Ing. Michaela Drábková, Ph.D. - Kouč pro komunikaci se psy

12.2.2020
Smart Network

Kouč pro komunikaci se psy

je

 • Průvodcem vaší přirozenou komunikací se psem 
 • Zkratkou ke zlepšení soužití bez stresu 
 • Zdrojem zkušeností, informací a celoživotní praxe, jak si jednoduše pomoci ke šťastnému partnerství se psem bez překážek a problémů 
 • Bezpečným zázemím, které vás provede k zajištění vlastní jedinečnosti a sebedůvěry 
 • Plnou pozornost dostávají oba parťáci = člověk i pes 
 • Pomocníkem ke komunikaci, která na první pohled není vidět

 ydv.jpg

CO TO VLASTNĚ ZNAMENÁ?

Kouč je průvodce nebo-li vaše zkratka ke zlepšení v tom, co si přejete, k získání informací a zkušeností ve vaši plné přirozenosti. Jsem člověk, který vás v bezpečném prostředí provede rychleji k získání praxe, která vám bude fungovat. Pracujeme s emocemi, myšlenkami, neviditelnými překážkami a bloky, které partnerství psa a člověka velmi ovlivňují. Učíme se být přirozeným vědomým vůdcem, který pejskovi dokáže sdělit své přání/dohodu/povel, tak by mu pes rozuměl.

Komunikace - vzájemný přenos informace mezi člověkem a psem, který vede k porozumění bez problémů a také slouží ke šťastnému a svobodnému soužití pro oba partnery

Pes - je náš učitel, léčitel, ale hlavně zpětná vazba, kterou když umíme správně přečíst, dokážeme si velmi pomoci k bytí v porozumění a lásce

 

PŘÍNOSY A ZISKY PRO ZÁJEMCE

 • zjistíte, proč vám pes nerozumí a najdete kroky, jak ve vaší přirozenosti být srozumitelní,
 • zlepšíte si příjemné a respektující partnerství a to nejen se psem,
 • snížíte potřebu kontroly, hladinu stresu a nedorozumění,
 • potlačíte či odstraníte konflikty, problémy nebo nepříjemné situace,
 • posílíte oboustranné pochopení a pochopení rolí ve smečce
 • osvojíte si, jak zvládat nové situace i náročnější situace,
 • nastavíte oboustranný láskyplný vztah v respektu pro oba parťáky,
 • zklidníte své vnímání a ulehčíte tak vlastnímu nezvládání situací,
 • naučíte se vnímat své okolí a tím předcházet nepříjemným nebo překvapivým situacím,
 • a mnohé další podle toho, co si přejete objevit a získat.

 

ÚSPĚCH JE PRO KAŽDÉHO

NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT. Nezáleží na věku psa ani člověka. Nezáleží ani na úrovni našich dosud získaných znalostí. JEDINÉ NA ČEM ZÁLEŽÍ JE, ZDA-LI SI PŘEJETE SPOLEČNĚ SE MÍT LÉPE A NĚCO PRO TO UDĚLAT. 

 

ŠŤASTNÝ ŽIVOT V PLNÉ PŘIROZENOSTI

ANO? Miluji svého čtyřnohého psího parťáka a přeji si fungovat společně i bez tréninku a komandování. 

ANO? Nesedí mi přístup lidí, kteří mi říkají, jak co dělat a mnohdy používají techniky, které se mnou neladí nebo se mi nelíbí.

ANO? Chci se naučit komunikaci, která bude funguje. Přeji si začít či pokračovat ve zlepšování a posilování mého vztahu se psem tak, abychom v něm byli oba spokojení a šťastní

ANO? Chci hlouběji porozumět svému psímu parťákovi tak, aby měl ve mě oporu a důvěru.

ANO? Chci vychovat svého pejska zodpovědně pro náš rodinný život v bezpečí

ANO? Vnímám pejska jako svého učitele a parťáka a přeji si dělat vše správně

 

MNOU RESPEKTOVANÉ HODNOTY

 dgfd.png

 • vztah s parťákem založený na lásce a respektu, pochopení a porozumění
 • komunikace, která vytváří šťastný pár místo sdílení negativní energie strachem, stresem, kontrolou či ovládáním (ať již fyzickým či psychickým
 • bytí, kde emoce a myšlenky netvoří mé reakce - umění být přirozeným průvodcem mého parťáka do bezpečí, kde základem je vnitřní klid a správný způsob komunikace s okolím
 • umění omezit reaktivnost vůči okolí a důvěřovat vlastní jedinečnosti

 

 

JAK A PROČ VZNIKL “KOUČ PRO KOMUNIKACI SE PSY”? 

Vždy jsem si myslela, že to co umím, vnímám a žiju, znají a mají tak všichni. Z omylu mě vyvedlo až sdílení s lidmi, kterým velmi mé postřehy a vysvětlení různých situací pomohlo ke zjednodušení vztahu s pejskem.

To, jak vnímám, co umím, co rozpoznám, co dokážu nacítit, co ve vztahu člověka a psa rozpoznám, a jak vše vědomě a jednoduše zprostředkovat člověku tak, aby byl schopen ve svém životě svou zkušenost, situaci, nové sdělení a vnímání přijmout za své, je velké know - how, které s vámi chci sdílet. Přeji si a mým posláním je, aby jste jej také mohli pro sebe objevit, umět a zajistit tak sobě i pejskovi ten nejlepší, nejšťastnější a nejpohodovější život, který si oba zasloužíte.

Vše se děje pro vás a je pouze o vás, smečce a pejskovi. Vaše přirozenost a jedinečnost je v našem společném konání prvořadá. Jsem pouze zprostředkovatelem/pomocníkem v procesu učení a objevování. Jsem tichým společníkem na cestě k vašemu pokroku. Je pro mě velmi důležité, že si pro sebe objevíte podstatnou znalost, kterou prožijete a dokážete ihned prospěšně použít. Mnohdy odkrýváme i to, co jste o sobě nevěděli, že v sobě máte, můžete umět či dokážete.

 

ZKUŠENOSTI A PRAXE

 dbdfbfd.jpg

Informace, které sdílím nejsou naučené ani nikde okopírované. Nejde o metody, popsané techniky či již sdílené informace. Vše, co nyní objevuji a sdílím mi bylo dáno “do vínku” a postupně objevuji “překlad” toho, co vnímám do slov, kterým je možné rozumět.

Všechna sdílení jsou podložena celoživotními zkušenostmi a praxí s mnoha lidmi a pejsky. Pozitivní ohlasy mých klientů mi potvrzují, že sdílená zpětná vazba a postřehy nejen během individuálních setkáních velmi prospívají dalšímu soužití člověka a psa bez překážek a problémů. Mnoho klientů mi také potvrzuje, že umění komunikace s parťákem, které si se mnou objeví, je použitelné a přenositelné i do mezilidských vztahů. Proto jsou má setkání určena pro vás, kteří jste ochotni dělat kroky ke zlepšení vlastního vnímání, života, soužití s pejskem a také se zajímají o to, jak pomoci svému okolí.

 

ŽIVOT S PEJSKEM OBOHACENÝ KRÁSOU VNITŘNÍHO SOUZNĚNÍ

Svůj čas, zkušenosti, vhled i umění zpětné vazby ráda věnuji pejskaři i nepejskaři, dítěti i dospělému. Bez rozdílu také mladému i staršímu pejskovi, pejskovi s vysokou energií, uvrhnutého do strachu či jednoduše neposlouchajícímu chlupatému stvoření.

Těší mě svou energii, zkušenosti i vnímání sdílet lidem, kteří chtějí zlepšit situaci, neporozumění či problémy. Těm, kteří se chtějí učit novému, objevovat krásu a hodnotu svou i svého parťáka, stát se vědomým přirozeným průvodcem svému pejskovi a žít ve vztahu bez fyzické manipulace a bez zbytečného sdílení negativní energie (stres, kontrola, strach, nejistota). Těm, kteří chtějí získat v každodenním soužití s pejskem tu nejvyšší krásu vnitřního napojení a porozumění skoro i na myšlenku, kdy člověka pes přirozeně a v respektu následuje.

 

 

Kontakt

Ing. Michaela Drábková, Ph. D.

Telefon         00420 608 575 471

Email           zivotbezmracku@cloudless-life.com

Web             www.pespartak.cz

                    www.znakovarecpropsy.cz

                    www.cloudless-life.com

Facebook    Kouč pro komunikaci se psy 

Youtube       Kouč pro komunikaci se psy

 

 

Ing. Michaela Drábková, Ph.D.

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Ondřejem Svobodou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Ondřej Svoboda, majitel firmy SimpleLift s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Anabix CRM - Byl jednou jeden ičař aneb CRM nad tabulky Byl jednou jeden podnikatel, zdatný obchodník. Na své cestě k úspěchu narazil na moudrou duši, která mu nabídla zázračné CRM. “Já že mám mít CRM? Sama měj CRM! Za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží!”
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: “Jak být na schůzce pro druhého přínosem” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 35. díle Gabriela se zaměřuje na otázku “Jak být na schůzce pro druhého přínosem”
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace