Představení člena: Ivo Buchtela - Záruka kvalit

31.3.2017
Smart Network

 

Představte nám prosím projekt Záruka kvalit, s.r.o. Kdy myšlenka vznikla?

Web Záruka kvalit – tedy jeho prvotní myšlenka – vznikla již v roce 2012. Jedná se o elektronickou knihu přání a stížností

V dnešní době vynakládáme nemalé množství našich finančních prostředků za různé služby, samozřejmě ale nechceme platit za to, s čím bychom byli později nespokojeni. Na našich stránkách máte možnost vyjádřit svůj vlastní názor na služby a firmy, které vás zaujaly a všem byste je doporučili. Také ovšem můžete ostatním uživatelům poradit, kterým podnikům se raději vyhnout.

Stejně tak důležité je i to, že připomínky uživatelů vidí samotní představitelé firem, a tudíž můžeme společně zkvalitnit jejich služby. Proto jsme náš web nazvali Záruka kvalit. Neméně důležitou součástí naší činnosti je i natáčení profesionálních videí – ať už rozhovory s podnikateli, umělci či reportáže z nejrůznějších akcí, koncertů, vernisáží atd. I vy máte možnost získat profesionální video za skvělou cenu!

 

Hodnotit může každý uživatel

Jaké provozovny jsou u vás na portálu hodnoceny a kdo může provést hodnocení?

Náš web nedělá rozdíly. V našem katalogu najdete všechna odvětví podnikání a veřejných služeb – restaurace, divadla, osobnosti, právníky, autoopravny, ale i policisty, úřady či obce.

Hodnocení může provést každý uživatel, který navštíví náš web a chce k dané provozovně něco říct. Všechna hodnocení však kontrolujeme, podrobujeme je zkoumání jak z pohledu slohu, tak porovnáváme i IP adresy – aby nedocházelo k duplicitním či urážejícím hodnocením.

 

Jak dlouho již tato služba hodnocení funguje?

Fungujeme již od roku 2012. Co se týče reportáží a naší redakce novinářů, fungujeme od podzimu 2014.

 

Najdeme i něco dalšího na portálu než hodnocení provozoven? Novinky, články, videa?

Kromě již zmíněných videí, reklam, reportáží atd. na našem webu najdete i Noviny ZK; občasník, kde najdete ty nejdůležitější věci ze života naší redakce a za naší žurnalistické práce. Za zmínku rozhodně stojí i bonusové on-line „boxy“, které u svých profilů mají firmy, které jsou našimi členy.

 

Hodnotíte také kromě provozoven i nějaké události či akce?

Můžeme sice mluvit o hodnocení akcí, jde ale spíš o to, že předpokladem našeho natáčení na konkrétních akcích je to, že se jedná o ty kvalitní.  Hodnocení potom necháváme spíše na návštěvnících dané události a samozřejmě se jich na to zeptáme přímo na kameru!

 

Jak dlouho jste členy klubu Smart Network a co vás do tohoto klubu přivedlo?

Členy klubu Smart Network jsme v podstatě od začátku jeho fungování. Na první snídani jsme přišli na pozvání jednoho ze zakladatelů.

 

Portál Záruka kvalit si můžete prohlédnout zde! Třeba tam najdete provozovu, která vás zaujala. 

Také Smart Network tu má svoji provozovnu, kde můžete vložit svoji referenci. Líbilo se vám na našich akcích? Pomohl vám Smart Network v rozvoji vašeho podnikání? Pak se o tuto zkušenost podělte s ostatními!

 

Odpovědi pro rozhovor sepsal Ivo Buchtela.

Ing. Kateřina Jančíková

Další články

Smart Network
Člen MÓDA? VELKÝ SVĚT, KDE SE DĚJÍ VELKÉ VĚCI Koordinátorka projektu Boutique & Beauty Eva Vlachová se nám v rozhovoru svěřila s tím, co je podle ní největším problémem návrhářů, butiků a salónů a jak by ho ráda vyřešila.
Detail článku
Smart Network
Člen Pravidla plesu na pozvánce i v oblékání Co si vzít na sebe, aby to bylo správně? Jak se postarat o dámu a jak se vyznat v pozvánce jsou nejčastější jevy, se kterými přicházíme do kontaktu. Provedu Vás alchymií zvanou PLES...
Detail článku
Smart Network
Smart Gabriela Mrkvicová: Osobní zpověď aneb Jak to celé začalo Když se řekne Smart Network, jako první se vám vybaví usměvavý obličej Gabriely Mrkvicové. Spoluzakladatelka podnikatelského klubu se v networkingu našla ...
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace