Řešení na poslední chvíli - Privátní konciéř si umí poradit

27.12.2015
Smart Network

Reference od pana Aleše Pekaře:

V listopadu se mi rozbil hliníkový radiátor v obyváku. Mám instalatéra, který mi dělal rekonstrukci vody a topení v celém domě, tak jsme mu zavolal. No moc času neměl, protože začala topní sezóna, a všichni chtějí topit a topení se nejvíce porouchává. No co naplat, tak jsem radiátor zdemontoval odvezl k němu na opravu, přivezl zpátky domu a namontoval.

Za týden se celá situace znovu opakovala. Další problém s článkem, další cesta….. Když se to stalo už po třetí tak mi doporučil, ať si radši koupím nový radiátor. Na základě této rady jsem tak učinil. Jenže nový radiátor měl už jiné rozměry připojení a nezbývalo než spodní přípoj předělat. Psal se 15. prosinec.

Můj dobrý „topenář“ už vůbec o tom nechtěl slyšet, že by mi to do Vánoc namontoval. Tak jsem začal přemýšlet co s tím. Po dlouhých úvahách  jsem se rozhodl že využiji služeb privátního konciéře.

S velkými obavami jsem zvedl telefon a volal. Hlavou se mi pořád honily myšlenky o kolik to bude dražší a kdo to bude (s řemeslníky nemám moc dobré zkušenost), kdy to bude,….

Nicméně po telefonickém rozhovoru, kdy jsem řekl, jaký mám problém a co potřebuji,  mi bylo slíbeno, že zjistí možnosti a ozve se mi. Tak se i stalo obdržel jsem kontakt na instalatéra, který mi zavolal během několika minut. Termín byl dohodnut za dva dny. Jeho řemeslnický výkon na 1*.  Cena o něco vyšší cca 20%, ale za tu rychlost a čistotu odvedené práce to stálo."

 

Děkuji Vám pane Aleši

 

Petr Špetlík

Další články

Smart Network
Člen Zrealizuji i vaše sny! Privátní konciéř je osoba, která vám pomůže zrealizovat dlouhodobé projekty i cíle, ale také vám ulehčí od každodenních starostí. Kde se vzal pojem konciéř a jaké služby konkrétně poskytuje?
Detail článku
Smart Network
Smart Jak zakončil networkingový rok Smart Network? Smart Network připravil pro své členy a hosty závěrečný networkingový vánoční večírek. Přečtěte si,co se tam dělo :-)
Detail článku
Smart Network
Člen Investování se nejvíce vyplatí, když na něj nikdo nemyslí. Investování se nejvíce vyplatí, když na něj nikdo nemyslí.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

Smart NetworkKONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
EURO: 2701690402/2010
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace