Odstranění záznamů o klientovi - i to zařídí Privátní konciéř

27.12.2015
Smart Network

Reference od paní Ing. Pavelkové: 

V loňském roce jsem řešila problém, který se týkal mého životního pojištění u jedné finanční společnosti v Brně. Problém byl v nedodržení termínu a odložení mojí záležitosti, tak nějak na neurčito, ze strany pracovnice této společnosti. Jednoduše – odmlka a nezájem.

V té době se mi dostala do ruky vizitka „privátního konciéře". Tato služba mě oslovila přesně v tom smyslu, neztrácet čas s nepříjemností pro mě. Sama se v rámci svého podnikání věnuji klientům, svůj čas dávám ráda tam, kde je to potřebné a žádané. Proto jsem se kontaktovala pana Petra Špetlíka, byla v tom i určitá zvědavost, vyzkoušet něco nového.

Na základě plné moci můj problém vyřešil, přinesl mi zpět všechny dokumenty, zařídil, abych byla vymazána z jejich databáze jako klientka a už nikdy nebyla kontaktována touto finanční skupinou.

Po této příjemné zkušenosti jsem požádala pana Petra Špetlíka znovu o spolupráci. Letos na jaře mi byl velkou oporou při realizaci nové kuchyně v bytě. Pomáhal mi s grafickým návrhem a ochotně dohlížel na koordinaci všech prací. Elektrikářské práce zajistil a provedl sám osobně.

Jsem velmi spokojená a děkuji za všechno.

Ing. Petra Pavelková

 

Děkuji Vám paní Ing. Petro Pavelková

Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Člen OP Prostějov a nákupy v něm...... Někdy se klienti bojí, občas neví co je čeká, ale co jim mohu slíbit je skvělý servis a úžasný tým lidí, který se o něj postará ve chvíli, kdy si úplně nejsou jistí.
Detail článku
Smart Network
Smart Aplikace klubu Smart Network A je to tady! Smart Network má svoji aplikaci, která byla zveřejněna 01.07.2017. Co vše Vám tato aplikace přinese, a jaké jsou její výhody?
Detail článku
Smart Network
Člen Podzimní proměny ve Studiu Helena S otevřením nového studia jsme avizovali soutěž o proměny a tyto dámy je vyhrály. Nechaly nám volnou a proto se můžeme pochlubit opravdovými proměnami. Střih, barvení, kosmetické i fotografické služby získaly opravdu zdarma!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb