Networkerka a moderátorka na akci University of applied management

19.11.2015
Smart Network

University of Applied Management je univerzita, která je akreditována evropskou, americkou a globální akreditační institucí pro vzdělávání graduálního a postgraduálního vzdělávání. 

Zájemci o postgraduální vzdělávání si můžou vybrat ze dvou druhů studia:  

  • MBA - Perfekce v managementu a leadershipu
  • BBA - Exceletní obchodník

 

Celý večer se nesl v přátelské atmosféře

Dne 12. 11. 2015 tato instituce pořádala v Holiday Inn večerní setkání, na kterém se prezentovala a přiblížila formu MBA studia.

Právě na tuto akci byla pozvána i networkerka Gabriela Mrkvicová, aby celou akci moderovala. Svého úkolu se zhostila více než dobře a celý večer se nesl v přátelské atmosféře plné úsměvů a dobré nálady.

Na starost měla i koordinaci. Vše tedy probíhalo plynule. V průběhu večera probíhaly dvě networkingové hry, kde se moderátorka zapojila jako networkerka.

 

Moderátorské schopnosti jsou živelné jako sama networkerka

"Večírek se líbil nejen nám, ale i hostům, v drtivé většině se jednalo o pozitivní reakce. Moderátorské schopnosti slečny Mrkvicové jsou živelné jako ona sama.", nám po události sdělila paní Bc. Alena Drábková, která pracuje v oddělení HR.

"Slečnu Mrkvicou jsme oslovili aby nám moderovala vánoční večírek. Je to profesionálka každým coulem. Velice nám pomohla s organizací a samotné setkání rozproudila, tak jak je to pro ní typické. Je to živel.  Většina odcházela s úsměvem na rtech a plní dojmů. Přesně tak to má být."  Tuto krásnou referenci nám na portál zarukakvalit.cz napsala paní Zdena Marková.

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart Letní čtvrtletník roku 2016 aneb žhavé novinky ve Smart Networku Jaro s sebou přineslo několik novinek. Tou největší byl projekt Podnikání pod pokličkou. V klubu ovšem nezahálíme a přinášíme vám další letní novinky....
Detail článku
Smart Network
Smart Moderátorka na akci Kovolitu Velkolepá akce, která byla jedinečná v historii firmy Kovolit. Plno zábavy, soutěží pro děti i bohaté občerstvení. S čím pomáhala networkerka?
Detail článku
Smart Network
Člen Zimní radovánky v Rakousku Zimní dovolenou na horách si stále ještě dopřává většina Čechů. Dnes jsme se zaměřili na našeho souseda - Rakousko. Naleznete zde tipy na sněhové radovánky pro celou rodinu.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace