Letní čtvrtletník roku 2016 aneb žhavé novinky ve Smart Networku

7.7.2016
Smart Network

Milí příznivci Smart Networku,

než vám budeme pomaličku odkrývat naše žhavé letní novinky, připomeňte si začátek roku v našem klubu, a to pročtením jarního čtvrtletníku roku 2016! V něm jsme vám představili projekt Podnikání pod pokličkou a také jsme vám představili členy, kteří nově vstoupili do klubu či svoje členství po roce obnovili.

 

Vítáme nové členy

Již tradičně na začátku našeho čtvrtletníku vítáme nové členy, kteří rozšířili naše řady. Jsme velice rádi, že můžeme přivítat Kateřinu Málkovou a Petra Mikšoviče za firmu Bezones. Celý tým firmy vytvořil unikátní projekt sociální sítě pro firmy! I zde se tedy můžeme propojit a vytvářet databáze a sítě kontaktů. Profil našeho klubu zde naleznete také!

V Brně s námi navázala spojení Nika Lárová, moderátorka a dětská animátorka. Nejen, že se stala členkou našeho klubu, ale rozšířila i tým vedoucích brněnských business rán. Pravidelně ji budete potkávat na středečních ránech, kde bude tvořit duo s Petrem Horkým. Více o naší vedoucí si můžete přečíst ZDE!

Dalším novým členem, kdo zároveň rozšířil řadu vedoucích business akcí, je Jirka Filip - Hodinový mluvčí. Nově povede business večery s Barborou Urbánkovou za VITOM Group. Tato podvečerní setkání se převlékají do zcela nového kabátu :-) Budou se nově konat v prostorách hotelu Fair, a to vždy ve středu! Další novinky těchto setkání vám budeme postupně poodhalovat :-)

V kraji Vysočina se stala novou členkou paní MgrJitka Švaříčková za firmu Diana Třebíč, o. p. s. V Brně je naším nejmladším členem ještě Jiří Ozdobinski, a to s firmou Videokoutek a MadMenMedia. Pan Ozdobinski pro nás zpracovával již video z Videokoutu, který jsme měli na vánočním večírku 2015. Shlédnout toto video můžete ZDE!

Naše řady rozšířila také paní Bohumila Mácová, která začala s klubem spolupracovat a pomáhá nám s přípravou business akcí v Brně i v Jihlavě. Je to opravdu energická žena a brzy vám ji představíme v rozhovoru, kde se nebudeme bát zeptat se přímo "na tělo".

Nesmíme zapomenout ani na naše členy, kteří své členství po roce znovu obnovili, a vidí tak v našem klubu přínos a budoucí spolupráci. Mezi nimi jsou Martin Másilko za SocionikuLudmila ChramosilováRoman Vágner a Ladislav Pavlíček za rovAn promostudio, tým zástupců za Institute of applied psychology, Petr Horký a Michal Kučera za MYJÓMI družstvo invalidů.

Věříme, že v klubu naleznete mnoho příležitostí pro osobní či pracovní rozvoj, možnosti spolupráce, nebo také přátelství. Zdokonalujte se v networkingu účastí na business akcích v Brně a v Jihlavě a využijte jej pro efektivní prodej a obchod. Kde jinde se více zdokonalit v networkingu, než právě v klubu Smart Networku? :-)

 

Žhavé novinky - změna místa

Jsou to již dva roky, co máme kancelář v centru Mitrovski a rok a půl, co jsme uspořádali první podnikatelské setkání v těchto místech  a přesunuli tam většinu našich aktivit. Od té doby jsme tam zažili desítky podnikatelských setkání, vánoční večírek, rozmanité workshopy a další společenské akce.

Nicméně sami cítíme, že je čas na změnu a i od vás jsme dostali řadu podnětů. Novým místem konání brněnských business rán bude přes léto hotel Vista, který se nachází v Brně Medlánkách. Ti z vás, kteří s námi zažili již první business akce, si jistě vzpomenou! Po dvou letech se vracíme ke kořenům :-) Zvažujeme ale i další místa jako Jednu Báseň na Londýnském náměsti, kde probíhalo červnové business ráno k plné spokojenosti všech účastníků. Proto se od září nechte překvapit.:-)

Business večery také mění svoje místo konání na FAIRHOTELU, nacházející se v Brně v ulici Rybářská. Podvečerní setkání (které v tomto hotelu můžete zažít na otevřené terase) budou nově bývat ve STŘEDU! Akcí vás bude provázet také nové duo vedoucích  - Jirka Filip a Barbora Urbánková

Více o těchto změnách se můžete dočíst v článku NOVÁ ÉRA PROJEKTU MORE SMART PŘICHÁZÍ...

 

Projekt MORE SMART...

Postupně vám budeme odkrývat dílčí změny, které komplexně vytvoří novou podobu klubu Smart Network. Prvním velkým krokem pro nás bylo změnit místa konání business akcí, abyste se cítili dobře.  Tímto vás tedy vyzýváme, abyste business akce na nových místech navštívili a poskytli nám na ně zpětnou vazbu. Vašich názorů si vážíme.

Těšíme se na vás na letnních setkání v Brně. Kalendář akcí naleznete ZDE!

 

Přestávka s Prahou

Poslední business ráno, které se konalo v Praze spolu s workshopem o networkingu a prodeji proběhlo 13. 7. 2016. Na čas se s tímto městem rozloučíme a budeme soustředit všechnu naši sílu a píli do setkání v Brně a v Jihlavě. Jednáme o obnovení Prahy od září tentokrát s business obědem. V případě zájmu nám dejte vědět.

 

Věříme, že nám i nadále budete zachovávat přízeň a společně se budeme potkávat na ranních či večerních setkáních podnikatelů. Společně můžeme rozvíjet naše byznysy, sdílet doporučení i kontakty a spolupracovat.

Ve fotogalerii naleznete fotky našich nových vedoucích: Jirka Filip, Barbora Urbánková a Niki Lárová.

Krásné léto vám přeje celý tým Smart Network

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Člen Aneta Kuklínková ve svůj svatební den Aneta Kuklínková je ředitelkou Dívky ČR - hledáme sympatickou sportující dívku a dělali jsme jí společnost v její velký den!
Detail článku
Smart Network
Smart Jak investovat do umění? Nevíte čím udělat radost sobě a svým blízkým, ale zároveň udržet hodnotu Vašich peněz?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace