku roku 2019 vypustil Podnikatelský klub Smart Network do světa nový produkt – SMART CEO klub. Jednalo se o úplnou novinku, kterou jsme pro Vás se zaměřením na Vaše potřeby a požadavky vytvořili a ušili přímo na míru. Ideální kombinace BOARDU, MASTERMINDINGU a NETWORKINGU pro CEO ve firmách, kteří by uvítali mít možnost radit se s lidmi na stejné profesní úrovni a navzájem se inspirovat.

První klub jsme odstartovali hned v lednu 2019 v Brně a už od začátku bylo jasné, že se jedná o mimořádný produkt. Atmosféra a dynamika každého setkání je jedinečná, inspirativní a nabíjející. Členové jsou spolu v úzkém kontaktu a je naprosto jedno, zda pochází z Brna či nikoliv. Mezi členy CEO klubu najdeme zástupce dalších měst, muže i ženy. Každý z nich má ostatním co předat, každý z nich na jednotlivých setkáních rozvíjí svůj potenciál a motivuje ostatní.

Chcete si poslechnout přímo od zakladatelky Smart Network a CEO klubu, o co přesně se jedná? Pak se podívejte na krátké video, které pro Vás natočila Gabriela Mrkvicová.

Náš druhý CEO klub v Brně je taktéž velmi úspěšný. Těší nás, že jste spokojeni a Váš zájem o SMART CEO klub je tak velký.

Proto plánujeme otevírat již třetí CEO klub v Brně, a to od listopadu 2020 a CEO klub v Praze od září 2020. Všechny CEO kluby jsou samozřejmě přístupné zájemcům ze všech měst ČŘ i SR .

MÍSTA SE OBSAZUJÍ JIŽ TEĎ, PROTO SE OZVĚTE CO NEJDŘÍVE, MÁME UŽ POLOVINU OBSAZENOU.

 

Říkáte si, že to zní dobře, ale nejste si jistí, jestli je to pro Vás to pravé?

Jste majitel firmy anebo firma se zaměstnanci? Řešíte to, že se nemáte s kým poradit nebo rozvíjet své nové nápady, protože s klienty anebo zaměstnanci to nejde? Pokud jste si právě odpověděli ano, jste s námi na správné adrese.

 

A co Vás v CEO klubu čeká?

Každý měsíc Vás čeká jedno šestihodinové setkání. Na každém setkání potkáte dva hosty, kteří přinesou zkušenosti a znalosti ze svého oboru, jeden z nich pak účastníkům poskytne vzdělávací přednášku.

Pro budování hluboké důvěry je členství v CEO klubu uzavřené a nepřístupné novým členům. Počet členů je stanoven na dvanáct a s těmi se budete celý rok potkávat na jednotlivých setkáních.

 

Aby toho nebylo málo, máme pro Vás ještě něco navíc.

Cena členství ve SMART CEO klubu zahrnuje nejenom dvanáct vstupů na jednotlivá setkání klubu a občerstvení, ale dále také jednu třicetiminutovou prezentaci ročně, která se bude týkat Vaší firmy. Získáte dvanáct vzdělávacích třicetiminutových prezentací, potkáte dvacet čtyři zajímavých a inspirativních hostů a získáte dvě hodiny MASTERMINDINGU Vaší firmy.

Zároveň jako velké plus máte i členství ve SMART BUSINESS KLUBU, kterého můžete využít Vy anebo jiný zástupce Vaší firmy k prezentování na akcích naživo, které probíhají několikrát měsíčně napříč republikou a dále akce online, které pořádáme 2x měsíčně, kde se setkávájí Češi i Slovaci. Navíc máte v rámci členství jeden vstup na business akci naživo a jeden vstup na business akci online v ceně členství CEO klubu. Pokud je pro Vás networking neznámý, doporučujeme se podívat na Networkingový seriál, kde najdete veškeré tipy.

 

Chcete se stát členy našeho SMART CEO klubu?

Pak neváhejte a vyberte si jedno ze dvou měst – Praha od září     2020 nebo Brno od listopadu 2020. Kontaktujte telefonicky paní Gabrielu Mrkvicovou +420 775 649 843 a staňte se členy klubu co nejdříve. Kapacita se rychle plní. Počet míst je omezen na 12 členů pro CEO klub.

Znovu připomínáme, že v Praze startujeme CEO klub v září roku 2020 a členství je 80 000 Kč bez DPH.

V Brně začínáme v listopadu 2020 s členskou cenou 60 000 Kč bez DPH.

CEO_letak_BRNO.jpg

 

CEO_letak_PRAHA.jpg

 

Přijde Vám to ještě za dlouho a už teď se nemůžete dočkat, až se nové kluby spustí?

Podívejte se zatím na to, co o SMART CEO klub řekli jeho současní členové a hosté. Co slibujeme, to plníme. A s námi najdete ještě mnohem více.

Co řekli o CEO klubu členové a hosté?

Beata Nevědělová:

"Členem Smartu jsem už rok a měla jsem tu čest, jako jedna z prvních navštěvovat CEO klub, což je nový produkt Smartu od ledna 2019. V klubu se mi velmi líbilo a potkala jsem spoustu zkušených podnikatelů, díky kterým se rozšířily moje obzory. Program je tu bohatý a je to profesionálně organizované. V klasickém Smartu (networking) jsem vždy strávila příjemný čas s milými, inspirativními lidmi, kteří Vám ochotně pomůžou s tím, v čem oni ve svém oboru podnikání vynikají."

Petr Horký:

"Díky Gabi a jejímu klubu Smart Network jsem se potkal se spoustou zajímavých lidí a díky tomu jsme získali pár zakázek nebo inspiraci do firmy. Nyní jsem v CEO klubu Smart Network a díky tomu jsem potkal zajímavé lidičky a na každé setkání se těším, protože tam naberu spoustu inspirace a energie mmo jiné i díky zajímavým hostům a MasterMindingu." 

Matěj Staněk:

"Gábi je energická networkerka a moderátorka, se kterou je radost spolupracovat. V současnosti jsem členem brněnského CEO KLUBU, který splňuje veškeré mé očekávání z networkingu na úrovni majitelů společností. Nikdy jsem nezažil či neslyšel o podobném konceptu, který by byl na takovéto úrovni."

Kamil Gric:

"Gabča je energická a komunikativní žena, která ostatním vytváří skvělé prostředí k navazování kontaktů i sdílení zkušeností. Jsem členem jejího brněnského CEO klubu, kde klade důraz nejen na to, aby každé setkání bylo inspirativní, ale také aby pomáhalo účastníkům řešit jejich výzvy či problémy. Navíc sestavila okruh velmi přátelských a otevřených lidí, které je radost každý měsíc znovu potkat." 

Julie Kamanová:  

"Gábi je jedna z inspirativních a energických žen, která je sebevědomá a cílevědomá. Umí propojit v rámci všech svých aktivit podnikatele a umí odhadnout lidi, kteří si mohou být navzájem přínosní. Toto je jí podařilo v podnikatelském klubu CEO Brno, kterého jsem již 10 měsíců členem. Cit na lidi i podnikatele, kteří jsou si vzájemně prospěšní a sednou si, je její největší devizou. Propojuje lidi a firmy v rámci celé ČR. CEO klub je pro mě velkým přínosem, který velmi oceňuji a docením i mnohem později. Setkání majitelů firem v přátelské atmosféře je nenahraditelné. Doporučuji CEO kluby a Smart Network!"

Další krátké, ale výstižné reference našich členů a  hostů SMART CEO klubu najdete níže. 

Petr Horký

Julie Kamanová

Michal Strach

Jaromír Kohlíček

Beáta Nevědělová

Žaneta Burkotová

Mgr. Lucie Kopalová

Další články

Smart Network
Smart Představujeme moderátora business akcí v Brně: Jiří Filip Business večery v Brně nově vede Jirka Filip. Věnuje se mediálnímu poradenství a PR. Je usměvavý, milý a vždy se těší na všechny super lidi, které na akci potká. Která místa má v Brně nejraději? Více v článku...
Detail článku
Smart Network
Smart Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Lenka Cacková Lenka je člověk, který neustrnul na místě s pocitem, že už všechno ví a může radit. Naopak má potřebu se stále dál sebevzdělávat. Její povídání nejsou nacvičené přednášky a monology, ale vlastní myšlenky a postřehy.
Detail článku
Smart Network
Člen Kilion: Vyrobíme Vám logo na míru Náš člen Kilion Vám velmi rád pomůže s návrhem a následnou realizací Vašeho vlastního loga. Neváhejte a přečtěte si článek!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace