Trapná nebyla a jako networkerka také zazářila!

18.3.2024
Smart Network

 

Překvapující titulek? Naopak! Odpovídá duchu celé stand up show i toho, co bylo u jejího vzniku. Pátek 1.3.2024 se všem návštěvníkům brněnského Noem Arch Design Hotelu vepíše do paměti jako večer, kdy Mrkvička šla se “šlupkou” na trh a zbořila u toho jak limity své komfortní zóny, tak bránici 88 hostů. “Když budu trapná komička, vždy budu skvělá networkerka.”, uvedla Gábi Mrkvička svou první stand up show a pak téměř dvě hodiny bavila obecenstvo svými veselými historkami, bizarními zážitky, nečekanými reakcemi i hlubokými myšlenkami. 

Začalo to jako hec, vtipná výzva od přátel, no vyklubalo se z toho něco nevídaného. Networkerka Gábi se opřela o svou nadlidskou schopnost pohotové a přirozeně vtipné reakce a spojila ji se svou láskou k networkingu. Voilà, program od 18 h do 21 h, na který se z kapacitních důvodů nedostali všichni, kdo chtěli. Naštěstí pro ně nezůstane Gábi u debutového stand upu a už teď plánuje další.

 4M4A2166.jpg

4m4a1870.jpg

Večer byl provoněn výborným občerstvením a probarven oranžovými mrkvemi. Pozor, nebavíme se tu jen o trefné “merch” dekoraci! Nechyběla mrkev na různé způsoby - své by mohli vyprávět VIP hosté, kteří v průběhu show ochutnali mimo jiné i mrkvový fresh či mrkvový sorbet. Každý z nich si odnesl kromě nezapomenutelného zážitku i různé mrkvičkové dárečky, včetně obligátního svazku čerstvé mrkve. 

4m4a2417.jpg

4M4A2280.jpg

4M4A1969(1).jpg

Gábi za celý tento úchvatný večer plný smíchu i zamyšlení sklidila od hostů dlouhý potlesk vestoje. Oboustranná radost a nadšení zaplnily celý sál, díky čemuž následovný networking probíhal v příjemné přátelské atmosféře. Není divu, že pro networkerku & moderátorku Gabrielu Mrkvicovou tak vznikl nový žádaný produkt, na který se my všichni už nedočkavě těšíme.

 

Nezbylo na vás místo? Prošvihli jste to ? Nebo si jen večer chcete připomenout ? 

Záznam celých dvou hodin akce k zakoupení za 299 Kč ZDE! 

 

4M4A2200.jpg

4m4a2219.jpg

 

Autor: Veronika Nešporová

Další články

Smart Network
Smart SMART TALK rozhovor s Petrem Opavou Hostem dalšího dílu podcastu SMART TALK s Gabrielou je Petr Opava, umělec, muzikant, herec, lektor, skladatel a učitel hudby.
Detail článku
Smart Network
Smart SMART TALK inspirace: „Proč jít do podcastu se mnou?” V rámci série dílů inspirace se Gabriela zaměřuje na networking a mýty, které s ním jsou spjaté. V tomto 38. díle se Gabriela zaměřuje na otázku: Proč jít do podcastu?
Detail článku
Smart Network
Člen Za hranicemi běžného: Skupina WIV group transformuje investice do nemovitostí WIV group je nemovitostní skupina, která vznikla propojením tří silných subjektů.
Detail článku
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network
Smart Network

KONTAKT

info@smart-network.cz Smart Network
+420 775 649 843 Smart Network
Informace o používání cookies Smart Network
Spisová značka: C 81849, vedená u Krajského soudu v Brně Smart Network
GDPR
Smart Network
Smart Network Smart Network Business Center s.r.o.
Smart Network IČ: 02607450, DIČ: CZ02607450
Smart Network Sídlo: Loosova 578/9, Lesná,Brno, 638 00
Smart Network Kancelář: Centrum Viktoria, Vodařská 2, 619 00 (2. patro)
Smart Network Úhrada vstupného na akce:
CZK: 2700633772/2010
fb tncz linked in google fb warengo google spotify apple podcasts

aplikace Podělte se s námi o kvalitu provozovaných služeb aplikace