Privátní konciéř: Vaše starost je moje radost!

1.11.2016
Smart Network

Kdo je privátní konciéř a kam až sahají jeho služby?

Privátní konciéř je osoba, která se stará, aby jste se cítili dobře. V podstatě Vám řeší problémy, které nechcete řešit. Služby v mém podání mají široký rozsah od nákupu různého druhu zboží, lístky na vyprodané představení, nalezení ideálního partnera či partnerky.

 

Působíte jako konciéř pouze v Brně nebo si Vaše služby mohou objednat i jinde?

Působím primárně v Brně, jsem však flexibilní v rámci celého světa. Samozřejmě, že mé možnosti se mohou dle lokality lišit.

 

Pracujete v týmu konciéřů nebo zásadně sám? Kde oni čerpají kontakty? Nebo je poskytujete výhradně vy?

Tým konciéřů jsem prozatím nevytvořil. Chystám se k tomuto kroku. Pro klienta vytvářím tým vždy na klíč, tak aby měl vždy to nejlepší v daný okamžik.

 

V první rozhovoru jste prozradil novinku – EXKLUZIVNÍ BENEFIT. O čem tato novinka je a kdo ji může využívat?

Tento benefit umožňuje klíčovým spolupracovníkům či majitelům firmy mít příjemnější život. Může se použít i jako exkluzivní náborová výhoda pro nové klíčové spolupracovníky. U této novinky jde hlavně o to, aby měl klient více času na aktivity, které mu dělají radost.

 

Neustále pracuji na zkvalitňování služeb

Chystá privátní konciéř nějakou novinku pro své klienty?

Novinek je spousta, stále pracuji na rozšiřování a zkvalitňování služeb. Z posledních bych vyzdvihnul možnost pořízení cvikru což jsou brýle, které drží pouze na nose. Jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů a dají se opatřit i firemním logem.

 

Prozradíte nám, jaké neobvyklé požadavky měli vaši klienti? S čím vším si musí poradit spolehlivý privátní konciéř?

Pro každého je neobvyklé něco jiného. Pro mě to bylo nalezení ideálního muže pro dámu. Zmíním jen pár požadavků a to věk od 65 let, výška 175 cm, štíhlé postavy…. S každým dalším přáním jsem vnímal, jak se cíl více a více vzdaluje. K cíli jsme se dostali až za 9 měsíců a hned s více možnostmi pro klientku. Spolehlivý konciéř si musí poradit vždy! Řeší problémy co trápí klienty. 

 

Reference spokojeného klienta:

Martina Luňáka – mentora pro obchod

"Doporučuji!

Jako podnikatel si vážím svého času a nedělám věci,  kterým nerozumím deleguji je.  Někdy nastane situace,  že proces delegování -  například při výběru toho správného řemeslníka mě vezme času ještě daleko víc než jeho práce a ještě nemám jistotu,  že to dopadne,  tak jak očekávám.

Nevím kdo by mi řešil to,  že v pátek v 22.00 při cestě ze společenské události mi neteče teplá voda, a navíc byl pozorný k mé partnerce a dovezl darek pro mého syna.

Stačí jeden  telefonát s Petrem Špetlikem,  
155 záchranka 
158 policie
150 hasiči  
420 733 609 407 vše ostatní

Uložte si ho raději taky co je pro Vás problém pro Petra je příjemná práce."

 

Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Člen MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ radí: Jak určit cestu pro dosažení cílů Mnoho společností má v podstatě stejné cíle: zvýšení prodeje, snížení provozních nákladů a udržení zákazníků. Víte, jak určit cestu pro dosažení těchto cílů?
Detail článku
Smart Network
Člen VELKÁ SOUTĚŽ O PARÁDNÍ DEN VE VIDA PARKU Soutěžit s MBI může opravdu každý. Minulá výherkyně si od nás odnesla dva poukazy do hradu Špilberk a další výherce si od nás odnesl dva poukazy na tříchodové menu a prohlídku pivovaru včetně přenocování v hotelu Pegas v Brně.
Detail článku
Smart Network
Člen Francouzský TENSHI SUSHI večer all you can eat Milujete sushi a kreativitu? Přinášíme oblíbené sushi nyní ve spojení s Francouzskou kuchyní.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
www.smart-network.cz Smart Network
Facebook
Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb