Představení člena: Ivo Buchtela - Záruka kvalit

31.3.2017
Smart Network

 

Představte nám prosím projekt Záruka kvalit, s.r.o. Kdy myšlenka vznikla?

Web Záruka kvalit – tedy jeho prvotní myšlenka – vznikla již v roce 2012. Jedná se o elektronickou knihu přání a stížností

V dnešní době vynakládáme nemalé množství našich finančních prostředků za různé služby, samozřejmě ale nechceme platit za to, s čím bychom byli později nespokojeni. Na našich stránkách máte možnost vyjádřit svůj vlastní názor na služby a firmy, které vás zaujaly a všem byste je doporučili. Také ovšem můžete ostatním uživatelům poradit, kterým podnikům se raději vyhnout.

Stejně tak důležité je i to, že připomínky uživatelů vidí samotní představitelé firem, a tudíž můžeme společně zkvalitnit jejich služby. Proto jsme náš web nazvali Záruka kvalit. Neméně důležitou součástí naší činnosti je i natáčení profesionálních videí – ať už rozhovory s podnikateli, umělci či reportáže z nejrůznějších akcí, koncertů, vernisáží atd. I vy máte možnost získat profesionální video za skvělou cenu!

 

Hodnotit může každý uživatel

Jaké provozovny jsou u vás na portálu hodnoceny a kdo může provést hodnocení?

Náš web nedělá rozdíly. V našem katalogu najdete všechna odvětví podnikání a veřejných služeb – restaurace, divadla, osobnosti, právníky, autoopravny, ale i policisty, úřady či obce.

Hodnocení může provést každý uživatel, který navštíví náš web a chce k dané provozovně něco říct. Všechna hodnocení však kontrolujeme, podrobujeme je zkoumání jak z pohledu slohu, tak porovnáváme i IP adresy – aby nedocházelo k duplicitním či urážejícím hodnocením.

 

Jak dlouho již tato služba hodnocení funguje?

Fungujeme již od roku 2012. Co se týče reportáží a naší redakce novinářů, fungujeme od podzimu 2014.

 

Najdeme i něco dalšího na portálu než hodnocení provozoven? Novinky, články, videa?

Kromě již zmíněných videí, reklam, reportáží atd. na našem webu najdete i Noviny ZK; občasník, kde najdete ty nejdůležitější věci ze života naší redakce a za naší žurnalistické práce. Za zmínku rozhodně stojí i bonusové on-line „boxy“, které u svých profilů mají firmy, které jsou našimi členy.

 

Hodnotíte také kromě provozoven i nějaké události či akce?

Můžeme sice mluvit o hodnocení akcí, jde ale spíš o to, že předpokladem našeho natáčení na konkrétních akcích je to, že se jedná o ty kvalitní.  Hodnocení potom necháváme spíše na návštěvnících dané události a samozřejmě se jich na to zeptáme přímo na kameru!

 

Jak dlouho jste členy klubu Smart Network a co vás do tohoto klubu přivedlo?

Členy klubu Smart Network jsme v podstatě od začátku jeho fungování. Na první snídani jsme přišli na pozvání jednoho ze zakladatelů.

 

Portál Záruka kvalit si můžete prohlédnout zde! Třeba tam najdete provozovu, která vás zaujala. 

Také Smart Network tu má svoji provozovnu, kde můžete vložit svoji referenci. Líbilo se vám na našich akcích? Pomohl vám Smart Network v rozvoji vašeho podnikání? Pak se o tuto zkušenost podělte s ostatními!

 

Odpovědi pro rozhovor sepsal Ivo Buchtela.

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Člen Představení člena: Mgr. Radek Šír, Product-foto.cz Představení člena Mgr. Radka Šíra, jednatele firmy Product-foto.cz, zjistěte jak firma vznikla a co nabízí.
Detail článku
Smart Network
Člen Seminář Socioniky - "INTUICE ČASU" U každého člověka je jeho osud a mise. Jak přijít na to, jaké jsou? Jenom rozvinutá intuice času má takový dar. Abychom ji rozvinuli, je potřeba na ní pracovat a setkávat se s lidmi, kteří mají tento talent stejný.
Detail článku
Smart Network
Člen Chcete se z dovolené vrátit s dluhy? Jak z vysněné dovolené neudělat finanční peklo? Odjíždíte za sluníčkem k moři a najednou se stane něco, co nečekáte. Skončíte v nemocnici, kdo to zaplatí, aneb na co vše máte nárok?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace