Odstranění záznamů o klientovi - i to zařídí Privátní konciéř

27.12.2015
Smart Network

Reference od paní Ing. Pavelkové: 

V loňském roce jsem řešila problém, který se týkal mého životního pojištění u jedné finanční společnosti v Brně. Problém byl v nedodržení termínu a odložení mojí záležitosti, tak nějak na neurčito, ze strany pracovnice této společnosti. Jednoduše – odmlka a nezájem.

V té době se mi dostala do ruky vizitka „privátního konciéře". Tato služba mě oslovila přesně v tom smyslu, neztrácet čas s nepříjemností pro mě. Sama se v rámci svého podnikání věnuji klientům, svůj čas dávám ráda tam, kde je to potřebné a žádané. Proto jsem se kontaktovala pana Petra Špetlíka, byla v tom i určitá zvědavost, vyzkoušet něco nového.

Na základě plné moci můj problém vyřešil, přinesl mi zpět všechny dokumenty, zařídil, abych byla vymazána z jejich databáze jako klientka a už nikdy nebyla kontaktována touto finanční skupinou.

Po této příjemné zkušenosti jsem požádala pana Petra Špetlíka znovu o spolupráci. Letos na jaře mi byl velkou oporou při realizaci nové kuchyně v bytě. Pomáhal mi s grafickým návrhem a ochotně dohlížel na koordinaci všech prací. Elektrikářské práce zajistil a provedl sám osobně.

Jsem velmi spokojená a děkuji za všechno.

Ing. Petra Pavelková

 

Děkuji Vám paní Ing. Petro Pavelková

Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Člen 13. Konference Asociace hotelů a restaurací ČR Přečtěte si více o Konferenci AHR ČR, kde proběhne předávání výročních cen "hoteliér roku". Náš člen Jan Strnad, manager ****Hotel Victory Brno, je nominován!
Detail článku
Smart Network
Smart Závěrečný čtvrtletník, aneb shrnutí roku 2015 Rok 2015 se pomalu blíží ke svému konci a my bychom vám rádi představili novinky, které pro vás připravujeme pro rok 2016. Nechte se provést malou ochutnávkou novinek ve Smart Networku.
Detail článku
Smart Network
Smart Networkerka v rádiu Kiss Hády V pondělí 21. 9. 2015 byla Ing. Gabriela Mrkvicová v rádiu Kiss Hády, kde měla během hodiny několik živých vstupů. O čem diskutovala a co bylo tématem rozhovorů?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace