Ideální dovolená? Dovolená na druhou!

19.12.2014
Smart Network

Paní Chvátalová, jak vznikl nápad propojit dovolenou se vzděláváním?

Řada známých a kamarádů z podnikatelských kruhů mi říkala, že by rádi absolvovali více podobných kurzů, avšak nemají čas. Pokud volit důvod nepřítomnosti v práci mezi rodinnou dovolenou a kurzem, u většiny vyhrává rodina. Tak mě napadlo to spojit: Zdokonaluj se v manažerské roli a rodinu měj po boku a sdílej s nimi dojmy a zážitky. Čas ušetříš a využiješ dvojnásob. Proto Dovolená na druhou.

Co konkrétně Dovolená na druhou obnáší?

Část dovolené je typická dovolenková – odpoledne je volno, můžete vyrazit na pláž, na procházku, na výlet, jak budete chtít. Avšak dopoledne máme pro účastníky připravený originální zábavný vzdělávací program, který neobvyklou, o to zajímavější formou rozvíjí komunikační, manažerské i týmové dovednosti. Celkem nás čeká 24 hodin vzdělávacího programu, 10 hodin relaxačního programu a nespočetně hodin zábavy.

Ideální propojení osobního rozvoje a odpočinku

Pro koho je takováto dovolená primárně určena?

Zúčastnit se může každý, avšak největším přínosem bude pro manažery, či majitele menších a středních firem. Na Dovolené na druhou si jednak odpočinou, a zároveň zlepší komunikaci, řízení společnosti i zaměstnanců, stmelování týmu a další dovednosti. Na dovolenou mohou jet s celou rodinou – cena pro doprovod je pouze 7980 Kč a zahrnuje ubytování i snídani a 10 hodin doprovodného relaxačního programu, děti neplatí nic. Dovolená na druhou je určena pro každého, kdo chce spojit svůj osobní rozvoj a čas strávený s rodinou v příjemném prostředí chorvatského Tučepi na Makarské riviéře.

Takže můžou jet i rodiče s dětmi?

Samozřejmě. Po dobu ranního a vzdělávacího programu máme pro děti připravený kreativní program vedený specialisty, takže jejich hlídání je zajištěno. Až dvě vaše děti do věku 18 let se mohou zúčastnit a využívat doprovodný program zcela zdarma.

Do kdy je potřeba se přihlásit a jaká je cena?

Pro Dovolenou na druhou v termínu od 30. 5. do 7. 6. 2015 je nutné přihlášky zaslat do 30. března 2015. Cena pro účastníka kurzu je 27 100 Kč (vzdělávací program, ubytování, snídaně). Pokud účastníci zaplatí zálohu do konce ledna, získají 10 % slevu na vzdělávací program. Tato částka je daňově uznatelná. Veškeré informace najdete na našem webu Zážitkového vzdělávání, kde se dočtete i o našich dalších aktivitách. Těšíme se na společné zážitky.

Zdeněk Kurica

Další články

Smart Network
Smart FOTOREPORT + VIDEOZÁZNAM Z 1. NETWORKINGOVÉHO PÁRTYPLESU SMART NETWORK Aneb šedesátá léta nikdy nezestárnou.
Detail článku
Smart Network
Člen Seznamte se ... University of Applied Management University of Applied Management poskytuje vzdělávání podle nejvyšších standardů aplikované výuky, u které je vyžadováno okamžité převedení do praxe.
Detail článku
Smart Network
Člen ROZHOVOR s fotografem Martinem Dobrovolným Přinášíme Vám další rozhovor s tímto zajímavým fotografem, ve kterém nám prozradí něco o svých projektech, plánech do budoucna a co má na Smart Networku nejraději. Pojďte se začíst!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb