ROZHOVOR s naším členem JUDr. Lukášem Rezkem, kterého budete potkávat ve Zlíně

9.9.2018
Smart Network

 

Představte našim čtenářům, co je předmětem Vaší činnosti.

Naše advokátní kancelář si, díky tomu, že je nás již více než v tradičním modelu advokátní kanceláře, může dovolit poskytovat právní služby jak v základních právních oborech, tak i v těch méně obvyklých. Proto se na nás může obrátit jak babička s požadavkem darování nemovitosti, tak i nadnárodní korporace, která potřebuje vyřešit GDPR či fúzi s jinou společností. Největšími výzvami nicméně zpravidla bývá spolupráce se zakladateli start-upů, kteří ví, co chtějí, ale často nevědí jak věc právně správně uchopit. A to je ta práce, která nás baví nejvíce. :-)

 

Jak dlouho se věnujete této činnosti a co tomu profesně předcházelo?

Nyní to bude devátým rokem. Už při studiu jsem věděl, že chci působit v advokacii. Hned první prázdniny jsem tak začal pátrat po advokátech v okolí mého bydliště, kteří by vzali na praxi studenta, který umí zatím jen maximálně římské právo :-D. Štěstí se na mě usmálo a od prvotního kopírování a skartování jsem dnes na pozici partnera advokátní kanceláře, která už nyní možná je a pokud není, tak brzy bude, největší ve Zlíně a širokém okolí.  

Snímek obrazovky 2018-09-09 v 14.32.41.pngCo Vás na Vaší práci nejvíce baví?

Práce s lidmi a hledání řešení tam, kde je jiní nevidí. 

Kde jste získával zkušenosti?

Kopírování a skartování při škole začalo v kanceláři v Uherském Hradišti. Po škole jsem se rozhodoval, zda přijmout nabídku od jedné z největších advokátní kanceláří v ČR nebo ve spolupráci se svým aktuálním partnerem vytvořit vlastní a třeba jednou také i největší advokátní kancelář. Rozhodl jsem se pro druhou variantu a zatím to vypadá, že jsme na správné cestě. ☺ 

Co chystáte do budoucna?

Chceme jít našim zákazníkům naproti a to jak cestou otevírání nových poboček, tak cestou právních služeb online. Nedávno jsme otevřeli pobočku v Uherském Hradišti a máme v plánu otevírat pobočky i v dalších městech. Ve světě online služeb byl vytvořen projekt gdprporadna.cz, který bez jakékoliv reklamy překročil naše očekávání a proto vytváříme další online projekt, který chceme spustit začátkem příštího roku. 

Proč jste se stal členem klubu SN a co Vás do klubu přivedlo?

O SN mi řekl kamarád Jirka Šedek, který je jedním z členů. Já osobně jsem se stal členem proto, že mě baví poznávat nové lidi. Za každým je nějaký příběh, který mě může buď inspirovat, nebo si z něj můžu vzít ponaučení. 

Co byste poradil podnikatelům v dnešní uspěchané době?

Použiji heslo jednoho z úspěšných start-upů, se kterým spolupracujeme, a to motivačního diáře DOLLER.      
„Žij své sny“ a dělejte to, čemu věříte a co vás baví, ať už děláte cokoliv. Pokud Vás bude vaše podnikání bavit a nepůjde vám primárně o zisk, vaši zákazníci to ocení a budou se k vám rádi vracet. 

Navštivte webové stránky Advokátní kanceláře Petráš Rezek s.r.o.

JUDr. Lukáš Rezek

Další články

Smart Network
Člen Nikdo nestál při zdi! Jak probíhalo Inspirativní ráno s Filipem Vítkem?
Detail článku
Smart Network
Smart Smart Network bude vařit hravě I 8. května 2015 Jste fanoušky dobrého jídla a rádi se seznamujete? Přijďte spojit obojí na kurz Vaření hravě už 8.května
Detail článku
Smart Network
Smart Možnost Vaší propagace na webu Smart Network Slyšeli jste již o možnosti zakoupit si propagaci na našem webu, jejíž součástí je banner a pozadí? Tuto propagaci může využít člen i host Smart Network.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Úhrada vstupneho na akce: 2700633772/2010
Smart Network Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Provozovna: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (3. patro)
fb tncz linked in google fb warengo google

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace