Jak poznáte člena Smart Networku?

18.6.2015
Smart Network

Gabrielo, jaký význam mají odznáčky s logem Smart Networku? 

Odznaky Smartu odlišují na našich akcích členy klubu a hosty. Máme i akce s desítkami účastníků a třeba jen polovina z nich je členem Smart Networku. Je to jednoduchý nástroj, aby se členové klubu vzájemně na akci rozeznali nebo aby hosté viděli, kdo všechno do Smartu patří. 

Majitelé odznáčků vědí, jak správně na networking

Jak dlouho Smart odznáčky používáte? 

Používáme je od prvních narozenin Smart Networku, které jsme oslavili loni v srpnu. Všichni členové je tehdy dostali jako dárek.

Proč chcete členy a hosty takto odlišovat? 

Jednak věříme, že naši členové jsou hrdí na to, že k nám patří. Jednak odznáček znamená, že služby každého člena známe a víme, že to, co dělá, dělá dobře, že se umí chovat a ví, co je to networking. Tedy, že nejen bere, ale i dává a umí spolupracovat. Také si myslím, že členové Smartu si za svými službami opravdu stojí. 

Co spojuje členy Smart Networku? 

Samozřejmě nemůžu říct, že všichni, kteří jsou členové, jsou nejlepší ve svém oboru a vždy chodí včas na schůzky - to opravdu zajistit nemohu. Ale to, co nás spojuje, určitě je, že vše co děláme, děláme s obrovskou láskou a nadšením. 

Členové odznáčky zapomínali, tak jsme zavedli půjčovnu

Nosí členové Smart odznáčky na akce poctivě? 

Všichni je sice dostali, ale často je bohužel zapomínají doma nebo v autě. Na druhou stranu mnozí je nosí na svých kabelkách a taškách, dokonce i chlapi. Ale právě proto, že členové často zapomínali, jsme zavedli půjčovnu. Před každým business ránem, večeří nebo jinou akcí odznáčky vyfasují ti, co je zapomněli, a při odchodu si je od nich zase vybereme. Postupně nám tedy odznáčky v půjčovně ubývají... Ale výrobou nových podporujeme chráněnou dílnu jednoho z členů Smartu - art21

Čím se ještě členové odlišují?

Další odlišností, která ale není vidět na první pohled, jsou BrnoCityCard se Smart logem. Naši členové díky této kartě mají všechny výhody, které poskytuje BrnoCityCard, což je asi 40 slev v centru Brna. Stejně tak ale mohou využívat všechny benefity, které jsou uvedeny u našich členů na webu. Jsou to jak různé slevy, speciální služby, tak například konzultace zdarma. 

Adéla Hájková - redakce

Další články

Smart Network
Člen Martin Másilko: Socionika mi poskytla srozumitelné odpovědi Martin Másilko pomáhá klientům s rozdílnostmi ve vnímání světa a pochopením vzájemných interakcí, učí nás objevovat nejen své silné stránky, ale přijmout i ty slabé. Poté už stačí málo najít svou kýženou pozici ve společnosti.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky: Mgr. Jaroslava Fraňková Představujeme Vám další naši členku paní Jaroslavu Fraňkovou. Zabývá se fyzioterapií a na svých terapiích spojuje danou oblast s cvičením yogy. Zajímá Vás více? Pak si přečtěte celý článek!
Detail článku
Smart Network
Člen JAKÉ BYLY VÁNOCE V MYJÓMI Každý z Vás se těší na Vánoce. My bychom Vám chtěli ukázat Vánoce pod taktovkou MYJÓMI.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb