PŘEDSTAVENÍ našeho člena - Tomáš Kvaček

27.2.2019
Smart Network

Představte našim čtenářům, co je předmětem Vaší činnosti.

Rozvíjíme franchisová studia s elektrickou stimulací svalu – BODY EXPRESS. Elektrická stimulace svalu – EMS, je pojem, který se několik desetiletí využívá v medicíně, v souvislosti s rehabilitací a rekonvalescencí. Pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů, jsou svaly aktivovány stejným způsobem, jako je aktivuje tělo přirozeně. Jen daleko častěji (přibližně 85 krát za sekundu ). Takovouto aktivací dochází buď k uvolnění zatuhlých svalů  nebo k jejich posílení.

Jak dlouho se věnujete této činnosti a co tomu profesně předcházelo?

Této tréninkové metodě se věnujeme od počátku, EMS v ČR. To znamená od roku 2014. První studio BODY EXPRESS následně otevřelo v roce 2015. Myšlenka k založení franchisových studií se zrodila u Tomáše Krmíčka, bývalého mistra světa ve sportovním aerobiku, který je tvůrcem konceptu a franchisorem celé sítě BODY EXPRESS.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Moje role, v síti BODY EXPRESS, je ta obchodní. Mám na starosti celkový rozvoj sítě na území ČR a Slovensku. Baví mě to celkové cestování, potkávání nových lidí a výběr potenciálních franchisantů. Mám samozřejmě velkou radost, když našim franchisantům díky precizní metodice a know how dopomůžeme k úspěšnému podnikání. A také mě samozřejmě těší obrovské výsledky našich klientů, kteří BODY EXPRESS pravidelně navštěvují.

IMG_20190115_1648234.jpg

Kde jste získával zkušenosti?

Každý to máme trochu jinak. I když máme společný jmenovatel ve vrcholové sportu, tak ta cesta k EMS a BODY EXPRESS byla rozdílná. Já jsem nejvíce zkušeností nasbíral ve sportovní gymnastice, sportovním aerobiku či Teamgymu. Za těch cca 25 let vrcholového sportu a reprezentace jsem získal velmi dobré povědomí, jak naše tělo funguje a jakou má EMS přidanou hodnotu. Prošel jsem od trenérské činnosti, přes obchodní zastoupení výrobce pro EMS trénink až k BODY EXPRESS. A historicky se v obchodní činnosti pohybuji již 18 let.

Tvůrce konceptu, Tomáš Krmíček, má obrovské zkušenosti nejen z vrcholového sportu, ale i z provozování vlastních fitness center, zavádění nových fitness trendů, školení trenérů a podobně. K souhrnu našich sportovních úspěchů či zkušeností by nám nejspíš A4 nestačila. :)

Co chystáte do budoucna?

V každém městě minimálně jeden BODY EXPRESS.

 

školení Vinohrady.jpg

Proč jste se stal členem klubu SN a co Vás do klubu přivedlo?

Když pomineme ten fakt, že se s majitelkou Smart network znám už skoro 6-7 let a že jsem ji zhruba rok trénoval, tak v networkingu vidím zajímavý potenciál dostat se na ty správné lidi, které potřebujete. Všichni známe lidi, co znají další lidi, a to je to krásné kouzlo.

Co byste poradil podnikatelům v dnešní uspěchané době?

Neměňte nic, co funguje, neobjevujte znovu Ameriku a nepolevujte v těch činnostech, které jsou pro vaše podnikání zásadní. Výsledek se určitě dostaví.

 

Reference na Vaši osobu/firmu (pokud máte, je možné je uveřejnit)

www.bodyexpress.cz, odkaz reference a podpůrný web www.damsi20.cz

 

studio.jpg

Tomáš Kvaček

Další články

Smart Network
Člen MÓDA? VELKÝ SVĚT, KDE SE DĚJÍ VELKÉ VĚCI Koordinátorka projektu Boutique & Beauty Eva Vlachová se nám v rozhovoru svěřila s tím, co je podle ní největším problémem návrhářů, butiků a salónů a jak by ho ráda vyřešila.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení členky: Žaneta Zieglerová - Performia V článku vám představíme firmu Performia, která se zabývá tím, jak ve firmách vybudovat výkonný tým. Podporují firmy v najímání a hodnocení pracovníků.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Ing. Tomáš Nutil V článku Vám představíme našeho pražského člena, který je Talent Master pro finanční konzultanty. Co nám na sebe prozradil?
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace