Představení členky: Mgr. Monika Nevolová

14.12.2016
Smart Network

Vaše firma nese název Umění v práci. Přibližte našim čtenářům, čím se zabýváte.

Umění v práci znamená doslova „techniky z umění používané v práci nebo pro práci“, taková je hlavní myšlenka. Jde zejména o techniky vhodné pro seberozvoj a zlepšování komunikace, protože využívám pro své workshopy metody stand up comedy, improvizace, storytellingu, a to vše v kombinaci s koučinkem a dalšími komunikačními metodami. Umění prostě patří do práce i do života, protože vám může přinést více smysli, prožitku i vášně do toho, co děláte.

 

Kým tedy jste?

Jsem autorka knih, kouč, lektor komunikace, improvizace a storytellingu a občas také moderátor. A v poslední době i patronka svého vlastního školícího prostoru na Vysočině – www.kvetnov.cz.

 

Píšete knihy? Jaké?

Už několik let vydávám knihy ve vydavatelství Grada. Na kontě v tuhle chvílí mám spoluautorsky a autorsky tyto: Buďte mistry improvizace, Bez výmluv, Přeji ti krásné Vánoce, Dotýkání dovoleno, Hackněte svůj život (nejen) pomocí technologií a v současné době dokončuji knihu o Storytellingu. Vše najdete na www.grada.cz

 

Jak dlouho se v této oblasti pohybujete/podnikáte?

Umění v práci jako firma existuje 2 roky, ale činnostem, které pod toto spadají se věnuji už celkem 4 roky, možná i více.

 

Jakou formou vzdělávání probíhá a jaké nástroje používáte?

Záleží, zda se jedná o skupinový trénink nebo individuální koučink. Buď se věnuji klientovi individuálně a zaměřuji se především na techniku koučování, aby bylo dosáhnuto klientových cílů, nebo jde o konzultace v rámci komunikačního tréninku či mentoring. Pokud pracuji se skupinami, tak jde především o hravé techniky a cvičení, velmi interaktivní a zážitková forma vzdělávání, zasazené do teorie, diskuze a sdílení účastníků. Vedlejším produktem takového vzdělávání je často humor a protože je to zábavné, je to i zapamatovatelné.

 

Pro koho jsou vaše služby určené?

Všem lidem, kteří chtějí tím, co říkají, pozitivně ovlivňovat druhé, těm, kteří chtějí lépe a snadněji komunikovat a zvládat změny a další životní situace s nadhledem. Prostě pro všechny, kdo chtějí být více autory svého života. Bez ohledu na věk, pohlaví, pozice...

 

Pořádáte v nejbližší době nějakou akci, na kterou byste nás ráda pozvala?

Ano, aktuální akce na nový rok najdete na www.umenivpraci.cz v sekci aktuální workshopy. Tam se snažím průběžně informovat o chystaných termínech. To jsou otevřené kurzy a tréninky ty firemní je možné poptat individuálně.

 

Odkazy: www.umenivpraci.cz, www.kvetnov.cz

 

Zajímavé info odkazy:

Co je improvizace: Klikněte ZDE

Co je storytelling: Inspiraci najdete ZDE

Stand up jako nástroj k osobnímu rozvoji: Klikněte ZDE

Článek „I koučové jsou umělci"

Mgr. Monika Nevolová

Další články

Smart Network
Člen Aneta Kuklínková ve svůj svatební den Aneta Kuklínková je ředitelkou Dívky ČR - hledáme sympatickou sportující dívku a dělali jsme jí společnost v její velký den!
Detail článku
Smart Network
Smart První business ráno v Praze úspěšně za námi Business rána SMART NETWORK se dostala už i do Prahy. Jak vypadalo to první a jak se líbilo účastníkům? Přečtěte si krátký článek a podívejte se na videoreportáž Záruky kvalit.
Detail článku
Smart Network
Člen SPORTOVNÍ DEN MYJÓMI 2016! Přestože se pomalu blížíme ke konci roku, léto nás již opustilo, tak jsem si dovolil zavzpomínat na letní horka, kdy se pořádal Sportovní den MYJÓMI. Rádi bychom se s Vámi podělili o nevšední zážitky. Proto čtěte dál.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace