Představení členky: Jana Sedlmajerová

21.7.2017
Smart Network

 

Představte nám, paní Sedlmajerová, čím se zabýváte?

Jsem profesionální výtvarnice tvořící obrazy. V Galerii v Praze na Žižkově pracuji také jako terapeutka pomáhající lidem v tíživých situacích jejich života nahlédnout duchovní formou na svůj osobnostní rozvoj a změnit jej pochopením. A to buď individuálním sezením nebo ve skupině.

 

Jak dlouholeté jsou Vaše zkušenosti v této oblasti? 3e37e90a9b5e.png

Co se týče výtvarného projevu - vystudovala jsem Grafickou školu - kde jsme se učili fotografii a Air brush. Celý život se tomu věnuji, i když na začátku užité a propagační grafice. Rozvoji obrazů 24 let. Co se týče terapií tak také, jen rozvoj a učení je každý den. Dnes po celoživotních zkušenostech a studiích se nejvíce spoléhám na svoji intuici a empatii.

 

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Všechno. Obrazy samozřejmě a práce s lidmi na seminářích, kde nám perfektně funguje zrcadlení. Vzájemné vztahy jsou skvělé. Pokud je dobrá vůle, jde vše. Má-li člověk svou práci rád, každá činnost ho naplňuje.

 

Co jsou „obrazy s energií“?

Energetické obrazy vyzařují pozitivní vibrace, uklidnění, radost, a vedou k propojení člověka se svým srdcem. Neboť přesně toto do nich vkládám ze svých pocitů tvoření v napojení na lásku.

0c9cf75afc73.jpgf9efad01c68b.png42faf59d9055.jpg

(obraz Vztahy - zrod života)       (obraz - Radostné probuzení)  (obraz - Magické oko)

Pořádáte nějaké semináře či kurzy?

Ano, pochopení života v celé jeho šíři prostřednictvím duchovních rozměrů. Cyklus seminářů POZNEJ SÁM SEBE a tematické semináře podle potřeby účastníků, které se vypisují aktuálně na webu.

Aktuální semináře najdete na odkazu ZDE.

 

S čím můžete pomoci našim členům?

Vylepšit energeticky prostředí, ve kterém se zdržujeme nejvíce: domov, kancelář, ordinaci, atd. Víme, že okolní prostředí na naši energii a náladu působí 30 %. Co se týče terapie, mohu pomoci nahlédnout do prapříčiny problémů jednotlivce, rodiny, vztahů i s expartnery, a pomoci s vyřešením do odpuštění, včetně sobě v lásce. Pomohu i s rozloučením se zesnulými.

 

Jak dlouho jste členkou klubu Smart Network a co Vás do klubu přivedlo?

Na kraji roku 2017 jsem shlédla video s Gábi Mrkvicovou a zatoužila jsem se s ní potkat. A dále Smart Network setkání s inspirativními lidmi v Praze mě přesvědčilo stát se členkou.

 

Reference na paní Janu Sedlmajerovou najdete na webu ZDE.

 

Portréty jsou prací člena klubu Smart Network - Antonína Lavrenčíka

876a459dfb22.jpg

Jana Sedlmajerová

Další články

Smart Network
Člen Motivujte svůj tým - 7.díl Pokračování seriálu, který vám přinese jednotlivá cvičení na motivaci vašeho týmu. Pojďme s chutí do toho!
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena II: Bc. Štěpán Musil - CRM systém Anabix Ve druhém rozhovoru se podrobněji podíváme na některé funkce CRM systému Anabix a představíme Vám poslední novinky!
Detail článku
Smart Network
Člen Zapomínají lidé na básníky? V těchto dnech si připomínáme 115. výročí od narození významného básníka Vítězslava Nezvala. Tento třebíčský rodák byl však ve "svém" městě trochu opomínán. Až doteď.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace