Potřebujete catering pro firmu či soukromou párty? CATERING MITROVSKI je tady pro Vás.

7.1.2015
Smart Network

Catering MITROVSKI 

navazuje svou činností na 15 let tradice firmy Goodwill catering a párty servis. Ta se ve svých začátcích soustředila především na servis v rámci Brněnských veletrhů a výstav (BVV), k čemuž ji předurčovala už poloha v těsné blízkosti výstaviště.Na základě poptávky postupně rozšířila svou působnost na celou oblast Brna, Jižní Moravy i celé České republiky.

Catering MITROVSKI si je vědom své odpovědnosti vůči stávajícím klientům a zachovává proto zavedené standardy spolupráce a nadále rozšiřuje portfolio i kvalitu svých služeb. Nové klienty pak rádi přesvědčíme o tom, že spolupráce s námi se vyplatí.

Catering MITROVSKI pro vás realizuje akce všeho druhu a velikosti. Od malého coffee breaku až po kompletní zajištění velkých konferencí.

Pro jednodušší orientaci si můžete vybrat ze základního rozdělení cateringových služeb:

Raut / recepce

Občerstvení formou bufetových (švédských) stolů při různých společenských příležitostech. Může se jednat o různé oslavy, neformální setkání klientů či zákazníků, představení nového výrobku a podobně.

Při rautu se obvykle nabízí různé druhy občerstvení - od studeného, například kanapky, studené mísy a saláty, přes teplý bufet, dezerty, různé druhy nealkoholických i alkoholických nápojů, až po live cooking, neboli dokončování pokrmů před hosty. Typicky se jedná o krájení šunkové kýty, porcování větších ryb, příprava oblíbené japonské speciality sushi a grilování.

Koktejl

Jedná se o méně náročnou formu občerstvení při vernisážích, nebo módních přehlídkách. Většinou se jedná jen o studené občerstvení ve formě finger food (kanapky, minisendviče..), drobné koktejlové dezerty a nápoje. Bufetové stoly jsou nahrazeny obsluhujícím personálem, který prochází mezi hosty a nabízí vše z menších táců hostům přímo do ruky.

Banket

Je vrcholem gastronomického servisu. Jedná se o slavnostní hostinu pořádanou při výjimečných příležitostech. Hosté jsou usazeni dle zasedacího pořádku k banketním stolům nebo tabuli a jídlo je servírováno obsluhou podle předem stanoveného pořadí.

Coffee break

Coffee break představuje minimální formu pohoštění pro účastníky konferencí, seminářů a školení. V časově stísněném prostoru přestávky by měla kávová pauza poskytnout účastníkům prostor pro občerstvení a rychlé načerpání nové energie pro aktivní účast na dalším programu.

Mezi další námi poskytované služby patří například:

  • garden party
  • dětské party
  • narozeninové nebo rodinné oslavy
  • svatby 

Naší předností je i specializace na outdoorové akce. Pod otevřeným nebem nejraději grilujeme. Přijďte nás ochutnat do Restaurantu Mitrovski na Veletržní 13 v Brně. 

Těšíme se na Vás.

František Maďar

Další články

Smart Network
Člen Jste sami sebou? Jaké to je být sám sebou? Je to vůbec v dnešním světě možné? Je pro vás důležité být zadobře s ostatními a plnit jejich očekávání? Nezklamat je?
Detail článku
Smart Network
Smart Jak proběhl první startup weekend v Brně Mezinárodně úspěšný neziskový projekt pod záštitou Google - Startup Weekend - se poprvé uskutečnil v Brně. Cílem bylo představit své podnikatelské nápady a naklonit si přízeň poroty. Který podnikatelský nápad vyhrál?
Detail článku
Smart Network
Smart Moderátorka na akci Kovolitu Velkolepá akce, která byla jedinečná v historii firmy Kovolit. Plno zábavy, soutěží pro děti i bohaté občerstvení. S čím pomáhala networkerka?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace