Privátní konciéř - Když se holky chtějí bavit...

Smart Network
26.6.2017
Petr Špetlík

Když se holky chtějí bavit

Jako privátní konciéř vám ulehčím život a vyřídím mnoho záležitostí z denních starostí. Ale i rád pomohu se zábavou a originálními zážitky. Spolupracuji například s projektem www.zabavne-vecirky.cz V jeho rámci se organizátorka propojila s českou výrobkyní a designérkou Annou Marešovou a butikem Intimity.

 

Dámy, plánujete oslavu narozenin?

Chcete, aby se o ní mluvilo i několik let?  Pro každou z Vás zajistím zábavný narozeninový večírek s konciéřským překvapením. Od organizátorky máte na svém večírku naservírovanou skvělou zábavu se spoustou legrace. Představte si povídání, při kterém si ani nestačíte dolévat nápoje…

 

Chcete překvapit svého partnera?

Budete mít se svým drahým zábavné téma na několik báječně prožitých večerů. Vzájemně si rozšíříte obzory v oblasti partnerského soukromí a budete inspirovaní na jiné prožitky. Vaše Partnerské večery už NIKDY nebudou jako dříve.

 

Chodíte s kamarádkami na víno? A chcete prožít něco, co Vás vtáhne, hledáte program na zpestření?

Báječné, to se mi bohužel nestává. Co by se Vám však mohlo stát je to, že prožijete něco barvitého co Vás vytáhne z běžné šedi a rozproudí Vám krev nejen žilách. Na tohle posezení budete dlouho vzpomínat. Zážitky budete s děvčaty sdílet ještě několik lahví vín po skončení.

 

Nevěříte mým slovům. Pojďme společně cestou poznání a zavolej svého Konciéře.