Představení člena: překladatelská agentura České překlady

17.4.2023
Smart Network

Certifikovaných překladatelských agentur, jako je ta naše, je na celém světě zhruba jen 1 %. Patřit ke špičce v oboru není o štěstí ani o náhodě. V překladatelském vesmíru se pohybujeme téměř dvě desítky let. Naši firmu, kterou v roce 2004 založili olomoučtí překladatelé Václav Baláček a Lukáš Utíkal, tvoří z velké části lingvisté. Překládáme a tlumočíme pro celý svět ve více než 80 jazycích. Ročně to dělá přes 21 milionů slov a 700 odtlumočených hodin.

 

3-tym.jpg

Profesionální překladatelské a tlumočnické služby zajišťujeme ve všech oblastech lidského života a svou prací bouráme jazykové bariéry mezi lidmi. Troufneme si na náročná zadání, šibeniční termíny i netradiční požadavky. Využíváme nejmodernější technologie a progresivní pracovní postupy. Svou prací aktivně přispíváme k tomu, aby byl okolní svět pro všechny srozumitelnější, a při práci s jazyky se dlouhodobě snažíme být ostatním v oboru dobrým vzorem.

 

4-Olomouc.jpg

 

Našich služeb do dnešního dne využilo přes 23 tisíc zákazníků, z toho cca 17 tisíc firem. Denně pracujeme na tom, abychom v každé činnosti, kterou svým zákazníkům nabízíme, byli zárukou profesionality, spolehlivosti a kvality. Naše pobočky najdete v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Olomouci. Virtuálně nás pak můžete navštívit na webu ceskepreklady.cz.


V Podnikatelském klubu Smart Network nás již přes rok zastupují Zuzana Dvouletá a Monika Ehrmannová. Vážíme si toho, že můžeme být jeho součástí.

 

6-Zuzana Dvouleta.png

 

7-Monika Ehrmannova.png

 

Autor: České překlady

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: "Proč se u nás platí storno." V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 44. díle se Gabriela zaměřuje na téma: "Proč se u nás platí storno."
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Tomášem Novotným Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Tomáš Novotný, majitel firmy WEPS, s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: "Neodcházej z networkingové akce bez domluvené schůzky se všemi účastníky." V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 43. díle se Gabriela zaměřuje na téma: "Neodcházej z networkingové akce bez domluvené schůzky se všemi účastníky."
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace