Networkerka na akci Dívka ČR

20.8.2015
Smart Network

Dívka ČR je soutěž krásy pro mladé slečny i dívky z celé České republiky, které jsou nejen krásné, ale také sportovně založené a žijí zdravým životním stylem. Tato akce se koná již tradičně v Blansku. Letošní ročník se ponese v atmosféře splněných přání již 12. 9. Chcete - li se dočíst více informací o této akci klikněte ZDE

Koho se bude snažit networkerka propojit a seznámit?

Zkušená networkerka Ing. Gabriela Mrkvicová má mnohaleté zkušenosti s networkingem i seznamování lidí, a to především díky klubu Smart Network, jehož je majitelkou a jednatelkou. Dokáže nalézt propojení téměř mezi všemi lidmi rozdílných oborů. Právě díky těmto zkušenostem byla oslovena, aby se akce zúčastnila a pomohla tak organizátorce.

Na akci bude přítomno mnoho obchodních i generálních partnerů, díky nimž může být akce uskutečněna. Pro networkerku tedy bude hlavní náplní práce tyto obchodní partnery nejdříve seznámit mezi sebou, a následně propojit a najít možnosti jejich budoucí spolupráce.

Po akci bude pro vip partnery připraven raut, během kterého bude probíhat také networking. I v této části večera bude přítomna přátelská networkerka, která v případě zájmu obchodní partnery seznámí a propojí.

Nezapomeňte vizitky :-)

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen Pracujte jako tým - 4.díl Na základě našeho seriálu o motivaci vám přináším i seriál o teamworku, společně si projdeme pár cvičení na zlepšení vaší firemní spolupráce.
Detail článku
Smart Network
Smart Fotoreportáž z oslavy 3. narozenin Smart Networku Chcete si společně s námi zavzpomínat na oslavu 3. narozenin Smart Network? Podívejte se na krásné fotky z natáčení videa i samotné oslavy.
Detail článku
Smart Network
Smart O Smart Networku psali v novinách II. Kde najít ty nejlepší lidi pro business? No přeci ve Smart Network! Jeden z článků ze série nesl tento název již v únoru 2014. A platí to stále!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace