MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA S MBI

14.12.2015
Smart Network

Svatý Mikuláš jako patron námořníků a rybářů a ochránce převozníků, a chrání hlavně děti. V dřívějších dobách pečoval o mosty a chránil před povodněmi až do 18. století, dnes si Mikuláše všichni pamatujeme jako hlavního ze známé trojice - anděl, Mikuláš, čert.

MBI přivítalo sv. Mikuláše na své akci, kde panovala skvělá atmosféra, návštěvníci s jejich ratolestmi mohli vyzkoušet známé malování na obličej nebo si vyrobit nejdelší papírový řetěz.  Velmi oblíbenou se stala vernisáž vytvořená z obrázků všech malých návštěvníků, které budou rozvěšeny po celém našem MBI Storu na Vídeňské 34 až do Vánoc.

Třešničkou na dortu celé akce byl samozřejmě sv. Mikuláš v doprovodu s čertem a andělem, kteří roznášeli všem bohatou nadílku. Více informací a fotek naleznete na http://www.mbi.cz/novinky/ nebo můžete shlédnout video z akce přímo zde.

 

Společnost MBI se chystá i na další akce zaměřené nejen na děti.  Proto budeme velmi rádi, když se i Vy příště zúčastníte. O dalších eventech Vás budeme postupně infomovat prostřednictvím našeho facebooku nebo nás můžete zahlédnout i v terénu. Naše eventy nabízejí našim klientům nové zážitky a informace, inspirativní prostředí i setkávání. Cílem je poznávat klienty nejen po stránce financí, ale i osobní a společenské.

V lednu pro Vás chystáme velkou soutěž o hodnotné ceny. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.  Ale budeme Vás ještě chvíli napínat, znění otázky se dozvíte až po novém roce.

Vaše MBI

Kateřina Srostlíková

Další články

Smart Network
Smart Křest knihy Líheň podnikatelských nápadů: O svůj příběh se podělí Ing. Jarmila Křížová Majitelka Cukrářství a pernikářství Pusinka, které najdete v Králově Poli a u Mendlova náměstí v Brně a které bylo založeno již v roce 1992. Jaká byla cesta k úspěšnému podnikání, které dává práci 18 lidem?
Detail článku
Smart Network
Smart FOTOREPORT + VIDEOZÁZNAM Z 1. NETWORKINGOVÉHO PÁRTYPLESU SMART NETWORK Aneb šedesátá léta nikdy nezestárnou.
Detail článku
Smart Network
Smart Představení týmu: Michaela Dočekalová V rozhovoru vám více představíme člena našeho Smart týmu - Michaela Dočekalová.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace