Představení týmu: Šárka Nováková

19.8.2021
Smart Network

Která tři slova podle tebe nejlépe vystihují Smart Network?

Spolupráce, inspirace, energie.

 

Jak dlouho jsi členkou klubu a jak ses k nám dostala?IMG_5217a.jpg

Necelý rok. Na doporučení. Známá, která je členkou, se mě zeptala, jestli bych měla zájem o networking. Už jsem o takových akcích něco slyšela a nepřišlo mi to pro mě zajímavé. Zrovna v tu dobu jsem hledala nový vítr, inspiraci na propagaci nového oboru mého podnikání, a tak jsem nabídku přijala.

 

V jakém oboru podnikáš?

Dosah mého oboru podnikání je široký. Jsem průvodkyní lidem, kteří chtějí mentální a emoční uvolnění, konzultantka osobního rozvoje. Pracuji s technikami, které lidem pomáhají vrátit se sami k sobě, k uvědomění,  co je pro ně to správné a dobré. V radosti, lehkosti, bez bolestí, strachů, nemocí. Životu v rovnováze ve všech klíčových oblastech - finance, zdraví, vztahy.

 

Proč ses rozhodla pro moderování akcí?

Ve své praxi většinou naslouchám klientovi. Chtěla jsem si zlepšit komunikační dovednosti před více lidmi a praxe je tou nejlepší školou. Nová zkušenost a výzva, překročení moji komfortní zóny.

 

Čím jsou podle tebe akce Smart Networku jedinečné?

V osobním přístupu k členům. Jako moderátorka mohu říci i precizní přípravou, propracovaným systémem, díky kterému jsou akce na vysoko profesionální úrovni.

 

A jakou z akcí máš nejraději?

Mám ráda všechny akce. Volím si, dle momentální časové situace.IMG_5292AHotovo.jpg Večerní akce, mám nejraději, nemusím potom spěchat za pracovními povinnostmi.

 

Jaké je tvé osobní motto?

S radostí, lehkostí a láskou.

 

Co děláš ve volném čase?

Ve volném čase se nejvíc věnuji svému rozvoji, což zahrnuje sport - běh, jóga. Odborná četba, převážně psychologie. Kurzy zaměřené
na myšlení, emoce, psychologii. Každý den se věnuji vlastní mentální a emoční harmonii. V tomto je moje práce i mým koníčkem.

 

Co chceš vzkázat těm, kteří členství zvažují?

Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ať si každý zjistí sám, co vše může členstvím získat. Za sebe mohu vřele doporučit.

Autor: Šárková Nováková

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: "Proč se u nás platí storno." V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 44. díle se Gabriela zaměřuje na téma: "Proč se u nás platí storno."
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Tomášem Novotným Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Tomáš Novotný, majitel firmy WEPS, s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: "Neodcházej z networkingové akce bez domluvené schůzky se všemi účastníky." V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 43. díle se Gabriela zaměřuje na téma: "Neodcházej z networkingové akce bez domluvené schůzky se všemi účastníky."
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace