Marketing a reklama ruku v ruce? U nás ano!

7.6.2016
Smart Network

Naším cílem je poskytovat kvalitní a komplexní služby pro Vaši reklamu a marketingové aktivity na jednom místě. Díky našemu technickému zázemí jsme schopni zajistit většinu služeb vlastními silami a díky tomu jsme schopni nabídnout skvělé ceny a krátké termíny dodání.

 

Náš příběh se začal odehrávat v roce 1997, kdy jsme vstoupili na dynamicky se rozvíjející reklamní trh jako marketingová a komunikační agentura. Díky usilovné práci a přístupu k zákazníkům jsme rozvíjeli náš potenciál a od roku 2005 jsme známým hráčem na marketingovém poli jako společnost Kilion, s. r. o. .

Náš core business je veletržní servis a pořádání event marketingových akcí pro významné firmy napříč všemi obory.  Skvěle se orientujeme na trhu a nasloucháme našim zákazníkům. Díky tomu známe Vaše přání a potřeby. Naši zákazníci oceňují především komplexnost našich služeb. A co vše pro vás tedy umíme zařídit? Čtěte dále!

 

ODDĚLENÍ NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Grafické oddělení
Malonákladový digitální tisk
Velkoplošný tisk
Produkce
Online marketing

Nejvíce nás baví realizace Event marketingových aktivit a veletržního servisu. V těchto realizacích zapojíme všechny oddělení naší společnosti. Zvládáme také marketingovou komunikaci a prodejní strategii. Díky tomu umíme realizovat i rozsáhlé projekty v oboru reklamy a marketingu.

 

PROJEKTY SPOLEČNOSTI KILLION, S. R. O.

www.3Dlogodesign.cz

Víme, že je mnohdy zbytečné a nesmyslné utrácet nemalé prostředky za výrobu a uskladnění různých nápisů a firemního loga, které využijete jen příležitostně, třeba na veletrzích a výstavách. Rozhodli jsme se tedy, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti - pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Zajímá nás i Váš příběh, pokud se tedy rozhodnete, že byste si ho raději zakoupili, rádi Vám vyjdeme vstříc.

www.Reklamni-napoje.cz

Zabýváme se výrobou reklamních nápojů, které si sami zvolíte. Vytvoříme pro Vás originální reklamní předmět, od grafického návrhu po potisk a dopravu až k Vám. Tento originální reklamní předmět využijete při nejrůznějších akcích, jako jsou veletrhy, výstavy, firemní večírky, otevírací akce, přímý (direct) marketing a nabízí širokou škálu propagace.

www.Kilion-line.cz

V tomto novém oddělní naší agentury se zabýváme digitálním marketingem, který v sobě zahrnuje prakticky veškerou marketingovou komunikaci na základě moderních technologií a především internetu. Je důležité si uvědomit, že bez kvalitního internetového marketingu přicházíte o spoustu zákazníků. Internet v současnosti prostupuje životy nás všech.

Prakticky každý, bez ohledu na věk, má denní kontakt s internetem v práci, škole nebo ve volném čase. Pokud máte firmu, e-shop nebo potřebujete propagovat cokoliv jiného, je internet velice účinným nástrojem pro Vaši komunikaci s potenciálními zákazníky a uživateli.

V této oblasti zajišťujeme komplexní a kvalitní slžby, od grafických návrhů webdesignu, statických a animovaných bannerů, přes výkonnostní marketing (PPC systémy, Afiiliate marketing apod.), až po správu profilů na sociálních sítích a e-mail marketing. Jsme také schopni nabídnout tvorbu, jazykovou lokalizaci (překlady, dabing nebo vkládání titulků) videí a reklamních sdělení

Naše výhody pro Vás

Kromě již zmíněné široké škály našich služeb nabízíme i svou podporu vašeho businessu. Ta se projeví zejména v individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a snaze vyjít mu co nejvíce vstříc jeho potřebám.

 

VÝZNAMNÉ FIRMY UŽ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ – PŘIDÁTE SE K NIM?

Na předchozích řádcích jsme Vám představili činnosti naší firmy, komplexnost našich služeb a to jsou – alespoň doufáme – důvody, které by Vás měli přivést k nám. Pokud nejste spokojeni s prodejem svých výrobků a chcete Vaši firmu zviditelnit, obraťte se na nás. Nemusíte už hledat nikoho jiného – vše zařídíte na jednom místě!

Ve firmě Killion, s. r. o.!

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Ondřejem Svobodou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Ondřej Svoboda, majitel firmy SimpleLift s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Anabix CRM - Byl jednou jeden ičař aneb CRM nad tabulky Byl jednou jeden podnikatel, zdatný obchodník. Na své cestě k úspěchu narazil na moudrou duši, která mu nabídla zázračné CRM. “Já že mám mít CRM? Sama měj CRM! Za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží!”
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: “Jak být na schůzce pro druhého přínosem” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 35. díle Gabriela se zaměřuje na otázku “Jak být na schůzce pro druhého přínosem”
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace