Radosti privátního konciéře Petra Špetlíka

17.8.2017
Smart Network

Petr Špetlík je dlouhodobým členem našeho Podnikatelského klubu Smart Network. Vystupuje jako Privátní konciéř a je schopen pro vás zařídit takřka nemožné. Od stavebního povolení, přes dětskou oslavu až po vhodného partnera/ku.

Zkrátka pro vás zařídí vše, co je legální a morální. Vaše starost je pro Petra Špetlíka radost!

Druhý rozhovor s tímto členem si můžete připomenout ZDE!

 

Co Vás přivedlo k profesi Privátního konciéře? Proč jste se rozhodl pro tuto oblast?

Rád pomáhám lidem snad celý život. Až jednou jsem v Hospodářských novinách četl článek o mém spolužákovi z VŠ. Jmenuje se Marek a v článku popisoval Private Concierge, což je jeho práce. Velmi mě článek oslovil a hned jsem Markovi volal s tím, že vytvořme v Brně franšízu či pobočku.

Bohužel jeho společník nebyl této myšlence tolik nakloněný. Začal jsem tedy na "zelené louce" a to doslova. Chtěl jsem Private Concierge vytvořit pro nás, pro česky hovořící. Proto jsem se vydal průkopnickou cestou. Hned název "privátní konciéř" byl počeštěn a dále byly rozšířeny oblasti, ve kterých mohu lidem pomoci.

Rozhodnutí padlo po několika prvních klientech. Na začátku jsem si byl méně jistý. Jistotu držet se konciéře jsem získal po pomoci mamince, kdy jsem vyřešil dědictví jejich dětí. Maminka byla velmi šťastná, že se podařilo vše uvést na pravou míru.  

 

Jaká úskalí musí překonávat Privátní konciéř při podnikání? 98faf1af3d21.jpg

Podobná úskalí, jako každý začínající podnikatel. Narážím na neznalost této profese. Vynakládám více energie na informovanost veřejnosti, že existuje konciéř. Některé přání klientů jsou v časové tísni a vyžadují maximální soustředění a úsilí k naplnění přání klienta. Také se zákazníkům méně chce veřejně prezentovat, jak jsem jim pomohl – když od nich žádám referenci. Což mi dává smysl, když si vezmu s čím se na mě obracejí.

 

Na co se každý Váš klient může vždy těšit? Čím jsou specifické Vaše služby?

Tuto otázku, by měli spíše zodpovědět klienti, než-li já. Mé služby jsou specifické tím, že se na mě můžete obrátit se vším, co si přejete.

 

Kdybyste měl popsat jednu TOP věc, kterou se Vám podařilo v poslední době zařídit a jste na ni pyšný, která by to byla?

Jsem šťastný z každého naplněného přání. Všechny jsou TOP věci. Zrovna včera jsem vyřešil problém s připojením pozemku k elektrické energii. Klient nemohl čekat 1,7 roku. Nám se podařilo vše zvládnout během měsíce. TOP byla reakce klienta.

 

Co děláte rád ve volném čase?

Ve volném čase? Mnohdy mám pocit, že jej mám výrazně méně. Pokud neřeším pracovní věci, věnuji se rodině, četbě a relaxaci.

 

Reference spokojených klientů:

"Děkuji Petře, za záchranu během oslavy povýšení kolegy. Bez vašich služeb a kontaktů bychom byli bez chlebíčků. Dovezené ten den a za výbornou cenu. Díky!"

Aleš Zavadilík

 

"Ještě nedávno jsem netušila, co je privátní konciéř. Teď už jednoho znám, s jeho službami jsem se seznámila a jsem maximálně spokojena. Jedná se o Petra Špetlíka. Přesvědčila jsem se, že dokáže zařídit možné i nemožné, pokud je to zákonné. Tak tedy: ve svém povolání učitelky tance jsem potřebovala zajistit tanečního partnera pro klientku. Petr Špetlík zajistil. A protože je sám nadšený tanečník, splnil i další požadavek - totiž zajistit spolupracovníka učitelky tance pro mimobrněnské kurzy. Stal se jím sám a svoji roli plní vzorně."

Vlasta Buryanová, TŠ Starlet Brno

Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Ondřejem Svobodou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Ondřej Svoboda, majitel firmy SimpleLift s.r.o.
Detail článku
Smart Network
Člen Představení člena: Anabix CRM - Byl jednou jeden ičař aneb CRM nad tabulky Byl jednou jeden podnikatel, zdatný obchodník. Na své cestě k úspěchu narazil na moudrou duši, která mu nabídla zázračné CRM. “Já že mám mít CRM? Sama měj CRM! Za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží!”
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: “Jak být na schůzce pro druhého přínosem” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 35. díle Gabriela se zaměřuje na otázku “Jak být na schůzce pro druhého přínosem”
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace