Moderátorka na 1. socionickém setkání

28.12.2015
Smart Network

Co je Socionika?

Socionika je věda zabývající se rozdílnostmi ve vnímání světa lidmi. Každého člověka lze zařadit do jednoho z 16 socionických typů, a to dle jeho vnímání okolí. 

Každý den se setkáváme s mnoha lidmi. Jsme rozdílné povahy, a proto mezi námi vznikají různé reakce. Orientovat se v druhých lidech se stává stále důležitější.

Socionika pomáhá zlepšovat mezilidské vztahy, rozvíjet talent dětí a dospělých a toleranci k ostatním. Socionika se také uplatňuje při realizaci v práci a v utváření týmu a kolektivu.

 

1. socionické setkání

V Brně, Praze či Jihlavě je Socionika stále populárnější, a lidé se nejen nechávají rádi otypovat, ale také sami chtějí pronikat do světa Socioniky, a pochopit jednotlivé souvislosti i výhody. A právě tito lidé, skalní fanoušci Socioniky, se sešli 26. 11. 2015 v Brně na historicky PRVNÍM SOCIONICKÉM SETKÁNÍ.

Účastníků bylo přes 50 a každý z nich si jistě odnesl nové znalosti z tohoto světa. Na programu setkání byla nejdříve prezentace hlavních školitelů Martina Másilka a Filipa Vítka, a to o novinkách a vizích pro rok 2016, dále následovaly praktické ukázky jednotlivých socionických typů a hrálo se i divadlo ve "kvadrách". 

 

Jaká byla role moderátorky a networkerky?

Této role se ujala, s nadšením pro ni typickým, slečna Gabriela Mrkvicová, kterou mnozí znáte z podnikatelského klubu Smart Network

Role networkerky spočívala v propojování účastníků, koordinaci akce a poskytováním kontaktů před samotnou událostí. Moderátorskou roli zvládla taktéž na jedničku a dokonce se zapojila i do praktických ukázek socionických typů.

Pro ty z vás, kdo Socionice rozumíte, vám prozradíme, že je typ Hugo :-)

 

Reference od pořadatele Martina Másilka

" Děkuji za moderování a propojování networkingem na našem socionickým setkání. Gabi Mrkvicová to zvládla perfektně a s noblesou. Byla příjemná atmosféra a lidé se velmi dobře bavili. Díky." Martin Másilko, hlavní lektor Socioniky v České republice.

 

Ve fotogalerii pod článkem naleznete výběr jen několika málo fotografií z tohoto setkání. Pokud máte zájem, obsáhlejší album naleznete na facebookovém profilu Socioniky.

 

Pokud i vy chcete vyzkoušet služby networkerky na vaší akci, pak neváhejte, a kontaktujte slečnu Mrkvicovou:

tel.: 775 649 843
mail: mrkvicova@smart-network.cz

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Investice do komerčních realit v Brně "U Andersena" v ulici Slovákova Investice do komerčních realit v Brně je mnohdy věc náhody. Kvalitních nemovitostí na dobré adrese je málo. Zde ale jsou. Na Slovákové v Brně. Jedinečných příležitostí mnoho není, neváhejte.
Detail článku
Smart Network
Smart FOTOREPORT + VIDEOZÁZNAM Z 1. NETWORKINGOVÉHO PÁRTYPLESU SMART NETWORK Aneb šedesátá léta nikdy nezestárnou.
Detail článku
Smart Network
Člen JAKÉ BYLY VÁNOCE V MYJÓMI Každý z Vás se těší na Vánoce. My bychom Vám chtěli ukázat Vánoce pod taktovkou MYJÓMI.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace