Networkerka a moderátorka na akci University of applied management

19.11.2015
Smart Network

University of Applied Management je univerzita, která je akreditována evropskou, americkou a globální akreditační institucí pro vzdělávání graduálního a postgraduálního vzdělávání. 

Zájemci o postgraduální vzdělávání si můžou vybrat ze dvou druhů studia:  

  • MBA - Perfekce v managementu a leadershipu
  • BBA - Exceletní obchodník

 

Celý večer se nesl v přátelské atmosféře

Dne 12. 11. 2015 tato instituce pořádala v Holiday Inn večerní setkání, na kterém se prezentovala a přiblížila formu MBA studia.

Právě na tuto akci byla pozvána i networkerka Gabriela Mrkvicová, aby celou akci moderovala. Svého úkolu se zhostila více než dobře a celý večer se nesl v přátelské atmosféře plné úsměvů a dobré nálady.

Na starost měla i koordinaci. Vše tedy probíhalo plynule. V průběhu večera probíhaly dvě networkingové hry, kde se moderátorka zapojila jako networkerka.

 

Moderátorské schopnosti jsou živelné jako sama networkerka

"Večírek se líbil nejen nám, ale i hostům, v drtivé většině se jednalo o pozitivní reakce. Moderátorské schopnosti slečny Mrkvicové jsou živelné jako ona sama.", nám po události sdělila paní Bc. Alena Drábková, která pracuje v oddělení HR.

"Slečnu Mrkvicou jsme oslovili aby nám moderovala vánoční večírek. Je to profesionálka každým coulem. Velice nám pomohla s organizací a samotné setkání rozproudila, tak jak je to pro ní typické. Je to živel.  Většina odcházela s úsměvem na rtech a plní dojmů. Přesně tak to má být."  Tuto krásnou referenci nám na portál zarukakvalit.cz napsala paní Zdena Marková.

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky Dagmar Jelínkové a společnosti ECONOMY RATING a.s. Rádi byste využili nejrůznějších dotací, ale neorientujete se ve světě všech náležitostí k nim? Nezáleží, zda řídíte velký podnik či jste OSVČ. Pro získání dotace je vždy dobré mít spojence. Využijte ECONOMY RATING a.s.
Detail článku
Smart Network
Smart Workshop "Řekni do minuty vše!" Gabriely Mrkvicové Chcete zefektivnit svoje představení v jedné minutě na business akcích? Chcete zlepšit i svoji ústní sebeprezentaci na obchodních schůzkách? Pak si nechte poradit!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace