Konference MBI 2016 - PODNIKEJTE CHYTŘE!

20.4.2016
Smart Network

Koncem května čeká na všechny podnikatele, obchodníky a širokou veřejnost jedinečná konference MBI 2016 PODNIKEJTE CHYTŘE, která se uskuteční v prostorách brněnského kongresového centra Mitrovski. Očekávat můžete zkušené řečníky, zajímavé přednášky a bohatý program plný inspirace a motivace.

Prestižní jednodenní konference nabitá zkušenými profesionály a skvělou atmosférou vás zavede do oblastí byznysu, investic a osobního rozvoje. Tým MBI se zaměřil na důležitá témata, jako jsou: nastartování podniku, financování a investování a také záludnosti nové legislativy pro podnikatele. Jednotlivá témata budou rozdělena do přednášek, kde si každý z účastníků najde to své.

 

Program v kostce

Jako první se vám představí Mgr. Haris Cerimovic, který je známý v rozvoji franchisingu a obchodních strategií po celém světě. Na této přednášce si rozšíříte zkušenosti v oblasti podnikání, jak se vypořádat s překážkami anebo jak zvýšit hodnotu vlastní firmy. Mgr. Haris Cerimovic se danému tématu věnuje již více než 10 let. A pokud znáte cukrárny Aida, tak právě i tento podnik prošel pod rukama Mgr. Cerimovice.

Po polední pauze se nám představí pan Jiří Novotný - ředitel a jednatel společnosti ACCONTES s. r. o, který vás provede problematikou nové legislativy pro podnikatele. Velkým tématem budou úskalí a rizika podnikání v roce 2016 jako například kontrolní řízení, důsledky porušování pravidel a další. Pan Novotný se v této oblasti pohybuje již více než 16 let. Má za sebou již velkou řadu různých školení a vzdělávacích kurzů, které pomáhají podnikatelům a obchodníkům.

Následující řečník Ing. Jiří Kačmař se zaměří na financování a investování. Zazní zde témata jako například: jak utéci před zápornými úrokovými sazbami, jak se vyhnout nejčastějším chybám při investování, jak nejlépe zhodnotit peníze firmy a další. Ing. Kačmař se poradenské činnosti věnuje již více než 17 let a za tuto dobu nasbíral bohaté zkušenosti. Zaměřuje se na úspěšné lidi, majitele firem a obce, kterým pomáhá správně investovat a zhodnocovat tak jejich peníze.

V ceně vstupenky je kromě přednášek a doprovodného programu také občerstvení pro všechny účastníky konference. Bližší informace k programu, seznam řečníků a přednášek najdete na webových stránkách společnosti https://www.mbi.cz/konference-mbi/ nebo na stránkách akce konference MBI 2016 PODNIKEJTE CHYTŘE.

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Člen MITROVSKI NA GRILU – O GRILU 2/2 3 minuty čtení. Češi grilují rádi a špatně, tvrdí jeden známý kuchař. My věříme tomu, že to druhé pravda není. Pokud si ale svými výkony nejste jisti, přijďte k nám!
Detail článku
Smart Network
Smart První business ráno v Praze úspěšně za námi Business rána SMART NETWORK se dostala už i do Prahy. Jak vypadalo to první a jak se líbilo účastníkům? Přečtěte si krátký článek a podívejte se na videoreportáž Záruky kvalit.
Detail článku
Smart Network
Člen Body Revolution představuje novinku - TRX YOGA Jako první v Brně jsme přinesli tuto žhavou novinku ze světa fitness. Stále více oblíbené cvičení na závěsném systému TRX spojené s klidnou a meditační jógou.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace