Představení člena Lukáše Macálky a společnosti Future Mining

3.8.2018
Smart Network

Pane Macálko, představte našim čtenářům, co dělá Vaše firma.

Společnost Future Mining se zabývá zabývá dodávkou, konfigurací a správou superpočítačů, které slouží svým výpočetním výkonem pro těžbu neboli autorizaci digitálních elektronických plateb – kryptoměn. Díky výnosům z této činnosti pomáháme našim klientům zhodnocovat zajímavým způsobem (od 10 % ročně) jejich kapitál.

45cdb7c281b5.jpg           2615d91e2903.png

Jak dlouho se věnujete této činnosti a co tomu profesně předcházelo?

S Future Mining spolupracuji od prosince 2017. Předtím jsem pracoval pro různé společnosti z obchodní a finanční oblasti. Vypíchnul bych především práci pro HEINEKEN Czech Republic, kde jsem pracoval jako obchodní zástupce pro Vysočinu.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Na práci obchodníka mě nejvíce baví poznávání nových zajímavých lidí a jejich příběhů. U Future Mining si cením zejména možnosti a podpory při rozvoji mých schopností jak po obchodnické, tak i lidské stránce, a možnost plně se realizovat v nově se tvořícím odvětví.

Kde jste získával zkušenosti?

Nejvíce zkušeností jak vycházet s lidmi, které využívám dennodenně, mám ze svého působení ve florbalu. Tam mě zejména posunul můj mládežnický trenér pan Rada. Za spoustu zkušeností vděčím i lidem ve Future a taky mému bývalému šéfovi ze ZARENu Ivošovi Trenzovi.

                                       016ead0dd0c7.jpg

Co chystáte do budoucna?

Od září máme v plánu pořádat semináře a workshopy pro širokou veřejnost. Na nich chceme účastníkům v jednoduchém a lehce stravitelném podání přiblížit koncept kryptoměn a technologie, které stojí za nimi.

Proč jste se stal členem klubu SN a co Vás do klubu přivedlo?

K networkingu jako takovému mě přivedlo až působení ve Future, protože náš obchodní ředitel Martin Luňák je velkým příznivcem a podporovatelem těchto setkání. Koncept SN mi dává smysl. Je to úžasná platforma pro vytváření nových jak obchodních, tak lidských vztahů. Mrzí mě jediná věc a to ta, že jsem se k němu nedostal dřív. :D

Co byste poradil podnikatelům v dnešní uspěchané době?

Zvolnit. Udělat si čas na tu nejdůležitější osobu v našem životě - sebe.

Lukáš Macálka

Další články

Smart Network
Člen Proč potřebujete na své akci profesionálního moderátora? Pokud pořádáte konferenci, svatbu, oslavu či team building, chcete především, aby se akce povedla. Potřebujete profesionální uvedení hostů, organizaci programu i adekvátní nápravu technických problémů. To vše zařídí moderátor
Detail článku
Smart Network
Smart Podzimní čtvrtletník roku 2017 aneb oslavili jsme 4. narozeniny Letní měsíce přinesly našemu klubu velkou spoustu novinek. i když mnozí z Vás si užívali dovolenou, my jsme pilně pracovali na rozvoji našeho klubu. Pojďme si představit novinky letních dní!
Detail článku
Smart Network
Člen Pravidla plesu na pozvánce i v oblékání Co si vzít na sebe, aby to bylo správně? Jak se postarat o dámu a jak se vyznat v pozvánce jsou nejčastější jevy, se kterými přicházíme do kontaktu. Provedu Vás alchymií zvanou PLES...
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb