O Smart Networku psali v novinách...

10.5.2016
Smart Network

Smart Network vznikl již v roce 2014 a od té doby prošel velkým rozvojem. Spustili jsme nový web, uspořádali přes 160 business akcí ve městech Brno, Jihlava, Praha a v začátcích také v Prostějově! Pořádali jsme pro členy i hosty také společenské události: 1. networkingový párty ples, Smart valentýnský workshop, oslavu 1. i 2. narozenin Smartu a mnoho dalších.

O Smart Networku a jeho akcích se psalo v průběhu roku 2014 také v novinách (konkrétně noviny NEW). Celkem bylo vytvořeno 12 článků. Výňatky ze 4 nejlepších článků se dočtete níže, a následně jsou vyfoceny a vloženy do fotogalerie tohoto článku.

 

Co bylo motivem pro budování Smart Networku?

(článek "GABRIELA MRKVICOVÁ - Jsem asi nejpilnější účastnice školení")

"Miluji nové lidi a nové věci. Kdykoli mám příležitost zjistit, co je nového ve světě podnikání, mám velký zájem u toho být. Je to vlastně můj životní styl být u všeho, co stojí za to. Proto jsme začali se Smart Network." říká zakladatelka Smartu Gabriela Mrkvicová.

3 základní principy klubu:

  • Princip švédského stolu - po každé business akci i dalších setkáváních se můžete potkat s těmi, kteří vás oslovili. Ti ostatní vás třeba osloví příště.
  • Princip kolektivního mládí - všichni se u nás a s námi rádi baví, na některých akcích dokonce i tančí.
  • Princip vzájemného respektu - každý máme své cíle a hodnoty. Proto se respektujeme a pomáháme si v oblastech, které nám jsou blízké.

 

V pomoci druhým vidíme smysl

(stejnojmenný článek)

Za dobu existence jsme podpořili již řadu nadací, neziskových organizací a také nadační fond. Všechny tyto organizace od nás dostávají roční členství s 90 % slevou. Věříme totiž v podporu společensky přínosných aktivit neziskových organizací zaměřených na pomoc těm, kteří ji potřebují.

Členem našeho klubu byla Modrá beruška podprující děti s autismem, Liga vozíčkářů pomáhající hendikepovaným skrze asistenční služby, podpořili jsme také Anabell zaměřující se na pomoc ženám s poruchami příjmu potravy.

(Pozn. v současnosti podporujeme Nadační fond Lepší vyhlídky, evropský nadační fond Sunrise, Myjómi družstvo invalidů, Slezskou diakonii)

 

Práci a zábavu lze snadno spojit

V průběhu roku 2014 Smart Network uspořádal několik kulturních akcí. V květnu byl uspořádán oběr v hotelu Barceló v Brně, kde s přítomnými poobědval i mistr etikety - Ladislav Špaček.  Každý účastník dostal knihu Business etiketa a také podpis od pana Špačka!

Následovala luxusní módní show Black & White pořádaná One PR agenturou. Akce byla moderována Jarem Slávikem a Gábinou Partyšovou.

Netradiční networking? V klubu Smart Network není nic nemožné... Networkingová loď byla exkluzivní plavba na parníku po brněnské přehradě doprovázená tance, hudbou, velkou zábavou a také s ohňostrojem v podání show Ignis Brunensis :-) Akce byla spolupořádána klubem Business for Breakfast Brno.

 

A jak probíhaly první narozeniny klubu Smart Network?

Na konci srpna 2014 se v brněnském AS Clubu děly velké věci. Smart Network slavil první narozeniny! Spousta skvělého jídla, sushi, dezerty a exkluzivní víno doplněné o zábavný program dělalo radost 130 hostům!

Druhé narozeniny Smartíček oslavil v srpnu roku 2015 a vzpomínky si můžete oživit ve fotogalerii na facebooku - odkaz ZDE!

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Smart FOTOREPORT + VIDEOZÁZNAM Z 1. NETWORKINGOVÉHO PÁRTYPLESU SMART NETWORK Aneb šedesátá léta nikdy nezestárnou.
Detail článku
Smart Network
Člen MBI Passport - vstupenka do světa výhod MBI Další slevová karta v Brně? Vůbec ne! MBI Passport je vstupenkou do MBI Storu, pozvánkou na eventy MBI a zároveň v sobě zahrnuje výhodné nabídky partnerů MBI z oblasti lifestyle - cestování, nákupy, akce, festivaly a další.
Detail článku
Smart Network
Člen Starého psa novým kouskům (ne)naučíš Naše členka Michaela Drábková v článku popisuje, že nic není nemožné a žádná překážka není tak vysoká, abychom ji nemohli přeskočit. Přečtěte si tento zajímavý článek.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace