Networkerka na akci Dívka ČR

20.8.2015
Smart Network

Dívka ČR je soutěž krásy pro mladé slečny i dívky z celé České republiky, které jsou nejen krásné, ale také sportovně založené a žijí zdravým životním stylem. Tato akce se koná již tradičně v Blansku. Letošní ročník se ponese v atmosféře splněných přání již 12. 9. Chcete - li se dočíst více informací o této akci klikněte ZDE

Koho se bude snažit networkerka propojit a seznámit?

Zkušená networkerka Ing. Gabriela Mrkvicová má mnohaleté zkušenosti s networkingem i seznamování lidí, a to především díky klubu Smart Network, jehož je majitelkou a jednatelkou. Dokáže nalézt propojení téměř mezi všemi lidmi rozdílných oborů. Právě díky těmto zkušenostem byla oslovena, aby se akce zúčastnila a pomohla tak organizátorce.

Na akci bude přítomno mnoho obchodních i generálních partnerů, díky nimž může být akce uskutečněna. Pro networkerku tedy bude hlavní náplní práce tyto obchodní partnery nejdříve seznámit mezi sebou, a následně propojit a najít možnosti jejich budoucí spolupráce.

Po akci bude pro vip partnery připraven raut, během kterého bude probíhat také networking. I v této části večera bude přítomna přátelská networkerka, která v případě zájmu obchodní partnery seznámí a propojí.

Nezapomeňte vizitky :-)

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Ondřejem Svobodou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Ondřej Svoboda, majitel firmy SimpleLift s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Anabix CRM - Byl jednou jeden ičař aneb CRM nad tabulky Byl jednou jeden podnikatel, zdatný obchodník. Na své cestě k úspěchu narazil na moudrou duši, která mu nabídla zázračné CRM. “Já že mám mít CRM? Sama měj CRM! Za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží!”
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: “Jak být na schůzce pro druhého přínosem” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 35. díle Gabriela se zaměřuje na otázku “Jak být na schůzce pro druhého přínosem”
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace