Představení členky: Zuzana Syslová

8.6.2017
Smart Network

Představte se nám, prosím, a popište, čemu se pracovně věnujete

Jmenuji se Zuzana Syslová a jsem obchodním partnerem společnosti Nuskin. Ráda pomáhám ostatním, snažím se žit zdravým životním stylem a učit to i lidi kolem mě.

 aaaf792da94b.jpg

Jak dlouho se věnujete této činnosti a kde jste čerpala zkušenosti? Co tomu předcházelo případně proč jste se do toho pustila?

Na jaře roku 2015 mi byla představena obchodní příležitost se společností Nuskin a já neváhala ani minutu. Toto podnikání je o neustálém vzdělávání, a tak jsem zkušenosti získávala na trénincích, workshopech i na mezinárodních konferencích, které společnost pořádá.

Víte, když je člověk zaměstnaný u velké korporátní společnosti 27 let, tak Vám občas naskočí myšlenka na změnu. Sama sebe jsem se často ptala, proč jsem ještě nezačala podnikat? A jaký obor by to měl být, aby byl (jak já říkám) v trendu. Zdravý životní styl, wellnes, antiaging - to slyšíme ze všech stran, tak proč v tom nepodnikat...

 

Proč jste zvolila spolupráci zrovna se společností Nuskin? V čem jsou jiní?

Na světě je asi 5 000 společností, které vyrábí vyživové doplňky stravy, ale jen jediná má technologii, která umí změřit účinnost těchto doplňků. A to je Nuskin.

Má 75 vědců na plný úvazek, vyvíjí produkty na základě výzkumu genů. Lidé, kteří užívají produkty s patentem ageloc – zámek věku, vypadají a cítí se velice dobře. Je to velmi silná společnost a svým obchodním partnerům vytváří skvělé obchodní prostředí.

 

Proč si mají klienti vybrat právě Vás? Co pro klienty všechno děláte/můžete udělat?  3c8e67dc2710.jpg

Naslouchám a zjišťuji potřeby klienta a navrhuji řešení. Mám k dispozici biofotonický scanner, který umí změřit stupeň ochrany  zdraví a snažím se navrhnout řešení prevence. Mnozí lidé v dnešní uspěchané době začnou své zdraví řešit ve chvíli, když onemocní, a to je pozdě. Představuji monopolní technologie galvanic spa a body trio na zpomalení stárnutí pleti. Mí klienti jsou lidé, kterým záleží na svém zdraví.

 

Co ráda děláte ve volném čase?

Ráda cestuji, cvičím jogu, a ve volném čase se starám o okrasnou zahradu, kterou máme na venkově. Je to má terapie, krásně si u toho vyčistím hlavu.

 

Jak dlouho jste členem klubu Smart Network a co vás do tohoto klubu přivedlo? 

Členem klubu jsem od dubna 2017. Do klubu mě přivedl Tomáš Řezníček, a protože jsem člověk, který dá hodně na intuici, do týdne jsem se stala členem. V klubu se cítím příjemně, protože jsou zde pozitivní lidé. Dnešní obchod je založen na budování vztahů a doporučení a já chci jít touto cestou.

 

Reference na Vaši osobu

"Zuzana je vynikající člověk, spolehlivá, pracovitá, komunikativní a nadšená pro svou činnost, kterou vykonává. Pokud máte zájem s ní pracovat v oblasti zdraví a péče o pleť s přípravky NUSKIN vřele ji doporučuji."                                               

Martina Vilímovská - životní kouč, lektorka ve společnosti Lektor společnosti VM Marketing (Reference LinkedIn)

Zuzana Syslová

Další články

Smart Network
Člen Představení člena: Jan Moučka - EIM Elektro Přečtěte si zajímavý rozhovor s Janem Moučkou o jeho podnikání. Představí vám svoji firmu EIM Elektro, s.r.o. a prozradí i další novinky!
Detail článku
Smart Network
Člen JAKÉ BYLY VÁNOCE V MYJÓMI Každý z Vás se těší na Vánoce, my bychom Vám chtěli ukázat Vánoce pod taktovkou MYJÓMI.
Detail článku
Smart Network
Člen singLOVÉ slaví 2 roky! Naše členka Martina Holoušová popisuje, jak z jejího snu vznikl projekt singLOVÉ, jak to celé probíhalo a co všechno dokázali. Zároveň máte možnost se přihlásit na její další akce. Tak co smarťáci, jdete do toho? :)
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace