Představení členky: Amália Glížová

24.7.2017
Smart Network

Představte nám paní Glížová, čím se zabýváte?

Od 14. 2. 2010 jsem členkou NFD (Naše Finanční Družstvo), kde po víceletém využívání produktů Družstva si z majetku a aktiv Družstva vytvoříme PASÍVNÍ PŘÍJEM neboli DRUŽSTEVNÍ DŮCHOD.

Družstevníci můžou využívat produkty a služby Družstva (Platební peněžní nástroj na tvorbu Pasivního příjmu, Nejlevnější cestování do 2 400 destinací světa, Prodej spotřebitelských produktů členů, kteří mají E-shop) anebo můžou spolupracovat a šířit myšlenku zlepšení ekonomických a sociálních podmínek života nás – členů Družstva.

Náš majetek a aktiva rostou díky naší spotřebě našich produktů. Družstvo má jednoduché podmínky a kritéria na vytvoření Družstevního důchodu. OSTATNÍ JE V RUKOU NÁS – ČLENŮ.

Nahlédnout pod pokličku a dozvědět se víc tak můžou všichni, které zaujalo mimo jiné i to, že se každý člen podílí na tvorbě aktiv a na členské schůzi smí díky tomu vznést svůj názor či nový tip zisku pro Družstvo.

 

Jak dlouho jste členkou klubu Smart Network a co Vás do tohoto klubu přivedlo?

Členkou Smart Network jsem od 4. 5. 2017, protože mám ráda novinky ze světa byznysu a hlavně příjemné a pozitivní lidičky.

 ac4ddc29a95a.jpg

Amália Glížová

Další články

Smart Network
Člen Investice do komerčních realit v Brně "U Andersena" v ulici Slovákova Investice do komerčních realit v Brně je mnohdy věc náhody. Kvalitních nemovitostí na dobré adrese je málo. Zde ale jsou. Na Slovákové v Brně. Jedinečných příležitostí mnoho není, neváhejte.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena Tomáše Lénárda - režiséra, kameramana i scénáristy Našim členem v Praze je Tomáš Lénard, který se zabývá tvorbou videí od prvotního návrhu scénáře až po režii, kameru a střih. Přečtěte si tento zajímavý rozhovor a odhalte, co nám na sebe Tomáš prozradil!
Detail článku
Smart Network
Člen CITY KARTA VÁS BUDE BAVIT! ZASE DALŠÍ KARTA V PENĚŽENCE? Naopak! Máte plnou peněženku čipových a věrnostních karet? Zbavte se jich!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace