Představení členky: Václava Mášová - Moje cesta ke zdraví

22.11.2022
Smart Network

Kdybyste se mě před pár lety zeptali, v čem chci podnikat, rozhodně by mě ani nenapadlo, že budu výživová a dietní poradkyně. Jako vystudovaná právnička, pracující deset let v nadnárodní reklamní agentuře, jsem měla k zdravému životnímu stylu daleko asi jako z Prahy do Košic. Navíc s mojí spíše vychrtlou postavou ani nebyl důvod se zdravou stravou zabývat. 

 

Vše se mění, vyvíjí a to stejné se stalo se mnou a mou postavou po dvou dětech s čtyřicítkou v občance. Když jsem na sobě „otestovala“ redukční program The 1:1 Diet (tehdy ještě pod názvem Cambridge Weight Plan) a zjistila, že opravdu funguje, měla jsem jasno. Chtěla jsem, aby i ostatní lidi zažili ten pocit, když je člověk spokojený sám se sebou, cítí se komfortně ve svém těle a je odhodlaný si váhu udržet. Hlavně u žen je pak vidět, jak jim stoupne sebevědomí a rozkvetou.

 

Snímek obrazovky 2022-11-22 v 13.49.21.png

 

Najednou jsem si začala všímat, kolik lidí trpí nadváhou, ne-li rovnou obezitou a jak k tomu přispívá moderní styl života. V práci mají schůzku za schůzkou, sedavý způsob života v kanceláři a nebo za volantem. Na pořádné jídlo není čas, rychlá doba si žádá i rychlé stravování. V tomto momentě začnou lidi šahat po tzv. ultrazpracovaných potravinářských produktech (UZPP), což jsou potraviny, které prošly řadou technologických procesů a s původními surovinami tak mají jen pramálo společného.

 

Tyto potraviny jsou typicky levné, mají dlouhou trvanlivost, vysokou energetickou nálož, díky umělým přísadám jsou chutné a naopak neobsahují téměř žádné vitaminy či minerály, které naše tělo potřebuje. Typicky jsou to různé hotovky určené k přímé konzumaci: mražená pizza, sušenky, krekry, konzervy, slazené nápoje a další.

 

Přestože se tyto výživově prázdné potraviny staly běžnou součástí našeho jídelníčku, mohou škodit víc, než si myslíme. V poslední době roste evidence prokazujících přímou souvislost mezi nárůstem civilizačních onemocnění včetně diabetu II. typu a konzumací
UZPP.

 

Co mohu doporučit, abyste se i v pracovně vypjatých dnech stravovali rozumně a zdravě je, abyste si naplánovali denní jídla dopředu a nosili si s sebou pohotové svačinky – skvěle poslouží zelenina a ovoce, neochucený kefír, ořechy, nebo doma připravená bageta z celozrnného pečiva.

 

Pokud máte chuť posunout se ještě o úroveň výš, sáhněte po produktech nahrazujících kompletní jídlo. Takovými produkty jsou potraviny The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Produkty The 1:1 Diet jsou registrovány jako obohacené (fortifikované) potraviny splňující přísné legislativní podmínky EU i ČR.

 

Snímek obrazovky 2022-11-22 v 13.50.33.png

 

Každý produkt je kompletní náhradou jídla, obsahuje přesně 200 kcal, je nutričně vyvážený, obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny, minimum tuků a cukrů. Navíc se v každé porci nachází 33 % doporučené denní dávky vitamínů, minerálů a stopových prvků. A výběr je opravdu pestrý – koktejly, smooties, polévky, hlavní jídla,čokoládové tyčinky i proteinové chipsy.

 

S programem The 1:1 Diet zhubli i herci ze seriálu Ulice Pavel Řezníček a Anežka Rusevová.

 

Snímek obrazovky 2022-11-22 v 13.42.30.png

 I když jsou potraviny The 1:1 Diet primárně určeny pro redukční dietu, skvěle poslouží i v běžném životě jako zdravá a vyvážená náhrada jídla s přesně kontrolovaným kalorickým příjmem.

 

Snímek obrazovky 2022-11-22 v 13.50.26.png

 

K dostání v poradně The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, Okružní 1, Brno – Lesná.

 

ZDE

 

Snímek obrazovky 2022-11-22 v 13.50.43.png 

 

 

Autor: Václava Mášová

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Ondřejem Svobodou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Ondřej Svoboda, majitel firmy SimpleLift s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Anabix CRM - Byl jednou jeden ičař aneb CRM nad tabulky Byl jednou jeden podnikatel, zdatný obchodník. Na své cestě k úspěchu narazil na moudrou duši, která mu nabídla zázračné CRM. “Já že mám mít CRM? Sama měj CRM! Za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží!”
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: “Jak být na schůzce pro druhého přínosem” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 35. díle Gabriela se zaměřuje na otázku “Jak být na schůzce pro druhého přínosem”
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace