PŘEDSTAVENÍ našeho člena Jana Vrbky

22.1.2019
Smart Network

Představte našim čtenářům, co je předmětem Vaší činnosti.

Mou pracovní vášní jsou reality - jejich prodej, nákup a pronájem. Pracuji v realitní kanceláři DOMA makléři, která si zakládá na trochu jiném přístupu. Maximálně využíváme online prostředí. Žádný klient není jen jedním v řadě, ale každému chceme vyhovět přesně podle jeho představ. Daří se nám také na poli developerských projektů. Neřešíme jen samotný prodej, ale i poradenství a celý marketing projektu.

 

Jak dlouho se věnujete této činnosti a co tomu profesně předcházelo?

S realitami obchoduji už dva roky. Kancelář, kde pracuji, vznikla před šesti lety. Moji kolegové se realitám ale věnují už 15 let. Od začátku svého působení v DOMA nasávám jejich zkušenost a rady jako houba a okamžitě je zúročuji. Musím říct, že takové zázemí je naprosto k nezaplacení. Zrealizoval jsem již více než 30 transakcí.

 

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Jsem velmi společenský člověk, proto vyhledávám kontakt s lidmi. Vždy mám obrovskou radost, když klientům pomůžu a oni odcházejí spokojení. Jsem rád, že mě okolí považuje za odborníka v realitách a obrací se na mě s otázkami ohledně nemovitostí. Navíc mě neskutečně baví tým naší kanceláře. Jejich neotřelý přístup, kdy neustále hledají nové možnosti a způsoby. Třeba videa, která vytváříme. Rád také při práci využívám sociální sítě, protože se v nich skýtá obrovský potenciál.

 

Kde jste získával/a zkušenosti?

Učím se pořád a myslím, že se učit nikdy nepřestanu. Začal jsem hlavně u zkušených kolegů v kanceláři, ale zajímám se i o jakékoliv novinky a další možnosti, které mě mohou posunout dál.

 

Co chystáte do budoucna?

Zrovna teď se připravuji na prodej developerského projektu s 37 byty. Určitě chci také pokračovat v natáčení videí, protože bych rád šířil osvětu v oblasti nemovitostí. Těším se na všechno, co mi budoucnost přinese.

 

Proč jste se stal/a členem klubu SN a co Vás do klubu přivedlo?

Networking mě zajímá celou dobu, co jsem v realitách. Patří to k tomu a já se velmi rád seznamuji s novými lidmi. Vstup do podnikatelského klubu byl proto logickým krokem. Konkrétně Smart Network jsem si vybral, protože na něj mám dobré reference ze svého okolí.

 

Co byste poradil/a podnikatelům v dnešní uspěchané době? 

Dnes jde všechno hrozně dopředu. Nezůstávejte zaseknutí ve svých zvyklostech a nebojte se učit nové formáty a způsoby, jak komunikovat s klienty.

 

Reference na Vaši osobu/firmu (pokud máte, je možné je uveřejnit)

https://www.facebook.com/pg/makleremdoma/reviews/

https://www.domamakleri.cz/reference/

 

 

 

Mgr. Lucie Kopalová

Další články

Smart Network
Smart FOTOREPORT + VIDEOZÁZNAM Z 1. NETWORKINGOVÉHO PÁRTYPLESU SMART NETWORK Aneb šedesátá léta nikdy nezestárnou.
Detail článku
Smart Network
Smart Staňte se členem podnikatelského klubu Smart Network Pokud vás zaujal networkingový on-line časopis, který právě sledujete, a chcete se stát jeho součástí, ozvěte se nám.
Detail článku
Smart Network
Smart Představujememoderátorku business akcí v Brně: Nika Lárová Středeční business rána nyní nově povede usměvavá a energická Nika Lárová. Zajímá vás, jaké je její osobní motto, které akce Smart Networku ráda navštěvuje a jaký trik používá, aby byla svěží a dobře naladěná? Pak čtěte dále!
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace