Představujeme Zuzanu Řezáčovou Lukáškovou

14.3.2019
Smart Network

Představte našim čtenářům, co je předmětem Vaší činnosti.

Vedu Centrum Mandala. Poskytujeme na jedné straně prostor lektorům, kteří nemají vlastní prostory – začínají nebo mají lektorskou činnost ke své práci (nevedou kurzy na plný úvazek), na straně druhé nabízíme programy pro ženy, na které je toho už moc a potřebují si někde odpočinout, popovídat, najít podporu. Vítání jsou i muži, ale nejčastěji nás navštěvují starší ženy, které se chtějí věnovat sami sobě.

 

Jak dlouho se věnujete této činnosti a co tomu profesně předcházelo?

Začínala jsem před asi 15 lety, kdy jsem začínala vést kurzy kreslení mandal v centru volného času Lužánky. V roce 2011 jsem přešla do vlastních prostor a založila jsem neziskovou organizaci Centrum Mandala, které sdružuje lektory sdílící vizi centra. Tou není nic menšího než záchrana lidstva – pomáháme jednotlivcům tvořit harmonii v jejich životech a tím zlepšujeme klima na celém světě. Věříme totiž, že spokojení a šťastní lidé tvoří šťastnou společnost. Nabízíme prostor pro seberealizaci, relaxaci, sebepoznání, ale i terapii (třeba arteterapii).

A proč mandala? Mandala znamená kruh nebo oblouk (označují se tak kruhové ornamenty), který přináší klid a harmonii a to napříč kulturami i časem. Je to ověřeno tisíciletou zkušeností i moderními vědeckými studiemi.

Co Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Jako jednatelka centra si každý rok vybírám na co se zaměřím, co nového se naučím a co vylepším. Letos tvořím organizační strukturu, procesy a navrhuji vylepšení našich služeb. Už jsem byla i ředitelka marketingu, programátorka, copywriterka nebo UX designerka.

Kde jste získával/a zkušenosti?

Učím se za pochodu. Čtu, občas sleduju webináře, chodím na školení a na kurzy, a hlavně to všechno zkouším v praxi. Hodně se mi také osvědčili konzultace 1 na 1, kdy se specialistou řeším svoje témata a učím se na tom co mě baví a co potřebuju aktuálně řešit.

spolecna_0.jpg

Co chystáte do budoucna?

Chtěla bych rozšířit naši péči o lektory (o koučovací setkání, nabídka asistentky, organizace kurzu) i o naše klienty, pro které vymýšlíme nové služby a snažíme se jim co nejvíce pomáhat. Baví mě realizovat své sny a zároveň v tom pomáhat i ostatním.

Zároveň aktuálně hledáme i lektory do pronájmu.

Proč jste se stal/a členem klubu SN a co Vás do klubu přivedlo?

Na první snídani se mi líbila rychlost a efektivita. Dostala jsem kontakty a vyřešila jsem všechno co jsem potřebovala (a možná i víc). Vzhledem k tomu, že řeším opravdu hodně různých oblastí, tak mi vyhovuje, že ve SN klubu je hodně různých lidí s velkým množstvím kontaktu.

Co byste poradil/a podnikatelům v dnešní uspěchané době?

Přijďte se k nám zastavit a nabrat sílu. Možná se to zdá jako ztráta času, ale je ověřeno a vědecky dokázáno, že když si vyhradíte hodinu na relaxaci a „vypnutí hlavy”, budete v následující době efektivnější, kreativnější a výkonnější. Vyzkoušejte to!

Reference na Vaši osobu/firmu (pokud máte, je možné je uveřejnit)

Reference máme zde: https://www.centrum-mandala.cz/reference

panorama01e.jpg

Zuzana Řezáčová Lukášková

Další články

Smart Network
Člen Konference: Cesta vzhůru s Životem (Moderní Ženy) a křest nové knihy Je tu jaro, čas nových začátků a inspirace :) Těší se na vás zkušení lektoři v oblasti osobního rozvoje.
Detail článku
Smart Network
Člen ROZHOVOR: CO MĚ BAVÍ NA LEKTORSTVÍ Rozhovor s členkou podnikatelského klubu Smart Network, Andreou Pelouškovou.
Detail článku
Smart Network
Člen Zákoník práce a prevence proti stresu Průzkum poukázal na to, že 4 z 10 zaměstnanců si myslí, že prevence stresu v práci není dobře ošetřena.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace