O Smart Networku psali v novinách...

10.5.2016
Smart Network

Smart Network vznikl již v roce 2014 a od té doby prošel velkým rozvojem. Spustili jsme nový web, uspořádali přes 160 business akcí ve městech Brno, Jihlava, Praha a v začátcích také v Prostějově! Pořádali jsme pro členy i hosty také společenské události: 1. networkingový párty ples, Smart valentýnský workshop, oslavu 1. i 2. narozenin Smartu a mnoho dalších.

O Smart Networku a jeho akcích se psalo v průběhu roku 2014 také v novinách (konkrétně noviny NEW). Celkem bylo vytvořeno 12 článků. Výňatky ze 4 nejlepších článků se dočtete níže, a následně jsou vyfoceny a vloženy do fotogalerie tohoto článku.

 

Co bylo motivem pro budování Smart Networku?

(článek "GABRIELA MRKVICOVÁ - Jsem asi nejpilnější účastnice školení")

"Miluji nové lidi a nové věci. Kdykoli mám příležitost zjistit, co je nového ve světě podnikání, mám velký zájem u toho být. Je to vlastně můj životní styl být u všeho, co stojí za to. Proto jsme začali se Smart Network." říká zakladatelka Smartu Gabriela Mrkvicová.

3 základní principy klubu:

  • Princip švédského stolu - po každé business akci i dalších setkáváních se můžete potkat s těmi, kteří vás oslovili. Ti ostatní vás třeba osloví příště.
  • Princip kolektivního mládí - všichni se u nás a s námi rádi baví, na některých akcích dokonce i tančí.
  • Princip vzájemného respektu - každý máme své cíle a hodnoty. Proto se respektujeme a pomáháme si v oblastech, které nám jsou blízké.

 

V pomoci druhým vidíme smysl

(stejnojmenný článek)

Za dobu existence jsme podpořili již řadu nadací, neziskových organizací a také nadační fond. Všechny tyto organizace od nás dostávají roční členství s 90 % slevou. Věříme totiž v podporu společensky přínosných aktivit neziskových organizací zaměřených na pomoc těm, kteří ji potřebují.

Členem našeho klubu byla Modrá beruška podprující děti s autismem, Liga vozíčkářů pomáhající hendikepovaným skrze asistenční služby, podpořili jsme také Anabell zaměřující se na pomoc ženám s poruchami příjmu potravy.

(Pozn. v současnosti podporujeme Nadační fond Lepší vyhlídky, evropský nadační fond Sunrise, Myjómi družstvo invalidů, Slezskou diakonii)

 

Práci a zábavu lze snadno spojit

V průběhu roku 2014 Smart Network uspořádal několik kulturních akcí. V květnu byl uspořádán oběr v hotelu Barceló v Brně, kde s přítomnými poobědval i mistr etikety - Ladislav Špaček.  Každý účastník dostal knihu Business etiketa a také podpis od pana Špačka!

Následovala luxusní módní show Black & White pořádaná One PR agenturou. Akce byla moderována Jarem Slávikem a Gábinou Partyšovou.

Netradiční networking? V klubu Smart Network není nic nemožné... Networkingová loď byla exkluzivní plavba na parníku po brněnské přehradě doprovázená tance, hudbou, velkou zábavou a také s ohňostrojem v podání show Ignis Brunensis :-) Akce byla spolupořádána klubem Business for Breakfast Brno.

 

A jak probíhaly první narozeniny klubu Smart Network?

Na konci srpna 2014 se v brněnském AS Clubu děly velké věci. Smart Network slavil první narozeniny! Spousta skvělého jídla, sushi, dezerty a exkluzivní víno doplněné o zábavný program dělalo radost 130 hostům!

Druhé narozeniny Smartíček oslavil v srpnu roku 2015 a vzpomínky si můžete oživit ve fotogalerii na facebooku - odkaz ZDE!

Kateřina Jančíková - redaktorka

Další články

Smart Network
Člen ROZHOVOR o RÁDIU RUBI s naší členkou Valentinou Melichar Smékalovou Jaké je rádio Rubi? Kde si jej můžeme naladit? Lze jej poslouchat i online? Na tyto otázky nám odpověděla Valentina Melichar Smékalová. A co nám prozradila o své profesi? Dočtete se v našem rozhovoru!
Detail článku
Smart Network
Smart Závěrečný čtvrtletník, aneb shrnutí roku 2015 Rok 2015 se pomalu blíží ke svému konci a my bychom vám rádi představili novinky, které pro vás připravujeme pro rok 2016. Nechte se provést malou ochutnávkou novinek ve Smart Networku.
Detail článku
Smart Network
Člen SPORTOVNÍ DEN MYJÓMI 2016! Přestože se pomalu blížíme ke konci roku, léto nás již opustilo, tak jsem si dovolil zavzpomínat na letní horka, kdy se pořádal Sportovní den MYJÓMI. Rádi bychom se s Vámi podělili o nevšední zážitky. Proto čtěte dál.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Úhrada vstupného na akce: CZK: 2700633772/2010 EURO: 2701690402/2010
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace